درخواستهای [ جزوه و کتاب ] ►خود را فقط اینجا مطرح کنید

درخواستهای [ جزوه و کتاب ] ►خود را فقط اینجا مطرح کنید

• عالی

رای: 64 47.4%
  • خوب

رای: 53 39.3%
  • متوسط

رای: 10 7.4%
  • ضعیف

رای: 8 5.9%

• مجموع رای دهندگان
    135

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پهوووووووووووووووووووووووو

سلام ...

مفت اینجا نکرد برو یه کتابی هست به نام اصول سرپرستی برا دانشجویان کارشناسی .....

;)
پهووووووووو سلام:D
راحت شدم به خدا.....دیگه نمیگردم کلاسمو عوض کردم;)

reza2011

عضو جدید
دوستان شدیدابه یه جزوه هیدرولیک وسیالات نیازمندم لطفا ...کتب سیالات مدنی رو خریدم ولی حجمش خیلی زیاده ومن فرصت کافی ندارم اگه کسی این کتاب خونده بگه کدوم فصلش برای طراحی شبکه اب مفید تره ...منتظر:redface::redface: کمک شما هستم

سلام . سري به تاپيك من در لينك زير بزنيد . 2 تا جزوه بسيار خوب كه مثل كتاب هستن توي تاپيكم گذاشتم .

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/349698-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%D9%8A%D9%83-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-reza-2011-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%D9%8A%D9%83%D9%8A-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%AD%D8%B5%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%D9%8A%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%82%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%85%D9%8A%D9%86?p=5319979&viewfull=1#post5319979

توصيه ميكنم دانلود كنيد . دوستان زيادي دانلود كردند و راضي بودند و من هم عادت ندارم چيز بد توي تاپيكم بزارم .:redface:

جزوه مكانيك سيالات پارسه

جزوه مكانيك سيالات و هيدروليك دانشگاه پيام نور

فقط محبت كنيد در تاپيك من پست نزنيد . اگر پسورد رو خواستيد فقط از طريق پيغام خصوصي درخواست كنيد . سپاس

khashayar1370

عضو جدید
درخواست مطلب مفید و جامع درمورد مصالح بنایی

درخواست مطلب مفید و جامع درمورد مصالح بنایی

سلام
ممنون میشم اگر کسی از دوستان بتونه یه سری مطلب در مورد مصالح بنایی وانواعشون در اختیارم قرار بده
نیاز حیاتی دارم
ممنون

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
دوستان شدیدابه یه جزوه هیدرولیک وسیالات نیازمندم لطفا ...کتب سیالات مدنی رو خریدم ولی حجمش خیلی زیاده ومن فرصت کافی ندارم اگه کسی این کتاب خونده بگه کدوم فصلش برای طراحی شبکه اب مفید تره ...منتظر:redface::redface: کمک شما هستم

یکی از فصلای سیالات استریتر واسه طراحی شبکست حجمش هم زیاد نیست اگه اشتباه نکنم باید فصل11 باشه که توضیح خوبی داره و کافیه
تو ابریشمی هم بعید میدونم واسه شبکه چیزی باشه اون برای هیدرولیک جریان مجاری روبازه

arghavanii

عضو جدید
سلام
ممنون میشم اگر کسی از دوستان بتونه یه سری مطلب در مورد مصالح بنایی وانواعشون در اختیارم قرار بده
نیاز حیاتی دارم
ممنون

من کتاب مصالح شناسی نوشته سیاوش کباری رو خوندم به نظرم کتاب کاملی بود و انواع مصالح رو داشت!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

engmasoud68

عضو جدید
تئوری الاستیسیته

تئوری الاستیسیته

کتاب حل تمرین درس تئوری الاستیسیته دکتر سعادت پور را می خواستم...کسی از دوستان اگه داره لینکش رو بذاره. ممنون

*Essi*

اخراجی موقت
کتاب حل تمرین درس تئوری الاستیسیته دکتر سعادت پور را می خواستم...کسی از دوستان اگه داره لینکش رو بذاره. ممنون
دوست عزیز اینگونه کتاب ها که مربوط مولفین داخلی هستند و مربوط به تحصیلات تکمیلی هم میشوند، فایل خود کتاب یا حلال آن برای هیچ درسی موجود نیست.

مگر اینکه خود استاد تمرین هارو حل کرده باشه و بتونین از دانشگاهتون کتاب یا جزوه اش را پرینت بگیرین.

اکثر کسانی هم که الاستیسته نوشته اند، از سه کتاب مرجع ugural , timoshenko , saad هست.

که این کتب نیز حلال ندارند و از روی مسائل نمونه حل شده و جواب آخر میشه حل هارو پیدا کرد که این کتاب ها به صورت پی دی اف در نت هستند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamid1002

عضو جدید
درخواست حل المسایل کتاب استاتیک جانستون Vector Mechanics for Engineers; Statics, 8th Ed

درخواست حل المسایل کتاب استاتیک جانستون Vector Mechanics for Engineers; Statics, 8th Ed

سلام
دوستان ممکنه لطفا کتاب حل المسایل کتاب Vector Mechanics for Engineers; Statics, 8th Ed رو برای دانلود بذارید

با تشکر

hamid1002

عضو جدید
-------------------------------------
دوست من نیست-من قبلنا کلی گشتم

دوست عزیز قبلا خیلی چیزها نبوده که الان هستش چند تا فایل در این مورد دان کردم فقط ایرادش این بوده که تشریحی نبودن و فقط جواب اخر رو زده اند
دوستان دیگه در این مورد میتونند راهنمایی کنند

hedayat darabi

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

سلام دوستان کتاب (مبانی فنی واقتصادی روشهای حفاری تونلها ی راه) را می خواستم لطفا در صورت امکان کمک کنید:que:

arghavanii

عضو جدید
سلام
دوستان ممکنه لطفا کتاب حل المسایل کتاب Vector Mechanics for Engineers; Statics, 8th Ed رو برای دانلود بذارید

با تشکر
من پی دی افشو دارم اما حجمش 188 مگه! برات بزارم رو سایت آپلود بشه؟:D

آخرین ویرایش توسط مدیر:

b0yka

عضو جدید
سلام من یه پروزه بتن میخوام استاد گفته 5 طبقه باشه هر طبقه هم 250 متر مربع زیربنا داشته باشه پلان معماری و همه محاسبات مثل safe ,etabs رو هم میخواد منم گرفتارم نمیرسم آماده کنم.کسی نداره؟

پروژه های آماده فولادی و بتنی رایگان
http://civil4u.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arghavanii

عضو جدید
حل المسایل کتاب استاتیک جانستون Vector Mechanics for Engineers; Statics, 8th Ed

حل المسایل کتاب استاتیک جانستون Vector Mechanics for Engineers; Statics, 8th Ed

کتاب حل المسایلشه دیگه؟
اخه من با 188 مگ دارم که کتاب اصلیشه
اگه حل التمرینشه لطفا زحمت اپلودشو بکشید دوست عزیز

با تشکر
حق با شما بود، حجمش خیلی کمتره! 42 مگ! براتون گذاشتم تو وبلاگم;)

لینک دانلود

موفق باشیـــــــــد :smile:

17661766

عضو جدید
برای فیزیک من از کتاب فیزیک برای رشته های فنی فردریک بیوکی تدریس می کنم همون رو هم برای شما توصیه می کنم
برای ریاضی کتب دکتر نیکوکار فوق العاده هستند

*masoume*

عضو جدید
کتاب راهساز ی دکتربهبهانی

کتاب راهساز ی دکتربهبهانی

:(کتاب راهساز ی دکتربهبهانی رو میخوام لطفا کمک کنید:(

ریگی

عضو جدید
کتاب استاتیک

کتاب استاتیک

سلام . میخاستم - دانلود کتاب حل المسایل استاتیک ترجمه فارسی- را برام پیدا کنید چون خیلی لازم دارم

shojaei2256

عضو جدید
نشریه 380

نشریه 380

دوستان کسی لینک سالم نشریه 380 روداره..از سایت فری خطر نمیشه دانلود کرد .اگه ادرس دیگه ایی دارین لطف کنید یا برام ایمیل کنید..ممنون

arman44

عضو جدید
نیاز به جزوه بارگذاری

نیاز به جزوه بارگذاری

سلام من فوری نیاز به جزوه بارگذاری استاد رضا لطفی دارم

miesam21

عضو جدید
سلام
اگه مطلبی درمورد بتن مقاوم در برابر اشعه دارید واسم بذارید ممنون میشم

name47

عضو جدید
کتابهای درخواستی رشته سازه

کتابهای درخواستی رشته سازه

با سلام خدمت دوستان، سه کتاب مرتبط با مباحث پلاستیسیته مورد نیاز بنده می باشد، اگر کسی این کتاب ها را در اختیار دارد ممنون می شوم لینک دانلود را به اشتراک بگزارد:
books:
1. W.F Chen and H. Zhang, Structural Plasticity, Springer-Verlag, 1991
2. A.Kan and S.Huang, Continuum Theory of Plasticity, J. Wiley & Sons, 1995
3. M Jirasek and Z.P Bazant, Inelastic Analysis of Structures, J. Wiley & Sons, 2002

name47

عضو جدید
درخواست کتابهای پلاستیسیته

درخواست کتابهای پلاستیسیته

با سلام خدمت دوستان، سه کتاب مرتبط با مباحث پلاستیسیته مورد نیاز بنده می باشد، اگر کسی این کتاب ها را در اختیار دارد ممنون می شوم لینک دانلود را به اشتراک بگزارد:
books:
1. W.F Chen and H. Zhang, Structural Plasticity, Springer-Verlag, 1991
2. A.Kan and S.Huang, Continuum Theory of Plasticity, J. Wiley & Sons, 1995
3. M Jirasek and Z.P Bazant, Inelastic Analysis of Structures, J. Wiley & Sons, 2002

Ali/sh

عضو جدید
درخواست حل المسائل کتاب استاتیک

درخواست حل المسائل کتاب استاتیک

سلام کسی حل المسائل کامل کتاب vector mechanics for engineers statics (استاتیک بیر جانسون ویرایش 9) رو داره؟خیلی لازم دارم اگه کسی داره ممنون میشم لینک بده.سپاس.

bahar6500

عضو جدید
با درود
می خواستم بگم لطفا جزوه کمک آموزشی مکانیک سیالات و هیدرولیک پیام نور را برای دانلود در اختیار قرار دهید
با سپاس

آخرین ویرایش: