خداحافظ دوستان...

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونام تورو دوز دارن

ولی آجیم که زرنگه :D نیستی ؟:surprised:
اره خیلی .................:Dاصن یه وضی امروز تا ظهر خواب بودم... بهدشم دوزتم ناهار درست کرده بوت خوردیم ...حالام اومدم اینجا تا خستگیه این خوابو ازتنم بیرون کنم.......... خخخخخخ

X.Doll

عضو جدید
تنکیلو تنکیلو...

میدونم...منو همه دوس دارن..

آره جون خودت :D
اره خیلی .................اصن یه وضی امروز تا ظهر خواب بودم... بهدشم دوزتم ناهار درست کرده بوت خوردیم ...حالام اومدم اینجا تا خستگیه این خوابو ازتنم بیرون کنم.......... خخخخخخ

میگم چرا یه مدتیه تا لنگ ظهر خابم و شدید تنبل شدم :biggrin: پس بگو ! چرا تو از من تاثیر نگرفتی ولی من از تو تاثیر گرفتم :biggrin:
خدارو شکر ک هم خونت شیرازی نییس وگرنه همتون تلف میشدید:biggrin:

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

میگم چرا یه مدتیه تا لنگ ظهر خابم و شدید تنبل شدم :biggrin: پس بگو ! چرا تو از من تاثیر نگرفتی ولی من از تو تاثیر گرفتم :biggrin:

به جان تو....:d

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز

خخخخ... اونم شیرازیه... ولی خودیه مجبور شد..............:D

X.Doll

عضو جدید
خخخخ... اونم شیرازیه... ولی خودیه مجبور شد..............:D

اوه اوه ! وا مصیبتا .............:biggrin:
بگرد با یه لز قیور هم خونه شو زرنگتون کنه ! بعد درست تموم شد بهت گفتم چی یاد گرفتی با افتخار بگی ژن تنبلیمو عوض کردم :biggrin:

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه ! وا مصیبتا .............:biggrin:
بگرد با یه لز قیور هم خونه شو زرنگتون کنه ! بعد درست تموم شد بهت گفتم چی یاد گرفتی با افتخار بگی ژن تنبلیمو عوض کردم :biggrin:
قربان شوما مرسی از محبتت .........کبوتربا کبوتر غاز با غاز............ کلنگ با بیل و جاروب با خاک انداس............خخخ:biggrin:

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز که اینجاییییییی بیا برو دیگههههههههه خخخخخخ شوخی کردم
سلامت کو......... ولی خب دیگه الان میخوام برم.......... ظهر دیدم بچه ها درحال غیبت هستند گفتم بیام حالشونو بگیرم......... الان دیگه واسه همیشه میرم ..........بای............

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامت کو......... ولی خب دیگه الان میخوام برم.......... ظهر دیدم بچه ها درحال غیبت هستند گفتم بیام حالشونو بگیرم......... الان دیگه واسه همیشه میرم ..........بای............
باشه پس به بچه ها میگم غیبت کنند خخخخخخخخخ سلام کاکو شیرازی

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ما این چند وقت نبودیم خیلی اتفاقات تلخ و شیرین افتاده....
حالا کجا با این عجله...
در خدمت خوبانیم.....