خندوانه نماد برنامه جهان سومی!؟

خندوانه نماد برنامه جهان سومی!؟

• بلی

رای: 3 14.3%
  • خیر

رای: 18 85.7%

• مجموع رای دهندگان
    21

bobat

عضو جدید
واقعا متاسفم. مردها و زنان بازی میکنند و بقیه نگاه میکنن و میخندن!! یعنی زمین باز میشد آدم میرفت زیر زمین این چیزا رو نمیدید. ماهواره ی ملی ایجاد کردن دیگه!! واقعا با شئونات زندگی ما نمیخوره این کارای تقلیدی. بله دقیقا خوب گفتید جهان سومیه چون اگه نبود طبق زندگی و عقاید و باورهای خودمون برنامه میساختن! کجای فرهنگ ما زنان جلوی همه بازی میکنن قهقهه میزنن؟؟؟
هر هر خندیدن مگه شاد بودنه؟ لودگی شادیه؟ نمیگم تفریح و شادی بده ها ولی اساس برنامه اصلا غلطه بنظرم

آخرین ویرایش:

ali199_1991

کاربر بیش فعال
راستش من یکی دو بار بیش تر این برنامه رو ندیدم ولی فک نمی کنم مشکلی داشته باشه...

واقعا متاسفم. مردها و زنان بازی میکنند و بقیه نگاه میکنن و میخندن!!
خب مگه در فیلم و تئاتر مردان و زنان چکار می کنن؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم. مردها و زنان بازی میکنند و بقیه نگاه میکنن و میخندن!! یعنی زمین باز میشد آدم میرفت زیر زمین این چیزا رو نمیدید. ماهواره ی ملی ایجاد کردن دیگه!! واقعا با شئونات زندگی ما نمیخوره این کارای تقلیدی. بله دقیقا خوب گفتید جهان سومیه چون اگه نبود طبق زندگی و عقاید و باورهای خودمون برنامه میساختن! کجای فرهنگ ما زنان جلوی همه بازی میکنن قهقهه میزنن؟؟؟
هر هر خندیدن مگه شاد بودنه؟ لودگی شادیه؟ نمیگم تفریح و شادی بده ها ولی اساس برنامه اصلا غلطه بنظرم

:eek:
واقعا متعجبم از این همه نقد منفی روی این برنامه. اتفاقا موندن تو همچین عقایدی مارو تبدیل میکنه به جهان سومی جناب. زنان جلوی همه بازی می کنن قهقهه می زنن؟ زنان حق ندارن قهقهه بزنن؟ یا حق ندارن یه کمدین باشن؟شما بهتر نگاه کنید لطفا.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جور برنامه ها حرامه خواهرم حرااام :|
باعث انحراف نسل جوان میشه هزار جور بدبختی به بار میاره ... باید همیشه اشک تو چشا جمع بشه وقتی ی برنامه میبینی خواهر گرامی :cool: قهقهه جنس مونث باعث تحریک مردان میشود :cool:

مثلا همین شهاب حسینی رفته بلاد کفر ی نخل پلاستیکی بهش دادن که چی ؟ :|
سخت بود؟ متوجه شدین؟

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باعث انحراف نسل جوان میشه هزار جور بدبختی به بار میاره ... باید همیشه اشک تو چشا جمع بشه وقتی ی برنامه میبینی خواهر گرامی :cool: قهقهه جنس مونث باعث تحریک مردان میشود :cool:

سخت بود؟ متوجه شدین؟

در چنین مواقعی لازمه که حضرت آیت الله العظمی، فخر اولاد بشر، نور الله الاکبر، ظل الله، سیف الله، امین الله، آقای علم الهدی (یا بهتره بگیم علم الخدا) به قضیه ورود پیدا کنن!

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقایسش با ماهواره جالبه!!!! من خودمم نه به طور کامل ولی از مخالفان ماهواره ام .چون اگر هدف، مطلع شدن از اخبار باشه انقدر رسانه ها زیاد شده که میشه پیگیری کرد .اما اگر هدف فیلم و سریالهای دو هزار قسمتیه یا چیزای دیگه اوکی ماهواره نگاه کنن. اما اینکه یه برنامه ای که تونسته مردم رو بخندونه و مجوز گرفته که تو تلویزیون ما پخش بشه و اتفاقا نه به هر قیمتی بلکه خنده ی حلالو می یاره تو خونه های مردم باید ازش حمایت کرد. نه قومیتیو مسخره می کنه، نه به کسی بی احترامی میشه، و نه اسلام شما به خطر میفته! مگر اینکه در مکتب شما خنده بر زن حرام باشه ! که در این صورت من برم پابوس جناب مکارم که لااقل گذاشت خنده حلال بمونه .صد رحمت به اوشون.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مقایسش با ماهواره جالبه. من خودمم نه به طور کامل ولی از مخالفان ماهواره ام .چون اگر هدف، مطلع شدن از اخبار باشه انقدر رسانه ها زیاد شده که میشه پیگیری کرد .اما اگر هدف فیلم و سریالهای دو هزار قسمتیه یا چیزای دیگه اوکی ماهواره نگاه کنن. اما اینکه یه برنامه ای که تونسته مردم رو بخندونه و مجوز گرفته که تو تلویزیون ما پخش بشه و اتفاقا نه به هر قیمتی بلکه خنده ی حلالو می یاره تو خونه های مردم باید ازش حمایت کرد. نه قومیتیو مسخره می کنه، نه به کسی بی احترامی میشه، و نه اسلام شما به خطر میفته! مگر اینکه در مکتب شما خنده بر زن حرام باشه ! که در این صورت من برم پابوس جناب مکارم که لااقل گذاشت خنده حلال بمونه .صد رحمت به اوشون.

عده ای از یزرگان کشور نمیتونن ببینن کسی توی این کشور داره میخنده.چون اصولا انقلاب ما انفجار اشک بود
لذا من بعد جای برنامه خندوانه،پخش مستقیم مراسم مرثیه سرایی و قمه زنی ارائه خواهد شد

electro-esmoke

عضو جدید
من مهندس شدم. می خوام یه وام بگیرم میگن . برو دوره ببین مدرک بیار. برو زن بگیر. برو سند بیار. میری دوره ببینی سر کارت میزارن. میری بانک میگن برو وقت گل نی بیا. جهان سوم یعنی این. بی عدالتی و بی قانونی و فقر معیار اصلی جهان سومه.

وقعا متعجبم بعضی مردم چقدر در خوشی هستند و لای پر قو بزرگ شدن که مشکل کشور رو برنامه خندوانه میدونن! اونوقت من باید سر کار یواشکی بیام اینترنت معلومه اصلا سختی نکشیدن و تو زندگیشون با مشکلی رو برو نشدن که همچین طرز فکری دارن.

طرز فکری که افردای که شرایط مطلوب اختلاس و سهمیه دولتی و اقازاده و نور چشمی و ... برخوردارن.:gol:

ali199_1991

کاربر بیش فعال
خب وقتی شکم طرف سیر باشه معلومه که مشکلی غیر از خندوانه تو زندگیش ندیده تا حالا!

بعدم یه دفعه بگین خانم ها بمیرن دیگه! فک کنم اینطوری سنگین تره...دیگه کسی هم تحریک نمیشه!!...اونی که تحریک میشه بره خودشو سالم کنه نه اینکه بگه زن نخنده...

ali199_1991

کاربر بیش فعال
من کلا تلوزیون نمی بینم ولی خب بعضی وقتا صداش به گوشم میرسه!!

باید بگم برنامه ی ماه عسل به قول شما "یک برنامه جهان سومی" هست که بدبدختگی و بیچارگی و فلاکت رو به خورد جامعه میده...نه برنامه خندوانه...
هدف از ساخت برنامه ی ماه عسل اینه که به جامعه بگه اگر در حال مردن هم هستین ناشکری نکنید چرا که یک بدبدخت و بیچاره تر از شما تو جامعه هست!!
اگر با حقوق 700 تومن اجاره خونه و هزینه هزار تا بدبدختی دیگر رو می دید ناشکری نکنید چرا که فلانی داره از سرطان می میره!!

حالا قضاوت با خودتون که کدوم برنامه جهان سومیه...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برا طرز فکرت متاسفم.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز

باید بگم برنامه ی ماه عسل به قول شما "یک برنامه جهان سومی" هست که بدبدختگی و بیچارگی و فلاکت رو به خورد جامعه میده...نه برنامه خندوانه...
هدف از ساخت برنامه ی ماه عسل اینه که به جامعه بگه اگر در حال مردن هم هستین ناشکری نکنید چرا که یک بدبدخت و بیچاره تر از شما تو جامعه هست!!
اگر با حقوق 700 تومن اجاره خونه و هزینه هزار تا بدبدختی دیگر رو می دید ناشکری نکنید چرا که فلانی داره از سرطان می میره!!

سلام.
جهان سومی بودن یعنی یک عده خط مشی خودشون رو از حرف های تهی مغزانی به مانند سالومه! تعیین میکنن.
گره از مشکل کسی باز کردن از کی بد شده؟.

bobat

عضو جدید
تعجب نمیکنم از اینکه همتون هجوم میارید چون اصلا شما هم در همین جهان سوم زندگی میکنید دیگه اگه مغزتون میکشید وضعیتتون این نبود که!:razz:

bobat

عضو جدید
:eek:
واقعا متعجبم از این همه نقد منفی روی این برنامه. اتفاقا موندن تو همچین عقایدی مارو تبدیل میکنه به جهان سومی جناب. زنان جلوی همه بازی می کنن قهقهه می زنن؟ زنان حق ندارن قهقهه بزنن؟ یا حق ندارن یه کمدین باشن؟شما بهتر نگاه کنید لطفا.

تعجبی نداره که، وقتی عقیده ای نداشته باشی،وقتی تو هوا باشی همین میشه دیگه،.زن حق نداره قهقهه بزنه؟مرد حسابی زن مگه آدم نیست؟ من دارم میگم این چیزی که دارن پخش میکنن یه جور س.ک.ث ایرانیه ساختن. اصلا الان اغلب فیلما اینطوری شده.من زیاد تی وی نمی بینم اما احساسم اینه داره به این سمت میره.شما هم که عاشق همینایین

bobat

عضو جدید

مثلا همین شهاب حسینی رفته بلاد کفر ی نخل پلاستیکی بهش دادن که چی ؟ :|
سخت بود؟ متوجه شدین؟

الکی مغلطه نکن. وقتی حقیقت رو میگم سعی نکن با مغلطه بکشونی بحثو جاهای دیگه. هزارتا ترفند برای خنداندن هست،ما خودمون فرهنگ داریم و با هزاران روش میخندیم. اصلا ما کجا گریه میکنیم؟ از صبح تا شب در تلگرام و وایبر و ... الافیم بعد دو قورت و نیممونم باقیه که آی حقوق بشر کجایی که یادت بخیر! بیکار بیکار میگردیم ، هممون سر همدیگه رو کلاه میذاریم بعد انتظار هم داریم شلوارکمون آماده سه شنبه ها بریم شمال جوج سیخ کنیم. که اینم میکنیما از بس هرکی هرکیه ثروت باد آورده غوغا میکنه.

bobat

عضو جدید
مقایسش با ماهواره جالبه!!!! من خودمم نه به طور کامل ولی از مخالفان ماهواره ام .چون اگر هدف، مطلع شدن از اخبار باشه انقدر رسانه ها زیاد شده که میشه پیگیری کرد .اما اگر هدف فیلم و سریالهای دو هزار قسمتیه یا چیزای دیگه اوکی ماهواره نگاه کنن. اما اینکه یه برنامه ای که تونسته مردم رو بخندونه و مجوز گرفته که تو تلویزیون ما پخش بشه و اتفاقا نه به هر قیمتی بلکه خنده ی حلالو می یاره تو خونه های مردم باید ازش حمایت کرد. نه قومیتیو مسخره می کنه، نه به کسی بی احترامی میشه، و نه اسلام شما به خطر میفته! مگر اینکه در مکتب شما خنده بر زن حرام باشه ! که در این صورت من برم پابوس جناب مکارم که لااقل گذاشت خنده حلال بمونه .صد رحمت به اوشون.

واقعا جماعت انقد بیکارین که می شینین یکی ادا در میاره شما میخندین؟ آخه من نمیدونم لودگی تا به چه حد؟ نمیگم کل برنامه لودگیه ها ، نه ، جاهای بامزه هم داره ولی من در کل دارم بررسی میکنم ، میگم از صبح تا شب برنامه میسازن ، که چی؟ که بیان بازی کنن. بابا سفیه بودن حدی داره آخه.خجالتم خوب چیزیه. عوض اینکه یه چیزی یاد بدن به مردم ، یه فرهنگ سازی ای،یه چیزی، مرد گنده زن گنده نشستن بازی میکنن بقیه هم نگاه میکنن میخندن!!! بازم میگم بعضی جاهاش خوبه ولی در کل اساس و مبنای محکمی نداره. به جای اینکه بیاد با فرهنگ خودمون ما رو بخندونه ، سعی میکنن با بازی های کودکانه(آخه کودکم الان اون بازیها رو نمیکنه) با سفیه بودن ما رو بخندونه. در کنارش دارن س.ک.ث اسلامی-ایرانی هم ایجاد میکنن.قشنگ گفتم یه عده میخوان ماهواره ملی میخوان درست کنن که مردم رو جذب کنن به سمت خودشون

bobat

عضو جدید
من مهندس شدم. می خوام یه وام بگیرم میگن . برو دوره ببین مدرک بیار. برو زن بگیر. برو سند بیار. میری دوره ببینی سر کارت میزارن. میری بانک میگن برو وقت گل نی بیا. جهان سوم یعنی این. بی عدالتی و بی قانونی و فقر معیار اصلی جهان سومه.

وقعا متعجبم بعضی مردم چقدر در خوشی هستند و لای پر قو بزرگ شدن که مشکل کشور رو برنامه خندوانه میدونن! اونوقت من باید سر کار یواشکی بیام اینترنت معلومه اصلا سختی نکشیدن و تو زندگیشون با مشکلی رو برو نشدن که همچین طرز فکری دارن.

طرز فکری که افردای که شرایط مطلوب اختلاس و سهمیه دولتی و اقازاده و نور چشمی و ... برخوردارن.:gol:

اتفاقا من خودم از همتون عقب ترم از لحاظ رفاه زندگی و شرایط مالی. من از این چیزا حمایت نمیکنم. اصلا از نظر من این افراد و کسانی که مسئول هستن و خطاها مکرر میکنن، در حد خطا نه اختلاس اصلا ، باید نه تنها عزل بشن بلکه بدترین برخورد ها باهاشون بشه ، اختلاس هم که باید بدترین مجازات ها براشون صادر بشه. من کاری به اینها ندارم. بحث من یه برنامه بود که نظرمو گفتم+مردم که نگاه میکنن

bobat

عضو جدید

اتفاقا این برنامه هم شورشو در آورده

bobat

عضو جدید
برا طرز فکرت متاسفم.

جالبه، از دین که بگی باید کلی مدرک و شواهد و علت و منبع و ... بیاری ، آخرشم طرف می بینی یه گیر الکی داده مغلطه میکنه اصلا قانع بشو هم نیست ، بعد اینجور برنامه ها نه یه نفر یک کلمه از خودش میپرسه آخه این چیه، نه یه ذره بابتش فکر میکنه آخه این چیزی که من می بینم اصلا واسه چیه ، قشنگ نیگاه میکنه یه ذره هم نقد کنی همه می ریزن سرت. من نمیدونم ما مردم چرا اینجور تهی شدیم. اینجوری بریم جلو وای به حال ایران

reza_19933

عضو جدید
من خندوانه رو نگا نمیکنم و دور همی رو فقط نگا میکنم.
ولی به شخصه معتقدم هر برنامه ای در راستای شاد سازی مردم تو این فضای غم آلود و مزخرفی که ما توشیم، (خودمو میگم، باز مثال نقض بارونمون نکنین) یک کار فرهنگی قابل ستایشه. حالا خوبو بدش سلیقه ایه . یه عده ای عاشق خندوانن و از مدیری بدشون میاد یه عده هم از رامبد متنفرن و عاشق مدیرین. اینا سلیقه اس و محترم. ولی چیزی که مهمه نفس کاره..که قابل ستایشه.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الکی مغلطه نکن. وقتی حقیقت رو میگم سعی نکن با مغلطه بکشونی بحثو جاهای دیگه. هزارتا ترفند برای خنداندن هست،ما خودمون فرهنگ داریم و با هزاران روش میخندیم. اصلا ما کجا گریه میکنیم؟ از صبح تا شب در تلگرام و وایبر و ... الافیم بعد دو قورت و نیممونم باقیه که آی حقوق بشر کجایی که یادت بخیر! بیکار بیکار میگردیم ، هممون سر همدیگه رو کلاه میذاریم بعد انتظار هم داریم شلوارکمون آماده سه شنبه ها بریم شمال جوج سیخ کنیم. که اینم میکنیما از بس هرکی هرکیه ثروت باد آورده غوغا میکنه.

از کی تا حالا حرف حساب زدن مغلطه ست ؟ شما که میگی هزار تا راه برا خنده هست از این هزار تا 5 تا شو بگو تا من بگو من قانع بشم که بله این برنامه لودگیه! اون 900راهم نخواستیم

شاید یاد گرفتیم به روش های شما بخندیم :cry:

بعد فک کنم شما از اون شخصی که همش تو وایبر و تلگرام هست پرکار تر نباشین

بیکارتر هم نیستین .... اول صبحی جواب پست همرو میدین مجبور نیستین جواب همرو بدید.. خوب میدونید جاهای دیگه که گفتی منظورم چی بود!!!

جهان سومی ینی هرچی من میگم بگو چشم درست میگید :|
بهرحال شاد باشی با افکارت!

خیر پیش

آخرین ویرایش:

reza_19933

عضو جدید

مرد ها و زن ها بازی میکنن و بقیه نگا میکنن میخندن؟؟؟ جای مرد و زن باید سوسک و کروکودیل و آدم فضایی میاوردن؟؟؟ حس میکنم من به شخصه با مرد و زن رابطه ی مهربون تری داشته باشم تا بقیه موجودات.

اصلا نمیتونم رابطه برقرار کنم با افکارتون هیچجوره.. تند نمیرین آیا؟

electro-esmoke

عضو جدید

مثلا رفیقش تو باشگاه مهندسان بهش میگه دو سه تومنم شد حقوق؟ دلداری میده میگه ناشکری نکن کارگر معدن داریم فقط 700 میگیره! (تاپیکشم میزنه) :D
حالا خودش 10 کم تر نمیگیره! :w18:
فدات علی جون خیلی ماهی:gol:

bobat

عضو جدید
الان سه برنامه از خانواده باحالو یه جزیی نگاه کردم چقدر سطحی چقدر سطحی....

هر سه بار همشون از شماره 2 دارم شماره 3 دارم حرف زدن... یعنی ببین فقر برنامه فقر فرهنگی در چه حده که با ادرار داشتن باید مردم رو خندوند دیگه راه دیگه ای نمونده

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام
این که پشت هر برنامه تلویزیونی چه هدفی نهفته باشه اصلا مهم نیست مهم اینه که برداشت و هدف ما از دیدن یه برنامه چی باشه چون ما به خودمون دسترسی داریم و روی خودمون کنترل داریم و یه چیزی که من توی اکثر گفت و گوها می بینم اینه که خیلی از ماها می خواهیم عقیده و نظر خودمون رو هر طوری شده به اثبات برسونیم در صورتی که عقیده و نظر هر کی به درد خودش می خوره درست مثل وسایل شخصی می مونه اگه ما خیلی دلسوز هم هستیم همین که اصول انسانی رو نسبت به هم رعایت کنیم کافیه دیگه نیازی نیست غصه بخوریم فلان برنامه تاثیر سوء روی مردم داره یا نه چون این وظیفه ما نیست
مثلا طرف میاد دم از انسانیت و شعور میزنه اما همین که همباشگاهیش هم یه نظر مخالف اون رو میده به راحتی از پشت این دنیای مجازی قضاوتش می کنه و نطرش رو هم عنوان می کنه گاهی هم کار به بی احترامی می کشه که احترام گذاشتن به همنوع جزء ساده ترین اصول انسانی که ما باید در حق هم رعایت کنیم

rahada

عضو
الان سه برنامه از خانواده باحالو یه جزیی نگاه کردم چقدر سطحی چقدر سطحی....

هر سه بار همشون از شماره 2 دارم شماره 3 دارم حرف زدن... یعنی ببین فقر برنامه فقر فرهنگی در چه حده که با ادرار داشتن باید مردم رو خندوند دیگه راه دیگه ای نمونده

ببین شما کاملا آدم منفی نگری هستی. برو رو خودت کار کن از این حالت بیرون بیای. چون زندگی رو برا خودت سخت میکنی. ما خندوانه می بینیم می گیم چه خوب که دارن سعی می کنن خنده رو روو لب مردم بیارن. چه خوب که دارن یاد میدن به مردم, خونوادت هر چند نفر که هست می تونین دور هم که جمع شدین از این مدل کارا انجام بدین, سرگرم بشین. به جای این که هر کی یه گوشی دستش بگیره و زمان با هم بودن رو از دست بدن. ولی شما می شینی ریز به ریز صحنه ها رو با دقت نگاه می کنی که یه وقت یه صحنه ی بعضآ نامتعارف که زیاد دورو برت ندیدی از دستت نره که بتونی یه دلیلی بیاری بر بد بودن اون برنامه. یا این که تمااام دیالوگ ها رو گوش میدی فقط برا پیدا کردنه یه توهین یا خنده ی یه خانم که فکر کنم تا حالا ندیدی!
فقر فرهنگی یعنی همین که بگردی تو یه چیزه مثبت, الکی نکات منفی بتراشی. بدون این که فکر کنی فلسفه ی اون چیز چی بوده.

شما خیلی با فرهنگی برو بگو ایده بده که چیکار کنن همون برنامه خونواده باحال, باحال تر بشه.
واقعا غیر از شکم سیری و نداشتن دغدغه ی خاصی تو زندگی , آدم نمی تونه بیاد یه همچین چیزایی گیر بده.
انقدر هم حوصله داری نقل قول تمام افراد رو جدا پاسخ میدی. دمت گرم

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برنامشو نمیبینم. فقط اگه شانسی ببینم چیز خوبی داره نگاه میکنم. بخش استندآپ کمدیش بیشترشونو نگاه کردم خوب بود. با بعععضی مهموناشون. حوصله بقیشو ندارم.

آخرین ویرایش: