[دانلود] شبیه سازی برج تقطیر 28 مرحله ای در HYSYS DYNAMIC

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
شبیه سازی برج تقطیر 28 مرحله ای در HYSYS DYNAMIC

دانلود

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
اصلاحيه

اصلاحيه

باسلام خدمت دوستان ، بعد از کار با اين فايل مشکلاتي به نظرم اومد و مشغول اصلاحش بودم که با توجه به فرصت کم حالا به نتيجه رسيد.

موارد اصلاح شده در اين شبيه سازي بر مي‌گرده به نحوه اعمال کنترل روي سيستم.
موارد اصلاحي
1- در شبيه سازي اصلي فشار برج به کمک ميزان گرماي گرفته شده در کندانسور صورت مي‌گيره که خوب در دنياي مجازي راحت قابل اجراست و نتيجه‌اش هم خوبه اما در عمل و صنعت همچين چيزي نداريم، اين مورد با کنترل فشار بوسيله شير کنترل اصلاح شد و ميزان duty کندانسور نيز ثابت در نظر گرفته شده‌است (گويي يک مبدل گرمايي که يک مقدار ثابتي آب خنک کننده و با دماي ثابت وارد آن مي‌شود)
2-براي کنترل شدت جريان برگشتي به برج در شبيه سازي اصلي کنترل به صورت غير معمول از خود جريان به خود جريان است،‌ با در نظر گرفتن يک شير کنترل و اعمال کنترل به آن اصلاح شد اما خوب شير‌ها يک افت فشاري ايجاد مي‌کنند که باعث مي‌شود جريان به برج صفر شود، با در نظر گرفتن يک پمپ با انرژي ورودي ثابت، به کلي اصلاح شد.
3-در زمينه چيدمان اجزا و اصلاح نام بعضي دستگاه‌ها نيز تغييراتي ايجاد شد.

نتيجه چندين روز مورد آزمايش عملي قرار گرفت و هر باز شرايط برج بهم ريخته و در نهايت کنترل شد.
کنترلر‌ها تيون شده اند .

در پايان از دوستانم مي‌خواهم بنده را از راهنمايي خودشان بهره‌مند سازند.

باتشکر از شما لينک دانلود فايل جديد

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام خدمت دوستان ، بعد از کار با اين فايل مشکلاتي به نظرم اومد و مشغول اصلاحش بودم که با توجه به فرصت کم حالا به نتيجه رسيد.

موارد اصلاحي
1- در شبيه سازي اصلي فشار برج به کمک ميزان گرماي گرفته شده در کندانسور صورت مي‌گيره که خوب در دنياي مجازي راحت قابل اجراست و نتيجه‌اش هم خوبه اما در عمل و صنعت همچين چيزي نداريم، اين مورد با کنترل فشار بوسيله شير کنترل اصلاح شد و ميزان duty کندانسور نيز ثابت در نظر گرفته شده‌است (گويي يک مبدل گرمايي که يک مقدار ثابتي آب خنک کننده و با دماي ثابت وارد آن مي‌شود)
2-براي کنترل شدت جريان برگشتي به برج در شبيه سازي اصلي کنترل به صورت غير معمول از خود جريان به خود جريان است،‌ با در نظر گرفتن يک شير کنترل و اعمال کنترل به آن اصلاح شد اما خوب شير‌ها يک افت فشاري ايجاد مي‌کنند که باعث مي‌شود جريان به برج صفر شود، با در نظر گرفتن يک پمپ با انرژي ورودي ثابت، به کلي اصلاح شد.

نتيجه چندين روز مورد آزمايش عملي قرار گرفت و هر باز شرايط برج بهم ريخته و در نهايت کنترل شد.
کنترلر‌ها تيون شده اند .

ممنون دوست عزیز
فقط لینکی گه گذاشتید *****ه
موفق باشی

arta_1569

عضو جدید
سلام. من با یه مشکلی روبرو شدم. وقتی لینکی رو تو رپیدشر میخوام دانلود کنم. پیغام محدودیت میده:
You have reached the download limit for free-users. Would you like more?
چه کار باید کنم؟

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

موارد اصلاحي

کنترلر‌ها تيون شده اند .

مهندس ممنون از دقتتون امیدوارم بیشتر بتونیم از وجودتون اینجا استفاده کنیم
اگر امکانش هست فایل رو در جای دیگر آپلود کنید

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام. من با یه مشکلی روبرو شدم. وقتی لینکی رو تو رپیدشر میخوام دانلود کنم. پیغام محدودیت میده:
You have reached the download limit for free-users. Would you like more?
چه کار باید کنم؟
خدمت شما:

پیوست ها

• C-1.rar
    96.8 کیلوبایت · بازدیدها: 4
بالا