درصدها و تخمین رتبه ویژه کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داری حرفای داداشمو میزنی!!!نترسونید منو آخه من حواسم نبود سوالای کنکورو باخودم اوردم!!!! ازبس استرس داشتم ، انگارحس کردم جلسه امتحانه دانشگاس،خب دیدید 10تا کتاب وجزوه میبریم باخودمون !! مراقب هم اصلا نفهمید بگه سوالارو بده!برگشتم پس بدم ولی همه مراقبا رفته بودن!!!!!
نه اون که شوخی بود فک نکنم اتفاقی بیفته :D اتفاقن مراقبه کنکور قبل کنکور به من میگفت وایسا سوالاتو بت بدم من یادم رفت خواستم فرداش بهش زنگ بزنم که دیدم سوالا تو سایته سنجشه.مهم نیس

sungirl5

عضو جدید
زیاد نباید به این مسائل فک کرد آخه یهو میبینی اثرش رو میذاره:D والا

اگه بخواب باشه من هرشب خواب میبینم اراک قبول شدم و دارم گریه میکنم توخواب! نشد 1بار خواب ببینم حداقل علم و صنعتم بابا نگفتیم که شریف می خوایم!!!!!!:redface:

sungirl5

عضو جدید
نه اون که شوخی بود فک نکنم اتفاقی بیفته :D اتفاقن مراقبه کنکور قبل کنکور به من میگفت وایسا سوالاتو بت بدم من یادم رفت خواستم فرداش بهش زنگ بزنم که دیدم سوالا تو سایته سنجشه.مهم نیس

ببین چقد الان ریلکس شدم!!!!:redface::king:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه بخواب باشه من هرشب خواب میبینم اراک قبول شدم و دارم گریه میکنم توخواب! نشد 1بار خواب ببینم حداقل علم و صنعتم بابا نگفتیم که شریف می خوایم!!!!!!:redface:
چیپس پفک نوشابه هم خواستی بگم بگیرن بچه ها؟:razz: :D

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان جاتون خالی من رفتم واسه فارغ اتحصیلی بعد معلوم شد که اینجانب اصلا معافیت تحصیلی برام صادر نشده:surprised:بعد میگن چرا فرار مغزها پیش میاد:D

sungirl5

عضو جدید
چیپس پفک نوشابه هم خواستی بگم بگیرن بچه ها؟:razz: :D

کرانچی هم یادت نره! فلفلی باشه!!!!!;)

اتفاقا می خوام 1 کاغذو قلم بذارم زیر بالشم تا بیدار شدم و یادمن خوابامو بنویسم خوب فیلم نامه ای از توشون درمیاد،والاااا!!!:smoke:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان جاتون خالی من رفتم واسه فارغ اتحصیلی بعد معلوم شد که اینجانب اصلا معافیت تحصیلی برام صادر نشده:surprised:بعد میگن چرا فرار مغزها پیش میاد:D
خداوکیلی راس میگی؟حالا میخواد چی بشه؟یعنی منم این چن روز که واسه مرحله اولش رفتم از درس خووندن پشیمون شدم پدر آدمو درمیارن :cry:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کرانچی هم یادت نره! فلفلی باشه!!!!!;)اتفاقا می خوام 1 کاغذو قلم بذارم زیر بالشم تا بیدار شدم و یادمن خوابامو بنویسم خوب فیلم نامه ای از توشون درمیاد،والاااا!!!:smoke:
کرانچی بزرگ باشه یا کوچیک؟لینا باشه یا لوسی؟ :D تو سینی بیارم؟ سینیش پایه دار باشه یا بی پایه ؟ :Dهمین فیلمنامه آبکی ها فک میکنی چه جور نوشته میشن؟باور کن همینجوری که تو میگی مینویسن :D

hadi216

عضو جدید
آقا هادی از حرف های من و بقیه بچه ها نارحت نشو . کلا بچه های دانشگاه آزاد بخاطر کم لطفی های که توی این سال ها نسبت به اونها شده یه کم روی این مباحث حساس شدند و خیلی زود آمپر می چسبونند .
بنده پست های قبلی رو می خوندم میانگینم به شما خیلی نزدیکه . انشاالله ارشد هم دانشگاهی میشیم بیشتر راجع به دانشگاه آزاد با هم صحبت می کنیم .;)
ایشالله ، البته معدل من خیلی پایینه احتمالا رتبم از شما کمتر میشه . قربون معرفتت . بهتره بریم سراغ بحثایی که فایده داشته باشه :)

BULGARIA

کاربر بیش فعال
کرانچی بزرگ باشه یا کوچیک؟لینا باشه یا لوسی؟ :D تو سینی بیارم؟ سینیش پایه دار باشه یا بی پایه ؟ :Dهمین فیلمنامه آبکی ها فک میکنی چه جور نوشته میشن؟باور کن همینجوری که تو میگی مینویسن :D

خوب آمار کرانچی ها رو داری چاکلز رو از قلم انداختی:D

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

پسر تو اگه ارشد قبول نشدی برو گارسون شو
اصن فیت خودته

sungirl5

عضو جدید

ببین کرانچی کوچیک باشه و به تعداد! من دوست ندارم کسی از مال من بخوره و زود تموم بشه!!!!
بابا ما خاکیم همینجوری از تو تو خودش میخوریم! سینی مینی نمیخواد که!!!! کی میخواد بعدش ظرفارو بشوره؟

hadi216

عضو جدید
چه لحظه ایه اون موقع که نشستیم پشت سیستم داریم شماره داوطلبی و اطلاعاتمون رو وارد میکنم تا نتیجه چند ماهه تلاشمون تو ی لحظه بیاد جلوی چشممون

آخ خیلی لحظه ی سختیه وقتی که خوب خونده باشی ولی امتحانو بد داده باشی . ایشالله امسال کسی مثل پارسال من نشه ، جلو دوستام هم بودم نمیتونستم گریه کنم .

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین کرانچی کوچیک باشه و به تعداد! من دوست ندارم کسی از مال من بخوره و زود تموم بشه!!!!
بابا ما خاکیم همینجوری از تو تو خودش میخوریم! سینی مینی نمیخواد که!!!! کی میخواد بعدش ظرفارو بشوره؟
تو اراک قبول شو من شیرینی به همه کرانچی میدم :D

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ خیلی لحظه ی سختیه وقتی که خوب خونده باشی ولی امتحانو بد داده باشی . ایشالله امسال کسی مثل پارسال من نشه ، جلو دوستام هم بودم نمیتونستم گریه کنم .
ایول پارسال خدایی اشکه منم درومد :D خودمم تعجب کردم یه لحظه:surprised:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بچه ها یه لحظه تصور کنین
الان نتایج اومده میری سایت سنجش

داری مشخصاتتو وارد می کنی پر دلهره ای

میزنی جستجو تا بیاد صدبار میمیری و زنده میشی
حالا باید بری پایین قلبت تالاپ تلوپ چشاتو یه لحظه میبندی
بعد بوووووم میبینی مجاز نشدی خخخخ

• Like
واکنش ها: .6.