دانشگاه علوم و تحقیقات

minaye baba

عضو جدید
اره واقعا افتضاحه فقط بلدن پول بگیرن بدرد نخور ترین دانشگاهه .الکی فقط اسم در کرده(الان مینا میاد غیرتی میشه منو کتک میزنه)

باریکلا خودت میدونی من رو یونیم حساسم!!!
اتفاقا خیلی دانشگاه خوبیه!!!!
من که راضیم و بهترین استادا رو دارم

MAHSAN JOON

عضو جدید
:D:)سلام منم علوم تحقیقات میخونم اونم از نوع همدانش.ارشد میخونم.خوشحال شدم دیدمتون

bladder buster

عضو جدید
درود بر همه ی دانشجویان دانشگاه آزاد (که به خیال خودشون سومین دانشگاه معتبر در ایران است)
این نوشته را صادقانه ، بدون هیچ گونه تعصبی و یا کینه ای نسبت به هیچ شخص و یا دانشگاهی مینویسم.
بنده خودم مدرکم رو از دانشگاه آزاد با معدل 16.91 گرقته ام و فکر میکنم معدلم به اندازه 2 هم ارزش نداره.چون من هیچ چی از اون دانشگاه یاد نگرفتم.اصلا جو دانشگاه جوری نبود که بشه چیزی یاد گرفت.1 ما بعد از ثبت نام و یک ما قبل از امتحان که کلا دانشگاه تعطیل است. بیاید با هم صادق باشیم تا کی ما باید اجازه بدیم استادنمایی یه کتاب 800 صفحه ای رو توی بیست صفحه خلاصه کنه و از اون بیست صفحه امتحان بگیره.
اون زمانی که من اونجا درس میخوندم بچه های اونجا همشون خ ن گ تشریف داشتند و میون خودشون هم یه حرفهای عجیب و غریبی از خودشون در می آوردند.(به عنوان مثال دکتر ایزدی رئیس ناسا بوده،مکانیک دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات رتبه ی سوم رو تو ایران داره،بچه های دانشگاه آزاد نخبه اند و ....)
تو اون دانشگاه آدم استاد هایی رو پیدا میکرد که تعجب می کرد اینا رو از کجا پیدا کیده بودند استادنمایی بود که هیچ چیز بلد نبود اصلا نمیدونست نمودار TS برای موتور بخار چه جوری میشه.حالا شما تصور کن یه همچین آدمی استاد شما باشه خوب معلومه که یه همچین آدمی دانشجوی همتای خودش رو به جامعه تحویل میده.
دانشگاه آزاد یعنی پس رفت.دانشگاه آزاد یعنی داشتن استاد بیسواد(البته منظورم همه ی استادها نیستند).دانشگاه آزاد یعنی عمر خود(به نظر من عمر آدم با ارزش ترین گنجی است که خداوند به ما اهدا کرده است) تلف کردن.دانشگاه آزاد یعنی چهار سال تلف کردن عمری که خودت هم متوجه نمیشوی چه طور گذشت و بعد آن چهار سال میشوی یک مهندس نمای بیسواد که به هیچ دردی نمیخورد.بنده چیزهایی تو دانشگاه آزاد دیدم که اگر اینجا مطرح کنم آبروی کل دانشگاه آزاد زیر سوال میره.
یا ایهالناس اگر میتوانید 20 سال پشت سر هم کنکور بدهید ولی دانشگاه آزاد ثبت نام نکنید.

hamed5

عضو جدید
درود بر همه ی دانشجویان دانشگاه آزاد (که به خیال خودشون سومین دانشگاه معتبر در ایران است)
این نوشته را صادقانه ، بدون هیچ گونه تعصبی و یا کینه ای نسبت به هیچ شخص و یا دانشگاهی مینویسم.
بنده خودم مدرکم رو از دانشگاه آزاد با معدل 16.91 گرقته ام و فکر میکنم معدلم به اندازه 2 هم ارزش نداره.چون من هیچ چی از اون دانشگاه یاد نگرفتم.اصلا جو دانشگاه جوری نبود که بشه چیزی یاد گرفت.1 ما بعد از ثبت نام و یک ما قبل از امتحان که کلا دانشگاه تعطیل است. بیاید با هم صادق باشیم تا کی ما باید اجازه بدیم استادنمایی یه کتاب 800 صفحه ای رو توی بیست صفحه خلاصه کنه و از اون بیست صفحه امتحان بگیره.
اون زمانی که من اونجا درس میخوندم بچه های اونجا همشون خ ن گ تشریف داشتند و میون خودشون هم یه حرفهای عجیب و غریبی از خودشون در می آوردند.(به عنوان مثال دکتر ایزدی رئیس ناسا بوده،مکانیک دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات رتبه ی سوم رو تو ایران داره،بچه های دانشگاه آزاد نخبه اند و ....)
تو اون دانشگاه آدم استاد هایی رو پیدا میکرد که تعجب می کرد اینا رو از کجا پیدا کیده بودند استادنمایی بود که هیچ چیز بلد نبود اصلا نمیدونست نمودار TS برای موتور بخار چه جوری میشه.حالا شما تصور کن یه همچین آدمی استاد شما باشه خوب معلومه که یه همچین آدمی دانشجوی همتای خودش رو به جامعه تحویل میده.
دانشگاه آزاد یعنی پس رفت.دانشگاه آزاد یعنی داشتن استاد بیسواد(البته منظورم همه ی استادها نیستند).دانشگاه آزاد یعنی عمر خود(به نظر من عمر آدم با ارزش ترین گنجی است که خداوند به ما اهدا کرده است) تلف کردن.دانشگاه آزاد یعنی چهار سال تلف کردن عمری که خودت هم متوجه نمیشوی چه طور گذشت و بعد آن چهار سال میشوی یک مهندس نمای بیسواد که به هیچ دردی نمیخورد.بنده چیزهایی تو دانشگاه آزاد دیدم که اگر اینجا مطرح کنم آبروی کل دانشگاه آزاد زیر سوال میره.
یا ایهالناس اگر میتوانید 20 سال پشت سر هم کنکور بدهید ولی دانشگاه آزاد ثبت نام نکنید.
داداش اسمه شما دانجشو هست.
میتونی باقیه علومی که مورد نیازت هست رو بیرون از دانشگاه کسب کنی.
ضمنن اگر دانشگاه بهتری میخاستی باید تو دوران دبیرستان قبله کنکور به فکرش میبودی.

call_of_omid

عضو جدید
سلام به همه دوستان علوم تحقیقاتی، من امیدم و الان مکانیک جامدات علوم تحقیقات میخونم، داریم کم کم وارد امتحانات ایان ترم میشیم که برای منی که ترم اولی هستم، خب به هر حال تجربه جدیده، اگر کسی اینجا راهنمایی میتونه بکنه، ممنون خواهم شد...
خوشحالم از آشنایی با همه شما بزرگان...

hamed d

عضو جدید
منم باشما موافقم مثلا تو دانشگاه خودمون من کسایرو میشناسم که بهترین شرکت های نفت دنبالشونن

shimiiii

عضو جدید
سلام من میخوام امسال دباره کنکور بدم واسه علوم تحقیقاتو-چه رتبه ای میخواد؟

bilesan singer

عضو جدید
درسته دوست عزیز اسب آبی هم یه زمانی فقط تو آب بود اما دید آب دیگه کم شده خودشو به خشکی عادت داد

sahragol

عضو جدید
سلام منم علوم تحقیقات آذربایجانشرقی هستم... واقعا مزخرفه...
در توصیفش همین بس که امروز8 اسفند هنوز دروس رشته نرم افزار مشخص نیس و هنوز انتخاب واحدی صورت نگرفته...
هیش کدوم از کارمندا نیستن همه مرخصی یا بیرون هستن
گروه کامپیوتر و اموزش کامپیوتر هم نداره...
تو خود حدیث مفصل خوان از این مجمل...

paprika

عضو جدید
سلام دوستان,منم علوم و تحقيقات فارس هستم!!!!!!!
همچين آش دهن سوزي نيست.

sahragol

عضو جدید
امروز رفتم انتخاب واحد گفتند حذف و اضافه نخواهيم داشت در انتخاب واحد دقت كنيد... در اعتراض هم گفتند علوم تحقيقات تهران هم حذف و اضافه نداره... درسته؟

بالا