درخواست کمک.راهنمایی.گزارش کاراموزی.پایان نامه

Boruziniyat

عضو جدید
سلام دوستان من دانشجوی ترم 6 مهندسی صنایع هستم .
دنبال یک جایی هستم برای کارآموزی در مورد MSP و کنترل پروژه;)
البته ساکن تهران هستم

دوستان علاقه مند می توانند به تاپیک دیگر این سایت در همین زمینه مراجعه کنند ولی ترجیحاً موضوعات در یک تاپیک ادامه پیدا کند بهتر است.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/280848-برنامه-ریزی-و-کنترل-پروژه-ـ-فرصتهای-شغلی

forme1200

عضو جدید
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

سلام مهندسای محترم
میشه لطف کنید برام یه فایل کارآموزی از یه کارخونه کاشی یا سرامیک بزارین مربوط به برنامه ریزی تولید
میخوام بدونم باید چیکار کنم به چیا نیاز دارم
اگه کمکم کنید ممنون میشم
خیر از جوونیتون ببینید:gol::gol::gol::gol:

forme1200

عضو جدید
حداقل یه سایت معرفی کنید نمیخواد برام آپلود کنین زحمتتون میشه
کمک کنید دیگه

white angel

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

دوستان سلام.
من گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم هستم ترم آینده ترم آخرم هست :)و دنبال یه موضوع خوب برای پروژه پایانی میگردم.اگه موضوع خوبی سراغ دارید لطفا به من بگید.

white angel

عضو جدید
در خواست راهنمایی

در خواست راهنمایی

سلام دوستان.
من گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم هستم و ترم آینده ترم آخرم هست.:)قصد دارم برای پروژه پایانی توی حوزه کیفیت کار کنم اما نتونستم موضوع مناسبی پیدا کنم. :(اگه موضوع خوبی سراغ دارید ممنون میشم که راهنماییم کنید.

forme1200

عضو جدید
خوشم میاد 60 تا بازدید داشته این تاپیک دریغ از یه جواب
واقعا شما هیچ کدومتون کارآموزی بخش برنامه ریزی تولید کار نکردید؟
کارخونه کاشی هم نبود مهم نیست یه کارخونه دیگه باشه میخوام بدونم چی کار کردین اون قسمت؟

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسای محترم
میشه لطف کنید برام یه فایل کارآموزی از یه کارخونه کاشی یا سرامیک بزارین مربوط به برنامه ریزی تولید
اگه کمکم کنید ممنون میشم

دوست عزیز درخواستت خیلی کلیه و ریز..من دارم ولی نه در این مورد خاص..اگه میخوای طریقه ی گزارش نوشتن رو توضیح میدم برات

farzad5

عضو جدید
اگر می خواهی بعد از درست بری سراغ کنترل پروژه مورد 5 عالیه .
اما اگه هنوز تصمیمی برای آینده ات نگرفتی 2 خوبه

رهاسان

عضو جدید
سلام دوست عزيز
من كاراموزيم در زمينه برنامه ريزي توليد و كنترل موجودي بوده ولي نه در شركت كاشي
اگه لازمه تا براتون ميل كنم

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مهندسای محترم
اگه کمکم کنید ممنون میشم
تو گوگل سرچ میکردی پیدا می شد:

http://www.uploadkon.ir/uploads/1312843420.rar

پسورد فایل: www.irsanaye.mihanblog.com

آخرین ویرایش:

nafass62

عضو جدید
تحقيق يا پايان نامه در مورد بيمه

تحقيق يا پايان نامه در مورد بيمه

سلام من در حال انجام يك تحقيق در مورد علل باز خريد بيمه ي عمر و سرمايه گذاري هستم.لطفا اگر در اين مورد پرسشنامه اي براي انجام تحقيق داريد توسط ايميل زير به من اطلاع دهيد.باتشكر
:(
khosravy62@gmail.com

m.arbabian

عضو جدید
به نظر من آشنایی با الگوریتم TRIZ بسیار به شما کمک می کند تا در آینده از رشته خود بیشتر لذت ببرید و از آن استفاده کنید من می توانم در این مورد به شما کمک کنم

nima_285

عضو جدید
پروژه پایانی CRM

پروژه پایانی CRM

یک پروژه دربار مدیریت ارتباط با مشتری CRM به همراه چند نمونه اجرا شده در سازمانهای ایرانی و خارجی. امیدوارم مفید باشه.;)
ni.shafii@gmail.com

پیوست ها

• final project - CRM.rar
    719.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

tiamat

عضو جدید
من هم شدیداً‌ با TRIZ موافقم، ولی اگه دیدید سنگینه میتونید با VE شروع کنید خیلی فوق العاده هستش.
البته به نظر من هر موضوعی که انتخاب بشه باید بزرگای اون رو هم تو کشور بشناسید (اسمشون؟ محل دفترشون؟ چندتا از پروژه هاشون؟ و چند جلسه برید ببینید چی میگن؟)

amirhosein666

عضو جدید
کارآموزی مواد شوینده

کارآموزی مواد شوینده

باسلام به همه دوستان عزیز
من به یک گزارش کارآموزی در مورد یک کارخانه مواد شوینده نیاز دارم.
کسی هست کمکی کنه؟

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
باسلام به همه دوستان عزیز
من به یک گزارش کارآموزی در مورد یک کارخانه مواد شوینده نیاز دارم.
کسی هست کمکی کنه؟

گزارش کارآموزی شرکت LAB اصفهان ( صنايع شيميايي توليد مواد اوليه شوينده ها )

فهرست مطالب:

1-مقدمه

2-بخش ایمنی و آتش نشانی

3-واحد های تولید

4-تاسیسات جانبی

5-مخازن

6-آشنایی با برخی از تجهیزات موجود در شرکت

7-پروژه

http://www.4shared.com/file/CzK5nCP9/gozareshe_karwwwsem-engcom.html

پسورد:
www.sem-eng.comhttp://www.sem-eng.com/

Sealmo

عضو جدید
راهنمایی برای کارآموزی در تابستان

راهنمایی برای کارآموزی در تابستان

سلام دوستان فکر کنم این اولین پستم باشه که با ایجاد یک تاپیک هم همراه شد.
البته چند ماهی هست که عضو شدم و مطالب زیادی رو توی فروم مطالعه کردم.
و اما
من ترم 6 رو دو روز هست که تموم کردم و تعداد واحدهایی که پاس کردم از صد تا گذشته و شده 103 تا و میتونم تابستون کارآموزی رو بردارم، حالا سوال من از شما اینه: با توجه به درسهایی که گذروندم به نظرتون کارآموزی رو الان بردارم یا بگذارم برای ترم پاییز؟
ترم آخر هم نمیخوام کارآموزی رو بردارم چون طول میکشه و به مطالعه برای ارشدم لطمه وارد میکنه. اما درسهای مهمی که گذروندم:

کنترل پروژه، کنترل موجودی 1، تحقیق در عملیات 1و 2، آمار مهندسی، ارزیابی کار و زمان،
برای تابستون میخوام اصول مدیریت رو هم بردارم.

یه چیز دیگه: این ترم برای پروژه ارزیابی توی یه کارخونه ی اگزوز سازی و قطعات خودرو بودم که برای اکثر خودروسازان بزرگ مثل سایپا و ایران خودرو و ... قطعه تولید می کرد به نظرتون برای کارآموزی جای مناسبی هست؟ دچار تعدیل نیرو بودن و توی بعضی از خطهاشون اپراتور خیلی کم بود، البته کارخونه ی تقریبا بزرگ و مجهزی بود، به نظرتون میتونه جای مناسبی باشه از نظر اینکه یه چیزی یاد بگیرم و جای کار برام داشته باشه؟

ببخشید که یه تاپیک جدید ایجاد کردم برای سوالم گفتم شاید زودتر به جواب برسم.
ممنون از توجهتون

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان فکر کنم این اولین پستم باشه که با ایجاد یک تاپیک هم همراه شد.
البته چند ماهی هست که عضو شدم و مطالب زیادی رو توی فروم مطالعه کردم.
و اما
من ترم 6 رو دو روز هست که تموم کردم و تعداد واحدهایی که پاس کردم از صد تا گذشته و شده 103 تا و میتونم تابستون کارآموزی رو بردارم، حالا سوال من از شما اینه: با توجه به درسهایی که گذروندم به نظرتون کارآموزی رو الان بردارم یا بگذارم برای ترم پاییز؟
ترم آخر هم نمیخوام کارآموزی رو بردارم چون طول میکشه و به مطالعه برای ارشدم لطمه وارد میکنه. اما درسهای مهمی که گذروندم:

کنترل پروژه، کنترل موجودی 1، تحقیق در عملیات 1و 2، آمار مهندسی، ارزیابی کار و زمان،
برای تابستون میخوام اصول مدیریت رو هم بردارم.

یه چیز دیگه: این ترم برای پروژه ارزیابی توی یه کارخونه ی اگزوز سازی و قطعات خودرو بودم که برای اکثر خودروسازان بزرگ مثل سایپا و ایران خودرو و ... قطعه تولید می کرد به نظرتون برای کارآموزی جای مناسبی هست؟ دچار تعدیل نیرو بودن و توی بعضی از خطهاشون اپراتور خیلی کم بود، البته کارخونه ی تقریبا بزرگ و مجهزی بود، به نظرتون میتونه جای مناسبی باشه از نظر اینکه یه چیزی یاد بگیرم و جای کار برام داشته باشه؟

ببخشید که یه تاپیک جدید ایجاد کردم برای سوالم گفتم شاید زودتر به جواب برسم.
ممنون از توجهتون

سلام دوست عزیز ، کارت خیلی خوبه که میخوای تابستون کار اموزی بگیری به نظر من همون شرکتی که گفتی را برو به نظر جا برای کار خیلی داره شما میتونید تو مباحث موجودی و یا برنامه ریزی تولید یا زمان سنجی و کار سنجی مشغول بشی ولی در مورد ارشد یه پیشنهاد دوستانه ، از امسال شروع کن به خوندن مخصوصا زبان و آمار .

khatami1

عضو جدید
دوست عزیز اگه برای ارشد میخوای سرمایه گذاری کنی الان نمیخواد کارآموزی برداری بگذار برای تابستون سال دیگه. از همین امزور شروع کن برای ارشد
در مورد کارآموزی هم نظر من اینه اگه پروژه ارزیابی را اونجا انجام دادی تا حدودی با خط تولیدش آشنا شدی بهتره وارد یه حوزه دیگه بشی تا تجربه بیشتری کسب کنی البته همه چیز بستگی به شرایط خودت داره
موفق باشین

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
اولا این که بهت توصیه میکنم براش وقت بزاری !!!!
نگی درس دارم و یا اینکه کار دارم ، اونجا راه نماین و ....
برو و کار رو ببین و یاد بگیر !
با توجه به دورسی که پاس کردی فعلا بهترین جا همون برنامه ریزی تولید هستش !!

یعد کنترل کیفیت آماری حتما برو تضمین کیفیت !! چون هیچی بلد نیستی !!!

Sealmo

عضو جدید
دوستان ممنون از پاسخهاتون

چند تا نکته رو بگم، اول اینکه متاسفانه سیستم درس خوندن من شب امتحانیه واسه همین هر کاری کنم نمیتونم از الان برای یک سال و هفت ماه دیگه درس بخونم :redface:
البته تواناییش رو دارم که از همون تابستون سال بعد شروع کنم و نتیجه بگیرم البته ان شاء الله، چون با این روش اغلب توی دوران تحصیلم نتیجه گرفتم.

نکته بعدی اینکه واقعا دوست دارم وقت بذارم برای کارآموزی و یه چیزی یاد بگیرم نگرانیم اینه که درسهایی که پاس کردم کافی نباشه و برم اونجا چیزی عایدم نشه.
1-اصلا توی کارآموزی چی کار باید بکنم؟ باید همش نگاه کنم و یاد بگیرم یا ازم کاری هم میخوان؟
2-با توجه به اینکه من خودم بیشتر علاقه مند به فیلدهای کنترل پروژه و کیفیت( با این که هنوز درسهای مربوط بهش رو نخوندم) هستم به نظرتون برای موفقیت توی شغل آینده ام که توی یکی از این فیلدها خواهد بود کارآموزی توی برنامه ریزی تولید و ... میتونه مفید باشه؟
3-مثلا میتونم با این که چیزی در مورد کیفیت نمیدونم برم توی بخش کیفیت کارخونه کار آموزی کنم یا اینکه اینجوری فایده ای برام نداره؟
4-یه چیز دیگه اینکه برای برنامه ریزی تولید فکر کنم فقط یه درس موجودی 1 رو پاس کردم به نظرتون کافیه؟ تحقیق در عملیات هم میتونه توی برنامه ریزی تولید کاربرد داشته باشه؟ خودم فکر میکنم میتونه:redface:
5- به نظر شما میتونم جایی رو پیدا کنم که توی مباحث کنترل پروژه کارآموزی کنم؟ چه جور جایی باید برم؟ شرکت ساختمان سازی؟ اسم خاصی دارن؟

از پاسخگوییتون پیشاپیش سپاسگزارم:gol: