دانشگاه علوم و تحقیقات

minaye baba

عضو جدید
امروز رفتم انتخاب واحد گفتند حذف و اضافه نخواهيم داشت در انتخاب واحد دقت كنيد... در اعتراض هم گفتند علوم تحقيقات تهران هم حذف و اضافه نداره... درسته؟
دروغ گفتن بهتون
یه چند روز بعد از انتخاب واحد دوباره سایت رو باز میکنن واسه همه،یه چند روز بعدشم باز سایت رو باز میکنن واسه حذف و اضافه

m.mansourpour

عضو جدید
سلام.دوستان من در مورد کنکور ارشد مهندسی سیستمهای انرژی وانرژیهای تجدیدپذیر یه مقدار اطلاعات میخواستم.در مورد تراز وظرفیت وامکان قبولی ودرصدهای لازم برای قبولی.ممنون میشم از دوستانی که این رشته ها رو میخونن منو راهنمایی کنن.:smile:

hamed d

عضو جدید
سلام به همه علوم تحقیقاتی های قدیم وجدید سال نو همه شما مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشید.........

ali_kh7

عضو جدید
سلام . من ترم آخر ارشد مکانیکم. :)علوم تحقیقات میخونم.;)...پایان نامم مونده فقط...دعا کنید بچه ها:cry::redface:

eng_mostafa.s

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ارشد فراوری مواد دانشکده فنی علوم تحقیقات تهران
هستم

آخرین ویرایش:

astronomer169

عضو جدید
سلام
من فعلا علوم تحقیقاتی نیستم ولی احتمالش زیاده تا چند روز دیگه بشم!:smile:(منتظر نتیجه ازاد هستم) فیزیک یا مهندسی فیزیک(معلوم نیست)! میخواستم چند سوال بپرسم :
1- تراز انتخاب دوم فیزیک(خالی) علوم تحقیقات حدودا چقدره؟!
2- در مورد خوابگاه می خواستم بیشتر بدونم!(شرایط و هزینه) متاسفانه مطلبی در این مورد پیدا نکردم!
3- خوابگاه اینترنت وایرلس احتمالا باید داشته باشه! میخواستم سرعت دانلود رو بدونم!:redface: چون روزی حداقل 10 ساعت باید اینترنت دسترسی داشته باشم (به خاطر کارهام!)

اگه لطف کنید و جواب درست و کامل بدید بسیار بسیار ممنون میشم:gol:

yadegar2

عضو جدید
مشورت

مشورت

سلام ، دوستان من ارشد برق قبول شدم.لیسانسم دانشگاه دولتی بوده به نظرتون ارزش داره بیام؟ الان هم سربازم. درباره ی شهریه ارشد برق و هزینه هر ترمش اگر اطلاعاتی دارید بنویسید.مرسی

mahnoosh_007

عضو جدید
سلام من دیروز فهمیدم که ارشد معماری علوم تحقیقات قبول شدم.امیدوارم همه چی خوب باشه :)

آخرین ویرایش:

abtin3

عضو جدید
من کارشناسی ارشد اصلاح نباتات علوم و تحقیقات قبول شدم می خواستم بدونم دانشکده کشاورزیش کدومه و شهریه و همینطور روز ثبت نام چه مدارکی می خواد
ممنون

m@nsure

عضو جدید
سلام بچه ها خواهر من علوم تحقیقات تهران گیاهان دارویی قبول شده لیسانسشم صنعتی اصفهان بوده به نظر شما ارزش داره بره؟کسی در مورد شهریش چیزی می دونه ؟ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید در اختیارم بذارید، مرسی ..

hosein2003

عضو جدید
بچه ها کسی اینجا ارشد کامیپوتر علوم تحقیقات میخونه ؟ یا خونده؟ شدیدا به مشاوره برای انتخاب واحد نیازمندم
yahoo: hosein_2003

abtin3

عضو جدید
کسانی که علوم تحقیقات می خونن کمک کنن
گفتن شهریه رو باید اینترنتی بدی ولی تو سایت دانشگاه جایی برای این کار نمی بینم . کمک کنید لطفا

Behzaad

عضو جدید
گفتن شهریه رو باید اینترنتی بدی ولی تو سایت دانشگاه جایی برای این کار نمی بینم . کمک کنید لطفا

هر دانشجو یک پروفایل داره و از اون طریق میتونه تمام کارهاش رو از جمله پرداخت شهریه انجام بده.
در صفحه اصلی یک لینکی هست به نام سیستم اتوماسیون آموزش که آدرس صفحه اینه:
http://webedu.srbiau.ac.ir/login.aspx
موقعی که حضوری برای ثبت نام مراجعه میکنی یه برگه بهت میدن معمولا توش یه شماره نوشته که شماره دانشجوییته. اونو میزنی و رمز ورود هم کد ملی هر دانشجو هست که معمولا صفرهای اول رو نباید زد.
بعد ازا ینکه login کردی و وارد پروفایل شخصی خودت شدی میتونی از طریق بخش امور مالی شهریه رو پرداخت کنی.(با کارت های عضو شتاب)
موفق باشی

shahab-e.din

عضو جدید
سلام
امسال ظاهرا یه قانونی گذاشتن که علاوه بر شهریه ثابت باید 100 هزار تومن هم علی الحساب بریزیم
لینکش اینه
اسم : شماره ی دانشجویی
رمز : شماره ی شناسنامه
http://webedu.srbiau.ac.ir/login.aspx

abtin3

عضو جدید
این موضوع رو می دونم ولی وقتی میرم توش و قسمت های مختلف از جمله امور مالی رو می زنم یکسری پیام عمومی می یاره

Behzaad

عضو جدید
این موضوع رو می دونم ولی وقتی میرم توش و قسمت های مختلف از جمله امور مالی رو می زنم یکسری پیام عمومی می یاره

سیستم اتوماسیون به نظرم قاطی کرده.
امروز که رفته بودم دانشگاه همه برای ثبت نام و انتخاب واحد به مشکل خورده بودن.خود آموزش و مسئولان ثبت نام هم شاکی شده بودن.

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیستم اتوماسیون به نظرم قاطی کرده.
امروز که رفته بودم دانشگاه همه برای ثبت نام و انتخاب واحد به مشکل خورده بودن.خود آموزش و مسئولان ثبت نام هم شاکی شده بودن.

کدوم علوم تحقیقات هستین؟

بالا