دعا برای سلامتی دوست هم باشگاهی وهم دانشگاهیم ( نادین)

سلام بچه ها؛

امروز که خیلی از شنیدن خبر بدتر شدن حال دوستم ناراحت بودم به این فکر فرو رفتم که چرا ما آدما تا وقتی که اطرافیان و دوستامون زنده هستن

و نفس میکشن اصلاً به فکرشون نیستیم و قدرشونو نمیدونیم و هیچوقت به این فکر نمیکنیم که یه روز ممکنه ...:(:cry:

اونوقت دیگه ناراحت بودنمون و غصه خوردنامون چه فایده داره......

اینو یادمون باشه :

( که همیشه خیلی زود دیر میشود...)

*** مدتی است که دوست و همکلاسیه عزیزم نادین که ممکنه یکی از دوستای شما هم در این باشگاه باشه حالش خیلی بده، این ترم خیلی کم دانشگاه

میومد و هر وقتم که میدمش حال و روز خوبی نداشت و روز به روز بدتر میشد،تا اونجا که چندتا از امتحاناشم نتونسته بده....

دختری که همیشه سرشار از امید و نشاط و تحرک بود و همیشه لبخند به چهرش بود و باعث خندیدن دوستانش میشد حالا دیگه خیلی وقته اون خنده

از چهرش محو شده.....

اوایل هر وقت ازش میپرسیدیم چی شده ؟

میگفت : فقط برام دعا کنید که بتونم یکم آروم بشم همین ...

با هیچکس درد و دل نمیکنه و حرف نمیزنه ...

از مادرش که حالشو جویا شدم،گفت دخترم داره روز به روز حالش بدتر میشه خیلی افسرده شده اصلاً از خونه بیرون نمیره،زیاد با کسی حرف نمیزنه خیلی ضعیف شده،

همش به یه جا زل میزنه وگریه میکنه ،حتی نمیتونه بخوابه ...خودش میگه چیزیم نیست ولی من احساس میکنم دارم بچمو از دست میدم و هیچ کاریم نمیتونم براش بکنم ،

حال مادرشم خیلی بد بود:(
:cry:

بچه ها این تاپیک رو زدم که هر کس بهش سر زد و این مطلب رو خوند ...اگه می تونه برای دوستم توی این ماه ها و روزای قشنگ دعا کنه ؛

به امید اینکه خدا دعاهای ما رو برآورده کنه و دوست منم زودتر حالش خوب بشه و پیشمون برگرده...***

(ببخشید بچه ها مجبور شدم این تاپیک رو برای هر کس که آن هست بفرستم .....پیشاپیش از حضورتون تشکر میکنم :gol:)

اینم پروف دوستم؛

http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/559866-نادین

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ناراحت شدم ایشالا به حق همین روزای عزیز حالشون خوب بشه و خدا کمکش کنه
چقدر خوبه که نادین جون دوست خوبی مثل شما داره
خدا همه مریضا رو شفا بده الهی

بچه ها از همه شما ممنونم که به این تاپیک سر زدین ....

ان شاء الله دعاهای همتون مستجاب بشه هم دعاهایی که برای دوست من کردید و هم دعاهایی که برای خودتون دارید...:gol:

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از همه شما ممنونم که به این تاپیک سر زدین ....

ان شاء الله دعاهای همتون مستجاب بشه هم دعاهایی که برای دوست من کردید و هم دعاهایی که برای خودتون دارید...:gol:

ممنون عزیزدلم.....ایشالا یه روز بیای تاپیک بزنی و بگی حالش خوبه خوب شده:)ایشالا خودش بیاد اصن:(

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
انشالله حالش خوب بشه و دوباره مثل قبل پر از نشاط و شادی و امید بشه...
امن یجیب المضطر اذا دعا و یکشف السو
:gol:

farzaneh si

عضو جدید
سلام بچه ها؛

امروز که خیلی از شنیدن خبر بدتر شدن حال دوستم ناراحت بودم به این فکر فرو رفتم که چرا ما آدما تا وقتی که اطرافیان و دوستامون زنده هستن

و نفس میکشن اصلاً به فکرشون نیستیم و قدرشونو نمیدونیم و هیچوقت به این فکر نمیکنیم که یه روز ممکنه ...:(:cry:

اونوقت دیگه ناراحت بودنمون و غصه خوردنامون چه فایده داره......

اینو یادمون باشه :

( که همیشه خیلی زود دیر میشود...)

*** مدتی است که دوست و همکلاسیه عزیزم نادین که ممکنه یکی از دوستای شما هم در این باشگاه باشه حالش خیلی بده، این ترم خیلی کم دانشگاه

میومد و هر وقتم که میدمش حال و روز خوبی نداشت و روز به روز بدتر میشد،تا اونجا که چندتا از امتحاناشم نتونسته بده....

دختری که همیشه سرشار از امید و نشاط و تحرک بود و همیشه لبخند به چهرش بود و باعث خندیدن دوستانش میشد حالا دیگه خیلی وقته اون خنده

از چهرش محو شده.....

اوایل هر وقت ازش میپرسیدیم چی شده ؟

میگفت : فقط برام دعا کنید که بتونم یکم آروم بشم همین ...

با هیچکس درد و دل نمیکنه و حرف نمیزنه ...

از مادرش که حالشو جویا شدم،گفت دخترم داره روز به روز حالش بدتر میشه خیلی افسرده شده اصلاً از خونه بیرون نمیره،زیاد با کسی حرف نمیزنه خیلی ضعیف شده،

همش به یه جا زل میزنه وگریه میکنه ،حتی نمیتونه بخوابه ...خودش میگه چیزیم نیست ولی من احساس میکنم دارم بچمو از دست میدم و هیچ کاریم نمیتونم براش بکنم ،

حال مادرشم خیلی بد بود:(
:cry:

بچه ها این تاپیک رو زدم که هر کس بهش سر زد و این مطلب رو خوند ...اگه می تونه برای دوستم توی این ماه ها و روزای قشنگ دعا کنه ؛

به امید اینکه خدا دعاهای ما رو برآورده کنه و دوست منم زودتر حالش خوب بشه و پیشمون برگرده...***

(ببخشید بچه ها مجبور شدم این تاپیک رو برای هر کس که آن هست بفرستم .....پیشاپیش از حضورتون تشکر میکنم :gol:)

اینم پروف دوستم؛

http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/559866-نادین

ایشالا حالش زود خوب بشه و بفهمه چه دوست خوبی داره که اینقدر نگرانشههه

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.... :w05:

نادین

قبلنا بهم میگفت دایی :) منم مثه خواهر زاده خودم دوستش داشتم گاهی وقتا واقعا حس میکردم من داییشم..

جدی از ته دلم میگم

اما نمیدونم چی شد که یهو منو از دوستاش حذف کرد بی هیچ دلیلی حتی چن بار هم ازش پرسیدم چرا هیچ جوابی نگرفتم

نمیدونم شاید کسی پشت سرم حرف زده بود ... اما در کل از رفتارش دلخور شدم بعدش گفتم بذار راحت باشه شاید اینطوری بهتره

امیدوارم هر جا باشه خوب باشه و همیشه شاداب و سلامت :gol:

:gol:...خدایا به همه ی بندگانت آرامش عطا کن...:gol:

ممنون از حضور و دعای همه ی دوستان عزیزم....
امیدوارم دوستمون هرچه زودتر حالش بهتر بشه:(