درخواست راهنمایی : تحقیق در رابطه با مشکلات شهر اهواز

Mandana.pb

عضو جدید
من باید یه موضوع برای درس روش تحقیق پیدا کنم.لطفا کمک کنید سر چه موضوعی می تونم کار کنم.باید یکی از مشکلات شهر اهواز باشه که بهش رسیدگی بشه.ممنون

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
خوب شما خودتون بهتر میدونین اهواز چه مسایل و یا مشکلاتی داره . مشکلات کالبدی، حمل و نقل و زیست محیطی و ...
اما فکر کنم ریزگرد ها مسئله خوبی باشه که ببینین چه جور میشه با دید شهرسازی بهش نگاه کنین .
اگه مساله تونو مشخص کنین و در توانم باشه میتونم بهتر راهنماییتون کنم.

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مشکلات اهواز
ریزگردا، مشکل فاضل آب که تا 2 قطره بارون میاد جوگیر میشه خیابونا پر از آب میشن، دمای بالای هوا که باید ساختمان های مخصوص این گرما ساخته شود ، باریک بودن خیابونهای اصلی اهواز و ترافیک وحشتناک در 30متری به سمت نادر و کیانپارس و.........................

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
سلام
مشکلات اهواز
ریزگردا، مشکل فاضل آب که تا 2 قطره بارون میاد جوگیر میشه خیابونا پر از آب میشن، دمای بالای هوا که باید ساختمان های مخصوص این گرما ساخته شود ، باریک بودن خیابونهای اصلی اهواز و ترافیک وحشتناک در 30متری به سمت نادر و کیانپارس و.........................

شما میتونین با توجه به موضوعاتی که دوستمون گفتن ، یه جستجو تو عنوان پایان نامه های موجود ببینین در مورد کدوم یک از مسایل ذکر شده منابع و مطالب بیشتری وجود داره و با توجه به اون میتونین عنوان پروژه تون رو انتخاب کنین. سعی کنین موضوعی رو انتخاب کنین که منابع و مطالب کافی در موردش وجود داشته باشه تا تو این مدت کمی که از ترم باقی مونده خیلی دچار مشکل جمع آوری مطلب نشین.