درخواست کمک.راهنمایی.گزارش کاراموزی.پایان نامه

mohsen_522

عضو جدید
سلام دوستان
موضوع پایان نامه من " تاثیر برند بر وفاداری مشتریان" است
ممنون میشم اگه پایان نامه یا مقاله و مطلب مرتبط با این موضوع دارید،کمکم کنید.
واقعا به کمکتون نیاز دارم مخصوصا اگر پایان نامه داشته باشید.
کمک بزرگییییییی میکنید
اگه پایان نامه که دارید کار میکنید دقیقا با همون موضوع قبلا کار شده باشه که کار شما عملا بی ارزش میشه
تو لینک زیر یه مقاله مرتبط با این قضیه میوتیند پیدا کنید
http://journals.ama.org/doi/abs/10.1509/jmkg.65.2.81.18255

farsi200

عضو جدید
کارآموزی

کارآموزی

سلام
من ترم 4 رو تموم کردم والان دوروزه دارم میرم کاراموزی یک کارخونه ای تقریبا بزرگ و مطرح.
روز دوم به من گفتن فلان دستگاه خاص رو زمانسنجی کنم.
خب منم چیزهایی که تو ارزیابی خونده بودم رو به کار گرفتم و باروش زمانسنجی مستقیم (کرنومتر)زمان ها رو محاسبه کردم.
مشکل من اینجاست که چون دستگاه اتومات خودش کار میکنه یعنی اپراتور میاد دستگاه رو روشن میکنه و میره چرخی میزنه واگه مشکلی هم پیش بیاد دستگاه خودش اتومات خاموش میشه.
عنصر کاری اپراتور رو ایا باید برای زمانسنجی من در نظر بگیرم یا فقط عنصر ماشینی رو.
اپراتور اومد دستگاه رو روشن کرد و مثلا بعد از چند دقیقه ای که مشخص نیست دستگاه مثلا دچار مشکل ضایعات میشد که خاموش میشد و اپراتور دستگاه رو خاموش میکرد و مشکل رو برطرف میکرد و دوباره روشن میکرد.

چطوری باید عنصر کاری مربوط به اپراتور رو اندازه بگیرم چون زمان ها خیلی با هم فرق میکنن؟؟؟
مثلا اپراتور اول 1 دقیقه طول کشید دستگاه رو درست کنه و دفعه ی بعد مثلا 2دقیقه.

به یاری سبز شما نیازمندیم
باتشکر از مهندسان گل صنایعسلام

mehran2022

عضو جدید
سلام این مطالب اخیر راجع به گزارش کارآموزی مواد شوینده زیاد کمکی نمیکه منظور من راجع به تولیدمایع ظرفشویی و دستشویی شیشه شوی و ازاینقبیل چزاست لطفا اگه کسی مطلبی داره به ما کمک کنه

Ghazal shiringoo

عضو جدید
گزارش كاراموزي

گزارش كاراموزي

سلام دوستان.من يك گزارش كاراموزي تو شركت بازرگاني ميخواستم.حتي اگر نمونه اي از يك گزارش هم باشه برام كافي هست كه حداقل اشنا شم و بدونم بايد چيكار كنم.ممنون ميشم برام ارسال كنيد.ghazalshiringoo@gmail.com

parisa atabay

عضو جدید
موضوع پروژه

موضوع پروژه

سلام
من دانشجوی ترم آخر مهندسی صنایع هستم . برای پروژه پایانی دنبال موضوع میگردم ممنون میشم راهنمایی کنید . مرررسی:smile:

m_noori

عضو جدید
سلام در خصوص موضوع پروژه می تونید از مباحث مربوط به پویاشناسی سیستم و یا شبیه سازی خطوط تولید استفاده کنید

nasrinkd

عضو جدید
سلام
اگه واقعا دوست داشته باشید روی پروژه کار کنید،باید به دنبال ی شرکت یا کارخانه ای که مهندس صنایع بین نیروهای آن مکان وجود داشته باشه،به نظر من دیگه الان علاقه در انتخاب موضوع نقشی نداره،باید ببینی کجا اجازه میدن بری.
موفق باشی.

Pilgrim77

عضو جدید
کارآموزی

کارآموزی

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز...
دوستانی که رشته شون مهندسی صنایع هست می تونن یه نمونه پروژه کارآموزی مربوط به کارخانه سرب و روی برای دانشگاه آزاد به من معرفی کنن؟
ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید:gol:

khorshid1995

عضو جدید
باسلام خدمت مهندسین صنایع . میخواستم پروژه پایانی رو در زمینه کارافرینی انجام بدم ولی متاسفانه هنوز موضوعی رو انتخاب نکردم و درمورد روش انجام اون هم هیچ تجربه ای ندارم .اگر تجربه ای در این زمینه دارید ممنون میشم کمکم کنید.

آخرین ویرایش: