***::::دانلود جزوات تخصصی رشته مواد::::***

reza_1364

مدیر بازنشسته
دوستانی که به هر دلیلی(( غیر فعال بودن.عضو نشدن و ............)

خواستار جزوات هستن.

به اطلاع میرساند این جزوات بعد از ماه رمضان به علاوه یکسری از جزوات دیگر در یک cd به فروش می رسد

اطلاعات بیشتر متعاقبا اعلام میشود.

موفق باشید

souphi

عضو جدید
اگر بتونید به دست رییس(reza-1364) برسونید.ممنون میشیم.
در غیر اینصورت حمیده خانم وای به حالت روز ملاقات جزوه رو نیاری .بیار بده به رییس.
منم جزوه میارم.کار براش بسازیم:biggrin:

پيشاپيش ممنون ميشم از حميده خانم كه زحمت جزوه رو خودش بكشه، چون من نه تهرانم نه زياد با رضا :razz: حال ميكنم.

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
عزيزم ببخشيد من دخالت ميكنم. ولي اين نوع صحبت كردن اصلا درست نيست.منم مثل شما تازه اومدم. ولي همش مي بينم كه آقا رضا دارن خيلي زحمت مي كشن. به نظر من شما دارين بي انصافي مي كنين.

casper.0021

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيشاپيش ممنون ميشم از حميده خانم كه زحمت جزوه رو خودش بكشه، چون من نه تهرانم نه زياد با رضا :razz: حال ميكنم.

ببخشید که منم دخالت می کنما ولی به نظر من این اقا رضا یکی از گل ترین ادمای روی زمینه ما تو این باشگاه خیلی بهش مدیونیم...
فکر کنم یه خورده زود قضاوت کردی دوست عزیز ...
من که این باشگاهو بدون اقا رضا نمی تونم تصور کنم شما چطور....؟

narin

عضو جدید
سلام، من جزوه "استحاله فازها دكتر محبوبي" دانشگاه پلي تكنيك رو دارم، بدرد كسي ميخوره؟

سلام. منم می خوام واسه کارشناسی ارشد بخونم و دنبال جزوه های خوبم :redface:
اگه می شه می تونم منم جزوتونو داشته باشم :smile:

souphi

عضو جدید
سلام. منم می خوام واسه کارشناسی ارشد بخونم و دنبال جزوه های خوبم :redface:
اگه می شه می تونم منم جزوتونو داشته باشم :smile:
سلام، جزوه رو ميتونيد با خانم حميده هماهنگ كنيد و ازشون بگيريد، البته اين جزوه ماله جوونياي ْآقاي دكتره، من كه خوندمش دوسال قبل به نظرم چندان جالب نيومد، يعني كنكوري نيست ولي بهتر از جزوه دكتر شفيعي دانشگاه اصفهانه

كاوه فهيم

عضو جدید
سلام. لطفا پسورد اين فتيلها را هم در جايي قرار دهيد. چون بدون آنها عملا اين فايلها غير قابل استفاده اند.
خيلي متشكرم

Maany Emo

عضو جدید
تا بحال 5 جزوه بوده که امکان دانلود هم ظاهرا نیست...
خواهش من که طی پ ام هم خدمتتون ارسال کردم این که لینک دانلود باز بشه و همچنین بفرمایید روند جزوه سازی رو متوقف کردین؟
من به شخصه جزوه خاصی برای ارشد ندارم که اماده کنم اما این جزوات هم گذاشته باشه بد نیست
جزوه مکانیکی و فیزیکی دکتر اکرامی
جزوه ریاضیات پارسه
و.....
فکر میکنم به جزوات متنوعتر و بیشتری نیاز خاهیم داشت...

reza_1364

مدیر بازنشسته
تا بحال 5 جزوه بوده که امکان دانلود هم ظاهرا نیست...
خواهش من که طی پ ام هم خدمتتون ارسال کردم این که لینک دانلود باز بشه و همچنین بفرمایید روند جزوه سازی رو متوقف کردین؟
من به شخصه جزوه خاصی برای ارشد ندارم که اماده کنم اما این جزوات هم گذاشته باشه بد نیست
جزوه مکانیکی و فیزیکی دکتر اکرامی
جزوه ریاضیات پارسه
و.....
فکر میکنم به جزوات متنوعتر و بیشتری نیاز خاهیم داشت...
امکان دانلود هست

لینکهای دانلود هم بازه و مشکلی ندارن

casper.0021

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با تلاش يكي از دوستان جزوه خواص فيزيكي دكتر شفيعي و استحاله دكتر محمودي و چندتا جزوه ديگه از دانشگاه شريف در حال بارگذاريه
اقا رضا سعي ميكنم تا مهر لينك دانلودشو به دستتون برسونم تا تو باشگاه بزارين
براي همه دوستان ارزوي موفقيت روز افزون دارم
يا علي

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام به همه:
راستش همسایه دیوار به دیوار ما هستین .گفتم بیام یه حالی بپرسم دیدم به به...
این تالار یه مدت مسکوت بود.حالا با اومدن همکار جدید که واقعا جای مدیر هستن جون گرفته .بعد حقشونه اینجوری جواب کاراش رو بدین؟
تا جایی که من دیدم ایشون انواع مقالات رو در دسترس بچه ها میذارن و تالار هارو آپدیت میکنن.

بهتره کمی هم انصاف داشته باشیم و لا اقل اگر تشکر نمی کنیم منتقد بی دلیل هم نباشیم.

امیدوارم بچه های خوب این تالار نذارن مدیرش احساس کنه که به کاراش توهین میشه.

روزای قشنگی رو واسه تالارتون انتظار دارم
موفق باشید:gol:

mohammad asgary

عضو جدید
فقط تشکر

فقط تشکر

تشکر میکنم از همکار مدیریت که تجدید نظر کردن .;)
من خودم هنوز در مورد جزوات کاری نکردم :razz: و همچنین از زحمات بچه های سایت هم استفاده نکردم ولی می دونم که خیلی ها نیاز به این جزوات دارن :redface: مخصوصا بچه هایی که تو شهرستانهای غیر تهران و اصفهان زندگی میکنند چون دسترسی به جزوات خوب براشون خیلی سخته .:sweatdrop:

بازم تشکر می کنم .;)

به امید آن روز که تو بیایی .:gol:

mahsa-86

عضو جدید
سلام...

آقااااا منم جزوه میخوام....

یکی هم به داد من برسه.............

:gol::gol::gol::gol:

reza_1364

مدیر بازنشسته
به علت پایان دادن به مباحث اضافه در مورد جزوات پستهای اضافی پاک شد.

دوستانی که مخالف این طور جزوه گذاشتن در تالار هستند میتوانند یه تایپیک نظر سنجی باز کنند و اونجا به بحث بپردازند

موفق باشید

javad_azimiyan

عضو جدید
سلام با تشکر از شما دوست عزیز-پسورد این جزوات کجاست؟باید به کدام قسمت سایت مراجعه کنم ؟

hamid1977

عضو جدید
من که نفهمیدم این کار یعنی چی
اگر دنبال کسب درآمد هستی خوب جزوه ها را بفروش مثل سایت های دیگه که همین جزوه ها را می فروشن
اگر دنبال کار خیر هستی ..دیگه پسورد برای چی هست . و اینکه پیغام بگذارید ...و غیره
تازه ار کجا معلومه کسی که جزوه را دانلود کرد پسورد را بدی؟شاید بگی شرایط دریافت پسورد را ندارین
من را که یاد سال های دانشجویی انداختی

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام-با تشکر از شما دوست عزیز-پسورد این جزوه رو می خواستم
سلام جواد جان
حضورتو به باشگاه خوش آمد ميگيم.
ايشالله بعد از ماه مبارك رمضان آقا رضا (همکارمدير سايت) در اختيارتون قرار ميده. ولي گويا بعد از ماه رمضان لينك دانلودش هم پاك ميشه. پس شما فعلا دانلود كنين ايشالله تا چند روز ديگه پسوردشو در اختيار هم قرار ميده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که نفهمیدم این کار یعنی چی
اگر دنبال کسب درآمد هستی خوب جزوه ها را بفروش مثل سایت های دیگه که همین جزوه ها را می فروشن
اگر دنبال کار خیر هستی ..دیگه پسورد برای چی هست . و اینکه پیغام بگذارید ...و غیره
تازه ار کجا معلومه کسی که جزوه را دانلود کرد پسورد را بدی؟شاید بگی شرایط دریافت پسورد را ندارین
حميد جان سلام .
روزه نمازت قبول . ديگه تا پايان ماه رمضان چند روز بيشتر نمونده . يه كم ديگه صبر كني آقا رضا پسوردها رو ميذاره . آقا رضا حرفي رو كه زده عمل مي كنه.
ياعلي

hamid1977

عضو جدید
حميد جان سلام .
روزه نمازت قبول . ديگه تا پايان ماه رمضان چند روز بيشتر نمونده . يه كم ديگه صبر كني آقا رضا پسوردها رو ميذاره . آقا رضا حرفي رو كه زده عمل مي كنه.
ياعلي

ممنون
همچنین طاعات و عبادات شما هم مقبول درگاه حق باشه
می دونی حرفم روی کامنت ها بود که باید فعالیت کنید تا پسورد ها را بدم
بعد هم وقتی پسورد را به یکی بدهد ان شخص می تونه بعد خودش دوباره جزوه را روی سایت بگذارد
پس نوعی دوره باطله

اما خوب زحمت کشیدن و تهیه کردن حق انتخاب هم با خودشون هست
حتما دلیلی دارن

Maany Emo

عضو جدید
به علت پایان دادن به مباحث اضافه در مورد جزوات پستهای اضافی پاک شد.

دوستانی که مخالف این طور جزوه گذاشتن در تالار هستند میتوانند یه تایپیک نظر سنجی باز کنند و اونجا به بحث بپردازند

موفق باشید

کار بسیار عالی را در پیش گرفتید
از شما و تمامی همکاران و دوستان تالار سپاسگزاریم...;)

reza_1364

مدیر بازنشسته

امتحانش مجانیه.;)

البته ممکنه اخرش بگم شما شرایط را ندارین:D:D

به نظر من همین که یاد دوران دانشجویی افتادی یه دنیا ارزش داره:)

reza_1364

مدیر بازنشسته
حميد جان سلام .
ياعلي

کدوم حرف؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que::que:

من که چیزی یادم نیست:D:D

reza_1364

مدیر بازنشسته