.::دفتر مدیریت تالار فناوری اطلاعات::.

zeost

عضو جدید
نه منظورم این نبود.بیشتر درباره ی این گرایش ها صحبت کنیم. یه جوری که بتونیم اونها رو بیشتر بشناسیم.من اون تاپیک رو دیدم اونجا بیشتر در مورد کنکور ارشد بحث شده تا خود گرایش.یعنی یه جوری که مثلا اگه می خوام برم امنیت بخوانم فقط دلیلم این نباشه که این رشته رو بیشتر دوست دارم.یعنی یه جایی که بهتر بشناسم تا بهتر انتخاب کنم (البته اگه شد...:w01:)

Asemane Barani

عضو جدید
با سلام
با اجازتون یه پیشنهاد داشتم....
یه قسمت هم بذاریم واسه اموزش...که شامل اموزش نرم افزار...درس یا هرچیز دیگه باشه...

نظرتون چیه؟

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
با اجازتون یه پیشنهاد داشتم....
یه قسمت هم بذاریم واسه اموزش...که شامل اموزش نرم افزار...درس یا هرچیز دیگه باشه...

نظرتون چیه؟
سلام دوست عزیز . نیکی و پرسش . شما خودتون استارت رو بزن . ما هم کمکتون میکنیم . مهم استارت خوردنش هستش . موفق باشید

سـعید

مدیر بازنشسته
درود خدمت دوستان عزیز رشته مهندسی IT
به دلیل اینکه این تالار از نظم و ترتیب خوبی برخودار شود و کاربران بهترین استفاده رو از این تالار ببرند انتقادات و پیشنهادات و مشکلات تالار رو در این تاپیک مطرح کنید تا سریعا رسیدگی شود...
مطمئنا این تالار با همکاری تک تک اعضای فعال به اوج فعالیت خود خواهد رسید..
موفق باشید :gol:

homauni

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام به شما :gol:

توی این تاپیک اگر درخواستی داشتید مثلا برای Edit کردن پست هایی که خودتون نمی تونید یا در خواست مهم کردن تاپیکی و ... و همچنین انتقادها یا پیشناهد های خودتون رو مطرح کنید

با تشکر :gol:
ممنون می شم اگه به من کمک کنید و یک تحقیق 10 الی 20 صفحه ای کامل در مورد سیستم های پیوسته در درس شبیه سازی کامپیوتر (رشته نرم افزار) بدید آخه توی دانشگاه فقط به اندازه چند سطر توضیح داده شده و اطلاع کافی در این مورد ندارم.

homauni

عضو جدید
درخواست

درخواست

برنامه ای به زبان اسمبلی می خواهم که دمای محیط را گرفته و در وسط صفحه نمایش دهد سپس یک عدد بین 40- تا 120 از کاربر گرفته و به دمای محیط اضافه کند و در بالای صفحه نمایش دهد اگر عدد بین 40- تا 120 نبود پیغام خطا دهد. در صورتی که دو عدد جمع شده با هم را دماسنج با اختلاف 5 عدد بیشتر یا 5 عدد کمتر نشان دهد صرای بوق کامپیوتر در آید.

core i7

عضو جدید
برنامه ای به زبان اسمبلی می خواهم که دمای محیط را گرفته و در وسط صفحه نمایش دهد سپس یک عدد بین 40- تا 120 از کاربر گرفته و به دمای محیط اضافه کند و در بالای صفحه نمایش دهد اگر عدد بین 40- تا 120 نبود پیغام خطا دهد. در صورتی که دو عدد جمع شده با هم را دماسنج با اختلاف 5 عدد بیشتر یا 5 عدد کمتر نشان دهد صرای بوق کامپیوتر در آید.

خیلی برنامه سختی نیست،اما خیلی کار میبره!!!
وقت زیادی می خواد:redface:

elel

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان وعرض خسته نباشید
من یه پروژه طی ترم جاری داشتم با موضوع آینده نگری در حوزه ی IT یا تا چشم انداز 1404 که از بچه های باشگاه هم کمک گرفتم وقتی سرچ میکردم به مطالب خیلی خیلی جالبی برخردم اینکه میخواستم پیشنهاد بدم که یه همچین بخشی بذارید مطمئنا استقبال خوبی میشه فقط شرمنده استارتشو خودم نمیتونم بزنمااااااا:D

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان وعرض خسته نباشید
من یه پروژه طی ترم جاری داشتم با موضوع آینده نگری در حوزه ی IT یا تا چشم انداز 1404 که از بچه های باشگاه هم کمک گرفتم وقتی سرچ میکردم به مطالب خیلی خیلی جالبی برخردم اینکه میخواستم پیشنهاد بدم که یه همچین بخشی بذارید مطمئنا استقبال خوبی میشه فقط شرمنده استارتشو خودم نمیتونم بزنمااااااا:D
سلام
شما یه نگاه به پست قبلی بنداز : تاریخش مال بیشتر از یک سال پیشه!!! کلا این تالار مدیریت داره خاک میخوره چون مدیر خیلی وقته نمیاد سری بزنه.

elel

عضو جدید
سلام
شما یه نگاه به پست قبلی بنداز : تاریخش مال بیشتر از یک سال پیشه!!! کلا این تالار مدیریت داره خاک میخوره چون مدیر خیلی وقته نمیاد سری بزنه.
خب میدونم چه اشکالی داره دوباره راه بیوفته منم دیدم داره خاک میخوره اومدم بتکونمش بالاخره نزدیک عیده دیگه

Drago

کاربر ممتاز
خب میدونم چه اشکالی داره دوباره راه بیوفته منم دیدم داره خاک میخوره اومدم بتکونمش بالاخره نزدیک عیده دیگه
نه دیگه شما دقت نکردی به حرف من!
دلیل اینکه داره خاک میخوره اینه که "مدیر" توی "دفتر مدیریت" حاضر نمیشه! حالا به فرض شما بیای بگی فلان بخش رو اضافه کنید که مفیده ، یا اعتراضی ،انتقادی ، پیشنهادی چیزی داشته باشی.وقتی کسی توانایی رسیدگی نداره چیکار کنیم؟!

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
متاسفانه من و امیر به خاطر مشکلاتی که داشتیم مدت زیادی نتونستیم به باشگاه بیاییم و در این مدت وضعیت تالار آی تی رو به رکود گذاشت و کاربران هم خیلی اذیت شدند.
من از طرف خودم از همه بچه ها عذخواهی میکنم.
البته حقش بود یک ماه پیش که برگشتم این حرفا رو بزنم اما صبر کردم تا برگرشتم همیشگی بعد

از همه بچه های قدیمی و دوستان تازه وارد خواهش میکنم نظرات و پیشنهادات و انتقاداتشون رو در جهت بهبود وضعیت تالار در همین تاپیک مطرح کنند تا به امید خدا و کمک شما وضعیت تالار بهتر بشه

بچه هایی که ایده و روشی نوین برای تالار آی تی دارند دریغ نکنند
ممنون

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به امیر (اون مدیر) پیشنهاد باز شدن بخشی به نام کنکور ارشد و تحصیلات تکمیلی دادم که 3.4 تا از اعضا هم موافق بودن. که ایشون نظرشون بر این بود که زوده و بهتره مطالب بیشتری باشه تا زیر بخشی تشکیل بشه.

ولی به نظر من با وجود تاپیک مصاحبه ها و تاپیک نتایج و بحث ارشد و منابع جای زیر بخشی به نام کنکور ارشد و تحصیلات تکمیلی خالیه.

کربلایی

مدیر بازنشسته
من به امیر (اون مدیر) پیشنهاد باز شدن بخشی به نام کنکور ارشد و تحصیلات تکمیلی دادم که 3.4 تا از اعضا هم موافق بودن. که ایشون نظرشون بر این بود که زوده و بهتره مطالب بیشتری باشه تا زیر بخشی تشکیل بشه.

ولی به نظر من با وجود تاپیک مصاحبه ها و تاپیک نتایج و بحث ارشد و منابع جای زیر بخشی به نام کنکور ارشد و تحصیلات تکمیلی خالیه.

پیشنهاد خوبیه، ممنون
اجازه بدید بقیه بچه ها نظر بدن، شاید این پیشنهاد بهتر هم بشه
نظر بقیه دوستان چیه؟

Drago

کاربر ممتاز

منم با این پیشنهاد موافقم.
به صورت یه بخش اگه باشه اطلاعات خوبی توش جمع‌ آوری میشه.این تاپیک های خوبی هم که الان هست (مثل مصاحبه ها) رو میتونیم انتقال بدیم.
============
کربلایی این عنوان رو شما به من دادی؟ ممنونم!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
من هم با کنکور ارشد موافقم ..

پیشنهاد خودم اینه :
به قول یکی از اساتید "مشکل کجاست ؟!!"

بنظرم بیاییم روی مشکلاتمون تمرکز کنیم و اونا رو تقویت کنیم
مثلا خیلی از ماها توی بحث های عملی ضعیف هستیم (یادمه روزهای اولم در اینجا بحث های شبکه میکردیم ولی کمتر کسی میرفت عملی انجام بده و همه متنی که از توی کتاب خونده بودن رو میگفتند)

امیر (دراگو) با بحث من آشنا هست (میل سرور لینوکسی رو میگم)
مثلا میتونیم یه کاری که همه بتونن روش کار کنن و بیان و کاری که کردن رو بگن و مشکلاتمون رو برطرف کنیم

از قدیم هم گفتن علم بدون عمل چه فایده داره ..!!

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
تا اینجا ایجاد تالار مخصوص ارشد نظر بیشتر بچه هاست(نظر منم هست)

نظرتون درباره بخشی مخصوص بحث های مدیریتی آی تی چیه؟
به نظر خودم تالار در این مورد کم داره

H3kt0rz

عضو جدید
پیشنهاد خوبیه، ممنون اجازه بدید بقیه بچه ها نظر بدن، شاید این پیشنهاد بهتر هم بشه نظر بقیه دوستان چیه؟
سلام دوستان کربلایی عزیز اگه به تالار های دیگه توجه کرده باشین میبینین اغلبشون این بخش(تحصیلات تکمیلی)رو دارند.هر چند که ما با بقیه کار نداریم:دی به نظر بنده اگرچه اکثر دوستان با افتتاح این بخش موافقند ولی نظر سنجی اصلا لزومی نداره چون بی شک افتتاح این بخش موجب ارتقای بار علمی تالار خواهد شد امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح این بخش باشیم

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام دوستان کربلایی عزیز اگه به تالار های دیگه توجه کرده باشین میبینین اغلبشون این بخش(تحصیلات تکمیلی)رو دارند.هر چند که ما با بقیه کار نداریم:دی به نظر بنده اگرچه اکثر دوستان با افتتاح این بخش موافقند ولی نظر سنجی اصلا لزومی نداره چون بی شک افتتاح این بخش موجب ارتقای بار علمی تالار خواهد شد امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح این بخش باشیم

سلام
من منظورم نظرسنجی نیست، بیشتر منظورم اینه که شاید یکی ایده ای بهتر داشته باشه
اگر ایده بهتری نبود همین رو به امید خدا انجام میدیم

کربلایی

مدیر بازنشسته
ضمنا نظرتون درمورد وضعیت کتابخانه الکترونیک چیه؟
بیشتر لینک ها دیگه قدیمی شدن و اکسپایر شده اند.
به نظرتون این تاپیکها حذف بشن یا پاک سازی بشن و بدون لینک(تنها معرفی کتاب) باقی بمونن؟

Drago

کاربر ممتاز
مثلا خیلی از ماها توی بحث های عملی ضعیف هستیم (یادمه روزهای اولم در اینجا بحث های شبکه میکردیم ولی کمتر کسی میرفت عملی انجام بده و همه متنی که از توی کتاب خونده بودن رو میگفتند)

امیر (دراگو) با بحث من آشنا هست (میل سرور لینوکسی رو میگم)
مثلا میتونیم یه کاری که همه بتونن روش کار کنن و بیان و کاری که کردن رو بگن و مشکلاتمون رو برطرف کنیم
حرفی که داری میزنی درسته.
اما به نظر من اینجا جاش نیست.یعنی فضا و امکاناتی که فروم در اختیار کاربرها میزاره طوری نیست که بتونن کار مشارکتی بکنن.برای این کار یه چیزی مثل گوگل ویو (خدابیامرز) یا چیزی شبیه به اون به درد میخوره.یا اینکه ملاقات حضوری داشته باشیم که اونم امکان پذیر نیست.
نظرتون درباره بخشی مخصوص بحث های مدیریتی آی تی چیه؟
به نظر خودم تالار در این مورد کم داره
دقیقا!
همه داریم در مورد مباحث فنی حرف میزنیم و مدیریت رو نادیده میگیریم.
ضمنا نظرتون درمورد وضعیت کتابخانه الکترونیک چیه؟
بیشتر لینک ها دیگه قدیمی شدن و اکسپایر شده اند.
به نظرتون این تاپیکها حذف بشن یا پاک سازی بشن و بدون لینک(تنها معرفی کتاب) باقی بمونن؟
راستش به نظرم حتی اسمش هم مناسب نیست! این کتابخانه نیست.شاید باشگاه کتاب باشه.
این سایت و این تاپیک هنوز هم خیلی وقتا به عنوان رفرنس به کار میره و نتیجه جستجوهای نیازمندان به همین باشگاه کتاب ما ختم میشه،پس حذف تاپیک هاش یه جوری صدمه میزنه (هم به اعتبار ما هم به برآورده کردن نیاز کاربران)
میتونیم پست هایی که لینکش خرابه ادیت کنیم و لینکشو آپدیت یا اعلام حذف لینک کنیم.

itorict

عضو جدید
سلام مدير خوبيد شما؟
من يه پشت كنكوري هستم (كنكور كارشناسي) يه تايپيك ايجاد كردم براي بچه هاي كنكوري من نميدونم اگه شما ميدونيد كه بچه كنكوري وجود دارن يا نه اگه آره كه موضوع زير رو مهم كنيد اگر كه نه كلا حذف بفرماييد
باتشكر
با هم تا قبولي در كنكور سراسري 91

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام مدير خوبيد شما؟
من يه پشت كنكوري هستم (كنكور كارشناسي) يه تايپيك ايجاد كردم براي بچه هاي كنكوري من نميدونم اگه شما ميدونيد كه بچه كنكوري وجود دارن يا نه اگه آره كه موضوع زير رو مهم كنيد اگر كه نه كلا حذف بفرماييد
باتشكر
با هم تا قبولي در كنكور سراسري 91

سلام

بچه های کنکوری در سایت هستند، اگر تاپیک مورد نظر با استقبال روبرو بشه حتما مهم میشه
اما فعلا زوده
موفق باشید

itorict

عضو جدید
سلامدوستان گفتند شما(psychic) شيرازي هستيد به به چه خوب و گفتند شما از كلاساي سيسكو و مايكرو كه در شيراز برگزار ميشه خبر دارين ميخواستم بدونم:
با چه مدركي ميشه وارد اين كلاس ها شدچه موسساتي و آموزشگاهايي اين كلاسا رو برگذار ميكنن و كدومشو پيشنهاد ميكنيد
سر جمع هزينه هاش حدودا چقدر ميشه
و اگه اطلاعات ديگه اي هست بگي ممنون ميشم
مرسي
البته اين رو براتون پيام خصوصي كردم ولي فكر كنم ارسال نشد مجبور شدم اينجا ازتون بپرسم

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلامدوستان گفتند شما(psychic) شيرازي هستيد به به چه خوب و گفتند شما از كلاساي سيسكو و مايكرو كه در شيراز برگزار ميشه خبر دارين ميخواستم بدونم:
با چه مدركي ميشه وارد اين كلاس ها شدچه موسساتي و آموزشگاهايي اين كلاسا رو برگذار ميكنن و كدومشو پيشنهاد ميكنيد
سر جمع هزينه هاش حدودا چقدر ميشه
و اگه اطلاعات ديگه اي هست بگي ممنون ميشم
مرسي
البته اين رو براتون پيام خصوصي كردم ولي فكر كنم ارسال نشد مجبور شدم اينجا ازتون بپرسم

سلام
دوست من psychic یه مدته بخاطر بعضی مشکلات کمتر میاد سایت
بهتره سوالتون در پروفایل ازش بپرسی
زودتر جواب میگیری

از بقیه هم خواهش میکنم اینجا فقط در مورد پیشنهادات و انتقادات مدیریتی تالار صحبت کنند و برای سوال هاشون از تاپیک سوالات استفاده کنند
موفق باشید

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
تبریک به دوستان عزیزمون

تبریک به دوستان عزیزمون

دانیال عزیز و جومونگ عزیز
عنوان جدیدتون رو تبریک عرض می کنیم :gol:

دانیال : کاربر فعال تالار مهندسی فناوری اطلاعات

جومونگ : کاربر فعال تجارت الکترونیک

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
دانیال عزیز و جومونگ عزیز
عنوان جدیدتون رو تبریک عرض می کنیم :gol:

دانیال : کاربر فعال تالار مهندسی فناوری اطلاعات

جومونگ : کاربر فعال تجارت الکترونیک
سلام ممنون امیر جان.امیدوارم بتونیم از این به بعد برای تالار مفیدتر باشیم.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دستیار جدید تالار مهندسی IT

دستیار جدید تالار مهندسی IT

سلام خدمت همه دوستان عزیز

حتما متوجه شدید خودتون ، دوست عزیزمون F@tima از امروز دستیار تالار IT هستن

هر کاری که در مورد تالار داشتید ، تغییرات ، جا به جایی ، حذف و ... علاوه بر من و امیرحسین (dzzv) می تونید به ایشون هم بگید

امید وارم همه با همکاری هم بتونیم تالار رو به جلو پیش ببریم.

تبریک :gol:

بالا