درخواست مقاله مهندسی نساجی

minajjrm

عضو جدید
, SALAM MAN YE MAGHALE ENGLISH MIKHASTAM VASE POROJAM , MOZUE MAGHALAM HASTE (TRANSFER PRINT ) AGE BETUNID KOMAKAM KONID MAMNOON MISHAM

آخرین ویرایش:

juliet

کاربر بیش فعال
سلام خسته نباشید. :gol:استادم یه موضوع داده که تحقیق بیارم و ارائه بدم

استادم اینو گفته:
روش ریسندگی و کاربرد الیافی که از پلیمر طبیعی بدست میان مثل چیتوسان

یه سری مقالات و مطالب انگلیسی پیدا کردم و دارم ترجمه می کنم ولی اگه مقاله یا مطالب فارسی دارین ممنون می شم:gol::gol::gol: ...تا 2هفته دیگه باید ارائه بدم.

minajjrm

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
سلام یه مقاله میخواستم در مورد حذف رنگهای نساجی از پساب های صنعتی با کمک نانو نقره و نانو اکسید تیتانیوم . ممنون میشم کمکم کنید​

n.nasaji

عضو جدید
سلام به همه
یه مقاله میخوام با موضوع سیستم رنگ سنجی
البته این مقاله رو با تاپیک جدا مطرح کردم و یکی از دوستان هم زحمت کشیدن چند تا مقاله معرفی کردن
ولی متاسفانه استادم هیچ کدومو تایید نکرد
ممنون میشم کمکم کنید

mehrdad433493`

عضو جدید
مهندس جان بسیار از اشنایی با این سایت خوشحالم
ب مقاله ای در درس رنگرزی بیشرفته راجع به شیمی فیزیک جذب مواد رنگزا نیاز مبرم ددددارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

elnaz torkaman

عضو جدید
سلام
با عرض خسته نباشید می خواستم خواهش کنم یک مقاله انگلیسی درباره کاربرد رنگها در رنگرزی به من معرفی کنید.ازتون ممنون میشم.....

آخرین ویرایش:

weaver

عضو جدید
مهندس جان بسیار از اشنایی با این سایت خوشحالم
ب مقاله ای در درس رنگرزی بیشرفته راجع به شیمی فیزیک جذب مواد رنگزا نیاز مبرم ددددارم

سلام دوست عزیز، این مقاله یه کم قدیمیه ولی استادمون سر کلاس ازش درس داد، مقاله ی خوبیه، امیدوارم به دردتون بخوره.
http://www.mediafire.com/?225c88dfe66egsx

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار

اولی رو من براتون درخواست کردم که دوستان لطف کردن گذاشتن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=121100&d=1351954173
دوستان عزیز برای درخواست مقاله از سایت های معتبر می تونید به این تالار مراجعه کنید و با مطالعه ی قوانین درخواست خودتون رو در قسمت های مربوطه مطرح کنید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/363-مقالات-درخواستی-لاتین

ghazalmarjan

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
می شه راجع به اثر کشش روی الیاف برام مقاله ومطالب فارسی بگذارید
مرسی

nafise_3000

عضو جدید
سلام یه مقاله انگلیسی درباره چاپ میخواستم بالای 20 صفحه کسی میتونه کمک کنه؟؟

*الهام*

عضو جدید
لطفا مقاله ای درباره کاربرد الیاف پلی استر در عایق صوتی وحرارتی برایم بفرستید

farhadi.r

عضو جدید
سلام یه مقاله واسه درس شیمی مواد می خواستم که زیادسطحش بالا نباشه..ممنون

niloofar 910

عضو جدید

eng_textile

عضو جدید
دوستان عزيزم و مهندسين گل اگر اشكال نداشته باشه دلم ميخواد يه انتقادي ازتون داشته باشم.
دوستان گلم بدون هيچ غرضي خدمتت شما بزرگواران عرض ميكنم باور كنيد نه اون مقاله اي كه شما همين طوري از روي هوا بياريد و بخونيد (در بهترين شرايط)، تحويل استاد بديد به درد خودتون ميخوره نه به درد استاد نه به درد اينجا
شايد گاهي به درد نمره بخوره...
من فكر ميكنم اگر مثلا كسي مقاله‌اي ميخواد تهيه كنه درمورد خواص رنگ‌هاي طبيعي و تفاوتشون با رنگ هاي مصنوعي، بره دنبالش سرچ كنه مطلب ترجمه كنه، رفرنس هارو ببينه بعد اگر از دوستان و مهندسين اينجا سوالي چيزي داشت بياد و در خدمتش باشيم.
مثلا بياد بگه بچه ها يكي هست رنگ هاي ديسپرس رو توضيح بده
ميدونيد منظورم چيه منظورم اينه هلو بپر تو گلو نباشه.
من خودم طرفدار پر و پا قرص شما ها هستم و يه مدت تمام گزارش كارهاي درس هاي مربوط به نساجي رو گذاشته بودم اينجا اما بعد از انتقاد چندتا از مهندسين و تفكر بيشتر خودم ديدم انصافا دور از جون شما ها برخي دارن سواستفاده ميكنن كلا هيچ چيزي از آزمايش نميدونن و ميان و فقط كپي ميكنن و جالبه استاد هم متاسفانه متوجه نميشه و نمره ي كامل رو ميده اينو ميگم خدايي نكرده به كسي بر نخوره من منظورم به شخص خاصي نيست مطمئنم هستم شما ها قبول ميكنيد حرف هاي اين بنده ي حقير رو.
از اون به بعد تصميم گرفتم تئوري گزاراش كارها رو يه جوري توي نت بذارم كه دسترسي بچه ها بيشتر بشه ولي واقعا كمك شاياني كرد در حالي كه گذاشتن گزارش كار هلو توي نت آن چنان كمكي به سطح عملي نه شما و نه من و نه هيچ كس ديگه اي ميكرد.
دوستان من اميدوارم ازم نرنجيده باشيد، شما هر سوالي داشته باشيد مهندسين اينجا واقعا از جون مايه گذاشته و به سوالاتتون پاسخ ميدن چه دوستاني كه دانشجو هستن مثل بنده ي حقير تا جايي كه بتونم كمك ميكنم و سوالاتتون رو يا خودم يا با مشورت اساتيدم پاسخ ميدم و يا مهندسين بزرگي كه توي صنعت مشغول به كار هستن مرهمت ميكنن و پاسخ گو هستن پس چه بهتره ما نساج هاي امروز شروع كنيم و پايه ي درست نساجي و مهندسي رو توي ايران بنا بذاريم
مطمئنا با درست كردن خودمون، دوستامون، دانشگاهمون يه روزي ميشه كه ميتونيم ايران رو بسازيم و صنعت نساجي اون رو نجات بديم.
اي كاش اين تالار رو به سويي بره كه كمك كنه به بچه ها براي رفع مشكلاتشون، سوالاتشون و ... نه كپي پيست كردن 4تا مقاله كه يقينا هيچ بار علمي در كپي پيست نخواهد داشت.
در پايان هم از تمامي شما دوستاني كه سوال پرسيديد و باعث گرمي تالار شديد و دوستان نازنين تري كه پاسخ گو هستن و وقت ميذارن واسه تالار مثل خانم نيلوفر 910 عزيز تشكر ميكنم و اميدوارم بازم شاهد فعاليت هاي مستمر شما نساجان باشيم.
به اميد روزي كه شاهد رقابت تنگاتنگ نساجان در ايران و خاورميانه و حتي اروپا و دنيا باشيم.

niloofar 910

عضو جدید
سلام
از تمام حرف های شما سپاسگذارم
اما یه سوال دارام یعنی به من این مقاله هارو نمیدین؟
راستش متوجه منظوره تون نشدام که به من انتقاد می کنید یا نه :redface:
باز هم از زحمات شما سپاسگذارم:)

آخرین ویرایش:

ستاره دانش

عضو جدید
باسلام
من تعدادی مقاله و کتاب الکترونیکی در زمینه ی کاربرد الیاف سلولزی در منسوجات پزشکی رو میخواستم.
برای پروژه ام شدیدا احتیاج دارم.
خیلی ممنون:gol:

aghababaian

عضو جدید
سلام دوستان.
راجع به طراحی پوشاک - طراحی پارچه (چاپ و بافت) - صنعت تولید پوشاک - صنعت و ماشین آلات نساجی ، اگر کسی مقاله فارسی یا انگلیسی داره شدیدا نیازمند و :) خواستارم. مرسی

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
در مورد کاربرد نانو الیاف در *****اسیون مقاله انگلیسی میخوام.

ghazalmarjan

عضو جدید
سلام دوستان.
راجع به طراحی پوشاک - طراحی پارچه (چاپ و بافت) - صنعت تولید پوشاک - صنعت و ماشین آلات نساجی ، اگر کسی مقاله فارسی یا انگلیسی داره شدیدا نیازمند و :) خواستارم. مرسی

سلام دوستم من پروژه لیسانسم توی کارخونه پوشاک بوده البته نمی دونم به درد می خوره یا نه ؟
اگه به درته می خوره بگین براتون بفرستم:)
پروژه ام راجع به ماشین الات و نوع الگو ها نوع دوخت و.... بوده

aghababaian

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif درخواست مقاله و اطلاعات[/h]
سلام دوستای عزیز
لطفا راجع به :
1. روشهای مشخص کردن میزان آبدوستی پارچه (مثلا تست قطره)
2. روش و دستگاه مرسریزاسیون پارچه پنبه ای
3. ماشینهای پرز سوزی و نحوه کار آنها
اگه مقاله یا مطلب به درد بخور دارید برام بذارید.
:gol:ممنون​

aghababaian

عضو جدید
سلام دوستم من پروژه لیسانسم توی کارخونه پوشاک بوده البته نمی دونم به درد می خوره یا نه ؟
اگه به درته می خوره بگین براتون بفرستم:)
پروژه ام راجع به ماشین الات و نوع الگو ها نوع دوخت و.... بوده

سلام دوست خوبم.بسیار عالیه.خیلی لطف میکنید اگه برام بفرستید.:d

aghababaian

عضو جدید