داستان عاشقانه زنو شوهری که همدیگرو تا پایه جون دوست داشتن....

mirror_life2006

عضو جدید
میخام یه واقعیتیرو بگم از زبان یه زنه بیوه ای که تو یه حادثه همسرشو از دست داد گفتم تو گفتگو آزاد بذارم که چون طرفدارش بیشتره .....
شبی از مهمانی بر میگشتیم منو سعید همیشه با موتور جا به جا میشودیم همه جا....
همیشه هم کلا کاسکتو سعید میذاشت من نمیتونستم بذارم اذیتم میکرد....
واسه همین همیشه یه کلا کسکت داشتیم موقعی که از مهمونی در اومدیم هر دوتامون سواره موتور بودیم و سعید مثله همیشه اروم و با احتیاط رانندگی میکرد.....
تقریبان نصف راهو اومده بودیم یه هو سعید بهم گفت که عزیزم امروز میخام تو راه بهم محکمتر بچسبی گفتم چرا؟؟؟؟؟؟
گفتش که خوب چون که میخام رو موتور احساس امنیته بیشتری کنی منم قبول کردم سعیدو سفتر چسبیدم .....
یه کم دیگه جلوتر گفتش عزیزم هوا سرده کلاهمو وردار بذار رو سرت یه وقت خدا نکرده سرما نخوری منم قبول کردم راستشو بخاین هوا سرد بود کلاشو ورداشتم گذاشتم رو سر خودم....
یه کم جلوتر بهم گفت خوب عزیزم بگو دوسم داریو محکمتر بهم بچسب
منم گفتم وا سعید چت شده ؟؟؟؟؟؟
خوب معلومه که خیلی دوست دارم.......
خبر روزنامه های فردای اون روز ......
زنو شوهری به دلیل بریدن ترمز موتور سیکلت خود با برخورد به تیغ چراق برق و به دلیل نداشتن کلاه کاسکت مرد دم به دم فوت شد و خوش بختانه چون که زن وی کلاه کاسکت داشت زنده ماند........

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااا
یعنی اینقد کنترل موتور سخته؟؟
خدا بیامرزش
یعنی نمیشد پاشو بذاره رو زمین؟؟؟؟؟؟؟

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
و خدا دنده معکوس را آفرید ...
کبری 11 که نیست ...
ذهن ایرانیها پر شده از این اراجیف نمیدونم چرا کسی هم بهش فکر نمیکنه . . .
شما یک yamaha r1 به من بده باهاش 200 تا پر میکنم بدون گرفتن ترمز توی 200 متر نگهش دارم حالا این که معلومه موتورش اشی مشی بوده بیشتر از 50 تا سرعت نمیرفته و گرنه باد میبردش
در ضمن روزی 10 - 20 تا موتور سوار تصادف میکنن و متاسفانه کشته میشن همشون رو توی روزنامه های فردا مینویسن ؟ آیا ؟
قصه اصلا جالب نبود احتمالا دوست داشته نویسنده قصه اش قصه مینی مال بشه بلد نبود ...

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
داستانش دروغ مزخرف و بیخود بود!!!
میتونست با کم کردن دنده سرتشو به 10 کیلومتر در ساعت برسونه بعدش موتو رشو خاموش کنه
اصلا مگه موتور یک ترمز داره که ببره!!!!!!
یک ترمز جلو ویک ترمز عقب داره

بهتر بود راوی یک داستانی میگفت که باور کردی نبود نه خنده دا!!!

a4d1ng

عضو جدید
و خدا دنده معکوس را آفرید ...
کبری 11 که نیست ...
ذهن ایرانیها پر شده از این اراجیف نمیدونم چرا کسی هم بهش فکر نمیکنه . . .
شما یک yamaha r1 به من بده باهاش 200 تا پر میکنم بدون گرفتن ترمز توی 200 متر نگهش دارم حالا این که معلومه موتورش اشی مشی بوده بیشتر از 50 تا سرعت نمیرفته و گرنه باد میبردش
در ضمن روزی 10 - 20 تا موتور سوار تصادف میکنن و متاسفانه کشته میشن همشون رو توی روزنامه های فردا مینویسن ؟ آیا ؟
قصه اصلا جالب نبود احتمالا دوست داشته نویسنده قصه اش قصه مینی مال بشه بلد نبود ...

راس میگه به راحتی میشه نگهش داشت
من یه بار موتورم قفل کرد نزدیک 80 تا داشتم میرفتم ولی باز نگهش داشتم.یا آقاهه موتور سواری بلد نبوده یا داستانش دروغه