دلیل محکم بر اثبات تک رقمی بودن نرخ بیکاری!

tak2750

عضو جدید
146 هزار نفر برای آزمون استخدامی نفت و پالایش و پخش ثبت نام کردند
به گزارش نفت نیوز، در مجموع حدود 146 هزار نفر برای شرکت در این آزمون استخدامی ثبت نام کرده‌اند.

در این رابطه محمد گذاری معاون امور اداری مدیریت منابع نسانی شرکت ملی نفت ایران در خصوص جزییات و آمار ثبت‌نام کنندگان در این آزمون توضیح داده است: آزمون استخدامی نفت و پالایش و پخش در 9 حوزه در شهرهای اصفهان، ساری، کرمانشاه، بوشهر، مشهد، شیراز، تبریز، اهواز و تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: براین اساس بیشترین واجدین شرایط آزمون مربوط به اهواز بوده‌اند که شامل 30 هزار و 402 نفر می‌شود؛ به ترتیب پس از آن تعداد دیگر واجدین شرایط حضور در این آزمون در تهران 27 هزار و 965 نفر، در شیراز 26 هزار و 673 نفر، در اصفهان 13 هزار و 564 نفر، در کرمانشاه 11 هزار و 305 نفر، در مشهد 10 هزار و 149 نفر، در تبریز هشت هزار و 847 نفر، در ساری هفت هزار و 513 نفر و در بوشهر پنج هزار و 975 نفر بوده است.

گذاری در خصوص احتمال تمدید مهلت ثبت‌نام تاکید کرد: با توجه به اینکه از ابتدا در راهنمای آزمون تاکید شده که مهلت آن تمدید نخواهد شد، هم‌اکنون امکان ثبت‌نام کاملا پایان یافته است.

براساس این گزارش، پذیرش در آزمون استخدامی بیش از دو برابر ظرفیت‌های پیش بینی شده خواهد بود و این میزان در مراحل مصاحبه‌های علمی و عملی به میزان ظرفیت پیش‌بینی شده خواهد رسید.

از سال 84 تا 87 که آخرین جذب از طریق آزمون سراسری برگزار شد، به ترتیب در سال 84 حدود 91 نفر، در تاریخ 23/10/84 حدود 545 نفر، سال 85، حدود هزارو 888 نفر، در سال 86 تعداد 171 نفر، در سال 87 تعداد 829 نفر و در تاریخ 16/12/87 حدود980 نفردر آخرین آزمون سراسری جذب شده‌اند.

تعداد نيروي مورد نياز شركت بالايش و بخش 283 و شركت ملي نفت4624 نفر مباشد

aaj6551

عضو جدید
بیخوده

بیخوده

هرکی گفته نرخ بیکاری یک رقمیه خیلی بیخود کرده........ما 70 تا مهندس صنایع بودیم که با هم فارق التحصیل شدیم....بیش از 50 تامون هموز بیکارن
من خودم 2 سال بیکار بودم
ولی همنوز هم بعضی دوستام بیکارن:mad::mad::mad:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
من که توجیه شدم... هرکی توجیه نشده بگه براش توضیح بدم :D

tak2750

عضو جدید
حدود یک ماه پیش هم ازمون اداره گاز برگزار شد.
حدود 40 هزار نفر ثبت نام کردند ولی میزان پذیرش 600 نفر بود

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حدود یک ماه پیش هم ازمون اداره گاز برگزار شد.
حدود 40 هزار نفر ثبت نام کردند ولی میزان پذیرش 600 نفر بود

تعداد افراد بیکار رو نسبت به افراد استخدام شده در همین مثال بسنجین دیگه!

شاید جدیدن افراد شاغل رو بر اساس تعداد افراد شرکت کننده توی آزمون استخدامیا می‌سنجن :دی

shahram1159

عضو جدید

شاید جدیدن افراد شاغل رو بر اساس تعداد افراد شرکت کننده توی آزمون استخدامیا می‌سنجن :دی

ای بابا از این بیکاری هیچ وقت حل نمیشه
خدااااااااااااااااااااااااااا

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فکر کنم همینطوره :دی
----------------------------------------
خدا رو چه دیدین، همین روزاست نرخ بیکاری منفی هم بشه!!!

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم همینطوره :دی
----------------------------------------
خدا رو چه دیدین، همین روزاست نرخ بیکاری منفی هم بشه!!!

من توی روزنامه یکی دو ماه پیش خوندم ((روزنامه جام جم))) قراره 2/5 میلیون شغل امسال فراهم بشه!!!!!! :دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا