---درخواست پروژه---

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mona_66

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام.من تازه دارم c یاد می گیرم.رشتم برقه و یه برنامه از تمرینام رو بلد نیستم.اگه میشه کمکم کنید باید تا 5 شنبه تحویل بدم.

برنامه ای که عدد n رو بگیره و حالت های مختلف Di رو بده.
n=Di*1!+D(i-1) * 2!+... i

Diکوچکتر یا مساوی i
i>1

فکر کنم مثل خرد کردن سکه میشه .لطفا کمکم کنید

صالحه رحيمي

عضو جدید
:cry:كي مي تونه 2 تا تمرين رو به زبان پاسكال بنويسه؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا.........
يكيشونم حلشو دارم.اون يكيم زياد سخت نيست.خواهش مي كنمممممممممممم.09370971667

automata

عضو جدید
با سلام. پروژه من در مورد طراحی منشی تلفن به زبان اسمبلی.
تلفن پس از 3 بار زنگ زدن به منشی وصل شده و tone ذخیره شده مان پخش می شود و بعدا فرد تماس گیرنده پیغام خود را گذاشته و این پیغام در فایلی در کامپیوتر ذخیره می
گردد.
با تشکر:gol:

mo4569

عضو جدید
هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

کسی هست که در مورد لگوریتم های هوش مانند bfs,dfs,a starو.. به من کمک کنه.
ممنون میشم

amku

عضو جدید
سلام

برنامه اي براي محاسبه تعداد ضرب ماتريس ها ( n ماتريس ) كه در ابتدا چك كنه ايا درايه هاي اين n ماتريس خاصيت ضرب دارند و در نهايت خروجي رو ترتيب ضرب اين درايه ها ( كمينه ضرب درايه ها ) رو به خروجي بده

به زبان سی یا سی پلاس پلاس

MSA88

عضو جدید

compailer

عضو جدید
سلام چاکریم پروژه گراف واسه ساختمون گسسته به زبون ++c میخوام ;)(گراف

compailer

عضو جدید
سلام چاکریم پروژه گراف واسه ساختمون گسسته به زبون ++c میخوام.;)

pouria626

عضو جدید
سلام.برای پروژه پایان ترم یه برنامه خیلی خیلی ساده می خواستم که تو دلفی 7 اجرا بشه و در اون حتما یک بانک اطلاعاتی . search .insert .delete.edit. برای بانک اطلاعاتی باشه .جوری هم باشه خودم بفهمم چی به چیه.ممنون خیلی هم فوریه.با تشکر فراوان

pouria626

عضو جدید
در ادامه ی در خواسته قبلیم مثلا یه برنامه واسه یک موسسه فروش کامپوتر یا هر چیزی.تو رو خدا کمکم کنیییییییییید

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. مهندسین عزیز کسی پروزه ی طراحی بازی شطرنج با استفاده از مفاهیم شی گرا رو داره؟

Morteza_Civil

عضو جدید
سلام به مهندسین کامپیوتر

توروخدا به من عمرانی کمک کنین :D

ما این ترم
کد:
Visual C++
داریم یه برنامه با استفاده از ساختار Struct که درون دانشجوی لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا وجود داره ، دانشجوی لیسانس اسم داره شماره دانشجویی داره تعداد واحد گذرانده داره ، میانگین نمرات هم داره ، دانشجوی فوق لیسانس همینا رو داره به علاوه این که معدل لیسانسش چقدر بوده و کجا درس خونده دانشجوی دکترا هم همون مشخصات دانشجوی فوق رو داره به علاوه این که تز فوق لیسانسش چی بوده

لطفا کمک کنین :gol:

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام به مهندسین کامپیوتر

ما این ترم
کد:
Visual C++
داریم یه برنامه با استفاده از ساختار Struct که درون دانشجوی لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا وجود داره ، دانشجوی لیسانس اسم داره شماره دانشجویی داره تعداد واحد گذرانده داره ، میانگین نمرات هم داره ، دانشجوی فوق لیسانس همینا رو داره به علاوه این که معدل لیسانسش چقدر بوده و کجا درس خونده دانشجوی دکترا هم همون مشخصات دانشجوی فوق رو داره به علاوه این که تز فوق لیسانسش چی بوده

خب بعد ساختار
باید مشخصات رو هم بگیره ؟ یا فقط struct رو میخوای؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام به مهندسین کامپیوتر

ما این ترم
کد:
Visual C++

ضمیمه شد

پیوست ها

• C++.zip
    481 بایت · بازدیدها: 0

samira123

عضو جدید
من یه پروژه کنترلی دارم می‌خوام با مطلب برام بنویسه یکی‌ الگریتمشو. مربوط می‌شه به کنترل بهینه که یه تابع هزینه باید مینیمم بشه از این حرفا. اگه کسی‌ هست که اینکا رو انجام بده می‌شه به من email بزنه که من اون مقاله‌ای که ریاضی‌ الگوریتم توش هست رو براش بفرستم.
مرسی‌،
سمیرا
ایمیل: smrroshany@yahoo.com

en.mahak

عضو جدید
موتور جستجو

موتور جستجو

سلام
پروژه کارشناسیه من در مورد طراحی موتر جستجوست.اینکه 20 تا سایت دانلود بشه و بامحتویاتش دیتابیس طراحی بشه که بتونه جستجو رو انجام بده.اندیس گذاری هم بشه.درواقع مثل گوگل باشه.
خواهش میکنم هرکی اطلاعاتی داره کمکم کنه.

princetongirl

عضو جدید
سلام
یک راهنمایی در مورد ساخت پایگاه داده با بانک sqlserver و زبان vb.net میخواستم
موضوع پروژم انبار مواد اولیه است ممنون میشم اگر کمکم کنید

hamed_4724

عضو جدید
درخواست پروژه کوچک

درخواست پروژه کوچک

با سلام خدمت مهندسای گل ... من یه پروژه کوچیک میخواستم تحت vb2006 اینم سوالش هست که میگه :::: برنامه ای بنوسید که با دریافت یک عدد اعشاری از ورودی ابتدا قسمت های صحیح و اعشار این عدد را جدا کرده به طور جداگانه نمایش دهد ... سپس این عدد را مغلوب کند ... *** به شرطی که آن طرف اعشار رعایت شده باشد... ( مثلا اگه اعشارش 4 رقم بوود مغلوبم بشه درسته که عدد هاش برعکس نوشته میشه ولی باید تعداد ارقام اعشار درست باشه...) استاد خواستن که کلاس بزارن فرمودن باید از رشته استفاده نشه و فقط با عدد کار بشه یعنی رشته یا string نباید استفاده کنیم...

خواهشا این قضیه رو برام حلش کنید خودمم گیج شدم خیلی حیاتی....:gol:

aigin

کاربر فعال
با سلام
دنبا برنامه اي مي گردم كه 8 معادله جبري غير خطي و 8 مجهول را برايم حل كند اگه با مطلب باشه بهتره.

hamed_4724

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسای گل ... من یه پروژه کوچیک میخواستم تحت vb2006 اینم سوالش هست که میگه :::: برنامه ای بنوسید که با دریافت یک عدد اعشاری از ورودی ابتدا قسمت های صحیح و اعشار این عدد را جدا کرده به طور جداگانه نمایش دهد ... سپس این عدد را مغلوب کند ... *** به شرطی که آن طرف اعشار رعایت شده باشد... ( مثلا اگه اعشارش 4 رقم بوود مغلوبم بشه درسته که عدد هاش برعکس نوشته میشه ولی باید تعداد ارقام اعشار درست باشه...) استاد خواستن که کلاس بزارن فرمودن باید از رشته استفاده نشه و فقط با عدد کار بشه یعنی رشته یا string نباید استفاده کنیم...

خواهشا این قضیه رو برام حلش کنید خودمم گیج شدم خیلی حیاتی....:gol:

کسی نیست این مشکل مارو حل کنه؟؟؟

ali.scholar.comp

عضو جدید
پروژه Vector Graphics Editor

پروژه Vector Graphics Editor

سلام، می خواستم بدونم کسی هست در مورد این پروژه به من کمک کنه؟
پروژه در مورد طراحی یک ویرایشگر دو بعدی به زبان جاوا با امکانات زیره :

1-به کاربر اجازه داده شود تا طرح مورد نظر خود را با اشیاء از قبل معرفی شده وارد کند.
2-حداقل اشیاء قابل رسم: خط، دایره، مربع، مستطیل و مثلث.
3-به کاربر اجازه دهد اشیا را رنگ کند.
4-اشیاء را بتوان حرکت داد.
5-صفحه طراحی شده قابل ذخیره در حافظه جانبی باشد.
6-بتوان یک طرح قبلی را مشاهده کرد و مجددا نیز قابل ویرایش باشد.

یکی از مشکلات من در مورد ذخیره کردن object تو محیط جاواست. لطفا در مورد اینم به من توضیح بدید. :)

fjalili

عضو جدید
سلام، می خواستم بدونم کسی هست در مورد این پروژه به من کمک کنه؟
پروژه در مورد طراحی یک ویرایشگر دو بعدی به زبان جاوا با امکانات زیره :

1-به کاربر اجازه داده شود تا طرح مورد نظر خود را با اشیاء از قبل معرفی شده وارد کند.
2-حداقل اشیاء قابل رسم: خط، دایره، مربع، مستطیل و مثلث.
3-به کاربر اجازه دهد اشیا را رنگ کند.
4-اشیاء را بتوان حرکت داد.
5-صفحه طراحی شده قابل ذخیره در حافظه جانبی باشد.
6-بتوان یک طرح قبلی را مشاهده کرد و مجددا نیز قابل ویرایش باشد.

یکی از مشکلات من در مورد ذخیره کردن object تو محیط جاواست. لطفا در مورد اینم به من توضیح بدید. :)

دوست عزیز،
من سایتی را قبلاً معرفی کرده بودم که بدرد شما دوستانی میخوره که میخواهید کدهای مثال از عملکرد مختلف یک زبان را ببینید، این سایت بنام www.java2s.com هست و تقریباً مثالهای مختلفی از اکثر زبانهای برنامه نویسی داره. لینک زیر هم از همان سایت جهت ذخیره سازی وکتور در فایل به وسیله جاوا است:

http://www.java2s.com/Code/Java/Collections-Data-Structure/SaveVectortofile.htm

این هم یک لینک دیگه از همون سایت برای ذخیره اطلاعات در فایل به وسیله جاوا:
http://www.java2s.com/Code/Java/File-Input-Output/UseRandomAccessFiletosaveanobject.htm

البته توی اون سایت میتونی مثالهای زیاد دیگری هم پیدا کنی که توی بخشهای مختلفی، حتی گرافیک جاوا کمکت کنه.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
سلام
ممنون میشم اگه به من کمک کنید
با استفاده از مفاهیم کلاس و شی گرایی برنامه ای بنویسید که تعداد گره های یک درخت دودویی و فرزندان آن را دریافت کرده و درخت را بسازد.به زبان c++

وضعیت
موضوع بسته شده است.