حق کپی رایت !

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا آهنگ اوشین رو گذاشتن روی این فیلمه نابرده رنج... یه بار صداشو شنیدم فکر کردم اوشینه! وقتی تلویزیون حق کپی رایت رو رعایت نمی کنه . چه توقعی از بقیه هست؟!

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا آهنگ اوشین رو گذاشتن روی این فیلمه نابرده رنج... یه بار صداشو شنیدم فکر کردم اوشینه! وقتی تلویزیون حق کپی رایت رو رعایت نمی کنه . چه توقعی از بقیه هست؟!

آهنگ بازی cod mwf 2 و آهنگ بازی GTA رو هم توی همین چند روز گذشته تلوزیون پخش کرد
ایران که جزء آدمها نیست کسی بیاد بهش گیر بده
توی یه دانشگاه من ندیدم آنتی ویروس لایسنس معتبر نصب کنند این یعنی عمق فاجعه ...
و ما توقع داریم آدم بشیم !!!!!!!!

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهنگ بازی cod mwf 2 و آهنگ بازی GTA رو هم توی همین چند روز گذشته تلوزیون پخش کرد
دقیقا... این جور مواقع است که میگن رطب خورده منع رطب چون کند ، و این در موارد دیگه هم در موردشون صادقه

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز

این که چیزی نیست همه ویندوز سرور هایی که خیلی جاها نصب شدن برای خریدشان حدود 2000 یا 3000 ریال متحمل هزینه شده است کارفرما!!!

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که چیزی نیست همه ویندوز سرور هایی که خیلی جاها نصب شدن برای خریدشان حدود 2000 یا 3000 ریال متحمل هزینه شده است کارفرما!!!

ولی واقعا من خیلی ناراحت شدم توی فرهنگی ترین محیط یک کشور انسانهای کم شعور میان این کارا رو میکنن ...
اونوقت چطور میشه انتظار داشت که من حق کپی رایت رو رعایت کنم ؟!!

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی واقعا من خیلی ناراحت شدم توی فرهنگی ترین محیط یک کشور انسانهای کم شعور میان این کارا رو میکنن ...
اونوقت چطور میشه انتظار داشت که من حق کپی رایت رو رعایت کنم ؟!!

بودجه ندارن!