[ درخواست نرم افزار های عمرانی ] ►را اینجا مطرح کنید

m.zohreh

عضو جدید
دوست عزيز و ارجمند سر كار خانم زيبا
با سلام
ضمن تشكر از راهنمايي شما باز معتقدم مباحث برنامه ريزي و كنترل پروژه در حيطه مهندسين صنايع مي‌باشد . براي كليه دوستان عمراني كه ميخواهند وارد مقوله برنامه ريزي شوند ، ابتدا مي‌بايست به مباحث برنامه ريزي تسلط پيدا نموده سپس وارد نرم افزار شوند. اكثر دوستان بدون آشنايي به مباحث برنامه ريزي به دنبال نرم افزار هستند كه جواب درستي نمي‌توانند بگيرند.در مثالي مشابه ميتوان به كسي اشاره نمود كه در رشته عمران نيوده ولي براي محاسبات به دنبال نرم افزارهاي محاسبات باشد .
لازم به ذكر است كه در شركت ها كمتر از نرم افزار Primavira (p3 استفاده ميشود بلكه ازنرم افزار
Primavera Enterprise استفاده مي‌شود. علي ايحال توصيه استاندارد مديريت پروژه امريكاPMBOK استفاده از نرم افزار MSP مي‌باشد چون هم راحت تر است و هم امكانات آن قابل قبول است
دوستان عمراني كه در دورههاي msp شركت مي‌نمايند مباحث اوليه را در مديريت پروژه فرا مي‌گيرند و از اصول به دور مي‌باشند .
انشاءالله در صورت كاهش مشغله كاري، در صدد هستم تاپيك هايي در خصوص اصول برنامه‌ريزي متناسب با رشته عمران ارائه نمايم.
سلام دوست عزيز رشته من مهندسي مديريت پروژه هست كه جديدا شاخه اي از مهندسي عمران شده به خاطر همين درخواستم رو توي اين تالار زدم.شما اگه كمكي نميتوني بكني دليلي نداره بدون اطلاع حرفي بزني

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من براي نصب نرم افزار پريماورا6 مشكل پيدا كردم مراحل نصب رو كامل انجام دادم و سيستم restartشد ولي وقتي برنامه رو اجرا ميكنم بعد از اينكه پسورد كهadminهست رو وارد ميكنم به جاي اينكه وارد محيط نرم افزار بشم پيغام زير رو مشاهده ميكنم:unable cooect the database.would you like to coufigure the data base connection? اگه نه رو انتخاب كنم پنجره بسته ميشه و اگه يس رو بزنم باز وارد يه صفحه ميشه كه يه سري سوال ميپرسه كه هر جوابي ميدم خطا ميده:cry::cry:.خواهش ميكنم اگه كسي ميتونه كمكم كنه دريغ نكنه.من منتظر جوابم:gol::gol::gol:

من حتي ويندوزم رو هم عوض كردم ولي باز مشكلم حل نشد

سلام دوست عزیز

من در مورد این برنامه خاص اطلاعاتی ندارم اما معمولا نرم افزار های پیشرفته در هنگام نصب برنامه های دیگری رو هم روی سیستم شما نصب میکنند. اگه یکی از این برنامه ها به درستی نصب نشده باشه یا اشتباها توسط شما پاک بشه برنامه اصلی کار نمیکنه. به شما توصیه میکنم این مورد رو کنترل نمائید.

زيگورات

عضو جدید
سلام دوست عزيز رشته من مهندسي مديريت پروژه هست كه جديدا شاخه اي از مهندسي عمران شده به خاطر همين درخواستم رو توي اين تالار زدم.شما اگه كمكي نميتوني بكني دليلي نداره بدون اطلاع حرفي بزني
دوست عزيز و مهربانم
با سلام
اين حقير در مورد مهندسي پروژه اطلاعاتي ندارم ولي براي چندين سال براي يكي از بزگترين پروژه هاي ملي كار برنامه ريزي و كنترل پروژه واحد ساختمان را انجام ميدادم لذا با توجه به اطلاعات كوچك خود اقدام به زدن اين پست كرده ام
لذا بدينوسيله از شما عذرخواهي كرده و از راهنمايي شما بسيار سپاسگزارم.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/attach/pdf.gif TTCompareMsp&Primavera.pdf‏ (431.0 كيلو بايت, 292 نمايش)

آخرین ویرایش:

m.zohreh

عضو جدید
دوست عزيز و مهربانم
با سلام
اين حقير در مورد مهندسي پروژه اطلاعاتي ندارم ولي براي چندين سال براي يكي از بزگترين پروژه هاي ملي كار برنامه ريزي و كنترل پروژه واحد ساختمان را انجام ميدادم لذا با توجه به اطلاعات كوچك خود اقدام به زدن اين پست كرده ام
لذا بدينوسيله از شما عذرخواهي كرده و از راهنمايي شما بسيار سپاسگزارم.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/attach/pdf.gif TTCompareMsp&Primavera.pdf‏ (431.0 كيلو بايت, 292 نمايش)
سلام. مرسي بابت فايل.پس با اين حساب بايد اطلاعات زيادي راجع به نرم افزار ام اس پي داشته باشي.من سوالاي زيادي دارم.اول اينكه من تغريبا با اين نرم افزار اشنايي دارم و لي فقط ميتونم يه پروژه برنامه ريزي شده رو توي نرم افزار وارد كنم واطلاعات عملي مثلا تعداد كارگر هاي مورد نياز /حجم مصالح مورد نياز/مقدار خاك برداري يه بيل مكانيكي در ساعت و... ندارم اين از كجا ميتونم استاندارد اين اطلاعات رو پيدا كنم؟ميتوني كمكم كني؟

blacklord

عضو جدید
درخواست آموزشENVI 4.8

درخواست آموزشENVI 4.8

سلام به همه ی دوستان عزیز اگه آموزشی از نرم افزار ENVI 4.8 یا ورژن های پایین تر این نرم افزار دارید برام روی سایت بذارید
از همتون ممنونم

aerdcv

عضو جدید
نرم افزار RISA-3D,STAAD-III,ETABS

نرم افزار RISA-3D,STAAD-III,ETABS

سلام. دوستان به این سه تا نرم افزار تحت DOS احتیاج دارم. ممنون میشم اگه کمک کنید.

RISA-3D version 2.1

STAAD-III version 22w

ETABS version 6

bittermoon

عضو جدید
[ درخواست نرم افزار های عمرانی ] ►را اینجا مطرح کنید

اساتید گرامی من آموزش یک نرم افزار عمرانی برای درس کاربرد کامپیوتر میخاستم
ترجیحا WORD یا Powe[oint باشه
Etabs and safe هم نباشه
ممنون

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
اساتید گرامی من آموزش یک نرم افزار عمرانی برای درس کاربرد کامپیوتر میخاستم
ترجیحا WORD یا Powe[oint باشه
Etabs and safe هم نباشه
ممنون

من معذرت میخوام wordوpoerpoint کجاش عمرانی هست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
آخرین ویرایش توسط مدیر:

mojtaba-88

عضو جدید
نرم افزار visum , aimsum مهندسی ترافیک

نرم افزار visum , aimsum مهندسی ترافیک

سلام دوستان
در مورد نرم افزار های visum , aimsum اطلاعاتی لازم دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید
این دو نرم افزار ، نرم افزار شبیه سازی هستند که مهندسان ترافیک ازش استفاده میکنن. :gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mr_armg

عضو جدید
نرم افزارهای نیازمند پردازش

نرم افزارهای نیازمند پردازش

با سلام خدمت شما مهندسان عزیز

لیستی از نرم افزارهای مدلینگ رشتتون رو میخوام که نیازمند پردازش زیاد برای رسید به خروجی هستند.

با تشکر

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سلام خدمت شما مهندسان عزیز

لیستی از نرم افزارهای مدلینگ رشتتون رو میخوام که نیازمند پردازش زیاد برای رسید به خروجی هستند.

با تشکر

با سلام

برنامه هایی مثل etabs , safe جزو ، برنامه هایی هستند ، بسته به پروژه ، میزان پردازششون فرق میکنه ، مثلا برای پروژه های بزرگ یا پیچیده ، ممکن زمان بالاتری نیاز باشه .
اما از بقیه برنامه میشه ، به sap , اباکوس و انسیس اشاره کرد ، البته اباکوس و انسیس جزو برنامه های مشترک بین عمران و مکانیک هستش. البته تو این بین ، نرم افزار هایی هستند ویژه طراحی پی ، پل ، طراحی سد و شبکه ، راه رو میشه اسم برد .

سپاس

احسان املی

عضو جدید
درخواست نرمافزار تحلیل، طراحی و ارزیابی سازه ها

درخواست نرمافزار تحلیل، طراحی و ارزیابی سازه ها

سلام دوستان من تازه عضو این باشگاه شدم من به یه نرافزار تحلیل طراحی و ارزیابی سازه ها خیلی نیاز دارم ممنون میشم یکی کمکم کنه:cry:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من تازه عضو این باشگاه شدم من به یه نرافزار تحلیل طراحی و ارزیابی سازه ها خیلی نیاز دارم ممنون میشم یکی کمکم کنه:cry:

سلام دوست من اولا خوش امدي به تالار عمران

در مورد سوال شما هم بگم براي شما يه تاپيك قرار ميدم داخلش نرم افزاري كه گفتيد همراه با ..توضيحات..لينك دانلود هستش موفق باشيد.

لينك تاپيك.

احسان املی

عضو جدید
سلام دوست من اولا خوش امدي به تالار عمران

در مورد سوال شما هم بگم براي شما يه تاپيك قرار ميدم داخلش نرم افزاري كه گفتيد همراه با ..توضيحات..لينك دانلود هستش موفق باشيد.

لينك تاپيك.

سلام اقای خشمان خیلی لطف کردین ممنون دانلود کردم واقعا توضیحات عالی بود

edvin

عضو جدید
درخواست نرم افزار طراحی سقف عرشه فولادی همراه با آموزش

درخواست نرم افزار طراحی سقف عرشه فولادی همراه با آموزش

با سلام :
دوستان شدیداً دنبال نرم افزار طراحی سقف عرشه فولادی هستم...

فایل اکسل طراحی - نمونه طراحی etabs - نمونه طراحی دستی ، هرچی که باشه ... خیلی ضروریه... ممنونم دوستان

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام :
دوستان شدیداً دنبال نرم افزار طراحی سقف عرشه فولادی هستم...

فایل اکسل طراحی - نمونه طراحی etabs - نمونه طراحی دستی ، هرچی که باشه ... خیلی ضروریه... ممنونم دوستان

با سلام ..........

تا جایی بنده اطلاع دارم .................با همون نرم افزار ایتبس میشه این سقفها رو طراحی نمود ..........................و خروجی گرفت........ بنده یک فایل رو در سایتهای دیگه جستجو کردم که هم توضیحات داره و هم یک نمونه فایل ..................تقدیم می کنیم به شما دوست عزیز .............................لینک دانلود...................بدرود.

منبع : سیویل

aafrutan

عضو جدید
[ درخواست نرم افزار های عمرانی ] را اینجا مطرح کنید

[ درخواست نرم افزار های عمرانی ] را اینجا مطرح کنید

نرم افزار مدلسازی پیشرفته

لطفاً اگر در این مورد نرف افزار خاصی را میشناسید، به من معرفی کنید.
با تشکر از توجهتان
منظورم مدلسازی آماری هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohandes salman

عضو جدید
ansys

ansys

سلام دوستان
اموزش تصویری نصب نرم افزار انسیس رو کسی داره؟
اگه کسی داره لطفا رو سایت بذارید خیلی نیاز دارم
ممنون:gol::heart:

royshf

عضو جدید
[ نرم افزار tecplot ] راهنمایی

[ نرم افزار tecplot ] راهنمایی

سلام لطفا هرکی tecplot بلده به من کمک کنه میخوام نمودار بکشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

TeenArcher

عضو جدید
درخواست نرم افزار Gammadesign GS+ 9.0

درخواست نرم افزار Gammadesign GS+ 9.0

دوستان کسی کرک نسخه 9 +GS رو داره؟
(نسخه 7 با کرکش هم باشه مشکلی نیست.)
:gol:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سلام
میشه توضیحی در مورد این نرم افزار بدید؟؟
کاربردش چیه و در چه رشته ای؟؟عمرانی هست ؟؟

TeenArcher

عضو جدید
با سلام
میشه توضیحی در مورد این نرم افزار بدید؟؟
کاربردش چیه و در چه رشته ای؟؟عمرانی هست ؟؟
یه نرم افزار برای محاسبات ژئواستاتیکی هست .
(من رشته ام یه چیز دیگه اس ، یکی از استاد هام اینو از من خواست
راستش نمیدونم به چه دردی میخوره ولی چون تو انجمن civilea دیدم فکر کردم مربوط به عمران باشه ، شایدم مهندسی آب .
اینم لینکش http://forum.civilea.com/thread-42902.html

بالا