دانشگاه و معرفي اساتيد مهندسي شيمي

saeed gas

عضو جدید
نه حجتم اگه لج کنه حال میگیره اساس مثل120نفری که این ترم ترمو2 حذف کردن

MaaRyaaM

عضو جدید
بهترین دانشگاه برای تحصیل در رشته مهندسی شیمی کدومه؟
:que:
ببخشیدا البته......

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین دانشگاه برای تحصیل در رشته مهندسی شیمی کدومه؟
:que:
ببخشیدا البته......

بهترین ؟ چه گرایشی خوب میخواین ؟ رتبه هم مهمه

صنعت نفت
امیر کبیر
صنعتی شریف

اینا خوبن، البته اول تهران رو بزن بعد جای دیگه رو، تهران بهتره، امیرکبیر شنیدم خیلی مهندسی شیمیش معتبره توی کشور

صادق شهابی

عضو جدید
دانشگاه آزاد اسلامی (تجاری) بوشهر

دانشگاه آزاد اسلامی (تجاری) بوشهر

یه مشت دکتر روی سرمون خراب شدن:wallbash::wallbash:

1.دکتر مفرحی: (خلیج فارس هم تدریس میکنه);):w10:
3ساعت تدریس می کنه اما به اندازه 5ساعت درس میده!:wallbash::wallbash::weirdsmiley:
2.دکتر آذین : (خلیج فارس هم تدریس می کنه/میگن قبلنا صنعتی شریف هم تدریس می کرده!راست یا دروغش رو نمی دونم):w43::w43:
3.دکتر کمالی:(فقط دانشگاه خودمون تدریس می کنه ولی واقعا محشر تدریس می کنه.هرچند بچه ها خیلی ازش شاکی هستن اما من که خیلی راضی هستم.سر کلاسش اصلا خسته نمی شم.برعکس استادای اصفهان همه نرم افزارها رو هم بلده:biggrin::w16:
4.دکتر سلیمی:پسر خوبیه.سال اولشه که تدریس می کنه:w17:

خلاصه اینجا نمره بالا گرفتن بسیار سخته اما 40 کیلومتر اونورتر همه با معدل 17-18 فارغ التحصیل میشن:w19::w09:

استادای دیگه هم هستن مثل دکتر مساحی،استاد عادلی راد،وطن خواه و ....

yareza2006

عضو جدید
دانشگاه آزاد شهرضا
موازنه:یه روزی خوشچهره عالی بود اما حالا دیگه نیست و...
سیالات:چند ترم دکتر اعتماد بود.بعد رفت فرصت مطالعاتی.قرار شده ترم دیگه بیاد+ دکتر توکلی و مهندس رئیس زاده و ....
ترمو1:انواع مختلف موجود است.همگی تقریبا جدید.یه روزی حجت بود خیلی عالی
ترمو2:این نیز بسیار موجود است.مهندس نیلی/خانم بهنام و ...
جرم:دکتر نصر / دکتر چالکش / مهندس اکبر زاده
حرارت:دکتر چالکش / خانم عامری/خانم ÷ور عبدالله و...
عملیات:اکبر زاده/کتابچی و...
و درس های دیگر همین ها تکرار می شود.
در نهایت اینکه :باید تحمل کرد این عزیزان را!!!

mohandesarma

عضو جدید
تکمیل....

تکمیل....

تاپیک جالبیه...
منم در دانشگاه آزاد اراک درس خوندم؛ اساتید خوب و زحمت کشی داشتیم و انصافا دسترنجشون باعث شد که مهندسی شیمی آزاد اراک قابل رقابت با دانشگاه های دولتی بشه، البته جا داره بخاطر تمام زحماتشون از همشون تشکر کنم...
من نمی خواهم با نام بردن از اساتیدم بینشون تمایز قائل شوم، همه اونها برای من محترم بودند و هستند...
به اعتقاد من تحصیل در هر دانشگاهی که باشه اصل خود دانشجو هست و استاد تنها یک راهنماست...

من هم در دوره لیسانس که اونجا بودم حرفهای شما رو تایید میکنم ...البته فقط در مورد این افراد
دکتر محمود سلیمی ......همه مقاطع تحصیلی از دانشگاه تهران(همه چی رو خوب بلده)
دکتر جمشید بهین.........لیسانس و فوق از شریف دکترا از فرانسه(تو عملیات کم نظیره!)
دکتر شهریار میر حکیمی.....از بچه های پلی تکنیک هستن (ترمو 2 و سیالات رو ترکونده!)
دکتر مجید تاجداری.....کاربرد رو سالهای سال هست که با تسلط تدریس میکنن
و.......
استاد شیخی مرد بزرگ کنترل فرآیند هاو برج تقطیر ....(ایشون مدیر گروه مالک اشتر هستن )

البته که اساتید دانشگاه های دیگر بسیار برای من محترم هستن

چند تا هم استاد داشتیم که تو دانشگاه مافیا را انداخته بودن ...ولی خدا زد دهنشون رو آسفالت کرد...برج رو از تیر چراغ برق تشخیص نمیدادن!!1:mad:

آخرین ویرایش:

mohandesarma

عضو جدید
ارشددانشگاه اراک

ارشددانشگاه اراک

اما دیگه الان که ارشد قبول شدم دانشگاه اراک در خدمت

دکتر کشاورز مروجی (متخصص CFD ....دانشجوی تربیت مدرس بودن ایشون)
دکتر ابوالفضل براتی(متخصص پلیمر ها هستن و من افتخار دارم پروژه ارشدم رو در کنار ایشون باشم)
دکتر فضلعلی (متخصص در ترمو دینامیک ...رئیس دانشکده )
دکتر مقدسی(از اساتید دوست داشتنی و قدیمی اراک ..که راکتور پیشرفته تدریس میکنن
)

هستم....

emad.gpt

عضو جدید
سلام
من دانشجوی دانشگاه صنعت نفتم به اطلاع دوستان برسونم بیش از90% اساتید اینجا پی.اج.دی دارند(البته بجز علوم پایه) درضمن استادهای تخصصی مهندسی نفتش بهترین استادای ایرانند حتی خیلیاشون خیلی از درسای شریف و امیر کبیر را ساپورت می کنند.

emad.gpt

عضو جدید
شايد اينجا استاد در خور توجهي در حد اميركبير نداشته باشد ولي اگر كمكي در رابطه با صنعت باشه در خدمتم.

از قديم ها عاشق پليمر اونجا بودم.

یه ذره بیشتر دقت کنی میبینی بهترین استادای نفتی ایران تو این دانشگاهند

ali_a_nm

عضو جدید
این جا استادا بد نیستند.بعضی هاشون خیلی با سوادن مثل پروفسور نجف پور ،جهانشاهی،تقی زاده(تیم کمیکارش 2 ساله اول میشه)و.....
میتونم خواهش کنم جزوه های امیر کبیر رو در اختیارم بذارین؟:)
معلومه شما هنوز استادای بابل رو نشناختین.
دکتر جهانشاهی و دکتر تقی زاده چندان هم با سواد نیستن. هر چی دارن از دانشجو هاست. اتفاقا دکتر موقر نژاد و دکتر قریشی خیلی قوی ترن.اگه شک داری از دکتر رحیم نژاد بپرس که با همشون کار کرده. اونا بیشتر تو تبلیغاتن و دنبال پست. اما خداییش هیچ کدومشون به گرد پای دکتر نجف پورم نمی رسن. هم علمش کامله هم انسانیتش.من که عاشقشم.

1.1.1368

عضو جدید
صنعتي سهند تبريز
پرفسور پورعباس ، دكتر ابراهيمي ، دكتر رضوي كه از كارشناسي تا دكترا به همراه همسرش امير كبير بودن البته پورعباس و رضوي پليمري هستن

جواد بانشی

عضو جدید
صنعتی سهند تبریز
اینجا دکتر ابراهیمی از همه سرتره بعد از اون هم پرفسور پورعباس و دکتر رضوی در رتبه های بعدی هستن..

reza4172

عضو جدید
سلام
استادای ما استد صابر فرجامی و استاد فیض دیزجی خیلی عالین

eng_molla

عضو جدید
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
اینجا دکتر موقر هم از نظر علمی هم از نظر شخصیتی و دکتر قریشی از بهترین استادای این دانشگاهن

زهرا69

عضو جدید
این جا استادا بد نیستند.بعضی هاشون خیلی با سوادن مثل پروفسور نجف پور ،جهانشاهی،تقی زاده(تیم کمیکارش 2 ساله اول میشه)و.....
میتونم خواهش کنم جزوه های امیر کبیر رو در اختیارم بذارین؟:)
ميشه جزوه هاي دانشگاه شريف و اميركبير براي دانلود بزاريد

black Ros

عضو جدید
بهترين استاد مهندسي شيمي از نگاه شما كيه؟؟؟

بهترين استاد مهندسي شيمي از نگاه شما كيه؟؟؟

سلام به همگي
دروس مهندسي شيمي مثل تمامي دروس تخصصي ساير رشته ها تبحر خاصي واسه تدريسشون لازمه. من كه تا الان كه ديگه آخرين روزاي دانشجوييمه اساتيد زيادي رو از دانشگاه هاي معتبر مملكتمون تجربه كردم اما واقعا توي تمام زندگيم يه استاد واقعا ديدم كه خداوكيلي هم مرام استادي رو داشت هم علمش رو داشت و هم تعهدش رو داشت. اونم دكتر بهرام هاشمي شهركي بود. با اينكه خيلي پيره و مشكل شنوايي داره توي كلاس كم نميذاره حتي وقتي كه پروازش لغو شده بود با اتوبوس خودش رو سر كلاس ميرسونه و با عشق و حرارتي خاص درس ميده. اساتيدي مثل اين افراد رو بايد دستشون رو بوسيد.
ممنون از توجهتون

آخرین ویرایش:

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دانشگاه آزاد واحد دزفول درس میخونم.
بهترین استادمون از همه لحاظ دکتر عبدالله ایرانخواه هستن
ایشون در دانشگاه تربیت مدرس تحصیل کردن

black Ros

عضو جدید
البته خيلي از اساتيد هستن كه ما اسمشون رو نبرديم مثل دكتر سيروس قطبي كه سر جريانات بعد انتخابات جزو اساتيدي بود كه از دانشگاه شريف استعفا داد. دكتر رياض خراط كه واقعا اسطوره اي در رياضيات و مهندسي شيمي هستن. دكتر غريب ناصري. دكتر قاسم العسكري
بعضيا واقعا شايسته ي تقديرن

معلمي شغل انبياء است

معلمي شغل انبياء است

سلام

البته من چون با دوست عزيزم Black Rose هم دانشكده ايي هستم به شخصه شاهد زحمات آقاي دكتر هاشمي شهركي بوده ام و من هم ايشان را به عنوان بهترين استاد انتخاب مي كنم.
لازم به ذكر است تا اونجايي كه من مي دونم ايشون جزء چهره هاي ماندگار نيز شناخته شده اند.:smile::gol::gol::gol::gol::gol:

shima_echem

عضو جدید
بهترين استاد از نظر من دكتر محسن جهانشاهي

ايشون فوق دكتراي نانو بيو تكنولوژي از دانشگاهبيرمنگام انگليس هستن.

واقعا كه استاد كنترل فرآيندن.

R.BAHREINI

عضو جدید
بهترين استاد از نظر من دكتر محسن جهانشاهي

ايشون فوق دكتراي نانو بيو تكنولوژي از دانشگاهبيرمنگام انگليس هستن.

واقعا كه استاد كنترل فرآيندن.

ببخشيد . ايشون بچه شماله و ليسانس شو از شيراز گرفته
اگه اينطوره سلام ما رو بهش برسونيد

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من هر استادی می توانه فوق العاده باشه
واین موضوع خیلی به احترامی که استاد برای دانشجو قایل مربوط می شه
وقتی استاد برای دانشجو ارزش بگذاره ان وقت
توی کلاس انرژی می گذاره
خوب درس می ده
تمام نکات(بخش زیادی از)از نکات را به دانشجو منتقل می کنه
و مثل ذوست می مونه

M.AYDIN

عضو جدید
دانشگاه صنعتي سهند

دانشگاه صنعتي سهند

سلام
اولا بايد بگم اسم دانشگاه ما رو نوشتن صنعتي سهند-تبريز ولي در واقع 20km از تبريز فاصله داره در ضمن روي كوه ساختنش ولي مهندسي شيمي قوي داره كه البته اونم دليل داره!
از همون اول(علوم پايه) هرچي استاد سختگير رو ميدن به شيمي ها در واقع از همون اول حالمون رو ميگيرن تا حساب كار دستمون بياد.
ولي انصافا اساتيد دانشكده خودمون واقعا باسوادن.
يكي از يهترين اساتيدمون دكتر ابراهيمي هستش كه خيلي دوسش دارم.
فبل ازينكه با دكتر ابراهيمي كلاس داشته باشم اصلا نميدونستم مهندسي شيمي چيه فقط بلد بودم سؤال حل كنم.
خلاصه بهتون پيشنهاد ميكنم دانشگاه صنعتي سهند رو انتخاب نكنيد.

saeed4055

عضو جدید
سلام دوست عزیز
علاوه بر دکتر ایرانخواه به نظر من دکتر اصغری و دکتر جزایری و دکتر اشرفی هم میتونن از بهترین اساتید باشن

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
علاوه بر دکتر ایرانخواه به نظر من دکتر اصغری و دکتر جزایری و دکتر اشرفی هم میتونن از بهترین اساتید باشن
کاملا با نظرتون موافقم
من با همه شون کلاس داشتم.ولی نظر اول من دکتر ایران خواه هستش
انم یه نظره مگه نه؟
موفق باشی رفیق

بالا