حکایت خواندنی کلک رشتی به پزشکان اصفهانی!

mr.rohalamin

اخراجی موقت
چند شب پیش در میان مریضها منشی ام وارد شد و گفت یک آقایی که ماهی بزرگی در دست دارد آمده است و میخواهد شما را ملاقات کند…

مرد میانسالی با لهجه شدید رشتی وارد شد و در حالی که یک ماهی حدودا ده کیلویی در یک کیسه نایلون بزرگ در دست داشت، شروع کرد به تشکر کردن که من عموی فلان کس هستم و شما جان او را نجات دادی و خلاصه این ماهی تحفه ناقابلی است و…

هر چه فکر کردم “فلان کس” را به یاد نیاوردم ولی ماهی را گرفتم و از او تشکر کردم..

شب ماهی را به خانه بردم و زنم شروع به غرغر کرد که من ماهی پاک نمی کنم! خودم تا نصف شب نشستم و ماهی را تمیز کردم و قطعه قطعه نموده و در فریزر گذاشتم.

فردا عصر وارد مطب که شدم دیدم همان مرد رشتی ایستاده است و بسیار مضطرب است.
تا مرا دید به طرفم دوید و گفت آقای دکتر دستم به دامنت… ماهی را پس بده… من باید این ماهی را به فلان دکتر بدهم اشتباهی به شما دادم…. چرا شما به من نگفتی که آن دکتر نیستی و برادرزاده مرا نمی شناسی؟

من که در سالن و جلوی سایر بیماران یکه خورده بودم با دستپاچگی گفتم که ماهی ات الآن در فریزر خانه ماست.

او هم با ناراحتی گفت: پس پولش را بدهید تا برای دکترش یک ماهی دیگر بخرم.
و من با شرمساری هفتاد هزار تومان به او پرداختم.

چند روز بعد متوجه شدم که ماجرای مشابهی برای تعدادی از همکارانم رخ داده است و ظاهرا آن مرد رشتی یک وانت ماهی به اصفهان آورده و به پزشکان اصفهانی انداخته است!"

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:
بلکه با دروغ از اصفهانیها پول بگیرن وگرنه به این راحتی ها نمیشه سر اصفهانیها رو زیر آب کرد:lol:

GILMARD

عضو جدید
تعریف نباشه رشتیها با مرام تر ار این حرفها هستند. درسته که کلک رشتی وجود داره ولی سو استفاده نمیکنند ازش.

*sanaz

عضو جدید
خیلی باحال بود !!!
این اصفهانی ها همینطورین باید با این روش ها سرشون کلاه گذاشت !!!@!!!

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه هه دمش گرم

این تقابل بین رشتی و اصفهانی منو یاد بازی برزیل و هلند انداخت. درسته اصفهانیها خیلی زرنگن اما در برابر کلک رشتی نمیشه دووم آورد.:)

جک : اصفهانیه میوفته تو دریا , دریا خشک میشه
.
.
.
.
چون اصفهانیها نم پس نمیدن( تموم آب دریا رو مثل ابر جذب کرد !)

از اونجایی که بنده آدم عادلی هستم پس مجبورم یه جک رشتی هم بگم پیشاپیش پوزش:

تو رشت به روز پدر میگن یوم الشک.

آخرین ویرایش:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان میان و به جرم "باز کردن سر شوخی قوم و قبیله ای" بهت اخطار میدن!:biggrin:

ولی ایول خوشم اومد! رشتی و اصفهانیای بسیار با جنبه ای داره باشگاه که بی خودی سره شوخی جنجال راه نمیندازن!:gol:

باور ندارین اسم تاپیک رو به کلک ترکی تغییر بدین تا ببینین چی میگم.........

86412740152

کاربر فعال
بي ميزه

بي ميزه

چند شب پیش در میان مریضها منشی ام وارد شد و گفت یک آقایی که ماهی بزرگی در دست دارد آمده است و میخواهد شما را ملاقات کند…

مرد میانسالی با لهجه شدید رشتی وارد شد و در حالی که یک ماهی حدودا ده کیلویی در یک کیسه نایلون بزرگ در دست داشت، شروع کرد به تشکر کردن که من عموی فلان کس هستم و شما جان او را نجات دادی و خلاصه این ماهی تحفه ناقابلی است و…

هر چه فکر کردم “فلان کس” را به یاد نیاوردم ولی ماهی را گرفتم و از او تشکر کردم..

شب ماهی را به خانه بردم و زنم شروع به غرغر کرد که من ماهی پاک نمی کنم! خودم تا نصف شب نشستم و ماهی را تمیز کردم و قطعه قطعه نموده و در فریزر گذاشتم.

فردا عصر وارد مطب که شدم دیدم همان مرد رشتی ایستاده است و بسیار مضطرب است.
تا مرا دید به طرفم دوید و گفت آقای دکتر دستم به دامنت… ماهی را پس بده… من باید این ماهی را به فلان دکتر بدهم اشتباهی به شما دادم…. چرا شما به من نگفتی که آن دکتر نیستی و برادرزاده مرا نمی شناسی؟

من که در سالن و جلوی سایر بیماران یکه خورده بودم با دستپاچگی گفتم که ماهی ات الآن در فریزر خانه ماست.

او هم با ناراحتی گفت: پس پولش را بدهید تا برای دکترش یک ماهی دیگر بخرم.
و من با شرمساری هفتاد هزار تومان به او پرداختم.

چند روز بعد متوجه شدم که ماجرای مشابهی برای تعدادی از همکارانم رخ داده است و ظاهرا آن مرد رشتی یک وانت ماهی به اصفهان آورده و به پزشکان اصفهانی انداخته است!"
خيلي بي مزه بود اه اه:warn:

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من افتخارم این اصفهانی
ولی کلا خیلی ... اونی که به قومیت های کشورش توهین کنه :D
ولی من ناراحت نمیشم چون میدونم تنها سرگرمی ما همین :D
ولی در کل بگم
دکترا یکی از خسیس ترین افراد جامعه اند
چه در اصفهان و چه در ...
خیلی ادمای پولکی ای میشن
البته استثنائ هم داره
مثلا مرحوم قریب

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من افتخارم این اصفهانی
ولی کلا خیلی ... اونی که به قومیت های کشورش توهین کنه :D
ولی من ناراحت نمیشم چون میدونم تنها سرگرمی ما همین :D
ولی در کل بگم
دکترا یکی از خسیس ترین افراد جامعه اند
چه در اصفهان و چه در ...
خیلی ادمای پولکی ای میشن
البته استثنائ هم داره
مثلا مرحوم قریب

اگه قصد توهین داشته باشه اره........;)

دقیقا مرسی.............. مام همین و میگیم تو این شرایط این تنها چیزیه که میتونه خنده به لبامون بیاره..........;););):gol:

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم اصفهانی ها در این موارد کم بیارن

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم اصفهانی ها در این موارد کم بیارن
دقیقا بر عکس
شما میدونید شرکت های هرمی اصلا تو اصفهان نتونستن کاری کنند ؟;)
تعداد خیلی کمی تو اصفهان خر شدند
برعکسش تهران یا ...:cry:

mr.rohalamin

اخراجی موقت
بازم می گم. من قصد توهین به هیچ فرد،قوم یا اقلیتی رو ندارم. این فقط برای خنده است.
من خودم عاشق اصفهان و اصفهانی ها هستم.