حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام
شبح بخیر
من باید برم سر کلاس .میرسم خدمتتون بعد کلاس
عليكم السلام!
شبح رو خوب اومدي!:w15: ( آخه ساعت7:45 است(اينو محض اطلاع دوستان گفتم))
ميبينيد، تهرون كه باشيد خوبيش اينه، ميري كلاس عصر هم حال كردي مياي سر ديدار، ولي من .... .
(شوخي كردم به دل نگيريا:lol:)
عصر ميبينمتون! يا حق

آخرین ویرایش:

m4material

مدیر تالار
خب من ميرم ديگه! ساعت 12 ميام تا براي بار آخر قبل از ديدار يه سري بزنم! اين چند روزه زياد اينجا برو بيا نداشته، اميدوارم تو ديدار جبران شه! راستي يه حالي هم از thixoبايد بگيريم!
همون شيريني خوب بود؟:lol:
تا بعد
يا حق

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم! من پست های چند نفر رو که خوندم راجع به محیط کار تو رشته ی ما بحث شده بود، واسه منم یه سؤال پیش اومد:
تو این رشته تو مقاطع ارشد و دکتری کاره آزمایشگاهی و تحقیقاتی هم هست دیگه، مگه نه؟؟؟ آخه من همون قدری که از کاره تحقیقاتی خوشم می یاد از کاره کارگاهی بدم می یاد! چون اصلاً با روحیاتم سازگار نیست! راستش رو بخواین یکی از ترس های بچگی من رفتن کناره کوره بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:cry::(:cry:
حالا واسه یه مقطع کوتاه می شه به خاطره یه هدف بزرگ تر تحملش کرد ولی واسه کل عمر اصلاً!!!!!

کار کارگاهیمون همین مدت کوتاه برای هدف بزرگه البته اگه موضوع پروژه ات اینطوری کارگاهی نباشه!!!

metalleeca_666

عضو جدید
با سلام. سطح علمی متالوزی صنعتی دانشگاه ازاد مجلسی در چه حدیه ؟ ایا تو سطح کشور مطرحه؟
با تشکر.

m4material

مدیر تالار
خیلی خوب بود ولی بدیش این بود که کم بودیم هم از لحاظ تعداد و هم وقت .
دوستون دارم.
مرسی
از نظر وقت با شما موافقم! چون من چند تا نكته ميخواستم بگم كه فقط به خاطر وقت و نبود جو مناسب بيخيال شدم! البته بعدا به عنوان پست جداگانه ميذارم!
يا حق;)

m4material

مدیر تالار
با سلام. سطح علمی متالوزی صنعتی دانشگاه ازاد مجلسی در چه حدیه ؟ ایا تو سطح کشور مطرحه؟
با تشکر.
اينو بايد آقا رضا بگه! فعلا در دسترس نيستند! آقا رضااااااااااااااااااااا !;)

m4material

مدیر تالار
سلام به همگی
همین امشب امکانات لازم برای کانکت شدن به دهات ما هم رسید
از امشب منم هستم
عکسا رو هم بذاری بد نیست!!!!!!!1111
به به، سلام علي آقا!!!
خوبي؟
خوبه ديگه اينجا يه سراميست تنها نيستم، البته دوستان نميذارن تنها باشم!!!!!;)

آخرین ویرایش:

m4material

مدیر تالار
خب من برم بخوابم ؛ بايد ساعت 5:30 بيدار شم! شب بخير!

e77777b

عضو جدید
سلام:smile:

کسی از بچه های صنعتی سهند تبریز اینجا هست یا ما تنها یی داریم واسه خودمون اینجا میگردیم ؟؟؟؟؟..........:w05::w21:

بالا