دانشگاه و معرفي اساتيد مهندسي شيمي

majid.naserian

عضو جدید
گروه مهندسی شیمی دانشگاه آزاد اسلامی آبادان

گروه مهندسی شیمی دانشگاه آزاد اسلامی آبادان

گروه مهندسی شیمی دانشگاه آزاد اسلامی آبادان:
1- دکتر سیدحسین حسینی :دکتری مهندسی شیمی-تجهیزات از دانشگاه امیر کبیر- و دکتری پلیمر از دانشگاه مندلیف روسیه
2- دکتر بهزاد شیرکوند هداوند:دکتری پلیمر از دانشگاه مندلیف روسیه-مسئول ارزشیابی و نظارت پژوهشگاه ر رنگ ایران
3- دکتر سمیه الهی: دکتری شیمی آلی از دانشگاه شهید چمران اهواز
4- مهندس محمد یوسفی: کارشناسی ارشد مهندسی شیمی-مهندسی فرآیند از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب
5- مهندس محمدحسین یاسین:دانشجوی دکتری مهندسی شیمی-هوش مصنوعی دانشگاه امیر کبیر
7- مهندس هادی بهجتی راد: کارشناسی ارشد مهندسی شیمی-صنایع گاز
8- مهندس محمود علیزاده: کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه تربیت مدرس و مسئول فنی UTILITY شرکت پالایش نفت آبادان و نیز یکی از هیئت مصاحبه کنندگان وزارت نفت
9- مهندس یوسف تمثیلیان:دانشجوی دکتری مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف
...........

raha.1985

عضو جدید
ببخشيد . ايشون بچه شماله و ليسانس شو از شيراز گرفته
اگه اينطوره سلام ما رو بهش برسونيد

با احترام به نظر شم...اوایل که دکتر جهان جذب شده بودن(سال81) ما با ایشون حرارت1و2- کنترل1و2 و پالایش-داشتیم و ای کاش اینقدر به پست و صندلی ریاستشون فکر نکنن و مثل گذشته با خلوص و دوستانه تدریس کنن(اینو کلیه افرادی که از قدیم با ایشون درس داشتن و الان برخورد دارند تایید می کنن....

raha.1985

عضو جدید
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل(دانشکده فنی -مازندران)

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل(دانشکده فنی -مازندران)

با سلام
من فارغ التحصیل قدیم این دانشکده (در زمان خومون ) -دانشگاه(فعلی) هستم....
پرفوسور عیسی زاده:سیالات-با سواد-با اخلاق- بی ریا- و کسی که خودشو معلم و همه دانشجوهاشونو مهندس خطاب میکنن;)دکتر قریشی:موازنه،کاربرد،تقطیر-با سواد-اخلاق متوسط-همه دانشجو هارو با یک چشم نمی بینه و اصلا جواب سلام نمی دن!! و المان های خاص خوشونو دارن:surprised:- دانشجوهای زیر 16 برای ایشون ارزشی ندارن....
دکتر تقی زاده:راکتور-جرم-با سواد- اخلاق متوسط-جواب سلام نمی دن!! و خیلی قلق دارن:razz:
دکتر موقرنژاد:ترمو-عملیات1و2-نفت-با سواد و بسیار جلتنمن و به شان دانشجو هم احترام قائلن و البته نمره مفت نمیدن!!;)
دکتر جهانشاهی:حرارت-کنترل-(سرپرست آزمایشگاه نانو-که زمان ما در حال افتتاح بود)سواد (مسلط به سرفصلایی که تدریس می کنن-خارج از اون ازشون سوال نکنین که بد جوری تو کلاس ضایعتون می کنن!!)-زمان ما که بااخلاق و جزء اساتید سرزنده محسوب م ی شدن اما الان کمی مشغله قدرت دارن :cool:
دکتر حسینی:ترمو1-استاتیک-واقعا نمی دونم در مورد سواد ایشون چی باید گفت:confused:!!!! اخلاق هم .... بماند... :warn:
مهندس مهدی پور:محاسبات نفت-سیالات2- کسی که سوادشو برا خودش نگه داشته! و اخلاق خوبی داره....:smile:
البته الان شدیم که پروفسور عیسی زاده بازنشسته شدن و با لطف بعضی ها کم کم می دارن از دپارتمان دانشکده هم بیرون نگه داشته میشن!!!!! بقیه اساتید (به غیر از مهندس مهدی پور-حسینی)هم دارن ارشد تدریس می کنن و برا کارشناسی افراد جدید اومدن که بعضیاشون دوران ما حل تمرینمون بودن....

davoodamir

عضو جدید
ترم تابستون میخوام سیالات1 و ریاضی مهندسی بگیرم
کدوم استاد بهتره؟
ریاضی مهندسی
علیرضا سالمی؟
سینا نیما
نادرمختاریان باهاش موازنه داشتم

سیالات1:
حمید صادقی میگن حالیش نیس ولی نمره میده
روح اله صادقی میگن حالیشه نمره نمیده
شعیب محجوب جدید اومده
کس دیگه ای هم ارائه نمیکنه
بهتر نیس بریم ترم تابستان مهمان بشیم خمینی شهر یا نجف آباد این درسا را پاس کنیم و برگردیم؟

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من دانشجوی رشته شیمی کاربر دی ترم 5هستم و اصلا از درسهای رشته مهندسی شیمی چیزی بلد نیستم میخوام برای ارشد رشته مهندسی شیمی شرکت کنم و دانشگاه خوبی قبول شوم و یکسری جزوات رشته مهندسی شیمی پارسه و بقیه جزوات در اینترنت رو کامل دانلود کردم اما خیلی خیلی به دنبال جزوات رشته مهندسی شیمی دانشگاه تهران و صنعتی امیر کبیر هستم و جزوات اساتید که منابع ارشده رو میخوام ایا در خیابان انقلاب جزوات چنین اساتیدی وجود داره؟ من چطور میتونم این جزوات رو بگیرم ؟ ایا کسی داره تو سایت بداره؟ تو رو خدا کمک کنید ممنون میشم

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید یه سوال دیگه هم دارم بچه های که در امیر کبیر یا شریف درس میخونید اساتیدتان ایا فقط جزوه میدن و شما برای امتحانا جزوه میخونید یا کتاب مخصوص هر درس دارید؟ ایا کتاب دارید همان کتابهای مرجع کنکور ارشده مثل استریترو... ؟ منتطر جواب شما هستم خیلی خیلی ممنونم

mina_70

عضو جدید
ترم تابستون میخوام سیالات1 و ریاضی مهندسی بگیرم
کدوم استاد بهتره؟
ریاضی مهندسی
علیرضا سالمی؟
سینا نیما
نادرمختاریان باهاش موازنه داشتم

سیالات1:
حمید صادقی میگن حالیش نیس ولی نمره میده
روح اله صادقی میگن حالیشه نمره نمیده
شعیب محجوب جدید اومده
کس دیگه ای هم ارائه نمیکنه
بهتر نیس بریم ترم تابستان مهمان بشیم خمینی شهر یا نجف آباد این درسا را پاس کنیم و برگردیم؟

سلام اين دو درسي كه گفتين استاد خوب پيدا كردين به منم بگين ترم ديگه ميخوام. مريم بني حيدري واسه موازنه خوب بود سيالاتم ارائه ميده سوالاتش از خوده جزوست

ali chipsi

عضو جدید
دانشگاه آزاد شهرضا
موازنه:یه روزی خوشچهره عالی بود اما حالا دیگه نیست و...
سیالات:چند ترم دکتر اعتماد بود.بعد رفت فرصت مطالعاتی.قرار شده ترم دیگه بیاد+ دکتر توکلی و مهندس رئیس زاده و ....
ترمو1:انواع مختلف موجود است.همگی تقریبا جدید.یه روزی حجت بود خیلی عالی
ترمو2:این نیز بسیار موجود است.مهندس نیلی/خانم بهنام و ...
جرم:دکتر نصر / دکتر چالکش / مهندس اکبر زاده
حرارت:دکتر چالکش / خانم عامری/خانم ÷ور عبدالله و...
عملیات:اکبر زاده/کتابچی و...
و درس های دیگر همین ها تکرار می شود.
در نهایت اینکه :باید تحمل کرد این عزیزان را!!!
یا رضای عزیز
دیگه اینها هم نیستند!!!
یه مشت جوجه استاد پرمدعا اومدن

ali chipsi

عضو جدید
سلام حالا که همه گفتن از دانشگاهشون چرا ما نگیم...منظورم دانشگاه آزاد شهرضاست که مهندسی شیمی خوبی داره..استادهای با سوادش
1..پروفسور اعتماد که خدایی سیالات رو محشر درس میدادن
2..دکتر حق شناس که استاد خیلی ماهی هستند
3..دکتر تورج توکلی ایشون هم سیالات درس میدن
4..دکتر کتابچی هم استاد خیلی توپیه که عملیات 2 درس میدن
5..دکتر وکیلی که استاد گلابی دانشگاهمونه و هرچی درس گرایش هست ارائه میدن
اما استادای بی سواد دانشگاه
1...مهندس اکبر زاده که هرکسی بشناستش میدونه چه آدمیه:twisted:
2...خانوم الهام عامری که اول باید یه جعبه شیرینی بخره با خودش آشتی کنه
zippo جان زدی به هدف!!!
ما که سعادت دیدن دکتر تورج و دکتر اعتماد و دکتر چالکش و دکتر حق شناس و .. رو نداشتیم ولی این مهندس اکبر و خانم عامری رو نگو که هرچی می کشم از دست این مهندس اکبره!!!

ali chipsi

عضو جدید
سلام حالا که همه گفتن از دانشگاهشون چرا ما نگیم...منظورم دانشگاه آزاد شهرضاست که مهندسی شیمی خوبی داره..استادهای با سوادش
1..پروفسور اعتماد که خدایی سیالات رو محشر درس میدادن
2..دکتر حق شناس که استاد خیلی ماهی هستند
3..دکتر تورج توکلی ایشون هم سیالات درس میدن
4..دکتر کتابچی هم استاد خیلی توپیه که عملیات 2 درس میدن
5..دکتر وکیلی که استاد گلابی دانشگاهمونه و هرچی درس گرایش هست ارائه میدن
اما استادای بی سواد دانشگاه
1...مهندس اکبر زاده که هرکسی بشناستش میدونه چه آدمیه:twisted:
2...خانوم الهام عامری که اول باید یه جعبه شیرینی بخره با خودش آشتی کنه
zippo جان زدی به هدف!!!
ما که سعادت دیدن دکتر تورج و دکتر اعتماد و دکتر چالکش و دکتر حق شناس و .. رو نداشتیم ولی این مهندس اکبر و خانم عامری رو نگو که هرچی می کشم از دست این مهندس اکبره!!!

moein749

عضو جدید
من دانشگاه آزاد قوچان خوندم که خدا را شکر تموم شد. استادای قوچان نسبتا خوبن!!! ولی بعضی هاشون واقعا بیخودن. استادای خوب اینان:
1 - دکتر افشین فرحبخش(هم خوب درس میده هم نمرش خوبه)
2- دکتر احسان فیروزفر (هم خوب درس میده هم نمرش خوبه)
3 - مهندس رسول قاسم زاده ( خوب درس میده ولی نمره هاش!!!)
4 - دکتر سوسن خسرویار (عالییییییییی - هم خوب درس میده هم نمرش خوبه - فن بیان خوبی هم داره)
5 - دکتر وزیری ( عالی درس میده ولی نمره هاش !!!)
6 - دکتر حمزه علی طهماسبی (خیلی آدم با شخصیتی است ولی فن بیان نداره، پدر خودشو در میاره تا به این دانشجویان یه چیزی بفهمونه ولی... )
7 - مهندس بهنام بیگلری (از اون دختر بازاست!!! - اطلاعات صنعتیش خوبه ولی جزوه هاش زیاده نمره هاش بد نیست)

8 - مهندس مجید لطفی(درس دادنش معمولیه ولی نمره هاش عالیه توپ توپ)
9 - دکتر محمد حجت
10 - دکتر مجید مهدویان
11 - دکتر محمود رضا خدنگی
12 - سمانه جعفری، خانم ملیکا ابراهیم پور (توپ)، تکتم قاسمی و ... از اساتید خوب هستند.
13 - همچنین آقای دکتر ایمان فرحبخش نیز که جزو گروه مکانیک هستند بسیار انسان آگاه و با معلوماتی هستند

البته چند استاد دیگر هم هستند که مربوط به رشته مهندسی شیمی نیستن ولی خیلی عالین، مخصوصا خانم هدی صفاران که استاد گروه ریاضی هستن، بسیار خانم با شخصیت، محترم، با معلومات و بسیار کلاس های خوبی دارن. متاسفانه من افتخار بیش از یک بار کلاس داشتن با ایشون رو نداشتم(ریاضی 1). من تا آخر عمر مدیون ایشان هستم و همیشه دعایشان می کنم. امیدوارم هرجا هستند سلامت باشند.
+ آقای مهندس پولادی(گروه مکانیک) + آقای باتربیت!!! (گروه شیمی) و ...

البته تا دلتون بخواد استاد بیخود: دکتر حسین قهرمانی، دکتر علیزاده گلستانی، سعید عصارزاده، حکیم زمانی، ابوطالب علی نژاد(گروه شیمی، روانی به معنا کامل)، هادی احمری (!!!) ، اقای ساجدی (که درس کارگاه عمومی را داشتند، من که هیچ وقت از 2 کیلومتریش هم رد نمی شدم)،

ssr_70

عضو جدید
در مجموع من بهترین دانشگاه رو واسه مهندسی شیمی تو سطح کارشناسی دانشگاه تهران و شریف و بعدشم علوم تحقیقات می دونم ، با توجه به استاداش
استاد الگوی خود منم دکتر سید محمد علی موسویان هست که افتخار گذروندن ترمو 1 و 2 رو داشتم باهاشون
دکتر بهمنیارم خوبه
تنها ایرادی که می تونم به شریف بگیرم اینه که واحد ها و سیلابس درسی رو خیلی خودخواهانه و بدون هماهنگی با سایر دانشگاه های کشور چیدن و کلا سیستم تو شریف یه جور دیگه هست
ولی اگه کسی می خواد هم تو دانشگاه از جو لذت ببره و هم علم مهندسی شیمی یاد بگیره اول دانشگاه تهران
من چند تا از استادای امیرکبیر رو هم میشناسم ، به نظرم دیگه مهندسی شیمی امیرکبیر اون کیفیتی که رو که قبلن داشتو نداره و به شدت افت کرده ، تنها استادای قابل احترامش دکتر مدرس و دکتر ناصر نژاد هستن و من به علت برخورد بدی که از دکتر بهرام دبیر دیدم از ایشون خاطره بدی تو ذهنم نمونده
ناگفته نمونه دکتر ناصر نژاد کاملا صنعتی درس میده و اصلن نگاهی به کنکور بچه ها نداره

mohandes-87

عضو جدید
کم..........................ک

کم..........................ک

بچه ها نظرتون راجع به مهندسی شیمی دانشگاه آزاد علوم وتحقیقات تهران چیه ؟:cry::eek::surprised:

saha17

عضو جدید
فکر کنم از لحاظ فقر سواد و نبودن استاد خوب دانشگاه آزاد شهرضا (آن هم مقطع کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ) سرآمد همه دانشگاههای ایران هستش!

;)
رفتار رئیس گروه مهندسی شیمی ( ارشد ) این دانشگاه همیشه در خاطر دانشجویان خواهد ماند! طرف اصلا اینکاره نیست! گذاشتنش رئیس گروه!

:eek:

mohamad27m

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزيز در اين تاپيك با معرفي دانشگاه خود و اساتيد محترم مهندسي شيمي آنها را به يكديگر معرفي كنيم. با اين كار از ميان بهترين اساتيد در هر درس جزوه درسي آنها را در اين تاپيك قرار دهيم تا ديگران هم كه در آن دانشگاه نيستند از اين جزوات استفاده كنند. باتشكر از دوستان مهندسي شيمي
بهترین استاد تمام دانشگاههای کشور کسی که شریف التماس میکنه بهش درس بده استاد طراحی فرآیند ما در دانشگاه اراک معاون پژوهش فناوری شرکت ملی پتروشیمی مهندس غلامرضا جوکار

4207517

عضو جدید
سلام امكان داره جزوه هاشونو برام بفرستي ممنون ميشم اين ايميلم amirali671224@yahoo.com

سلام امكان داره جزوه هاشونو برام بفرستي ممنون ميشم اين ايميلم amirali671224@yahoo.com

دانشگاه ما همه استاد هاي خوب رو داره
از جمله : دكتر دبير دكتر كاغذچي پروفسور ادريسي دكتر نيك آذر دكتر سهرابي و.........

:smile:سلام امكان داره جزوه هاشونو برام بفرستي ممنون ميشم اين ايميلم amirali671224@yahoo.com

samandisfire

عضو جدید
از دانشگاه نفت آبودان
فکر کنم دو تا استاد مهندسی شیمی خوب ایران پروفسور قطبی و دکتر مهربانی باشن
ولی من به شخصه دکتر ارجمند مهربانی رو ترجیح میدم

alitj

عضو
سلام به همه دوستان،
کسی اطلاعاتی از اساتید دانشگاه علم و صنعت نداره؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام به همه دوستان،
کسی اطلاعاتی از اساتید دانشگاه علم و صنعت نداره؟

توی سایت این دانشگاه برید تمام اطلاعات اساتید رو نوشته دوست من ...

alitj

عضو
ببخشید فکر کنم سوالمو بد مطرح کردم، منظورم از لحاظ نمره دادن و سخت گیر بودن و این چیزا بود، ویا این که پایان نامه رو با کدومشون برداریم
با تشکر

بالا