خیلی گیجم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با جمله آخرت کاملا موافقم امیدوارم هر روز به سمتی پیش بریم که بتونیم حق و از ناحق تشخیص بدیم و بعد بتونیم عدالت واقعی رو تو کشورمون اجرا کنیم نه اینکه عدالتمون فقط در حد حرف زدن باشه ...............

ممنون باز خدا رو شکر
متاسفانه تشکر ندارم و ایشالله بعدا جبران میکنم

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله خب قطعا نیازه به شرطیکه دیدمون رو بسته نکنه .
شایدم ما یه کوچولو دید بقیه رو از بسته بودن رهایی دادیم .

دین دیدها رو وسعت میده ولی بعضیها نمیبینن شایدم تقصیر ندارن حرف بعضی از این آخوندهایی که تنها لباس به تن دارن رو میشنون .
تو همین مجلس امام حسین متاسفانه آخوندی اومد گفت چرا بعضیها مثل گاو سرشونو میندازن پایین و سلام نمیکنن . خیلی چیزها هم گفت که بماند . دین واقعا همچین چیزی گفته .
دین همه جا گفته با ادب باشید هر چی برای خود میپسندید برای دیگرانم بپسندید .........
چی بگم البته توهین به همه روحانیون نشه که روحانی فرهیخته هم هنوز خدا رو شکر داریم .

محمد آقا مرسی
منم بااین حرفات نه پارگراف اول پاراگراف دوم به بعد کاملا موافقم
ولی دراین قانون ارث بایدباید باید یه تغییری صورت بگیرد ...............

tatoo

عضو جدید
عقل کوچیک من میگه وقتی یه پسری فوت کنه تا وقتی که زن و بچه داشته باشه نباید ارث به پدرش برسه اونم پدر مرده!!!
این غیر منطقیه سرشونو شیره مالیدن یا شایدم وکیلی که شما باهاش در ارتباط بودی زیاد از وکالت چیزی نمیدونسته

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقل کوچیک من میگه وقتی یه پسری فوت کنه تا وقتی که زن و بچه داشته باشه نباید ارث به پدرش برسه اونم پدر مرده!!!
این غیر منطقیه سرشونو شیره مالیدن یا شایدم وکیلی که شما باهاش در ارتباط بودی زیاد از وکالت چیزی نمیدونسته

درسته ولی بهتره قانونه یه تغییری پیدا کنه.........................

بالا