دانشگاه علوم و تحقیقات

ممد امین 06

عضو جدید
یادش بخیییییییییرررررررررر....:cry:

یه زمانی اینجا چه بروبیایی داشششتتتت..........:w05:

میناااااااااااااااااااااااااااا........شادییییییییییییییییییییی...........میلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااددد........بشینین سر درس و مخشتون نیاین اینجاهااااااااا :surprised::surprised::surprised:

:redface:
فرانههههههههههههه

amo arash

عضو جدید

میناااااااااااااااااااااااااااا........شادییییییییییییییییییییی...........میلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااددد........بشینین سر درس و مخشتون نیاین اینجاهااااااااا :surprised::surprised::surprised:
[SIZE=<a href="javascript://"><font size="5">5</font></a>]مینا کجا با شبنم قرار گذاشتی؟شبنم نم پس نمیده:redface::smile:
[/SIZE]

farane67

عضو جدید
میگم تو لیست اونایی که داد زدم عموو آرش از قلم افتادااااااا :surprised:

عموجان من شرمندم :redface:

minaye baba

عضو جدید

من ک هستم:دی

farane67

عضو جدید
میگم عمو آرش این کیه پشت این( پلنگه:surprised: ببره :surprised: یوزپلنگه :surprised:گربه وحشیه:surprised: ) ؟؟؟؟ :confused:

ممد امین 06

عضو جدید
منم خوبم
تو چرا آواتارت اینه؟؟
تو چرا یوزرت این شده؟؟؟اسم تو شناسنامت ممد امینه؟؟؟؟
تو چرا کلا این طوری شدی؟؟؟؟

سلام
چقدر سوال میپرسی؟
نه باو..اسمم میلاده
یوزم ممد تقی بود اخراج شد...بعد ممد حسن...ممد جواد...ممد حسین....ممد رضا....ممد مهتی....ممد امیر....الانم ممد امین
نمدونم بعدی رو چی بزارم؟ :(

minaye baba

عضو جدید
سلام
چقدر سوال میپرسی؟
نه باو..اسمم میلاده
یوزم ممد تقی بود اخراج شد...بعد ممد حسن...ممد جواد...ممد حسین....ممد رضا....ممد مهتی....ممد امیر....الانم ممد امین
نمدونم بعدی رو چی بزارم؟ :(

خب دوست دارم سوال بپرسم
بعدی رو بذار امیر علی:دی
اسم قشنگیه

farane67

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااام میناجونییییییییییییییی:D

میبینی چه سریع اقدام میکنم؟؟؟ :D

بالا