درخواست کتاب های برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی کتاب توماس و ... هم نیستن؟؟؟؟؟؟؟
کلا کتابهایی که حق نشر دارند یعنی کتاب هایی که ناشران چاپ کرده و می فروشند دانلود کردنشان از لحاظ اخلاقی درست نیست، ضمن اینکه مصداق دزدی نیز هست. صرفا کتابهایی که توسط خود ناشر رایگان در اینترنت پخش شده اند، و همچنین کتابهای لاتینی که در ایران به صورت کاغذی چاپ نمی شوند و امکان خرید آنها در ایران نیست و کتابهایی که به دلیل برخی مشکلات، امکان خرید اینترنتی برای ما ایرانی ها نیست در این تالار قرار داده می شوند.

cyrusdehghan

عضو جدید
advanced engineering mathematics student solutions manual by alan jeffrey

سلام اگه حل المسائل این کتاب رو دارید خریدارم
خیلی فوری
ممنونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Armin1370

عضو جدید
دوستان من نیاز فوری دارم به این کتاب ، لطفا لینک پی دی اف یا هر فرمت دیگه ای ازش دارین بهم بدین ممنون می شم ....

Beginners Guide to TTL Digital IC's

meisama

عضو جدید
درخواست كتاب

درخواست كتاب

سلام بر دوستان عزيز، به دنبال اين كتاب هستم ترجيحا هم زبان اصلي باشه و ويرايش دوم به بعد
C. A. Gross, power system analysis, John wiley, 1986 second edition

z.g.m.m

عضو جدید
درخواست

درخواست

باسلام
لطفا دانلود حل المسائل کتاب مبانی نیمه هادی ترجمه مروج فرشی رو روی سایت قرار دهید

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.در صورت امکان لینک دانلود حل المسائل تمامی فصل های کتاب الکترومغناطیس میدان و موج( field and wave electromagnetics) نوشته david k.cheng را قرار دهید.
با سپاس.

kambakhsh athari

عضو جدید
با سلام
کتاب زیر رو خیلی خیلی نیاز دارم.اگه کسی می تونه کمکم کنه ممنون میشم.
من حل المسایل کتاب Foundations For Microwave Engineering رو می خواستم.
نویسنده ی کتاب هم : Robert E.Collin

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ميشه اين كتاب ها رو براى من بذاريد لطفا.....كتاب "مدارات تكنيك پالس" ديويد بل كتاب "ماشين هاى الكتريكى" اپنهايم

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ميشه اين كتاب ها رو براى من بذاريد لطفا.....كتاب "مدارات تكنيك پالس" ديويد بل كتاب "ماشين هاى الكتريكى" اپنهايم
سلام.
اگر منظورتون ترجمه فارسی این کتاب ها هست که شدنی نیست. اولا پیدا نمیشه، پیدا هم بشه اینجا برای دانلود قرار داده نمی شه ولی اگر منظورتون نسخه لاتین هست عنوان انگلیسی کتاب رو بنویسید.

mamadi barghi

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

با سلام
درخواست کتاب
1-مدارهای مخابراتی از کروس ترجمه دیانی و آزمایشگاش
2-کنترل کننده های صنعتی از سبزپوشان
3-منابع تغذیه و سوئچینگ از نیکبخت​

Fateme Sepehri

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]حالتون خوبه؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]من به جزوه یا کتابی نیاز دارم که شامل[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]آموزش طراحی مدارهای الکترونیکی از پایه تا پیشر فته باشه [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]شما میتونید کمکم کنید؟[/FONT]

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز

shaer.khaste

عضو جدید
کتاب اتوماسیون پست

کتاب اتوماسیون پست

سلام دوستان مهندس خودم. کسی می تونه کتاب Substaion Automation Handbook., 2003 نوشته ی Klaus-peter Brand,Volker Lohmann,Wolfgang Wimmer رو برام بذاره. کل اینترنتو گشتم پیدا نکردمممنون

strsdr26

عضو جدید
حل مسائل
digital and analog communication systems
shanmugam
را هم دارین؟
بازهم بسیار متشکر:redface:

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب maintenance, replacement and reliability: theory and application نویسنده jardine and tsang
اینم لینکش تو آمازون:
http://www.amazon.com/Maintenance-Re.../dp/0849339669
سلام
متاسفانه پیدا نشد.
موفق باشید
سلام دوستان مهندس خودم. کسی می تونه کتاب Substaion Automation Handbook., 2003 نوشته ی Klaus-peter Brand,Volker Lohmann,Wolfgang Wimmer رو برام بذاره. کل اینترنتو گشتم پیدا نکردمممنون
سلام
متاسفانه لینک دانلود رایگان این کتاب پیدا نشد.
موفق باشید

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کتاب feedback control of dynamic systems 5th نوشته franklin & Powell یکی از بهترین کتاب های سیستم های کنترل در دنیاست.
من تونستم لینک دانلود حل المسایل این کتاب را پیدا کنم که در اختیارتون میزارم.دوستان اگه لینک دانلود این کتاب رو دارن لطف کنن بزارن اینجا تا همه استفاده کنن.
لینک دانلود حل المسایل ورژن 5 کتاب
http://rapidlibrary.com/files/solut...franklin-5th-edition-pdf_ulzqt9rcxzi89on.html
موفق و موید باشید.

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کتاب feedback control of dynamic systems 5th نوشته franklin & Powell یکی از بهترین کتاب های سیستم های کنترل در دنیاست.
من تونستم لینک دانلود حل المسایل این کتاب را پیدا کنم که در اختیارتون میزارم.دوستان اگه لینک دانلود این کتاب رو دارن لطف کنن بزارن اینجا تا همه استفاده کنن.
لینک دانلود حل المسایل ورژن 5 کتاب
http://rapidlibrary.com/files/solut...franklin-5th-edition-pdf_ulzqt9rcxzi89on.html
موفق و موید باشید.
http://en.bookfi.org/book/610675

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا