[دانلود] بانک آزمون های آزمایشی موسسات کنکور ارشــد

dac_ali

عضو جدید

با تشکر فراوان که وقت گذاشتید و در موقع مناسبی قرار دادید
با توجه به حجم بالای عکسها برای اپلود به مشکل بر میخورید بهتره عکس ها رو با برنامه مثلا پینت باز و سایزشون کم کنید و با فرمت جی پی جی ذخیره کنید. با این کار حجم یک دهم مقدار فعلی خواهد شد.

sambastian

عضو جدید
خواهش میکنم دوست عزیز
من با یک برنامه عکس گرفتم تا کیفیت تصویر زیاد بشه برای همین کمی حجیم شد و جون خود بخود پی دی اف میکنه نمیتونم کم کنم حجم رو.

هفته بعد هم 25 درصد 1 ماهان رو میزارم اگر خدا بخواد.

m/z

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
میخاستم بدونم کسی تو آزمونهای سنجش شرکت کرده بدونه خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخام آزمون آزمایشی ثبت نام کنم بین آزمونای سنجش و کانون ارشد خداکرمی موندم!!!!!!!!!!!!!
بنظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید.

m/z

عضو جدید
اگر کسی آزمونای خداکرمی و سنجش میده میشه فایل اونارم بذاره
باتشکر;)

mamad_baghabadi

عضو جدید
داداشام هر کی ازمون های جناب دکتر خداکرمی رو شرکت می کنه بی زحمت آزمونا رو بذاره تو سایت بقیه بجه ها استفاده کنن.دمتون گرم.:)

dac_ali

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
آزمون های آزمایشی سال 93 موسسه پارسه و مدرسان شریف (البته روی دفترچه میزنن 94 ولی سال 93 برگزار شده) که تو نت دیدم رو برای شما قرار میدم
امیدورام که مفید واقع بشه
فقط دوستان اگه میتونند در سایت آپلود کنند چون لینک ها ممکن هست بعدها دچار مشکل بشه.
خدمت شما

آخرین ویرایش:

farid_ppe

عضو جدید
این آزمون ها رو ک میزارید آدم وسوسه میشه ولی بخدا وقت نمیکنم حتی نگاشون کنم
تست های خود کتابو بزنم شاهکار کردم
والا بوخدا
من همچین آدم تنبلی شدم بعد از ده تا تست حس میکنم موضوعو فول هستم خخخخخ:biggrin:
ولی باز هم دمتون گرم که آدم های با گذشتی هستی مرسی ممنون

siavashbehzad

عضو جدید
سلام .. خسته نباشید دوستان .. ازمون 94 و 95 این موسسات واسه رشته مهندسی مکانیکم قرار میدید

samane a

عضو جدید
دوستان آزمون های کانون ارشدو کسی اگه داره آپ کنه . ممنون میشویم .:)

sambastian

عضو جدید
عجیبه تا حالا نشنیده بودم اسم این موسسه رو

ازمون هاش رایگانه؟

کیفیتش چطور بود؟

dac_ali

عضو جدید
نمیدونم والا منم شانسی دیدم...آزمونها آنلاین و سوالات برا همه گذاشتن ولی پاسخنامه نذاشته بودن...نکته مبهمی که داشت برای این آزمون نوشته بودن ۲۵ درصد دوم ولی من مطالب نگاه کردم بودجه بندی متفاوتی با سایر موسسات بود.... مثلا قسمت جرم و عملیات فقط تست های عملیات بخش تقطیر و استخراج هست و عددی قسمت درونیابی و برازش و انتگرال و مشتق عددی ...آزمون ۲۵ درصد سوم جمعه آینده و هفته بعدش ۲۵ درصد چهارم و بعد از اون دو هفته آزمون جامع طبق برنامه نوشتن...من سوالاتی که تا حالا از موسساتی بدستم رسیده و حل کردم بنظرم کیفیت آزمون های پارسه ۹۱ ۹۲ و ۹۳ نسبت با سایر سطح بهتری داشت و آزمون های پارسه ۹۴ که خودتون زحمت کشیدید گذاشتید سطح پایین تر و سوالات بدون استاندارد بیشتری دارن و دلیلش احتمالا رفتن اساتیدی مثل دکتر طاهری و میرزا زاده و سمیعی گهر از این موسسه باشه

آخرین ویرایش:

sambastian

عضو جدید
نمیدونم والا منم شانسی دیدم...آزمونها آنلاین و سوالات برا همه گذاشتن ولی پاسخنامه نذاشته بودن...نکته مبهمی که داشت برای این آزمون نوشته بودن ۲۵ درصد دوم ولی من مطالب نگاه کردم بودجه بندی متفاوتی با سایر موسسات بود.... مثلا قسمت جرم و عملیات فقط تست های عملیات بخش تقطیر و استخراج هست و عددی قسمت درونیابی و برازش و انتگرال و مشتق عددی ...آزمون ۲۵ درصد سوم جمعه آینده و هفته بعدش ۲۵ درصد چهارم و بعد از اون دو هفته آزمون جامع طبق برنامه نوشتن...من سوالاتی که تا حالا از موسساتی بدستم رسیده و حل کردم بنظرم کیفیت آزمون های پارسه ۹۱ ۹۲ و ۹۳ نسبت با سایر سطح بهتری داشت و آزمون های پارسه ۹۴ که خودتون زحمت کشیدید گذاشتید سطح پایین تر و سوالات بدون استاندارد بیشتری دارن و دلیلش احتمالا رفتن اساتیدی مثل دکتر طاهری و میرزا زاده و سمیعی گهر از این موسسه باشه

من نیم نکاهی به سوالاش انداختم جالب بودن ولی جواب نذاشتن متاسفانه

ازمون پارسه امسال به قدری بد بود که من بیخیال تست هاش شدم یه ازمون هم نرفتم اصلا

همین جا هم به همه افرادی که کنکور سال بعد شرکت میکنن میگم به هیچ عنوان پارسه نرید که واقعا افتضاحه

sina1864

عضو
امسال کنکور ارشد بسی چرتی پیش‌رو داریم
هم زمان کنکور طولانی شده و هر کی اومده ده دور خونده هر درس رو
هم جدیدا کلاس تست‌زنی و رفع اشکال ازین مسخره بازیا فوق‌العاده زیاد شده؛ جوری که خبر میرسه تو شهرستان‌های کوچیک هم دارن نماینده میبرن واسه تشکیل کلاس

در هر صورت همون جمله معروف «هر قدر پول بدی، نون میگیری»
امیدوارم هر کی به اندازۀ عقل خودش به نتیجه برسه، نه به اندازه جیب خودش.

بالا