درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

.shima eng

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان...
من حدود 15 صفحه مطلب در مورد تبخیر کننده های عمودی لوله بلند با جریان روبه پایین (نزولی) میخوام...عکس+اسلاید+فیلم+مطلب هرچی که باشه...
اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی خیلی ممنون میشم

sky_8465

عضو جدید
سلام
طرح توجیهی تولید اسید سولفوریک برای درس طرح و اقتصاد کارخانه می خواستم!

Ho3ein Salimi

عضو جدید
با سلام، یه مقاله میخواستم درباره تولید روغن موتور و روغن های صنعتی و کشاورزی از روغن های کارکرده یا همان روغن سوخته.

Xerxes-I

عضو جدید
چه خوب
پس زحمت اينها رو بكش لطفا" :
كاربرد تحليل اكسرژي در ا رزيابي مصارف ا نرژي تجهيزات صنعتي در واحد بوتادين Fulltext
نويسند‌گان: [ عليرضا شاهد ] - دانشگاه ازاد اسلامي واحد ماهشهر، دانشكده مهندسي شيمي
[ شهريار فقهي ] - دانشگاه ازاد اسلامي واحد ماهشهر، دانشكده مهندسي شيمي
[ سروش زرين آبادي ] - دانشگاه ازاد اسلامي واحد ماهشهر، دانشكده مهندسي شيمي
http://www.civilica.com/Paper-NCCEESLAMSHAR01-NCCEESLAMSHAR01_013.html

شبيه سازي فرآيند خالص سازي بوتادي ان ( فناوري ) BASF-NMP با استفاده از نرم افزار ASPEN-PLUS Fulltext
نويسند‌گان: [ جمشيد بهين ] - دكتري مهندسي فرايند، عضو هيات علمي دانشگاه رازي كرمانشاه
[ مهرك ضيغمي ] - كارشناس ارشد مهندسي شيمي، دانشگاه رازي كرمانشاه
http://www.civilica.com/Paper-IPCONF01-IPCONF01_073.html
اولیش
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=7e117404db428281a9b1b30059299d76

ئدز

عضو جدید
سلام کسی شبیه سازی کنترلر هایp.pi,pid رو با سیمولینک مطلب بلده منو راهنمایی کنه؟

Bazuka

عضو جدید
با سلام جواب این مسئله میخواستم
با مخزن غیر عایق A به حجم 400 لیتر حاوی گاز ارگون در فشار250 کیلو پاسکال ودمای 30C موجود است.سیلندر غیر عایق B داری پیستون بدون اصطکاکی است و جرم پیستون به گونه ای است که فشار150 کیلو پاسکال انرا شناور میکند.شیر ارتباطی کمی باز میشود و ارگون وارد مخزن B میگردد تا نهایتا به حالت150 کیلو پاسکال و30C برسد.در مخزن A و سیلندر B کار انجام شده توسط ارگون را بدست اورید؟

nariman m

عضو جدید
سلام دوستان.میخواستم اگه میشه راجع به کتاب های مناسب برای کنکور ارشد راهنماییم کنین.واسه هر دزس چه کتابی بهتره.....؟؟؟ ممنون

Xerxes-I

عضو جدید
چه خوب
پس زحمت اينها رو بكش لطفا" :
كاربرد تحليل اكسرژي در ا رزيابي مصارف ا نرژي تجهيزات صنعتي در واحد بوتادين Fulltext
نويسند‌گان: [ عليرضا شاهد ] - دانشگاه ازاد اسلامي واحد ماهشهر، دانشكده مهندسي شيمي
[ شهريار فقهي ] - دانشگاه ازاد اسلامي واحد ماهشهر، دانشكده مهندسي شيمي
[ سروش زرين آبادي ] - دانشگاه ازاد اسلامي واحد ماهشهر، دانشكده مهندسي شيمي
http://www.civilica.com/Paper-NCCEESLAMSHAR01-NCCEESLAMSHAR01_013.html

شبيه سازي فرآيند خالص سازي بوتادي ان ( فناوري ) BASF-NMP با استفاده از نرم افزار ASPEN-PLUS Fulltext
نويسند‌گان: [ جمشيد بهين ] - دكتري مهندسي فرايند، عضو هيات علمي دانشگاه رازي كرمانشاه
[ مهرك ضيغمي ] - كارشناس ارشد مهندسي شيمي، دانشگاه رازي كرمانشاه
http://www.civilica.com/Paper-IPCONF01-IPCONF01_073.html
مقاله دوم با تاخیر :(
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=5b8b81648334997735d3d50e68d3d8d7

k_siroos

مدیر بازنشسته
با سلام جواب این مسئله میخواستم
با مخزن غیر عایق A به حجم 400 لیتر حاوی گاز ارگون در فشار250 کیلو پاسکال ودمای 30C موجود است.سیلندر غیر عایق B داری پیستون بدون اصطکاکی است و جرم پیستون به گونه ای است که فشار150 کیلو پاسکال انرا شناور میکند.شیر ارتباطی کمی باز میشود و ارگون وارد مخزن B میگردد تا نهایتا به حالت150 کیلو پاسکال و30C برسد.در مخزن A و سیلندر B کار انجام شده توسط ارگون را بدست اورید؟

سلام دوست عزیز، لطفا سوالتون رو در چند تاپیک مطرح نکنید !!!

k_siroos

مدیر بازنشسته

mohsen117

عضو جدید
سلام دوستان
من pdfی از کلیه appendixهای آخر کتاب ترمودینامیک ون نس ویرایش 7میخام(مخصوصابرای جدولاش)
میخوام پرینت کنم...کپی از رو کتاب وننس بد در میاد وکتاب هم خراب میشه
کسی میتونه هر چه سریعتر کمکم کنه؟و برام پیدا کنه؟
ممنون

vida joon

عضو جدید
سلام به همه دوستان و خسته نباشید خدمت تمتمی شکا عزیزان :smile:

من پروژه ارشدم مدل سازیه با مطلب... یه سری فرمول هست که با اینکه مقالات زیادی خوندم اما به روش حل آنها اشاره نشده...
اینجا کسی هست که به MATLAB وارد باشه و بتونه کمکم کنه؟!!! وتقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه....خیلی نیاز به کمک دارم...

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من pdfی از کلیه appendixهای آخر کتاب ترمودینامیک ون نس ویرایش 7میخام(مخصوصابرای جدولاش)
ممنون

سلام
يه نسخه دارم انگليسي نيست ولي فكر كنم كارتون رو راه ميندازه.
سرعتم خوب نيست. صبح براتون ميذارم.18 مگه تقريبا

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان و خسته نباشید خدمت تمتمی شکا عزیزان :smile:

من پروژه ارشدم مدل سازیه با مطلب... یه سری فرمول هست که با اینکه مقالات زیادی خوندم اما به روش حل آنها اشاره نشده...
اینجا کسی هست که به MATLAB وارد باشه و بتونه کمکم کنه؟!!! وتقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه....خیلی نیاز به کمک دارم...

سلام. شما سوالتون رو مطرح بفرماييد دوستاني كه تواناييشو داشته باشن حتما كمكتون ميكنن

ئدز

عضو جدید
سلام کسی اثبات فرمول کنترل کننده هیدرولیکی تناسبی تو فصل 4 کتاب کنترل فرایند اوگاتا رو بلد؟از همونایی که از راه تناسب مثلثی بدست میاد.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ممنون

سلام
يه نسخه دارم انگليسي نيست ولي فكر كنم كارتون رو راه ميندازه.
سرعتم خوب نيست. صبح براتون ميذارم.18 مگه تقريبا

بفرماييد اميدوارم مفيد باشه

»دانلود«

ئدز

عضو جدید
کسی سیمولینک مطلبو برای کنترلر ها بلده؟وقتی داریم تابع تبدیلو وارد میکنیم (من تو tranfer Fcn ضرایبو وارد میکنم درسته؟) اما تو شکل فرمول نمیادhttp://www.****************/forums/images/smilies/ws52.gif و وقتی run می گیرم تو نمودار شکل خوب نمی شه چه جوری میشه قسمت بندی نمودارو تنظیم کرد؟

mhedayati

عضو جدید
سلام
میشه یه مقاله کامل و خوب از مکانیزم های غشایی مورد استفاده در فرآیندهای جداسازی غشایی گازها بهم بدید
چندتا مقاله گرفتم، ولی هیچکدومشون دسته بندی شده نیست..
اگه کمکم کنید، ممنون میشم

sahar tj

عضو جدید
سلام دوستان
چرا هیچکس پست ها رو جواب نمیده،محض رضای خدا جواب یدین دیگه!
من واسه درس انتقال جرم پیشرفته به پروژه خیلی خوب و کامل می خوام مرتبط با کاربرد انتقال جرم در صنعت که در حد ارشد باشه
لطفا اگه مطلبی دارین کمکم کنین؟!

mansour daei

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید.
میشه لطف کنید و این مقاله رو برام پیدا کنید؟رساله دکتری دانشگاه تهرانه،خیلی واجبه
عنوان رساله:بررسی میکرو راکتور برای هیدروژناسیون مونواکسید کربن
نگارنده:اکبر زمانیان
بازم ممنون

majidese2007

عضو جدید
سلام
من خیلی نیاز شدید به یک مقاله درمورد (کاربرد بیوتکنولوژی و نانو تکنولوژی در صنایع غذایی ) دارم
لطفا کمکم کنید
اگه مربوط به یک مبحث از مواد های غذایی باشه مثل لبنیات با روغن یا یه چیز جزئی باشه که عالی میشه در حد 50 صفحه می خوام خواهش می کنم کمکم کنید
لطفا فارسی باشه

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چرا هیچکس پست ها رو جواب نمیده،محض رضای خدا جواب یدین دیگه!
من واسه درس انتقال جرم پیشرفته به پروژه خیلی خوب و کامل می خوام مرتبط با کاربرد انتقال جرم در صنعت که در حد ارشد باشه
لطفا اگه مطلبی دارین کمکم کنین؟!
درود
اگه پتانسیلشو داری میتونی رو انتقال جرم در آتش یا بعبارت دیگه انتقال جرم در پلاسما کار کنی
از حد ارشد بالاتر نباشه پایین تر نیست;)

sahar tj

عضو جدید
درود
اگه پتانسیلشو داری میتونی رو انتقال جرم در آتش یا بعبارت دیگه انتقال جرم در پلاسما کار کنی
از حد ارشد بالاتر نباشه پایین تر نیست;)

چون آخر ترم هست و ترم کوتاه و استاد هم دیر گفته فرصت کار کردن نیست ، presentation هم نداره واسه همین به پروژه آماده می خوام

بالا