دخترا عبرت بگيريد...پسرا دست از ؟؟؟ برداريد

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخخخخخخ درددل منو تازه میکنی؟!؟دختر جون نکن!
ممنون تاپیک خوبی بود حداقل میفهمیم دنیای امروز ما چه وضعیه!

arghavantree

عضو جدید
فرشته جان خوندم حرفات را خوب گفتی اما قبول ندارم که همه ی اینها تقصیر پسرها باشه نه قبول ندارم

چون در درجه ی اول این دختره که با رفتارش.حرکاتش و... به اونا چراغ سبز میده

پسرها خیلی عاقلتر از این حرفا هستند اگر بدونند که طرفشون رام نمیشه و کوتاه نمیاد بیخودی وقتشون را تلف نمیکنند حالا هر چقدر هم که دختره زیبا باشه

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرشته جان خوندم حرفات را خوب گفتی اما قبول ندارم که همه ی اینها تقصیر پسرها باشه نه قبول ندارم

پسرها خیلی عاقلتر از این حرفا هستند اگر بدونند که طرفشون رام نمیشه و کوتاه نمیاد بیخودی وقتشون را تلف نمیکنند حالا هر چقدر هم که دختره زیبا باشه

شما هنوز نگران نداشتن خواستگاری؟

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

اصلا اینو قبول ندارم خوب پس دیگه به هیچ عنوان مادختراکسیو دوست نداشته باشیم همه روبزنیم له بکنیم دیگه
اتفاقا یه عده ازاینکه تو ردشون میکنی لجبازی میکنی بیشتر خوششون میاد به قول یکی از دوستان باید به دروغ بگیم متاهلیم ولمون کننددیگه باید بادروغ پروندشون دیگه
پسرا عاقلند کی گفته پس جاهلاش رو ندیدین عجب
کی تقصیر رو انداخته همش گردن پسرا
لطفا ص های قبل رو بخونید

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هنوز نگران نداشتن خواستگاری؟[/QUOT

شمایی که اون تاپیک را درست نخوندی نمیخواد کنجکاوی کنی

اون تاپیک رو کامل خوندن
سراسر توهین به دخترا بود
و تقریبا گفتی همه دخترایه خوب ترشیدن، چون دختر بدا پسرا رو سریع تور میکنن

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
اصلا اینو قبول ندارم
پسرا عاقلند کی گفته
لطفا ص های قبل رو بخونید
عزیز من، ایشون راست میگن
دختری خوب باشه، یه پسر هرچقدر هم که بد باشه وقتی بعد یه مدتی ببینه به خواسته های کثیفش نمیتونه برسه بیخیال اون دختر میشه
من همیشه میگم دوستی واقعی بعد یک سال از دوستی اولیه پیش میاد
خیلیا این اشتباه رو دارن که از همون یکی دو ماه اول دل میبندن به طرف مقابل
یه آدم هرچقدرم بازیگر خوبی باشه دیگه یکی دو سال نمیاد نقض بازی کنه و یه جایی دستش رو میشه
اول از همه آدم باید تو انتخاب دوست به شدت سختگیر باشه و هرکی از راه رسیدو دوست خودش ندونه
بعد اون هم باید چشاشو خوب باز کنه و طرف مقابلشو بشناسه
متاسفانه 6-7 ماه اول دوستی همش به تعریف و حرفایی میگذره که به قول من باد هواست و بعد یه مدتی دیگه اون حرفا عادی میشه و دو زرف میرن سر اصل مطلب که اون شناخت واقعی باشه

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من، ایشون راست میگن
دختری خوب باشه، یه پسر هرچقدر هم که بد باشه وقتی بعد یه مدتی ببینه به خواسته های کثیفش نمیتونه برسه بیخیال اون دختر میشه
یه آدم هرچقدرم بازیگر خوبی باشه دیگه یکی دو سال نمیاد نقض بازی کنه و یه جایی دستش رو میشه
اول از همه آدم باید تو انتخاب دوست به شدت سختگیر باشه و هرکی از راه رسیدو دوست خودش ندونه
متاسفانه 6-7 ماه اول دوستی همش به تعریف و حرفایی میگذره که به قول من باد هواست و بعد یه مدتی دیگه اون حرفا عادی میشه و دو زرف میرن سر اصل مطلب که اون شناخت واقعی باشه

اصلاح شدشو دیدید
من ازاولش میدونستم زود فینیش میشیم اما خواستم مثل خواهر وبرادر باشیم بعد کم کم دعواها شروع شد اونم همش تقصیر
من همتون راحت شدین
:mad:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من، ایشون راست میگن

ببخشید یهو اعصبانی شدم من تو دنیای واقعی باحجاب وچادریم الحمدا... به جز متلک زیاد آسیب ندیدم
تو اتفاقی که برای من افتاد 50،50منو ایشون شریکیم من چون حرفاشو قبول کردم که منو به از دیگران دوست داره وعشقش واقعی خواهشن سوئتفاهم نشه نه در حد ازدواج ترکیدم از بس گفتم
ایشون هم بخاطر اینکه منو بازی دادند راستشو ازاول نگفتند که به همه میگند اومدند گفتند بقیه شوخیند تو جدی به خدا قسم
منم فقط رو قسماش حساب کرده بودم نمیدونستم آدما میتونند با قسم خدا هم بازی کنند
مرسی از همتون روز و روز گار خوش

arghavantree

عضو جدید

arghavantree

عضو جدید
اصلا اینو قبول ندارم خوب پس دیگه به هیچ عنوان مادختراکسیو دوست نداشته باشیم همه روبزنیم له بکنیم دیگه
اتفاقا یه عده ازاینکه تو ردشون میکنی لجبازی میکنی بیشتر خوششون میاد به قول یکی از دوستان باید به دروغ بگیم متاهلیم ولمون کننددیگه باید بادروغ پروندشون دیگه
پسرا عاقلند کی گفته پس جاهلاش رو ندیدین عجب
لطفا ص های قبل رو بخونید

دوست عزیز طوری صحبت میکنی انگار من خیلی ازشون خوشم میاد یا دل خوشی دارم ازشون
نخیر هیچم اینطور نیست
من خودم این را بین دوستام دیدم
تو دانشگاه ما دخترای خیلی قشنگی بودند که چون به پسرها رو نمیدادند پسرا جرات اینو نداشتند برند طرفشون چه برسه پیشنهاد دوستی بهشون بدهند دخترهای خیلی زشتی هم داشتیم که دائم با یکی بودند.
بعدشم شما اگر منظورت دوستیه که دوستی هر طوری که میخواد باشه اشتباهه
ما دخترا باید از مردی خوشمون بیاد و دوستش داشته باشیم که در چارچوب خانواده پا پیش بگذاره و قصدش ازدواج باشه و بس

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر هیچم اینطور نیست
تو دانشگاه ما دخترای خیلی قشنگی بودند که چون به پسرها رو نمیدادند پسرا جرات اینو نداشتند برند طرفشون چه برسه پیشنهاد دوستی بهشون بدهند دخترهای خیلی زشتی هم داشتیم که دائم با یکی بودند.
ما دخترا باید از مردی خوشمون بیاد و دوستش داشته باشیم که در چارچوب خانواده پا پیش بگذاره و قصدش ازدواج باشه و بس

ج پایین دادم تاحالا به من هم تو دنیای واقعی کسی جرات نکرده درخواست دوستی بده بایه نگاه خودشون حساب کار دستشون میادنمیگم خیلی خوشکلم یه چهره معمولی دارم بی ریخت هم نیستم
بیخیال

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
نخیر هیچم اینطور نیست

در چهارچوب خانواده الان دیگه جواب نمیده دوست من
قدیما ازدواجای سنتی داشتیم مادر پسره یه دختری رو تو همسایه یا تو فامیل و دوست و آشنا پیدا میکرد و تقریبا شناختی ازش داشت
الان چی؟ الان یه دختر یا پسر رو میشه تو دو سه جلسه خواستگاری شناخت؟ اصلا دو سه جلسه چیه؟ تو بیست جلسه چی؟
من میگم آدم باید کلی بگرده تا اونی که میخوادو پیدا کنه
تو این دور و زمونه دختر یا پسر خوب مثل الماس میمونه، خب هرکسی بیشتر تلاش کنه الماس بدست میاره
ماها عادت کردیم بدون تلاش چیزایی بدست بیاریم که خیلی خیلی تلاش میطلبن و اینو خودمون هم میدونیم نمیشه

*heaven*

عضو جدید
تلاش یعنی دوست شدن؟
کی گفته منظور ایشون اینه که مادر پسر بپسنده؟
هرجا که هم رو پسندیدن برای بیشتر اشنا شدن خانواده ها رو هم مطلع و دخیل در کارها کنن

یه مدت هم با هم اشنا بشن
دوستی چیه؟ معجزه؟ خیلی خوبه؟....
نه
این طورنیست
دوستی یه رابطه هدف دار نیست...اگه جدی باشه باید یه فرقی داشته باشه با روابط بی هدف

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
تلاش یعنی دوست شدن؟
هرجا که هم رو پسندیدن برای بیشتر اشنا شدن خانواده ها رو هم مطلع و دخیل در کارها کنن

یه مدت هم با هم اشنا بشن
نه
این طورنیست
دوستی یه رابطه هدف دار نیست...اگه جدی باشه باید یه فرقی داشته باشه با روابط بی هدف

ازامضاتون خوشم میاد خوبه;)

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
در چهارچوب خانواده الان دیگه جواب نمیده دوست من
قدیما ازدواجای سنتی داشتیم مادر پسره یه دختری رو تو همسایه یا تو فامیل و دوست و آشنا پیدا میکرد و تقریبا شناختی ازش داشت
الان چی؟ الان یه دختر یا پسر رو میشه تو دو سه جلسه خواستگاری شناخت؟ اصلا دو سه جلسه چیه؟ تو بیست جلسه چی؟
من میگم آدم باید کلی بگرده تا اونی که میخوادو پیدا کنه
تو این دور و زمونه دختر یا پسر خوب مثل الماس میمونه، خب هرکسی بیشتر تلاش کنه الماس بدست میاره
ماها عادت کردیم بدون تلاش چیزایی بدست بیاریم که خیلی خیلی تلاش میطلبن و اینو خودمون هم میدونیم نمیشه

تایید میشه....;)

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
تلاش یعنی دوست شدن؟

یه مدت هم با هم اشنا بشن
نه
این طورنیست
پس کی بپسنده؟ خود پسره؟ از کجا معلوم درست انتخاب کرده باشه؟
به نظرتون الان مادر و پدر شما و مادر پدر دختره بدونن یعنی همه چی دسته؟ از کجا معلوم با دخالتاشون باعث نشن مشکلات بدتر بشه؟
راستی گفتم، با چند جلسه میشه یه دختر یا پسر رو شناخت؟
تعریف دوستی چیه؟ آیا تو سن 19 سالگی آدم انتخاب درستی داره؟ خیلی از دوستیا که پایان خوبی نداره تو سن پایینه، اون سنی که همه با یه نگاه عاشق میشن
به نطرتون یه دختر 25-26 ساله تعریفش از دوستی همونیه که تو سن 18-19 داشت؟
نه نیست، تو سن بالاتر همه دنبال دوستیی هستن که نتیجه اش واقعا ازدواج باشه
من جواب فاطمه خانوم رو خواستم بدم بعد پشیمون شدم
میگم اشکالی نداره
تاحالا شده 5 سال با دختری دوست باشید بعدش دوستیتون با وجود فهمیدن خانواده ها و بخاطر دخالت های مادر دختره بهم بخوره
هردوتون 6 ماه مثل دیوونه ها باشید؟ 2 سال بعدش کلا بدتون بیاد از هرچی دختره؟
برا من شده
اما بعد دوسال نتیجه خوشایندی داشته، چرا؟ چون واقعا معنی دوستی، عشق، محبت و هرچیزی که برای یه زندگی درست و یه رابطه درست نیازه رو ازش یاد گرفتم
بعضیا 2 ماه با یکی دوست میشن اونم بدون دقت درست و بعدش میان میگن پسرا بدن و خب پسرا هم میگن دخترا بدن
تو خیابونا رو یکم نگاه کنید، ببینید بیشتر پسرا دارن چراغ سبز نشون میدن یا دخترا؟ اگر یه دختری تو خیابون طوری نباشه که شاخک های هزار تا پسر رو تحریک کنه و چراغ سبز نشون نده هیچ پسری به خودش اجازه نمیده بخواد به اون دختر نزدیک شه
این بحثا هیچ وقت نتیجه ای نداره و تا ابد الدهر ادامه داره
ادامه دارد .............

mosafere danesh

عضو جدید
پس کی بپسنده؟ خود پسره؟ از کجا معلوم درست انتخاب کرده باشه؟
به نظرتون الان مادر و پدر شما و مادر پدر دختره بدونن یعنی همه چی دسته؟ از کجا معلوم با دخالتاشون باعث نشن مشکلات بدتر بشه؟
راستی گفتم، با چند جلسه میشه یه دختر یا پسر رو شناخت؟
تعریف دوستی چیه؟ آیا تو سن 19 سالگی آدم انتخاب درستی داره؟ خیلی از دوستیا که پایان خوبی نداره تو سن پایینه، اون سنی که همه با یه نگاه عاشق میشن
به نطرتون یه دختر 25-26 ساله تعریفش از دوستی همونیه که تو سن 18-19 داشت؟
نه نیست، تو سن بالاتر همه دنبال دوستیی هستن که نتیجه اش واقعا ازدواج باشه
من جواب فاطمه خانوم رو خواستم بدم بعد پشیمون شدم
میگم اشکالی نداره
تاحالا شده 5 سال با دختری دوست باشید بعدش دوستیتون با وجود فهمیدن خانواده ها و بخاطر دخالت های مادر دختره بهم بخوره
هردوتون 6 ماه مثل دیوونه ها باشید؟ 2 سال بعدش کلا بدتون بیاد از هرچی دختره؟
برا من شده
اما بعد دوسال نتیجه خوشایندی داشته، چرا؟ چون واقعا معنی دوستی، عشق، محبت و هرچیزی که برای یه زندگی درست و یه رابطه درست نیازه رو ازش یاد گرفتم
بعضیا 2 ماه با یکی دوست میشن اونم بدون دقت درست و بعدش میان میگن پسرا بدن و خب پسرا هم میگن دخترا بدن
تو خیابونا رو یکم نگاه کنید، ببینید بیشتر پسرا دارن چراغ سبز نشون میدن یا دخترا؟ اگر یه دختری تو خیابون طوری نباشه که شاخک های هزار تا پسر رو تحریک کنه و چراغ سبز نشون نده هیچ پسری به خودش اجازه نمیده بخواد به اون دختر نزدیک شه
این بحثا هیچ وقت نتیجه ای نداره و تا ابد الدهر ادامه داره
ادامه دارد .............

:eek:
حالا دختره ازدواج کرده؟؟؟؟؟