[ جام جهانی ]همه چیز در مود جام جهانی 2010

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون یکی خوبه اتی جان ولی قبل هر پست .... :cry:
یعنی درّه نیست؟؟؟؟؟

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از اون قرصای قرمز هر وقت خواستی پست بدی سه تا بخور .... :crying2:

خب دوستان گلم ....:gol:

آمی بانو هم به اشتباه خودش پی برد و قبلا از اینکه در دام گرگ قصه ما بیوفته تونست از اشتباهاتش درس بگیره و نزاره کانون خانوادش بپاچچه و سر براه شد و قول داد دیگه معتاد نشه و همیشه طرفدار تیم محبوب آلمانبمونه ....:w16:

قصه ما تموم شد ....آمی به خونش رسید ....هر چند دیر ....ولی بالاخره رسید .... :D

آتی جان احساس می کنم قرصا یه کم ضعیف عمل میکنه .... باید دوز بدم بهشون .... :cry:

:w11:

والا عزیز .... قرمز میخورن این حال و روزشونه .... :w19:

خب بچه ها یه لطفی بکنید ممنون میشم .... :w17:

آتی بزار دو .... سیویجم روشن بزار .... بچه ها یک دو سه گفتم یه هلی بدیم این ژیستنگ هم روشن بشه .... :w29:

امیر جان تحریف اصلا کار خوبی نیستا!!!:دی
من با یه چیز دیگه موافق بودم!!:دی
من این گرگو به اون آلمان .... ترجیح میدم!

نه دیگه .... اینو دیگه نیستم .... خوش تیپ ندیدی پس .... :D

همون یکی خوبه اتی جان ولی قبل هر پست .... :cry:
خیلی هم خوش تیپه :w00:
از سیگار اشنوویژه و هما بیضی هست تا شیشه و کوکولی .... به اعمالت بستگی داره عزیز .... :surprised:

یه پاکت کنت مشکی نانو و یه قلیون هلو - لیمو مارا بس
آخی ... یادش به خیر
چه دورانی داشتیما....
:D

H A M I D

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبرگزاري فرانسه نوشته است كه يک استاد فيزيکدان دانشگاه دورتموند آلمان با استفاده از فرمول‌هاي رياضي مدعي شده كه تيم ملي فوتبال آلمان قهرمان مسابقات جام جهاني ‌٢٠١٠ خواهد شد.

به گزارش ايسنا؛ "متين تولان" استاد فيزيک دانشگاه دورتموند معتقد است که "ميشاييل بالاک" کاپيتان تيم ملي فوتبال آلمان در فينال جام جهاني آفريقاي جنوبي جام قهرماني را بالاي سر خواهد برد. اين استاد دانشگاه به فرمولي درباره علم مثلثات رسيده که تمامي نتايج آلمان در دوره هاي گذشته جام جهاني را تحليل کرده و قهرمان مسابقات امسال را پيش بيني مي کند. البته هنوز کسي اين فرمول ها را نديده اما با يک حساب سرانگشتي ساده اين دانشمند آلماني کاري کرده که هركسي مي‌تواند آن را انجام دهد.

استاد دانشگاه متوسط رده بندي تيم ملي فوتبال آلمان که پيش از اين سه بار در سال هاي ‌١٩٥٤، ‌١٩٧٤ و ‌١٩٩٠ به قهرماني در جام جهاني رسيده به همراه ديگر مقام هايي که آلماني‌ها بدست آورده اند را جمع زده و بر تعداد تقسيم کرده و عدد ‌٣/٧ را بدست آورده است. تولان اعلام کرده که طبق فرمولي که او بدست آورده امسال نوبت آلمان رسيده تا فاتح جام شود.

تورلان در اين باره با غرور خاصي مي گويد:«خيلي ساده است. تمامي محاسبات من اين موضوع را ثابت مي کنند. آخرين باري که ما قهرمان جام جهاني شديم سال ‌١٩٩٠ بود و از آن به بعد چهار جام برگزار شده است. متوسط رده بندي آلمان در اين رقابت ها ‌٣/٧ است و اين تيم هر چهار يا پنج دوره قهرمان شده است. امسال هيچ تيمي نمي تواند ما را شکست دهد.»

استا فورلان در ادامه با اشاره به پيروزي ‌٣ بر ‌١ شاگردان يورگن کلينزمن مقابل پرتغال و کسب عنوان سومي جام جهاني گذشته، گفته است: فرمول من قهرمان دوره قبل را مشخص کرده بود به همين دليل اين بار مطمئنا کار خواهد کرد اما، معادلات من به نفع رقيب ديرينه آلمان يعني انگليس هم مي تواند باشد که به دليل ضعف هميشگي خود در نواختن ضربات ايستگاهي، در جام جهاني گذشته پس از شکست برابر پرتغال در ضربات پنالتي حذف شد. ضعيف ترين پنالتي زن بايد اولين پنالتي را بزند و به همين ترتيب تا قوي ترين بازيکن پنالتي آخر را بزند. از اين رو يک تيم مي تواند بيشترين شانس را براي زدن هر چه بيشتر گل ها داشته باشد.»

:w05::w04:

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبرگزاري فرانسه نوشته است كه يک استاد فيزيکدان دانشگاه دورتموند آلمان با استفاده از فرمول‌هاي رياضي مدعي شده كه تيم ملي فوتبال آلمان قهرمان مسابقات جام جهاني ‌٢٠١٠ خواهد شد.

به گزارش ايسنا؛ "متين تولان" استاد فيزيک دانشگاه دورتموند معتقد است که "ميشاييل بالاک" کاپيتان تيم ملي فوتبال آلمان در فينال جام جهاني آفريقاي جنوبي جام قهرماني را بالاي سر خواهد برد. اين استاد دانشگاه به فرمولي درباره علم مثلثات رسيده که تمامي نتايج آلمان در دوره هاي گذشته جام جهاني را تحليل کرده و قهرمان مسابقات امسال را پيش بيني مي کند. البته هنوز کسي اين فرمول ها را نديده اما با يک حساب سرانگشتي ساده اين دانشمند آلماني کاري کرده که هركسي مي‌تواند آن را انجام دهد.

استاد دانشگاه متوسط رده بندي تيم ملي فوتبال آلمان که پيش از اين سه بار در سال هاي ‌١٩٥٤، ‌١٩٧٤ و ‌١٩٩٠ به قهرماني در جام جهاني رسيده به همراه ديگر مقام هايي که آلماني‌ها بدست آورده اند را جمع زده و بر تعداد تقسيم کرده و عدد ‌٣/٧ را بدست آورده است. تولان اعلام کرده که طبق فرمولي که او بدست آورده امسال نوبت آلمان رسيده تا فاتح جام شود.

تورلان در اين باره با غرور خاصي مي گويد:«خيلي ساده است. تمامي محاسبات من اين موضوع را ثابت مي کنند. آخرين باري که ما قهرمان جام جهاني شديم سال ‌١٩٩٠ بود و از آن به بعد چهار جام برگزار شده است. متوسط رده بندي آلمان در اين رقابت ها ‌٣/٧ است و اين تيم هر چهار يا پنج دوره قهرمان شده است. امسال هيچ تيمي نمي تواند ما را شکست دهد.»

استا فورلان در ادامه با اشاره به پيروزي ‌٣ بر ‌١ شاگردان يورگن کلينزمن مقابل پرتغال و کسب عنوان سومي جام جهاني گذشته، گفته است: فرمول من قهرمان دوره قبل را مشخص کرده بود به همين دليل اين بار مطمئنا کار خواهد کرد اما، معادلات من به نفع رقيب ديرينه آلمان يعني انگليس هم مي تواند باشد که به دليل ضعف هميشگي خود در نواختن ضربات ايستگاهي، در جام جهاني گذشته پس از شکست برابر پرتغال در ضربات پنالتي حذف شد. ضعيف ترين پنالتي زن بايد اولين پنالتي را بزند و به همين ترتيب تا قوي ترين بازيکن پنالتي آخر را بزند. از اين رو يک تيم مي تواند بيشترين شانس را براي زدن هر چه بيشتر گل ها داشته باشد.»

:w05::w04:
حمید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
امیر جان تحریف اصلا کار خوبی نیستا!!!:دی
من با یه چیز دیگه موافق بودم!!:دی

تحریف کجا بود عزیز .... باز شلوغش کردیاااااااااااا .... حرفای خودته .... مدارکشم موجوده .... :w00:

البته میشه گفت شیکار لحظه ها .... :w01:

من این گرگو به اون آلمان .... ترجیح میدم!

:w06:

من از تعجبت تعجب می کنم .... :surprised::surprised::surprised::surprised:

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
محبوب قلبها

قهرمان جهان

تیم ملی فونبال غنا

آخرین ویرایش:

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:

جااااااااان .... محبوب قلبهاااااااااااا .... قهرمان جهاااااااااان .... تیم غناااااااااااااااا .... :w22:

خدایی هیچ جام جهانی بدون آفریقا مزه نداره

استیل بازیشون از همه بهتره فقط متاسفانه مثل شتر بازی میکنن همش میبازن!!!!

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
استیل بازیشون از همه بهتره فقط متاسفانه مثل شتر بازی میکنن همش میبازن!!!!

:w15::w15:

ولی از دروگبا نمیشه گذشت .... از لول شترگی زده بالاتر .... :w16:

اونلی جرمنی دیگه تمومش کنین دیگه:w02:

کجا بودی تا الان .... :cry:

تو دل من بودی من خبر نداشتم ....:w12:

وضعیت
موضوع بسته شده است.