جذب دختران در چند ثانیه

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w18:
جذب دختران در چند ثانیه - به روش غلط

از همان روزهای برخورد تا هرچه با او دوست هستید با چشمانی گیج و مبهوت و غمگین از عشق نگاهش کنید نگاهی شبیه یک پسر بچه چهار ساله که به مامان خود با مهر و عشق نگاه می کند و دلش می خواهد مامانش بغلش کند و نوازشش کند

وقتی از شما پرسید تا حالا با کسی بوده ای (سوالی که بسیاری از دخترها در آغاز می پرسند ) به هیچ عنوان جوابتان مثبت نباشد ! جواب مثبت یعنی تیر خلاصی و دفع دختر بهتر است یک جواب مبهم و دو پهلو بدهید تا حس فضولی اش تحریک شود (‌ حسی که در نزدیک کردن یک دختر به یک پسر بسیار موثر است ودر اینباره خواهم نوشت) حتی یک کم حسادت او نسبت به افرادی مبهم در صورتی که موجب رقابت او با رقیبان فرضی اش بشود بسیار مفید است (البته به شرطی که این رقبا فرضی باشند و خودش هم ۱۰۰٪ مطمئن نباشد که در حال حاضر یا در گذشته دختر دیگری توی دست و بال شما بوده یا نه !

وقتی که به شما گفت : ((چرا برای خودت یک دوست دختر نمی گیری ؟))یا ((برای خودت یک دوست دختر بگیر)) ( حرفی که وقتی دختر خودش هم می خواهد با شما دوست شود می زند ) با یک زبان بغض گرفته و نگاهی عاشق بگویید یکنفر هست که خیلی برایم ارزشمند است و دلم می خواهد .... و یکی دو تا از نشانه هایش را بدهید و بحث را قطع کنید .

از تاثیری که خریدن یک شاخه گل بر روی یک دختر دارد غافل نباشید

هیچگاه به او نگویید دوستت دارم ! با اینکار اگرچه همان لحظه به اندازه یک دنیا خوشحال می شود ولی عیبش این است که شما دیگر چیز تازه ای برایش نخواهید داشت !

گاه گداری ( بستگی به آدمش دارد) خودتان را به احساساتی شدن بزنید . مثلا از دیدن یک منظره طبیعی شاعر و دیوانه شوید یا از یک چیز اندوهبار گریه کنید !

گاه گداری کلاس غمگینی بگذارید و توی خودتان بروید و با او کم حرف بزنید و اگر پرسید جواب درست و حسابی ندهید و جوری جلوه بدهید که یک غمی توی دلتان است ولی به دلیلی نمی توانید بگویید

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا با این روشا خودت تونستی چن تاشونو تور کنی؟؟؟:D

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووو.... کی میره این همه راهو
قحطی شوهره داداش، زیاد خودتو به زحمت نندازه، خودشون بهت شماره میدن:D

pasargadparisa

عضو جدید
اوووووو.... کی میره این همه راهو
قحطی شوهره داداش، زیاد خودتو به زحمت نندازه، خودشون بهت شماره میدن:D
هییییییییییییییییییییییی بربر کجا رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ غیبت زد که دوباره؟

sara.NET

عضو جدید
اينطوري مردا بيشتر حال به هم زن ميشن تا جذاب

چون هيچ جور خالي بندي اي ، از نگاه دخملا دور نمي مونه
البته بگذريم از بهضي وقتا كه خودشونو به حماقت ميزنن
:دي

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينطوري مردا بيشتر حال به هم زن ميشن تا جذاب

چون هيچ جور خالي بندي اي ، از نگاه دخملا دور نمي مونه
البته بگذريم از بهضي وقتا كه خودشونو به حماقت ميزنن
:دي
:w16::w16:
دخترا هیچوقت از آدمی که رنگ عوض میکنه خوششون نمیاد :razz:
این تیریپ یه لحظه احساسی شدنو و یهو جو غم گرفتن هم بیشتر این فکر و القا میکنه که پسره دیوونست :w16:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بابا بزن تو گوشش عاشق میشه !!
این جنگولک بازیا چیه ؟!! مرد باس مرد باشه

sara.NET

عضو جدید

راستي اگه اين روش ِ غلطشه ، من منتظر ِ به روش درستشم
تازشم به عنوان تاپيك اعتراض دارم ، گفتن در چند ثانيه ، ولي آقايون ساعت ها طول ميكشه تا بفهمن چرا اين روشها غلطه :دي ، تازه خيلياشونم عمرا اگه بفهمن

چه برسه كه بخوان فكرشونو به عمل تبديل كنن
از طرفي م اهانت به جامعه ي آقايونه ، چون اينطوري قيافه شون شبيه سيب زميني له ميشه كه يكمي م خنگ به نظر ميرسه

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ملتفت نشدم چی گفتی...یه دو دیگه تکرار کن بینم:w08:

نفسسسسسسسسسسسسسسسسسسس کشششششششششششششششش. خوب جایی پیدا کردی واسه اظهار وجود

بیخیال پریسا جون بذار حداقل تو دنیای مجازی واسه خودشون الکی خوش باشن:biggrin::biggrin:

هییییییییییییییییییییییی بربر کجا رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ غیبت زد که دوباره؟

هیچ لذتی در دنیا لذت بخش تر از در اوردن حرص یه دختر نیست:D

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي اگه اين روش ِ غلطشه ، من منتظر ِ به روش درستشم
تازشم به عنوان تاپيك اعتراض دارم ، گفتن در چند ثانيه ، ولي آقايون ساعت ها طول ميكشه تا بفهمن چرا اين روشها غلطه :دي ، تازه خيلياشونم عمرا اگه بفهمن

چه برسه كه بخوان فكرشونو به عمل تبديل كنن
از طرفي م اهانت به جامعه ي آقايونه ، چون اينطوري قيافه شون شبيه سيب زميني له ميشه كه يكمي م خنگ به نظر ميرسه

اوفففففففف چه میکنه، عملا سیب زمینیه خنگه له شده سوار بر خریم دیگه؟ :razz:

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت .همین جوریش استادن .بیشتر از این خودتونو ضایع نکنین:razz:

rozan

عضو جدید
اگه نقش مجنون ,فرهاد,بیژن رو برای یه دختر با تمام وجودتون بازی کنید
بازهم همون قوم سر وته یه کرباس هستید

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
هههههههههههههههه کلی خندیدیم بچه ها فک کنین به پسر این شلکی ببینین سوژه خندس

MaFia

عضو جدید
چقدر ساده لوحانه...

دخترا ممكنه توي يه سري روابط خودشون رو به سادگي بزنن ، اما در كل شما ج بگيد ما رفتيم جزاير مارماريس و برگشتيم !! :دي

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی که به شما گفت : ((چرا برای خودت یک دوست دختر نمی گیری ؟))یا ((برای خودت یک دوست دختر بگیر)) ( حرفی که وقتی دختر خودش هم می خواهد با شما دوست شود می زند ) با یک زبان بغض گرفته و نگاهی عاشق بگویید یکنفر هست که خیلی برایم ارزشمند است و دلم می خواهد .... و یکی دو تا از نشانه هایش را بدهید و بحث را قطع کنید .

عمرا همچین حرفی بهت زده باشه !
فکرشو بکن دختره یه کاره برگرده بگه چرا دوست دختر نمیگیری واسه خودت !
بعد تو هم بهش بگی بیا بگیرمت دیگه نانازچه !!!

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ که من عاشق مردای اینجوریم. جدی میگما.
یعنی این جور مردی هم پیدا میشه.؟؟؟؟؟؟
همچین جنم و جذبه داشته باشه.ها

سرتو بیار جلو... شتررررررررق اینو خوابوندم زیره گوشت تا برق از چشات بپره ، حواست باشه با کی طرفی:D اوخییییییییی پریسا ددت اومد:cry:

pasargadparisa

عضو جدید
سرتو بیار جلو... شتررررررررق اینو خوابوندم زیره گوشت تا برق از چشات بپره ، حواست باشه با کی طرفی:D اوخییییییییی پریسا ددت اومد:cry:
ای بیرحم.

اخه تو چجوری دلت اومد زنی تو گوشم.هان.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: IMDB

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دخترا ممكنه توي يه سري روابط خودشون رو به سادگي بزنن ، اما در كل شما ج بگيد ما رفتيم جزاير مارماريس و برگشتيم !! :دي
دوست گلم فقط یکم آرومتر برین پلیس جریمتون نکنه ! :biggrin:
هیچ لذتی در دنیا لذت بخش تر از در اوردن حرص یه دختر نیست
اون که بله ! اما من یه بار حرص یکی رو درآوردم بهم گفت حلالت نمیکنم ! :(
رفتم در خونشون ازش حلالیت گرفتم ( حالا به یه شیوه بسیار بسیار پیچیده ) :biggrin:
--------------------------------------------------------
راستی یه موضوعی رو خواستم بگم ! من که همینجوری دخترا جذبم میشن چی ؟! راهی واسه من سراغ ندارین که اونا رو از سر خودم باز کنم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D