خیلی حالم بده ........

ahmadi-2010

عضو جدید
نمی شه آحه واسه هر دومون بد میشه می فهمی هم اون هم من
خب رابطت رو در چهار چوب ادامه بده....اگه دختری خیلی به این حرفا که من فقط تو رو دارم اطمینان نکن ....شاید داره این حرفا رو میزنه که تو رو خامت کنه....حواستو جمع کن...بزار علاقشو طی زمان ثابت کنه ولی نزار با این حرفاش زندگیتو نابود کنه...بهش فرصت بده تا حرفاش رو ثابت کنه...

اگه هم پسری کمکش کن ولی ازش هیچ انتظاری چه جنسی و چه عاطفی نداشته باش بذار خودش تصمیم بگیره و راحتش بزار و حتی دوسش داشته باش....

ولی من نمیفهمم چرا قراره دیگرون بفهمن؟؟؟

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب رابطت رو در چهار چوب ادامه بده....اگه دختری خیلی به این حرفا که من فقط تو رو دارم اطمینان نکن ....شاید داره این حرفا رو میزنه که تو رو خامت کنه....حواستو جمع کن...بزار علاقشو طی زمان ثابت کنه ولی نزار با این حرفاش زندگیتو نابود کنه...بهش فرصت بده تا حرفاش رو ثابت کنه...

اگه هم پسری کمکش کن ولی ازش هیچ انتظاری چه جنسی و چه عاطفی نداشته باش بذار خودش تصمیم بگیره و راحتش بزار و حتی دوسش داشته باش....

ولی من نمیفهمم چرا قراره دیگرون بفهمن؟؟؟

عمو جووونم فدات شم راهنماييات خيلي توپه :w16:
يادم باشه ازت كمك بيگيرم :redface:

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یکیو دوست داشته باشی

و بدونی هیچ طوری نمیشه و نمی تونی حتی ببینیش

باید چی کار کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

بابااین حرفاروجمش کنیدبریددنبال یه چیزی که به دردآیندتون بخوره وگرنه مسخره است که بخوایدبارویایی زندگی کنیدکه می دونیدهرگزبهش نمی رسید این یعنی بیهوده زندگی کردن
بایدفراموش کنی وبه دنبال موفقیت درزندگی باشی

ahmadi-2010

عضو جدید
بابااین حرفاروجمش کنیدبریددنبال یه چیزی که به دردآیندتون بخوره وگرنه مسخره است که بخوایدبارویایی زندگی کنیدکه می دونیدهرگزبهش نمی رسید این یعنی بیهوده زندگی کردن
بایدفراموش کنی وبه دنبال موفقیت درزندگی باشی
اولا همه چیزو تک بعدی نگاه نکن...همه چیز تو زندگی فقط کسب موفقیت نیست!!!!
این هم جزیی از زندگیه.... ثانیا تا خودت تو یه همچین موقعیتی گیر نکردی از دیگرون خرده نگیر....تو وقتی احساس کسی رو نمی تونی درک کنی پس مسخرشون نکن...هر آدمی یه جوره....
احتمالا شما از اون آدمای تیپ A هستید...

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام
بی خیال که نمیتونی بشی.
خودت هم که میگی به هیچ ترتیبی نمیشه که بشه!
چاره ای نداری.یا زمان میگذره و گذشت زمان به فراموشیت کمک میکنه و یا اینکه تا ابد یادش رو برای خودت نگه میداری. فقط برای خودت. اما اجازه نده که در امورات روزمره ات در آینده تاثیر بذاره

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا همه چیزو تک بعدی نگاه نکن...همه چیز تو زندگی فقط کسب موفقیت نیست!!!!
این هم جزیی از زندگیه.... ثانیا تا خودت تو یه همچین موقعیتی گیر نکردی از دیگرون خرده نگیر....تو وقتی احساس کسی رو نمی تونی درک کنی پس مسخرشون نکن...هر آدمی یه جوره....
احتمالا شما از اون آدمای تیپ A هستید...

من اعتقاددارم مابرای برنده شدن آفریده شدیم مابایداین پتانسیل روشکوفاکنیم مابایددرزندگی رشدکنیم وبه قله برسیم درهرزمینه ای که فعالیت می کنیم البته نبایدتک بعدی بود اماتک بعدی بودن ربطی به حرف من نداره مابایددرزمینه هی مختلفی سعی کنیم به قله برسیم
کی گفته این جزیی اززندگی است؟ شماتصمیم می گیریدکه چه چیزی جزیی اززندگی شماشود!
شماراست می گویید من درچنین وضعیتی نبوده ام وهرگزهم نخواهم بود! چون به راستی مسخره است! شماعمرتون روداریدبافکرکردن به شخصی وچیزی که هرگزنمی تونیدبه دستش بیاریدتلف می کنید

arman127_18

عضو جدید
تو رو به خدا برا من مواظب خودت باش
گریه نکن آروم بگیر به فکر زندگیت باش
غصه ام میشه اگه بفهمم داری غصه میخوری
شکایت از کسی نکن با اینکه خیلی دلخوری
دلت نگیره مهربون عاشقتم اینو بدون
دلم گرفته میدونی از هم جدا کردنمون
دل نگرونتم همش اگه خطا کردم ببخش
بازم منو به خاطر تمام خوبیات ببخش منو ببخش
اصلا فراموشم کن و فکر کن منو نداشتی
اینجوری خیلی بهتره بگو منو نخواستی
برو بگو تنهایی رو خیلی زیاد دوسش داری
اگه تو تنها بمونی با کسی کاری نداری
دلت نگیره مهربون عاشقتم اینو بدون
دلم گرفته میدونی از هم جدا کردنمون
دل نگرونتم همش اگه خطا کردم ببخش
بازم منو به خاطر تمام خوبیات ببخش منو ببخش
:heart::gol:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دخملی که خیلی احمقی.............. بیبخش اینو می گم اما خیلی حیفی خیلی............چون هورمونات این روزا خیلی کار می کنه یه چنتا آلوچه بخور فشارت بیاد پایین .........تبت قطع شه..........عرق کاسنی هم خوفه:surprised:
اگرم پسری که خیلی فیلمی ..........برو جای محمد گلزار بازی آبدوغ خیاری کن:w15::w15:

ahmadi-2010

عضو جدید
اگه دخملی که خیلی احمقی.............. بیبخش اینو می گم اما خیلی حیفی خیلی............چون هورمونات این روزا خیلی کار می کنه یه چنتا آلوچه بخور فشارت بیاد پایین .........تبت قطع شه..........عرق کاسنی هم خوفه:surprised:
اگرم پسری که خیلی فیلمی ..........برو جای محمد گلزار بازی آبدوغ خیاری کن:w15::w15:
ا سلام سارا خانم....میگم همه حرفات برمگرده به غذا....

بالا