درخواست کمک.راهنمایی.گزارش کاراموزی.پایان نامه

rose gol

عضو جدید
البته با توجه به تخصصی که انتخاب میکنی یادگیری نرم افزار هلو لازم میشود.ولی اتوکد در سطح پیشرفته وmatlab نه چندان.

به جای اینها من درحال یادگیری excel,access, minitab, statistica هستم وتصمیم دارم qsb , lingo, msproject ,primavera رو هم یاد بگیرم.

ولی بدون هر نرم افزاری رو که 1 مهندس صنایع یاد بگیره ضرر نکرده وبازار کارش وسیعتر میشه. پس به نظر من اگر بالیی ها رو یاد بگیری یادگیری این 3تا هم ضروری میشه.

آخرین ویرایش:

businessman

عضو جدید
اما بنده برخلاف ایشون نظرم این هست که هیچ کدومشون نه خیلی ضرورتی ندارد( این نرم افزارها بیشتر البته نه صرفاً به ترتیب مربوط به مهندسی مکانیک برق و حسابداری می شن نه مهندسی صنایع). اما به هر حال تا حدی که کار راه انداز باشه یاد بگیرید هم کافیه. مهندسی صنایع خودش به اندازه کافی نرم افزارهای مهمتر و تخصصی تری داره.

آخرین ویرایش:

sad_badal

عضو جدید
گزارش کارآموزی

گزارش کارآموزی

سلام ، دوستان من نياز به يك گزارش كارآموزي مربوط به يك شركت تولیدکننده قطعات خودرو را دارم . با سپاس;););):gol::gol::gol:

سلام
من تازه فارغ التحصیل شدم ولی واسه درس ارزیابی کار وزمان در 2 کارخانه این کار رو انجام دادم فکر کنم بتونم کمکتون کنم اگه هخنوز نتونستین کاری انجام بدین حتما به ادرسnooshin_golden@yahoo میل بزن تا پروژه های که انجام دادم رو با مراحل کارم واست بفرسم

واسه پایان نامم ازتون کمک میخام

واسه پایان نامم ازتون کمک میخام

سلام
من واسه پایان نامم موضوع امکان سنجی احداث مزرعه بادی رو باید انجام بدم یعنی با انرزی باد و توربین بادی کار دارم ولی در مورد محاسبه قدرت باد با مشکل مواجه شدم کسی هست رو زمینه انرژی باد کار کرده باشه؟واقعا به راهنماییتون نیاز دارم

mmm.ahmadi

عضو جدید
vensim call

vensim call

سلام به همه دوستان و مديريت سايت:
من با vensim DSS كار مي كنم و مي خوام يه حلقه for در مطلب بنويسم كه به ازاي مقادير آنها را به ونسيم بده و بعد ونسيم را run كنه و نتايج را به مطلب بياره و دوباره براي مقدار بعدي د رحلقه for دوباره اجرا بشه
كمكم كنيد.

yoosefy

عضو جدید
پروژه طراحی وایجاد صنایع

پروژه طراحی وایجاد صنایع

بچه ها من صنایع گرایش تولید می خونم
الانم به قول معروف آخر کارمه و پروژه و کارآموزی دارم
با کارآموزی کنار میام ولی پروژه رو چی کار کنم
اگه کسی می تونه به من کمک کنه خواهش می کنم دریغ نکنه:redface:

aghmohsen

اخراجی موقت
دانلود چند پروژه و پایان نامه و مقاله مکانیک ( تهویه - فاضلاب -تهویه خودرو - آب شیرین کن خورشیدی - هوشمند سازی )

دانلود چند پروژه و پایان نامه و مقاله مکانیک ( تهویه - فاضلاب -تهویه خودرو - آب شیرین کن خورشیدی - هوشمند سازی )

دانلود پروژه پروژه تهویه مطبوع آماده

دانلود پروژه آب شیرین کن خورشیدی

دانلود پروژه فاضلاب و آبرسانی و جمع آوری فاضلاب

دانلود پروژه هوشمندسازی ساختمان

:gol:

ab shirin kon khorshidi.pdf
344K View Download

ads.pdf
62K View Download

BMS-modiriat hooshmand sakhtman - tasisati.pdf
357K View Download

cooler khorshidi ba mohasebate bare sarmayeshi.pdf
626K View Download

fazelab.pdf
281K View Download

otec-nirogahe oghyanoosi.pdf
199K View Download

otec-nirogahe oghyanoosi.pdf
199K View Download

payan name tahvie matbo khodro.pdf
190K View Download

tahvie .pdf
474K View Download

FBQ

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

لطفا در مورد درس مقاومت مصالح و مبانی مهندسی برق منو راهنمایی کنید میخوام این ترم بگیرم

xlsaltolx

عضو جدید
پروژه طراحی و ایجاد صنایع

پروژه طراحی و ایجاد صنایع

سلام
اگه کسی پروژه طراحی و ایجاد صنایع داره به منم بده دارم نابوود میشم

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبانی برق که بیشتر درباره چیزایی هستش که قبلا خوندین

مقاومت مصالح هم اگه کامل بخونینش و تمرین ازش زیاد حل کنین خیلی خوبه..پیشنهاد میکنم حل مسائلش رو بخرین و از روش حل کنین

امین درواخ

عضو جدید
کارت امتیازی متوازن

کارت امتیازی متوازن

سلام
من پایان نامم در مورد کارت امتیازی متوازن است و به یک نمونه ای که در یک سازمان پیاده شده است احتیاج دارم اگر ممکن هست کمکم کنید. مرسی

138

عضو جدید
سلام کسی از پیام نوریها نمونه سوال ارزیابی فنی و اقتصادی طرحها رو داره ؟؟ ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه

LIDA-66

عضو جدید
خيلي فوريه كمك كنيد

خيلي فوريه كمك كنيد

سلام دوستان يه لطفي مي كنيد درباره ISO 10006 يه توضيح بديد؟ من الان تو كار كنترل پروژه ام مي خواستم بدونم چطور مي تونم اين استانداردو توش پياده كنم.خيلي فوريه ممنون ميشم كمكم كنيد.:(

zara.m

عضو جدید
سلام.اگه کسی پروژه کنترل کیفیت اماری داره لطفا به دادم برسه.

masih.sh

عضو جدید
تازه وارد

تازه وارد

سلام من مسیح تازه عضو این سایت شدم امیدوارم بتونم مشکلات خودم را در زمینه مهدسی پروژه از طریق این سایت حل کنم یا اگه کسی مشکلی داشت براش حل کنم

silverman24

عضو جدید
کمک به یک بنده خدا ثواب داره

کمک به یک بنده خدا ثواب داره

سلام.
من شبانه­ ی دانشگاه رازی قبول شدم.
میخواستم بدونم اگه من تکمیل ظرفیت شرکت کنم و توی یه دانشگاه دیگه قبول بشم تکلیف شهریه ای (حدود یک میلیون تومن) که توی دانشگاه رازی موقع ثبت نام از من گرفتن چی میشه؟

green way

عضو جدید
سلام.
من شبانه­ ی دانشگاه رازی قبول شدم.
میخواستم بدونم اگه من تکمیل ظرفیت شرکت کنم و توی یه دانشگاه دیگه قبول بشم تکلیف شهریه ای (حدود یک میلیون تومن) که توی دانشگاه رازی موقع ثبت نام از من گرفتن چی میشه؟
سلام
راستش دقیق نمی دونم ولی توی دفترچه نوشته.;)
بهت تبریک میگم ان شاالله موفق باشی;خدا هم یادت نره:w23::w33::w32:

zhashemi

عضو جدید
کنکورجوشکاری

کنکورجوشکاری

سلام
برادرمن میخواد کادانی به کارشناسی جوشکاری بخونه ولی از منابعش خبری نداره کلی جستجو کردم اما چیزی پیدانکردم خواهشا هرکی چیزی میدونه راهنمایی کنه امیدوارم زودتر به این تاپیک سربزنید ممنون

forme1200

عضو جدید
به راهنماییتون نیاز دارم!!!

به راهنماییتون نیاز دارم!!!

سلام من دانشجوی صنایع ترم 8 دانشگاه پیام نورم
راهنمایی کنید لطفا
من واسه درس پروژه نمیدونم روی چه موضوعی کار کنم
کنترل کیفیت یا برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات؟؟؟؟
واسه کارآموزیم هم میخوام توی یکی از این دو قسمت کار کنم
یکی به من بگه کدوم بهتر؟
هیچکی از این دو تا رو کار کرده؟

forme1200

عضو جدید
من این ترم درس تعمیرات و نگهداری گرفتم استادم هم بهم میگه اگه میخوای کارآموزیت رو توی یه کارخونه کاشی بگذرونی روی همین موضوع کار کن.
اگه مقاله یا پروژه ای در این مورد یا کنترل کیفیت دارین اگه واسم بزارین ممنون میشم
تا تصمیم بگیرم

hsaba871

عضو جدید
دوست عزيز اميدوارم دير نشده باشه
به نظر من شما كه گرايشتون تحليل سيستم ها است بدون ترديد يك پروژه MIS انتخاب كنيد و در كنار اون حتي مي توانيد به مباحث جديد مثل RUP و معماري سازماني و معماري اطلاعات بپردازيد.