خوشگلها و تصادفات درون شهری!

عطیه 67

عضو جدید
از برادران گرامی هم تقاضا می شود اینقدر چشماشون نجنبه و دنبال دختر این و اون نباشه تا آمار تصادفات بیاد پایین.
ستاد مبارزه با مردان چشم چران و تصادفات مربوط به آن :surprised:

گرچه با بد حجابی و بی حجابی اساسی مخالفم ولی اینم قبول دارم ماشاالله چشم ندارن که هم چینی ....
البته از آقایون باشگاه که دوره قصد جسارت بهشون نداشتم کلی عرض کردم!
:gol:

T.bita

عضو جدید
mehrshad53 گفت:
آبجی یه چیزی بگو که شدنی باشه!

خوشم میاد خودتونم قبول دارین:w02:

یکی از مهمترین عوامل تصادفات خفنگیز درون شهری، نگاه کردن راننده مذکر به سوژه مونث خوشگل و یا به عبارتی تیکه ! میباشد.(حتی در خارج از ایران!!!)
از انجایی که دراین گونه تصادفات هیچگونه ترمزی گرفته نمیشود،شدت برخورد زیاد است و حتی احتمال شکستگی گردن و کمر وجود دارد.....
توصیه ما در هنگام دیدن چنین سوژه هایی اینست که حتما به جای نگاه کردن به سوژه، به چپ و راست و بالا و پایین و پشت سر نگاه کنید چون احتمالا هیچ کس در آن لحظه حواسش به رانندگیش نیست و حتی ممکن است که یک تریلی از روی پل به روی شما سقوط کند.......
از خواهران گرامی هم تقاضا میشود که حتی المقدور خیلی تیکه نباشن:eek:

ستاد مبارزه با بدحجابی و تصادفات مربوطه:surprised:

ایول...به نکته قابل توجهی اشاره کردی. :biggrin:
یه بار با دوستام تو یه تاکسیه بودیم..راننده محترم گردنشون 90 درجه چرخوند سمت چپ و کلا جلورو بیخیال شد و یهو تق خوردیم به ماشین جلویی حالا شانس اورد تو ترافیک بودیم و با سرعت خیلی کمی حرکت میکرد. اما چون اصلا ترمز نزده بود محکم خوردیم که همه قلبمون افتاد تو دستمون:huh:
آخه وقتی یارو برگشت همه ما هم برگشته بودیم ببینیم به چی زل زده...:w05:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشم میاد خودتونم قبول دارین:w02:

ایول...به نکته قابل توجهی اشاره کردی. :biggrin:
یه بار با دوستام تو یه تاکسیه بودیم..راننده محترم گردنشون 90 درجه چرخوند سمت چپ و کلا جلورو بیخیال شد و یهو تق خوردیم به ماشین جلویی حالا شانس اورد تو ترافیک بودیم و با سرعت خیلی کمی حرکت میکرد. اما چون اصلا ترمز نزده بود محکم خوردیم که همه قلبمون افتاد تو دستمون:huh:
آخه وقتی یارو برگشت همه ما هم برگشته بودیم ببینیم به چی زل زده...:w05:
اتفاقا مدتی به این نتیجه رسیدم
تعداد راننده تاکسیای بد چشم خیلی زیاده!
همش چشمشون داره می چرخه

sarajo0oniii

عضو جدید
اتفاقا مدتی به این نتیجه رسیدم
تعداد راننده تاکسیای بد چشم خیلی زیاده!
همش چشمشون داره می چرخه

گاهي انقدر از تو آينه زل ميزنن به دخترايي كه رو صندليه عقب نشستن فكر ميكنم كه اين آينه برا ديدن ماشيناي عقبي نيست! مال ديدن تيكه‌هاي عقبيه!!!:surprised:

آزادی57

عضو جدید
یکی از مهمترین عوامل تصادفات خفنگیز درون شهری، نگاه کردن راننده مذکر به سوژه مونث خوشگل و یا به عبارتی تیکه ! میباشد.(حتی در خارج از ایران!!!)
از انجایی که دراین گونه تصادفات هیچگونه ترمزی گرفته نمیشود،شدت برخورد زیاد است و حتی احتمال شکستگی گردن و کمر وجود دارد.....
توصیه ما در هنگام دیدن چنین سوژه هایی اینست که حتما به جای نگاه کردن به سوژه، به چپ و راست و بالا و پایین و پشت سر نگاه کنید چون احتمالا هیچ کس در آن لحظه حواسش به رانندگیش نیست و حتی ممکن است که یک تریلی از روی پل به روی شما سقوط کند.......
از خواهران گرامی هم تقاضا میشود که حتی المقدور خیلی تیکه نباشن:eek:

ستاد مبارزه با بدحجابی و تصادفات مربوطه:surprised:

این فقط به شما مردان و زنان سبز مربوط میشه

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورت چيه از سبز بودن؟
حرف سياسي و توهين نداريم ديگه اين واقعيتي هست كه از اول همه باهاش درگير بودن حالا از ماشينشم كه بگذريم اين عابراي پياده هم همين جورين ممكنه اونا باعث تصادف بشن نه؟:thumbsup2:

mehrshad53

اخراجی موقت

خب راست میگه......
سردار زارعی را عمه من منصوب کرده بود:biggrin:
یا اون مددی دانشگاه زنجان:biggrin:
یا اون حاج اقا گلستان نژاد رئیس ستاد اقامه نماز تویسرکان:biggrin:
یا .....

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ گفتین!

آقا دیروز داشتم میرفتم دانشگاه..اومدم سر خیابون.....

یکم پایین تر از من 2 تا دختر با وضع بد وایساده بودن!!

آقا ترافیکی شد که نگو....هی بوق،چراغ...قیامتی بود..واسه هم فرمون میدادن..آخر سر تصادف شد خیابون کیپ شد....

حالا ماشین اینور دیگه نمیتونه بیاد ما بیریم!!!!

وسط کلاس رسیدم......

elinaz69

عضو جدید
هی میخوام هیچی نگم...هی...تو کلاس ما اکثریت قریب به اتفاق سبزن به جز یه عده معدود که...استغفرالله...ادم نمیدونه چی بگه...هر وقت ناخوداگاه برمیگردم به طرفه پسرا میبینم که فقط این عده معدودن که زل زدن به قسمت دخترا و بقیه حواسشون به کارشونه...نمیدونم چیزی از درس میفهمن یا نه...البته که نه چون همشون این ترم 14 واحد برداشتن!!!!!!
حکایت خیابون و تصادفم جای خود رو داره...چشم و دل باید سیر باشه که ماشالا سیری ناپذیره.....:D

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ گفتین!

آقا دیروز داشتم میرفتم دانشگاه..اومدم سر خیابون.....

یکم پایین تر از من 2 تا دختر با وضع بد وایساده بودن!!

آقا ترافیکی شد که نگو....هی بوق،چراغ...قیامتی بود..واسه هم فرمون میدادن..آخر سر تصادف شد خیابون کیپ شد....

حالا ماشین اینور دیگه نمیتونه بیاد ما بیریم!!!!

وسط کلاس رسیدم......
شما هم حتما تا آخر تصادف یه دل سیر زل زدی مگه نه حاجی:D

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
استغفار كن عزيز دل حاجي و اين حرفا؟
من ديدم حاجي چشاشا بسته بود فقط تسبيح مي گردوند اما نميشنيدم چي زمزمه مي كنه :confused:
من میدونم ... جیگر جیگر جیگر جیگر ...... :دی

بحث جالبی بود

reyhoon

عضو جدید
آقايون هر چي هم كه داشته باشن و نداشته باشن دوتا چشم دارن با قدرت تلسكوپ...(ماشاا...):d

از دورترين فاصله ها(1000كيلومتر به بالا..) داف و جيگر و قلوه و ...پيره زنه 90 ساله و دختر نوزادو..... تشخيص ميدن و مثله گربه كه به نور حساسه با ديدن جيگر(دخمل) مذكور به يك شكله حيرت انگيزي ميخ كوب و مجذوب ميشن....
و حالا نگاه نكن كي نگاه كن.....:eek::eek:

يكي از دوستام رفته بود لبنان تعريف ميكرد كه كنار درياي مدينترانه يه پيرمردي توي ساحل راه ميرفته و زير چشمي اين درو دافاي كنار و ساحل و ديد ميزده و با تسبيح هي اسغفار ميكرده...(خدا قوت حاج آقا)
بلاخره اينم يه مدل چشم چرونيه كه نه اين دنيات تباه ميشه نه اون دنيا...:d

mehrshad53

اخراجی موقت
آقايون هر چي هم كه داشته باشن و نداشته باشن دوتا چشم دارن با قدرت تلسكوپ...(ماشاا...):d

از دورترين فاصله ها(1000كيلومتر به بالا..) داف و جيگر و قلوه و ...پيره زنه 90 ساله و دختر نوزادو..... تشخيص ميدن و مثله گربه كه به نور حساسه با ديدن جيگر(دخمل) مذكور به يك شكله حيرت انگيزي ميخ كوب و مجذوب ميشن....
و حالا نگاه نكن كي نگاه كن.....:eek::eek:

يكي از دوستام رفته بود لبنان تعريف ميكرد كه كنار درياي مدينترانه يه پيرمردي توي ساحل راه ميرفته و زير چشمي اين درو دافاي كنار و ساحل و ديد ميزده و با تسبيح هي اسغفار ميكرده...(خدا قوت حاج آقا)
بلاخره اينم يه مدل چشم چرونيه كه نه اين دنيات تباه ميشه نه اون دنيا...:d

به خدا دنبال درمونم رفتم، نشد....
دکترا جوابم کردن:cry:
همین امروز زمین خیس بود و با ترمز ABS داشتم میرفتم لای یه وانت!!!!

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گاهي انقدر از تو آينه زل ميزنن به دخترايي كه رو صندليه عقب نشستن فكر ميكنم كه اين آينه برا ديدن ماشيناي عقبي نيست! مال ديدن تيكه‌هاي عقبيه!!!:surprised:
من چون همیشه تاکسی سوار میشم(تاکسی ارم دار منظورمه نه شخصی)
زیاد اینو ندیدم
چون تاکسیا به مسافرشون اینجوری تو ماشین نگاه نمی کنن
تو خیابون چشماشون می چرخه
البته
وقتی پیاده میشه که بازم چون تو خیابونه حلاله!

mehrshad53

اخراجی موقت
من چون همیشه تاکسی سوار میشم(تاکسی ارم دار منظورمه نه شخصی)
زیاد اینو ندیدم
چون تاکسیا به مسافرشون اینجوری تو ماشین نگاه نمی کنن
تو خیابون چشماشون می چرخه
البته
وقتی پیاده میشه که بازم چون تو خیابونه حلاله!

ایول،تشکر ندارم....
:gol:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله sarajo0oniii http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif

یبار تو ماشین بودم پسره دقیقا همینکارو کرد...منم سیم خاردار.....

چنان برجکشو پروندم که تا عمر داره یادش نره.....

بالا