دارم میرم

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از اونجایی که تو این تالار خیلی بهم توجه میشه میخوام خداحافظی کنم.....

جدیدا دارم حس میکنم نه تنها اینجا بلکه هیچ جا واسه کسی مهم نیستم

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز

وا این چه حرفیه عزیزم؟ چرا این فکرارو میکنی؟ همیشه خوشبین باش عزیزم نسبت بخودت

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مگه قرار هست کسی بهتون توجه بکنه که احساس زندگی داشته باشین؟
یه کلام بگو اعتماد به نفس ندارم و دائم محتاج توجه دیگرانم و از خودم هیچ ندارم. که در اینصورت بهتره انسان بره و خودشو خلاص کنه.
هیچ کس واسه دیگری مهم نیست. چون ما مرغ عشق که نیستیم. ما انسانیم و هر کداممان دنیای خاص خودمونو داریم. کسی که نتونه با خودش کنار بیاد بنظرم باید بره یه مشاوره ای بکنه. چون این نوع نگاه به زندگی نشون میده که اهداف زندگی رو نیافته و هدف هستی خودش رو بد جوری به توجه دیگران گره زده. امیدوارم از این نظر صادقانه من ناراحت نشی و خوب بهش فکر کنی . اگه با دقت بخونی میتونی راه و رسم زندگی رو از توش در بیاری.

Relampago

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه این چه حرفیه....مگه ما باید با توجه دیگران زندگی کنیم؟؟؟؟؟

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
این روزا بجایی رسیدم که به خود کشی فکر میکنم

نه بهتره که با خودت یکم خلوت کنی و دلیلشو تو خودت پیدا کنی...این فکر توئه که ارتباط اطرافیانو باهت میسازه..اگه فکر کنی بی محلی میکنن حتمن همینطور میشه...بهتره که فکرتو تغییر بدی عزیزم..ازین حرفا هم نزن .....:smile:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی ما داریم با دیگران زندگی میکنیم

سلام ببین مهندس همین دیگرانی که میگی واسشون زندگی می کنی تو بدترین لحظات زندگیت ترکت می کنن فقط خداست که تنهات نمی ذاره نمی خوام شعار بدم

واسه خودت زندگی که نه دیگران

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب قرار نیست که بهت توجه بشه..این سایت برای مهندسان میباشد که اگر جزوه یا کارهای در باره ی مهندسی خودشون میخوان انجام بدن که از بچه های دانشگاه های دیگه کمک بگیرن .....
به هر حال نمیدونم .....;)

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی ما داریم با دیگران زندگی میکنیم
بله ما داریم با دیگران زندگی میکنیم . اگر بخشنده باشی , یه روز پاداش این کارت رو خواهی دید. ببین شما برای دیگران چیکار کردی که دیگران برات نکردن؟ چقدر براشون کار و خدمت کردی؟ چقدر به بینوایان کمک کردی؟ چند تا راه حل برای اداره بهتر خانه سالمندان ارائه دادی؟ دست کدام پیرمرد و پیرزن رو گرفتی و به خونه ش رسوندی؟ به کدام کودک چیز هایی قشنگ آموختی؟ چقدر به بابا مامانت کمک یدی و فکری کردی؟ کجا ها اصراف نکردی تا قدر نعمت های خدا رو بیشتر بدونی؟ خدا رو چه جور عبادت میکنی؟ تا چه حد در پاکیزگی شهر و خونه و اجتماع کوشا بودی؟ تو کدوم انجمن خیّرین عضویت داری؟ چند تا مقاله تحقیقی در مورد رشته تحصیلیت برای استفاده عموم تو سایت قرار دادی؟ بعنوان یه انسان چند نفر رو براه راست هدایت کردی؟ جواب اینا رو داری بهم بدی؟

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كجا ابجي ليلا؟؟؟
كي چي گفته كه ناراحتت كرده؟
كي اهميت نداده بهتون؟
من خودم تو تاپيكا بيشتر از همه مشتاقاه نظراته توام...كجا ميخاي بري؟هان؟:cry:

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ما داریم با دیگران زندگی میکنیم . اگر بخشنده باشی , یه روز پاداش این کارت رو خواهی دید. ببین شما برای دیگران چیکار کردی که دیگران برات نکردن؟ چقدر براشون کار و خدمت کردی؟ چقدر به بینوایان کمک کردی؟ چند تا راه حل برای اداره بهتر خانه سالمندان ارائه دادی؟ دست کدام پیرمرد و پیرزن رو گرفتی و به خونه ش رسوندی؟ به کدام کودک چیز هایی قشنگ آموختی؟ چقدر به بابا مامانت کمک یدی و فکری کردی؟ کجا ها اصراف نکردی تا قدر نعمت های خدا رو بیشتر بدونی؟ خدا رو چه جور عبادت میکنی؟ تا چه حد در پاکیزگی شهر و خونه و اجتماع کوشا بودی؟ تو کدوم انجمن خیّرین عضویت داری؟ چند تا مقاله تحقیقی در مورد رشته تحصیلیت برای استفاده عموم تو سایت قرار دادی؟ بعنوان یه انسان چند نفر رو براه راست هدایت کردی؟ جواب اینا رو داری بهم بدی؟

به هرکی خوبی کردم ازش بدی دیدم... میخوای بهت بگم؟؟؟؟؟؟؟؟ دوم دبستان بودم که همکلاسیم که پسرم بود یک مداد پرتاب کد که مستقیم رفت توی چشمم از اون روز به بعد تمام زندگی من تغییر کرد... تو اون دوران کو چیکی همش تو راه بیمارستان بودم چون بعدش چشمم برای اشتباه یک دکتر عفونت کرد.... هر روز بیمارستان بودم بستری میشدم یک ماه... اما حتی یک بارم از خدا گله نکردم با اینکه بچه بودم اما همه چی رو حالیم میشد... میفهمیدم وقتی بابام که انقدر صبوره جلوی من اشکهاشو نمیریزه و میره تو حیاط خونه داد میزنه از اینکه که دکترا بهش گفتن چشم بچت تخلیه میشه و میزنه به اون چشمش وکلا نابینا میشه.... اما من که تازه اون موقع 8سالم بود نذر کردم اگه چشمم خوب بشه هر روز زیارت عاشورا رو بخونم.... باورت میشه معجزه امام حسین رو از نزدیک دیدم؟؟؟؟؟؟؟؟ میدونی چه حالی داشتم اون موقع....!!!

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از اون روز همه چی شروع شد...... مسخره کردن بقیه که چرا چشمت اینطوریه وفلان ... وفلان... دوست دارید بقیهشم بشنوید؟

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:
وا...!!! خب همه ی ما کلی مشکل واسه خودمون داریم...
این کارا چیه دیگه بابا...؟؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد از اون روز همه چی شروع شد...... مسخره کردن بقیه که چرا چشمت اینطوریه وفلان ... وفلان... دوست دارید بقیهشم بشنوید؟
نه تا همینجا کافیه. باید بشما تبریک بگم که تو همه شرایط خدا رو فراموش نمیکنی. کل بدن انسان از خاک هست و به خاک برگردونده میشه. اونی که میخواد به خاطر جمال به ما ارزش قائل بشه , خواهش میکنم که نشه. ارزش شما به کمالات شماست که به لطف خدا خیلی هم با کمالات هستی. بخاطر این اخلاقت باید همیشه خدا رو شکر بکنی.
خیلی از ما ها از نظر بدنی دارای نقص عضو هستیم ولی اینا مهم نیستن. چند تا انسان بیشعور هم هر چی بگن , طوری نیست. خدا شاهد و ناظر اعمال بندگان خودش هست و این کافی است.
براتون ارزوی شادی و لطف خداوندگار رو دارم و امیدوارم هیچگاه احساس تنهایی نکنی , چون خدا پیشته.

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه تا همینجا کافیه. باید بشما تبریک بگم که تو همه شرایط خدا رو فراموش نمیکنی. کل بدن انسان از خاک هست و به خاک برگردونده میشه. اونی که میخواد به خاطر جمال به ما ارزش قائل بشه , خواهش میکنم که نشه. ارزش شما به کمالات شماست که به لطف خدا خیلی هم با کمالات هستی. بخاطر این اخلاقت باید همیشه خدا رو شکر بکنی.
خیلی از ما ها از نظر بدنی دارای نقص عضو هستیم ولی اینا مهم نیستن. چند تا انسان بیشعور هم هر چی بگن , طوری نیست. خدا شاهد و ناظر اعمال بندگان خودش هست و این کافی است.
براتون ارزوی شادی و لطف خداوندگار رو دارم و امیدوارم هیچگاه احساس تنهایی نکنی , چون خدا پیشته.

ولی یک چیزی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرت چرا ادما خودشون رو خدا میدونن ودر مورد هرچیزی واسه خودشون حکم میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا فکر میکنن ادم نمیتونه تغییر کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک سوال؟اگه شماها یک نفر رو یک یک اشتباه کوچک کرده رو ببینید که خیلی وقته توبه کرده و اصلا دیگه اثاری از اون کاره اشتباهش نداره شما بازم اونو رو به چشم گناهکار میبینید؟

F.H

عضو جدید
به هرکی خوبی کردم ازش بدی دیدم... میخوای بهت بگم؟؟؟؟؟؟؟؟ دوم دبستان بودم که همکلاسیم که پسرم بود یک مداد پرتاب کد که مستقیم رفت توی چشمم از اون روز به بعد تمام زندگی من تغییر کرد... تو اون دوران کو چیکی همش تو راه بیمارستان بودم چون بعدش چشمم برای اشتباه یک دکتر عفونت کرد.... هر روز بیمارستان بودم بستری میشدم یک ماه... اما حتی یک بارم از خدا گله نکردم با اینکه بچه بودم اما همه چی رو حالیم میشد... میفهمیدم وقتی بابام که انقدر صبوره جلوی من اشکهاشو نمیریزه و میره تو حیاط خونه داد میزنه از اینکه که دکترا بهش گفتن چشم بچت تخلیه میشه و میزنه به اون چشمش وکلا نابینا میشه.... اما من که تازه اون موقع 8سالم بود نذر کردم اگه چشمم خوب بشه هر روز زیارت عاشورا رو بخونم.... باورت میشه معجزه امام حسین رو از نزدیک دیدم؟؟؟؟؟؟؟؟ میدونی چه حالی داشتم اون موقع....!!!
اینا که دلیل نمیشه؟!!!من تاحالا زندگیم به جایی رسیده که همه واسه من غصه میخوردن و از ناراحتی مریض میشدن ولی من عین خیالم نبود الانم همین جوریم حاضر نیستم به روزای بد و اتفاقات بد فکر کنم
باور کن شعار نمیدم,من خودمو دوست دارم هدفای خودمو دارم و حاضر نیستم به خاطر فکرای بیخودی جلوی پیشرفت خودمو بگیرم
درحالی که اگه یک ذره بخوام فکر کنم و رفتار دیگران رو تجزیه و تحلیل کنم تا اخر اون روز افسرده ام و بی حوصله و اگه بیشتر فکر کنم شاید به جایی که شما رسیدی برسم ولی نه........ من خودمو دوست دارم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی یک چیزی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرت چرا ادما خودشون رو خدا میدونن ودر مورد هرچیزی واسه خودشون حکم میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا فکر میکنن ادم نمیتونه تغییر کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک سوال؟اگه شماها یک نفر رو یک یک اشتباه کوچک کرده رو ببینید که خیلی وقته توبه کرده و اصلا دیگه اثاری از اون کاره اشتباهش نداره شما بازم اونو رو به چشم گناهکار میبینید؟
حواب سئوال یک : انسان اگه بخواد تغییر بکنه باید نیّتش پاک باشه. اونایی که نمیتونن تغییر کنن , شایسته تغییر نیستند.
جواب سئوال دو : ما نباید در مورد دیگران زود قضاوت کنیم , باید بهشون فرصت بدیم تا بتونن درست فکر کردن رو بیاموزند. قضاوت انسانها شرط نیست. اونی باید قضاوت کنه خدای بزرگ هست و بس.
من شخصا در مورد دیگران و حرفاشون زیاد جدی نیستم. چون قضاوت انسان تابع منافع شخصی خودش هم هست , پس نمیشه روش حساب یاز کرد. اما من روی قضاوت وجدان خودم خیلی حساب باز میکنم چون خدا با وجدان انسان در ارتباط هست. اگر بتونم وجدانم رو پاسخ درس بدهم راضی میشم.
یه جمله قشنگ هست که بعنوان کادو میخوام بشما تقدیم کنم : جان جانان ( خدا ) هرگز دیر نمی کند . آنکس که با خداست , در موضع قدرت ایستاده است.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام لیلا جان، خوبی عزیزم؟
من تاپیکت رو خوندم،
ازت می خوام با دید بازتری به خودت و زندگیت نگاه کنی...

همه مشکل دارن، و شک نکن خیلی ها مشکلاتشون از تو بیشتره...

در مقابل مشکلاتت اونقدر مقاومت کن تا به زانو دربیان...بعد می بینی اونقدر قوی هستی که می تونی به هرچی می خوای برسی :gol:

ضمنا برای قضاوت در مورد زندگی زود تصمیم گرفتی...به امید رسیدن روزهای بهتر زندگی کن و از زندگی لذت ببر :gol:

LE!L@

عضو جدید
توجه نمیکنن که نکنن، مگه شما برای بقیه داری زندگی میکنی، اگه فکرت این باشه طبیعیه که به خودکشی هم فکرکنی. بهتره سعی کنی خودت باشی، نه اینکه کاری رو برای جلب توجه دیگران انجام بدی که اگه اینکارو بکنی مطمئن باش زندگیتو باختی. اگه کسی هم خواست مسخره ات کنه مطمئن باش حتما یه توانایی تو شما دیده که داره بهت حسودی میکنه و عیبهات رو به رخ میکشه. سکوت بهترین راه مقابله با این آدمهاست. درک میکنم کار سختیه اما شدنیه. تنها مشکل شما فقط عدم اعتماد به نفسه. در ثانی شما نظر کرده امام حسینی چی بالاتر از این.

آخرین ویرایش: