جزوات آموزش نرم افزارهای مهندسی صنایع رااز اینجا دانلود کنید

yanic

عضو جدید
سلام با توجه به اینکه حجم جزوه ها بالاست و بخوبی آپلود نمیشه من به صورت پارت پارت براتون میذارم.
اولین نرم افزار wordهستش که من اولین قسمت رو توی تاپیک میذارم و در روزهای آتی بقیه رو هم براتون میذارم.امیدوارم که براتون مفید باشه.

پیوست ها

• word-1.pdf
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 8

yanic

عضو جدید
آشنایی با نرم افزارpowerpoint

آشنایی با نرم افزارpowerpoint

این نرم افزار یک نرم افزار برای نمایشی کردن متنهاست.با استفاده از این نرم افزار می توانید متنها را با افکت ها و تصاویر دلخواه به نمایش در آورید.

پیوست ها

• power point.pdf
    575.1 کیلوبایت · بازدیدها: 2

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خواستم تشکر کنم
اگه بازم چیزی دارین ممنون می شم بفرستین

yanic

عضو جدید
با عرض پوزش از فاصله بین جزوه ها.بخش چهارم جزوهMSP
رو براتون میذارم.چون حجم فایل زیادهبرای راحتی دانلود من این جزوه رو 6 قسمت کردم که دو بخش بعدی هم در روزهای آتی براتون میذارم.

پیوست ها

• msp-4.pdf
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 2

zahiro

عضو جدید
سلام یه لینک واسه نرم افزار expert choice میخوام.اگه سریال نامبر هم داشته باشه که خیلی خوبه . از لطفت ممنون

yanic

عضو جدید
MSP_5

MSP_5

با عرض معذرت از همه دوستانی که درخواست جزوه ام اس پی رو داشتن و من تاخیر داشتم بخش پنجم خدمتتون ارائه میشه.:gol:

پیوست ها

• msp5.pdf
    1.9 مگایابت · بازدیدها: 2

mar110

عضو جدید
آموزش minitab

آموزش minitab

اولین بخش آموزش نرم افزار

پیوست ها

• MINITAB1.pdf
    178.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7

rayhaneh

عضو جدید
سلام

yanic عزیز ازت ممنونم. منم می خواستم خواهش کنم آموزش نرم افزار primavera enterprise رو بزاری.

pooyanunited

عضو جدید
با سلام و تشکر از جناب yanic
لطفاً جزوه های آموزشی را به طور کامل قرار دهید تا بتوانیم از تمام آن استفاده کنیم. این که قسمت یک را امروز میگذارید و قسمت دوم را 1 ماه بعد و قسمت سوم 2 ماه بعد چندان نمی تواند جالب باشد.
با تشکر مجدد

yanic

عضو جدید
دوستان عزیز من همه نرم افزارها رو ندارم از پریماورا هم یه جزوه مختصر دارم که خیلی کامل نیست ولی براتون میذارم.تاخیر هم به خاطر امتحان و پروژه هامه که خیلی وقتگیرن.به هر حال میبخشید.:gol::gol::gol:

پیوست ها

• Primavera.doc
    162.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3

f-ind

عضو جدید
با سلام
ضمن عرض تشکر می خوام بگم بعد از down load کردن این جزوات موفق به باز کردنشون نشدم .!نمیدونم ایراد از کجاست اما اگه ممکنه براتون هر سه بخش جزوه ی msp رو برام بفرستید . اگر هم مقدور نیست یه راه بدید آخه من این جزواتو احتیاج دارم.
با تشکر
my email is:f.industrial2007@gmail.com

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز این فایلها مشکلی در باز کردن نداشتند
آکروبات شما چه ورژنی هست؟

مجید

عضو جدید
سپاس

سپاس

دستتون درد نکنه ،
عشقتون مستدام ، سایه تون کم نشه
یاعلی مدد

yanic

عضو جدید
با سلام
ضمن عرض تشکر می خوام بگم بعد از down load کردن این جزوات موفق به باز کردنشون نشدم .!نمیدونم ایراد از کجاست اما اگه ممکنه براتون هر سه بخش جزوه ی msp رو برام بفرستید . اگر هم مقدور نیست یه راه بدید آخه من این جزواتو احتیاج دارم.
با تشکر
my email is:f.industrial2007@gmail.com

دوست عزیز آکروبات ریدرتونو عوض کنید اگه بازم مشکل داشتید بگین که من مجددا راهنمایی کنم.

hadi018

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همگی مهندسان.آقا من تازه واردم..............:)
بابت فایلهای آموزشی ممنونم.فقط این آموزش primavera فایلش word بود که یه کم مشگل داشت.من سعی کردم که یه کم درستش کنم و تبدلش کردم به pdf .امیدوارم مقبول بیوفته..............(میدونم که هنوز خیلی جا داشت بهتر شه ببخشید دیگه):

پیوست ها

• Primavera.pdf
    228.6 کیلوبایت · بازدیدها: 8

mar110

عضو جدید
ارسال تمامی فایل های minitab

ارسال تمامی فایل های minitab

سلام خدمت همگی
امیدوارم این فایل ها بدردتون بخوره

پیوست ها

• minitab.zip
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 7