در دنیای امروز:بالاتر بودن سن زن از مرد یعنی فاجعه >>>>نظر شما چیست؟؟؟

mtazar

عضو جدید
به گزارش خبر نیوز ، فاطمه ميرشمس در گفت‌وگو با فارس: افزود: اما اين كه مرد حتي 10 سال بزرگ‌تر از زن باشد ايرادي ندارد و اين تفاوت سني با توجه به طبيعت مرد و زن مشكلي پيش نمي‌آورد.
وي ادامه داد: حتي اگر زن و شوهر تفاوت سني‌هاي 2 يا سه سال داشته باشند نيز ايرادي ندارد، در بعضي مواقع ديده شده كه دختر و پسر در شرايط سني يكساني قرار داشته‌اند و توانسته‌اند زندگي مشترك خوبي داشته باشند.

اين استاد دانشگاه در مورد اين‌كه برخي از دختران، مردان مسن را براي ازدواج انتخاب مي‌كنند، اظهار داشت: دختراني كه با مردان مسن ازدواج مي‌كنند يا تصور مي‌كنند اين دسته از مردان به دليل تجربه‌اي كه دارند قابل اعتماد و اطمينان هستند و يا اين كه مرد در شرايط مالي خوبي قرار دارد و تصور مي‌كنند با وجود شرايط مالي و ايده‌آل تفاوت سني ديگر مهم نيست.

شمس تصريح كرد : تفاوت سني عامل مهمي است اما نه به اندازه‌اي كه اگر فرد 2 يا سه سال هم بزرگتر بود نتوانيم براي زندگي مشترك انتخاب كنيم بلكه ويژگي‌ها و شرايط فرد نيز بسيار مهم است.

وي در پاسخ به اين‌ پرسش كه در گذشته تفاوت سني مرد و زن نيز وجود داشته يا خير؟ گفت : در گذشته نيز تفاوت سني زن و مرد وجود داشته است اما در آن زمان زن‌ها دم از برابري نمي‌زدند و مردها تسلط بيشتري بر زنان داشتند و كمتر مشكلي پيش مي آمد اما با گذشت زمان روحيات خانم‌ها نيز متفاوت شده است.

نظر شما عزیزان چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farshid992006

عضو جدید
بنظرم این حرف درست نیست
چون تقریبا تو چند نسل زن و شوهر دیدم که زن از شوهر بزگتر بوده و زندگی خوبی هم داشتن

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز

در بعضي مواقع ديده شده كه دختر و پسر در شرايط سني يكساني قرار داشته‌اند و توانسته‌اند زندگي مشترك خوبي داشته باشند.
[/B]
خود این شخص از احتمالی بودن موفقیت در این نوع ازدواج گفته!
از لحاظ علمی متاسفانه دختران از لحاظ شعور اجتماعی 2 یا 3 سال جلوتر از پسران هستند
اگر قرار پسر کنترل یک خانواده رو داشته باشه طبیعیه که بیونه از لحاظ فکری هم غالب باشه
این حرفها هیچ ارتباطی به این نداره که مردها حق زور گفتن به زنها رو دارند.لطفا یکطرفه قضاوت نکنید

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود این شخص از احتمالی بودن موفقیت در این نوع ازدواج گفته!
از لحاظ علمی متاسفانه دختران از لحاظ شعور اجتماعی 2 یا 3 سال جلوتر از پسران هستند
اگر قرار پسر کنترل یک خانواده رو داشته باشه طبیعیه که بیونه از لحاظ فکری هم غالب باشه
این حرفها هیچ ارتباطی به این نداره که مردها حق زور گفتن به زنها رو دارند.لطفا یکطرفه قضاوت نکنید

موافقم
مرد باید از زن بزرگتر باشه . خود من وقتی میفهمم مردی از من سنش کمتره حتی اگه در حد چند ماه باشه ، یه جورایی احساس میکنم نمیتونم روش حساب کنم. طرز فکرم این نیست ها گاهی بعضی آدما خیلی بیشتر از سنشون درک و فهم دارن ولی احساسی که دارم اینه که نمیتونم روش حساب کنم . فکر میکنم بچه هست. خیلی ها مثل من همچین فکر و احساسی دارن واسه همین ممکنه گاهی توی زندگی مشترک مشکل ایجاد شه.
مادر بزرگ من 14 سال از بابابزرگم سنش بیشتره . تا حالا به خوبی و خوشی زندگی گردن ولی وقتی به زندگیشون نگاه میکنی سلطه ی بیش از حد مادر بزرگم رو بر همسرش میبینی. مادر بزرگ من هنوز هم احساس میکنه شوهرش درک کافی نداره و همیشه دستور میده به شوهرش و این باعث ناراحتی و گوشه گیر شدن بابابزرگم شده

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم کال و نپخته با همون اولین کلمه ای که از دهنش در بیاد معلوم میشه, من پسرهای زیادی رو میشناسم که سنشون از 30 هم بیشتره اما واقعا نباید ازدواج کنند اما در عوض پسرهای 20 ساله ای میشناسم که واقعا وقتی صحبت میکنن میبینی خیلی حالیشونه.
اما به شخصه تو این دوره زمونه کمتر دختری دیدم که سنش از 25 کمتر باشه و از نظر عقلی آماده ازدواج باشه, برخلاف اونچه که همه فکر میکنن من میگم دخترها خیلی سطحی تر فکر میکنن , این نظر منه و قصد توهین ندارم.

paeeizan

اخراجی موقت
اگه ازدواج با عشق عرفانی باشه ...مشکلی پیش نمیاد
من تضمین میکنم.

haleh_sharif

عضو جدید
یکی از مدیرای قبلی من یک خانم متولد 55 بودن
بهم خبر رسید که با یکی از مدیران همون مجموعه که پسر متولد 64 بود ازددواج کرد
شاخ دراوردم
ولی مثل اینکه هر دو خونواده خیلی راضی بودن
من هنوز تو شکم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرمن هیج مشکلی نیست به شرط اینکه مردتحت تاثیرحرفهای اطراقفان قرارنگیره وبگذارند اونها زندگی کنند
یکی ازهمسایه های ما با خانمی ییوه وبچه دارازدواح کرده نمیدونم بزرگترم بود یانه ولی مادرپسره بقدری ازاین قضیه بهم ریخت که پسره رو طرد کرد .خدا هم تلافیشو سرمادره طوری دراورد که نفهمید ازکجا خورده

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از مدیرای قبلی من یک خانم متولد 55 بودن
بهم خبر رسید که با یکی از مدیران همون مجموعه که پسر متولد 64 بود ازددواج کرد
شاخ دراوردم
ولی مثل اینکه هر دو خونواده خیلی راضی بودن
من هنوز تو شکم

خوب میشی
موقتیه

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون استاد ترشیده حسودیش میشه ! سن مهم نیست فقط پول و تفاهم !

بالا