دفتر مدیریّت تالار مهندسی شیمی [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مدت کوتاهی که در این سایت در خدمت دوستان هستم، به نکاتی برخورد کرده ام که معتقدم عملکردن به آنها در بهبود وضعیت سایت مفید خواهد بود. خواستم در این تاپیک آنها را با شما در میان بگذارم. از مدیر عزیز خواهشمندم هر موقع حس کرد این تاپیک زائد است آنرا حذف نماید.
این نکات مربوط به کتابهایی و جزواتی است که دوستان در سایت قرار می دهند. این اقدام بسیار قابل تحسین است. در عین حال باید غیر تکراری بودن مطالب مورد توجه قرار گیرد. برخی کتابها دو بار یا بیشتر در سایت آپلود می شوند که علاوه بر اشغال فضای سایت، موجب گمراهی دوستان نیز می شود. یک جستجوی ساده پیش از این کار، بسیار کارساز خواهد بود.
نکته دیگر تاپیکهایی است که کتابها بصورت موضوعی در آنها دسته بندی شده اند. قرار دادن کتابها در این تاپیکها علاوه بر جلوگیری از شلوغی سایت، موجب سهولت در یافتن کتاب یا جزوه مورد نظر خواهد شد.
از توجه شما سپاسگزارم.

اول از همه یه اعتراض
اینو تو بخش انتقادات پیشنهادات میزدین بهتر نبود ؟
فکر کنم الانه که منتقل شه همونجا

و اینکه مطمئنن رسیدگی میسه و شما هم سعی کنین با دیدن دو مورد مشابه، به مدیرا اعلام کنین
قسمت بعد: درسته که با درست شدن دو تاپیک خوب، یکم شلوع پلوغ میشه، ولی خیلی ها اطلاعی ندارن یا اینکه نمیدونن کجا پستشون رو بزارن، شخصن خوده من، یبار یکی کتابی خواس تو یه تاپیک جدید به اسم همون کتاب، من واسش گذاشتم، تو یه تاپیک دیگه هم دیگری درخواست داد باز جواب دادیم، شما لطف کنین با دیدن مورد های مشابه اعلام کنید با دادن لینک مورد نظر

و اینکه تاپیک زدن اشتباه بدون سرچ همیشه هست، کاربرا باید اعلام کنن، مگه مدیرا چقد میتونن بیان و برن؟ ماها که همش اینجا در حال سرچیم باید کمک کنیم، و دیدیم که شما هم تاپیکی زدین که مفیده ولی در جای نا مناسب !

موفق باشین

:w10:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
منم با جناب hormozdiموافقم اگه کتابا بر اساس موضوع دسته بندی بشه خیلی بهتره اینتوری خیلی‌ها حتی دیگه درخواست هم نمیدن چون خیلی از در خواستها کتابا یا مقالات یا جزوه‌هاییه که تو سایت هست ولی کاربرا زحمت گشتنو به خودشون نمیدن.
البته جوجو هم راست میگه از حالا اگه بخوایم به تاپیک نظم بدیم خیلی کار میبره بهتره که ما با هم تاپیکهایی که میشه یکیشون کردو به اشکان بگیم تا درستش کنه.
باید به کاربرای جدیدم بگیم که درخواستاشونو فقط تو قسمت در خواست کتاب یا درخواست مقاله و...مطرح کنند و مطمئن باشند که به درخواستشون رسیدگی میشه.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
در مدت کوتاهی که در این سایت در خدمت دوستان هستم، به نکاتی برخورد کرده ام که معتقدم عملکردن به آنها در بهبود وضعیت سایت مفید خواهد بود. خواستم در این تاپیک آنها را با شما در میان بگذارم. از مدیر عزیز خواهشمندم هر موقع حس کرد این تاپیک زائد است آنرا حذف نماید.
این نکات مربوط به کتابهایی و جزواتی است که دوستان در سایت قرار می دهند. این اقدام بسیار قابل تحسین است. در عین حال باید غیر تکراری بودن مطالب مورد توجه قرار گیرد. برخی کتابها دو بار یا بیشتر در سایت آپلود می شوند که علاوه بر اشغال فضای سایت، موجب گمراهی دوستان نیز می شود. یک جستجوی ساده پیش از این کار، بسیار کارساز خواهد بود.
نکته دیگر تاپیکهایی است که کتابها بصورت موضوعی در آنها دسته بندی شده اند. قرار دادن کتابها در این تاپیکها علاوه بر جلوگیری از شلوغی سایت، موجب سهولت در یافتن کتاب یا جزوه مورد نظر خواهد شد.
از توجه شما سپاسگزارم.
ممنون از نظرت و ممنون از اینکه به سایت خودت توجه داری
جوجو خوب جواب داده.
من بارها گفتم که اگه شما تاپیکی رو میبینی که میتونه با تاپیک دیگه ترکیب بشه ، به من آدرس هاشون رو بده.

niloofar64

عضو جدید
سلام.میشه درباره ی شرکت های مربوط به مهندسی شیمی شیراز توضیح بدید؟

من شرکت pidec رو میشناسم که میگن کارش بد نیست
هرچند پروژه NGL خارک رو هنوز نتونسته تکمیل کنه!
ولی پروژه های زیادی در مناطف مختلف مثل پارس جنوبی ، بندر امام ، ماهشهر و .... انجام داده
میتونین یه سری به سایت رسمیش بزنید
www.pidec.com
;)

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
من الان سه جا توی ذهنم هست

1. همون pidec که نیما جان فرمودن که توی حیابان ارم هست.
  2. یکی دیگه هم توی همون خیابون ارم ، فکر کنم کوچه ابولفتح خانی باشه ، ولی اسم شرکته توی ذهنم نیست.
  3. سومی هم توی باغ شاه (فلسطین) هست که فکر کنم وابسته به زاگرس هست.
اگه چیز جدیدی یادم ومد بهتون میگم.

mohammad_che_eng

عضو جدید
من فقط ميخواستم از تلاشهاي بي دريغ مديران محترم تالار...تشكر كنم...

خسته نباشيد...

ايشالا.. توو عروسي بچه هاتون جبران كنيم....:w07:

تالار نظمش خيلي خوب شده....;)

zahra.as

عضو جدید
به دادم برس اشكان

به دادم برس اشكان

من همانطور كه قبلا گفتم با تايپيك خسته كننده تقطير حال نمي كنم يك فكري به حالش بكن:mad::redface::cry:

mohammad_che_eng

عضو جدید
من همانطور كه قبلا گفتم با تايپيك خسته كننده تقطير حال نمي كنم يك فكري به حالش بكن:mad::redface::cry:

اگه دوست داري ميخواي يه چند تا كنسرت توش برگزار كنيم؟؟؟؟؟؟؟/:w12:

قصد دخالت توو كاره مدير محترمو ندارم:w07:...ولي اين خودتي كه بايد تنوعي در نحوه ي ارائه ي مطالبت بدي...;)

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز
چند بار بحث رفتن من شده بود ، ولی مشکلاتی پیش اومد و عقب افتاد.
ولی فردا (چهارشنبه 16 مرداد) من دیگه باید برم.
البته به سایت سر میزنم ، ولی نه به طور منظم ، شما هم اگه کاری هست که باید انجام بدم ، همینجا برام بنویسید.
یا حق

دوستان عزیز
البته به سایت سر میزنم ، ولی نه به طور منظم ، شما هم اگه کاری هست که باید انجام بدم ، همینجا برام بنویسید.
یا حق
ايشالا بتوني دسترسي منظمي به سايت داشته باشي
وقتي رفتي حتما جوياي خط اينترنت واسه خوابگاه باش
شايد شرايطش پولي باشه ! ولي ارزش داره هميشه در كنار هميم ;)

mohammad_che_eng

عضو جدید
دوستان عزیز
یا حق

توو اين لحظه ياد آهنگ "خدا حافظ همين حالا افتادم"...:crying2:

ميزاشتي يه 2 هفته ديگه..با هم ميرفتيم...حالا من تا 2 هفته ديگه چه كنم...(تريپ پاچه خواري):w12:

moradipour_f

عضو جدید
جناب مدير تالار سلام
يه زماني براي اعضاي فعال لينكهاي درخواستي شون رو مستقيم مي كرديد كه الان ديدم نوشتن كه تا اطلاع ثانوي هيچ لينكي مستقيم نمي شه، بماند اينكه براي تازه واردهايي مثل من هيچ لينكي مستقيم نمي شد ولي در ظاهر مشكل مستقيم نكردن الان شامل حال همه شده.
دوستان مطالب خيلي خوبي رو لينك مي كنن ولي متاسفانه چون مستقيم نشده ما نمي تونيم ازش استفاده كنيم من چند بار امتحان كردم چون سرعت اينترنت خيلي پائين بود بيشتر از يك ساعت براي دانلود يه فايل زمان صرف مي شد.سوال من اينه كه آيا امكان نداره كه لينكها رو به صورت مستقيم شده قرار بدين ؟يعني هر كدوم از دوستان كه مي خوان لينك بذارن اول لطف كنن اونو مستقيم كنن و بعد تو تالارها قرارشون بدن تا قابل استفاده براي همه باشه؟
متشكرم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
امکان مستقیم شدن کل لینک ها وجود ندارد. فعلا هم رپیدشر در سیستم خود تغییراتی ایجاد کرده که باعث ایجاد مشکل در سیستم لینک مستقیم رپیدشر باشگاه ایجاد کرده است. تا اطلاع ثانوی امکانش نیست.

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وبدین صورت مدیران پنهان شدند:D;)
خوش میگذره اشکان ؟
بابا بیا آریا ساسول یه سری به ما فقیرفقرا بزن جیگر ماکه نزدیکتیم
5 دقیقه هم بیشتر راه نیست .
باز پروژه مروژه گیرت اومد تک خوری کردی؟:D

mohammad_che_eng

عضو جدید
از وقتي كه رفتي در اين تالار تار عنكبوت زده....:w07:

توو خوابگاه اينتر نت ندارين؟؟؟:w20:

hormozdi

عضو جدید
در خواست برای مهم شدن تاپیک

در خواست برای مهم شدن تاپیک

با سلام خدمت اشکان عزیز،
جسارتا فکر کنم تاپیک مجموعه کتابهای طراحی، کنترل و تجهیزات فرآیندی اینقدر پرطرفدار شده باشد(با توجه به تعداد بازدیدها) که بتوان آنرا مهم کرد. شاید فرجی شود و دوستان عزیز بجای دانلود صرف، کمی مشارکت نیز در این تاپیک مبذول بفرمایند!! ;)
باتشکر.
http://www.iran-eng.com/%C3%99%C2%85%C3%98%C2%AC%C3%99%C2%85%C3%99%C2%88%C3%98%C2%B9%C3%99%C2%87%20%C3%9A%C2%A9%C3%98%C2%AA%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%A8%C3%99%C2%87%C3%98%C2%A7%C3%9B%C2%8C%20%C3%98%C2%B7%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%AD%C3%9B%C2%8C%C3%98%C2%8C%20%C3%9A%C2%A9%C3%99%C2%86%C3%98%C2%AA%C3%98%C2%B1%C3%99%C2%84%20%C3%99%C2%88%20%C3%98%C2%AA%C3%98%C2%AC%C3%99%C2%87%C3%9B%C2%8C%C3%98%C2%B2%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%AA%20%C3%99%C2%81%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%A2%C3%9B%C2%8C%C3%99%C2%86%C3%98%C2%AF%C3%9B%C2%8C

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت اشکان عزیز،
جسارتا فکر کنم تاپیک مجموعه کتابهای طراحی، کنترل و تجهیزات فرآیندی اینقدر پرطرفدار شده باشد(با توجه به تعداد بازدیدها) که بتوان آنرا مهم کرد. شاید فرجی شود و دوستان عزیز بجای دانلود صرف، کمی مشارکت نیز در این تاپیک مبذول بفرمایند!! ;)
باتشکر.
شد.
از وقتي كه رفتي در اين تالار تار عنكبوت زده....:w07:

توو خوابگاه اينتر نت ندارين؟؟؟:w20:
نه ، گاز هم نداریم چه برسه به اینترنت
ولی در کل جالبه ، شهری که بزرگترین میدان گازی دنیا رو داره ، گاز نداره.

hormozdi

عضو جدید
اشکان جان،
جسارتا لطفا تاپیک جزوات شرکت ملی گاز را هم مهم نمایید.
با تشکر.

m_sh_eng

عضو جدید
از هفته پیش که ما رو بردن بازدید از یه کارخونه پشیمون شدم که چرا این رشته رو انتخاب کردم!!!!:confused:

87664142

عضو جدید
سلام. میشه دیکشنری انگلیسی به فارسی تخصصی مهندسی شیمی رو بهم میل کنین. مرسی.

solaris

عضو جدید
سلام به همگی
من دنبال یه تحقیق در رابطه با مبدلهای هوایی هستم با چه اسمایی می تونم تو اینترنت دنبالش بگردم

jimimalos

عضو جدید
تقاضا راهنمایی در خصوص تشریح شیمی کاربردی

تقاضا راهنمایی در خصوص تشریح شیمی کاربردی

با درود خدمت دوستان عزیز تالار شیمی
من دانشجوی رشته مواد هستم
متاسفانه در گرایش کارشناسی ارشدی رشته ی مورد علاقه ام که قصد شرکت در آزمون آن را دارم با مشکلاتی روبرو شده ام .
یکی از منابع درسی رشته مورد نظر من ، شیمی کاربردی می باشد .
ولی متاسفانه بنده هیچگونه سررشته و شناختی از این منبع ندارم.
لذا خواهشمندام از شما دوستان که چنانچه امکان دارد فرق بین شیمی صنعتی و شیمی کابردی رو تشریح کنید . و کمی مبحث شیمی کاربردی را برایم باز کنید.
در ضمن اگر اشکالی نداره چند کتاب از شیمی کابردی برای کارشناسی ارشد برایم معرفی کنید که من تهیه کنم و بتوانم با خوندن اون کتابها درک کاملی از شیمی کاربردی داشته باشم.
پیشاپیش از توجهتون ممنونم.
در پایان از جناب آقای فروتن مدیر تالار شیمی و سایر دوستان عذرخواهی می کنم اگر سوال اینجانب مربوط به این تایپیک نمی شود و قصور اینجانب را پای عدم شناخت کامل از تالار بگذارید.
یا علی

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با درود خدمت دوستان عزیز تالار شیمی
من دانشجوی رشته مواد هستم
متاسفانه در گرایش کارشناسی ارشدی رشته ی مورد علاقه ام که قصد شرکت در آزمون آن را دارم با مشکلاتی روبرو شده ام .
یکی از منابع درسی رشته مورد نظر من ، شیمی کاربردی می باشد .
ولی متاسفانه بنده هیچگونه سررشته و شناختی از این منبع ندارم.
لذا خواهشمندام از شما دوستان که چنانچه امکان دارد فرق بین شیمی صنعتی و شیمی کابردی رو تشریح کنید . و کمی مبحث شیمی کاربردی را برایم باز کنید.
در ضمن اگر اشکالی نداره چند کتاب از شیمی کابردی برای کارشناسی ارشد برایم معرفی کنید که من تهیه کنم و بتوانم با خوندن اون کتابها درک کاملی از شیمی کاربردی داشته باشم.
پیشاپیش از توجهتون ممنونم.
در پایان از جناب آقای فروتن مدیر تالار شیمی و سایر دوستان عذرخواهی می کنم اگر سوال اینجانب مربوط به این تایپیک نمی شود و قصور اینجانب را پای عدم شناخت کامل از تالار بگذارید.
یا علی
هیچ کدوم از افرادی که در این تالار فعالیت می کنند رشته شیمی نخوانده اند و اطلاع چندانی در این زمینه ندارند.

بالا