[جام جهانی ] همه چیز درباره جام جهانی 2014 برزیل

[جام جهانی ] همه چیز درباره جام جهانی 2014 برزیل

• مجموع رای دهندگان
    24
  • نظرسنجی بسته .

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیم ملی ایران در اولین بازی خود 26 خرداد ساعت 16 به وقت محلی در کوریتیبا به مصاف نیجریه خواهد رفت و در دومین دیدار باید با سرگروه گروه F یعنی آرژانتین در شهر بلوهوریزونته در تاریخ 31 خرداد 1393 ساعت 13 به وقت محلی بازی خواهد کرد.

شاگردان کارلوس کی‌روش در آخرین بازی خود در مرحله گروهی چهارم تیر در شهر سالوادور ساعت 13 به وقت محلی با بوسنی و هرزگوین دیدار می‌کند.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این پخش مستقیم قرعه کشی ....
این خانمه نذاشت ما کامل برنامه رو ببینیم :razz: هر چند یه بار از دستشون در رفت و نشونش دادن

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیک زاده در ارتباط با قرعه‌کشی گروه‌بندی جام‌جهانی اعلام کرد:" من دوست دارم ایران در گروهش هم‌ تیم قوی باشد و هم تیم متوسط طوری که ما بتوانیم به دور بعد مسابقات صعود کنیم. البته بیشتر علاقه‌مند به این هستم که با تیم آرژانتین هم‌گروه شویم. هر بازیکنی دوست دارد مقابل تیم‌های بزرگ و بازیکنان خوب دنیا بازی کند و من هم علاقه‌مند به این هستم که ان‌شاءالله در جام‌جهانی مقابل مسی فوتبال بازی کنم. هرچند که کار سختی است اما ما نشان دادیم در بازی‌های بزرگ و سخت می‌توانیم خوب بازی کنیم."

rezamoazami22

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیک زاده در ارتباط با قرعه‌کشی گروه‌بندی جام‌جهانی اعلام کرد:" من دوست دارم ایران در گروهش هم‌ تیم قوی باشد و هم تیم متوسط طوری که ما بتوانیم به دور بعد مسابقات صعود کنیم. البته بیشتر علاقه‌مند به این هستم که با تیم آرژانتین هم‌گروه شویم. هر بازیکنی دوست دارد مقابل تیم‌های بزرگ و بازیکنان خوب دنیا بازی کند و من هم علاقه‌مند به این هستم که ان‌شاءالله در جام‌جهانی مقابل مسی فوتبال بازی کنم. هرچند که کار سختی است اما ما نشان دادیم در بازی‌های بزرگ و سخت می‌توانیم خوب بازی کنیم."

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بنظرم بهترین گروه ، گروه E و H بودن.
هرچند ما ضعیفتر از اون هستیم که حتی تو اون گروه ها هم اگه قرار میگرفتیم ، میتونستیم صعود کنیم!
مسئولین و بازیکنا و مجریا هم از همین الان شروع کردن به امید واهی دادن به مردم :|
با این وضع تیم و برنامه ها و توانایی تیممون، من نتایج رو دقیقا مثل جام جهانی 2006 پیش بینی میکنم ! ینی حداکثر ی مساوی با بوسنی بتونیم داشته باشیم!
ارژانتین 2رقیممون نکنه صلوات:D

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ژاپن یعنی اگه نتونه بیاد بالا دیگه واقعا....................

به نظر من بهتر بود تو یه گروه فوق سخت میفتادیم تا حداقل از بار حذف و شکستمون کمی کم شه به بهانه قدرت تیم ها ! که چی بری از آرژانتین بخوری ! از نیجریه بخوری ! با بوسنی هم تساوی ....
بعد بگیم بضاعتمون همین بود بعد هم داستان 2006 و بعد .........

rezamoazami22

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده خدا بعد از قرعه کشی که نشونش دادن کپ کرده بود! خیره زل زده بود به روبرو :|
خو مجبوری الکی بلف بزنی :razz:

مرده و حرفش فقط حال و روزش تو بازي با آرژانتين ديدن داره.ببينيم چطور ميخواد خوب بازي كنه.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرده و حرفش فقط حال و روزش تو بازي با آرژانتين ديدن داره.ببينيم چطور ميخواد خوب بازي كنه.

ایکاش فقط همین ی نفر بود!!
همشون هیچی نیستن، بعد موقع حرف میگن ما شانس صعود داریم :|
الکی مردمو امیدوار میکنن بعد فردا که با صفر امتیاز اخر شیم میگن بضاعت ما همین بود!! مردم توقعشون الکی بالا بود!!! خو از اول خودتون توقع مردمو بالا نبرید :|

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]گروه‌هاي 8گانه جام‌جهاني 2014 برزيل
[/h][h=2] قرعه‌کشي گروه‌هاي 8 گانه رقابت‌هاي جام جهاني 2014 برزيل انجام شد.[/h]

مراسم قرعه‌کشي رقابت‌هاي جام جهاني از ساعت 19:15 امشب آغاز ‌شد تا 32 تيم حاضر در اين رقابت‌ها به 8 گروه 4 تيمي تقسيم شده و حريفان خود را بشناسند.

مراسم قرعه کشي مرحله نهايي رقابت‌هاي جام جهاني فوتبال 2014 برزيل در کاستا دو سائوپه ايالت باهيا، حدود 90 کيلومتري شمال سالوادور و با حضور چهره‌هاي سرشناسي مانند کافو، فابيو کاناوارو، ماريو کمپس، لوتار ماتئوس، زين‌الدين زيدان و جف هرست در حال برگزاري است. همچنين دو هنرپيشه مطرح برزيلي قرعه‌کشي مراسم را برعهده دارند.

فهرست تيم‌هاي صعود کرده به جام جهاني 2014 به شرح زير است:

ميزبان: برزيل

آسيا: ژاپن، استراليا، ايران و کره‌جنوبي

اروپا: هلند، ايتاليا، بلژيک، سوييس، آلمان، اسپانيا، روسيه، انگلستان، بوسني و هرزگوين، پرتغال، فرانسه، يونان و کرواسي

آمريکاي شمالي و حوزه درياي کاراييب: آمريکا، کاستاريکا، هندوراس و مکزيک

آمريکاي جنوبي: آرژانتين، کلمبيا، شيلي، اکوادور و اروگوئه

آفريقا: نيجريه، ساحل عاج، کامرون، غنا و الجزاير

گروهبندي اين رقابت‌ها به شرح زير است:

گروه A: برزيل - کامرون- مکزيک- کرواسي

گروه B: اسپانيا - شيلي- استراليا- هلند

گروه C: کلمبيا - ساحل عاج- ژاپن- يونان

گروه D: اروگوئه - ايتاليا- کاستاريکا- انگليس

گروه E: سوييس - اکوادور- هندوراس- فرانسه

گروه F: آرژانتين- نيجريه- ايران- بوسني هرزگوين

گروه G: آلمان - غنا- آمريکا- پرتغال

گروه H: بلژيک- الجزاير- کره جنوبي- روسيه

بازي افتتاحيه جام جهاني روز 12 ژوئن (22 خرداد) سال 2014 در شهر سائوپائولو و فينال بيستمين جام جهاني 13 جولاي (22 تير) در ريودوژانيرو برگزار خواهد شد.

12 استاديوم در 12 شهر سائوپائولو، بلوهوريزونته، فولتارزا، ريودوژانيرو، برازيليا، رسيفه، سالوادور ،کويابا، کوريتيبا، مانوس، ناتال و پورتو آلگره ميزبان مسابقات جام جهاني خواهند بود.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]دژاگه: ديدار با مسي و آرژانتين جالب مي‌شود
[/h][h=2] بازيکن تيم ملي فوتبال ايران گفت: تيم ملي بايد با تيم‌هاي اروپايي بازي‌هاي تدارکاتي برگزار کند بازي با آرژانتين و مسي جالب مي‌شود.[/h]

اشکان دژاگه در مورد وضعيت تيم ملي فوتبال ايران گفت: تيم ملي شرايط خوبي دارد و اميدوارم بتوانيم از مرحله گروهي خود صعود کنيم. تيم ملي فوتبال ايران خوب دفاع مي‌کند. هرچند بازي‌هاي تدارکاتي با تيم‌هاي قدرتمند اروپايي نداشته‌ايم و اگر چند بازي خوب و با تيم‌هاي بزرگ داشته باشيم وضعيت‌مان بهتر مي‌شود.

به گزارش فارس، وي در مورد انتخاب کمپ تيم ملي در برزيل، گفت: کي‌روش کارش را خيلي خوب انجام مي‌دهد.

دژاگه در مورد رويارويي با آرژانتين و ليونل مسي که ممکن است مقابل او قرار بگيرد گفت: اين اتفاق جالب مي‌شود. آرژانتين بسيار قدرتمند است اما شانس پيروزي مقابل نيجريه و بوسني داريم. کي روش اين گروه را ديده و قطعا مي‌داند چطور بايد کار کند. او در اردوي بعدي تيم ملي ايران به بازيکنان نکات لازم را گوشزد مي‌کند.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]ناراحتي کاناوارو از حضور ايتاليا در گروه مرگ
[/h][h=2] آلماني‌ها و فرانسوي‌ها از قرعه خود در جام جهاني 2014 برزيل ابراز شادماني کردند.[/h]

جف هرست اولين نفري بود که براي قرعه‌کشي روي سن آمد. پس از او هم ماريو کمپس، کاناوارو، لوتار ماتيوس، زيدان، فرناندو هيرو، کافو، سيگيا چيگ به روي سن رفتند.

*وقتي که ايتاليا به گروه مرگ رفت و با اروگوئه همگروه شد، کاناوارو ناراحت شد.

*با قرار گرفتن مکزيک در گروه اول، آه حاضرين به هوا بلند شد.

*ايران در گروه F‌ قرار گرفت و فابيو کاناوارو ايران را به گروه سختي برد تا مسي رو در روي بازيکنان ايراني قرار بگيرد.

*ايتاليا و انگليس که به هم خوردند جو سالن هم سر و صداي زيادي بلند شد.

*خوشحالي خبرنگاران آلماني از همگروهي با غنا و آمريکا جالب بود.

*فرانسوي ها هم از قرعه‌کشي خوشحال بودند.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]زرينچه: تيم ملي در گروهش آخر مي‌شود
[/h][h=2] بازيکن سابق تيم ملي فوتبال ايران گفت: تيم ملي ما در گروهش آخر مي‌شود و نمي‌تواند صعود کند.[/h]

جواد زرينچه در مورد قرعه کشي جام جهاني اظهار داشت: تيم‌هاي حاضر در جام جهاني همگي خوب هستند البته برخي تيم‌هاي قدرتمند اروپايي نتوانسند به جام جهاني راه پيدا کنند. اگر فوتبال ما مثل ژاپن بود مي‌توانستيم به صعود از گروه خودمان در جام جهاني اميدوار باشيم.

وي ادامه داد: کار ما براي صعود بسيار سخت است. من قلبا دوست دارم تيم ملي ما به عنوان تيم اول از گروهش صعود کند اما اگر مطابق بر واقعيت نگاه کنيم بايد بگويم تيم ما در گروهش چهارم مي‌شود و نمي‌تواند صعود کند. نيجريه، بوسني و آرژانتين همگي خوب هستند. اميدوارم روزي برسد که شرايط فوتبال ما آنقدر خوب باشد که با خيال راحت بازي‌هاي تيم ملي را ببينيم و اميدوار باشيم که به مراحل بالاتر صعود کنيم.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]کاپلو: در گروه خوبي قرار گرفتيم
[/h][h=2] سرمربي تيم ملي فوتبال روسيه همگروهي با بلژيک، الجزاير و کره‌جنوبي را خوب توصيف کرد.[/h]

فابيو کاپلو پس از انجام مراسم قرعه‌کشي جام جهاني 2014 و همگروهي با تيم‌هاي بلژيک، الجزاير و کره‌جنوبي در گروه 8 اظهار داشت: فکر مي‌کنم در گروه خوبي قرار گرفتيم. حضور در اين گروه براي تيم ملي روسيه اصلا بد نيست.

وي ادامه داد: ‌نکته مهم اين گروه، بحث بازي‌هاي ما که در قلب برزيل خواهيم ماند و از اين بابت من خيلي خوشحال هستم.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]سرمربي آرژانتين: از تيم‌ايران شناخت‌زيادي ندارم
[/h][h=2] سرمربي تيم فوتبال آرژانتين گفت: گروه ما آسان نيست و از تيم ملي فوتبال ايران شناختي ندارم.[/h]

خانرو سابلا پس از انجام قرعه‌کشي جام جهاني برزيل در جمع خبرنگاران گفت: آنچه که مهم است اينکه فاصله شهرها و شرايط آب‌و هوايي آن‌ها را بايد به طور دقيق مد نظر قرار بدهند. يکي از بازي‌ها در شهري سردتر برگزار مي‌شود و بازي دوم ما در شهري با آب و هواي خوب برگزار خواهد شد. (در اين بازي آرژانتين با ايران بازي دارد). نمي‌توان گفت هيچ گروهي آسان است، گروه ما هم آسان نيست و من از فوتبال و تيم ايران شناختي ندارم اما نيجريه را بيشتر مي‌شناسم.

وي ادامه داد: بازي‌هاي تدارکاتي ما با روماني شروع مي‌شود و من بايد فاصله شهرها در برزيل را به طور دقيق بررسي کنم تا به مشکلي بر نخوريم. باز هم تأکيد مي‌کنم هيچ گروهي آسان نيست و ما مي‌ خواهيم در گروه خود به عنوان تيم اول صعود کنيم و قدم به قدم جلو برويم. نمي‌ خواهيم با برزيل برخورد کنيم زيرا در آن صورت همه دوست دارند که برزيل برنده شود. ما مي‌خواهيم نتايج خوبي بگيريم.

rezamoazami22

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایکاش فقط همین ی نفر بود!!
همشون هیچی نیستن، بعد موقع حرف میگن ما شانس صعود داریم :|
الکی مردمو امیدوار میکنن بعد فردا که با صفر امتیاز اخر شیم میگن بضاعت ما همین بود!! مردم توقعشون الکی بالا بود!!! خو از اول خودتون توقع مردمو بالا نبرید :|
مردم ميدونن از اينا آبي گرم نميشه.فقط كاش تمام تلاششونو كنن

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
فقط تو این فکر بودم نکنه با پرتغال هم تو یه گروه بیفتیم بعد مسی و رونالدو سر کری با همدیگه دروازه ما رو ........

تو جمع ما که قرعه کشی رو میدیدیم ( فکر کنم مثل باقی جمع ها ) بعد از دراومدن اسم بوسنی یه اعتماد به نفس کاذب به وجود اومد:D

اما درباره قرعه میتونم این رو بگم که باید خوشحال باشیم که تیم چهارم فرانسه هلند یا پرتغال نبود چرا که اون وقت همین رویاهایی که برای صعود تا شروع جام جهانی داریم نداشتیم....

پس به نیمه پر لیوان نگاه کنیم:smile:

ان شاء الله که شاهد بازی های خوب تیم کشورمون در برزیل باشیم:gol:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]برنامه کامل ديدارهاي گروهي جام جهاني 2014
[/h][h=2] افتتاحيه جام جهاني 2014 برزيل روز 12 جون مصادف با 22 خرداد در سائوپائولو برگزار مي‌شود.[/h]

پس از برگزاري مراسم قرعه‌کشي مرحله نهايي جام جهاني 2014 برزيل، ديدار افتتاحيه ايم دوره از مسابقات روز 12 جون مصادف با 22 خرداد در سائوپائولو برگزار مي‌شود.

برنامه کامل ديدارهاي جام جهاني 2014 برزيل به شرح زير است:
گروه A
12 جون (22 خرداد)
برزيل - کرواسي (سائوپائولو ساعت 17 به وقت محلي)
13 جون (23 خرداد)
مکزيک ـ کامرون (ناتال ـ ساعت 13 به وقت محلي)
17 جون (27 خرداد)
برزيل ـ مکزيک (فورتالزا ـ ساعت 16 به وقت محلي)
18 جون (28 خرداد)
کامرون ـ کرواسي (مانائوس ـ ساعت 15 به وقت محلي)
23 جون (2 تير)
کامرون ـ برزيل (برازيليا ـ ساعت 17 به وقت محلي)
کرواسي ـ مکزيک (رسيف ـ ساعت 17 به وقت محلي)
گروه B
13 جون (23 خرداد)
اسپانيا ـ هلند (سالوادور ـ ساعت 16 به وقت محلي)
شيلي ـ استراليا (کوئيابا ـ ساعت 18 به وقت محلي)
18 جون (28 خرداد)
اسپانيا ـ شيلي (ريودوژانيرو ـ ساعت 19 به وقت محلي)
استراليا ـ هلند (پرتوآلگره ـ ساعت 13 به وقت محلي)
23 جون ( 2 تير)
استراليا ـ اسپانيا (کورتيبا ـ ساعت 13 به وقت محلي)
هلند ـ شيلي (سائوپائولو ـ ساعت 13 به وقت محلي)
گروه C
14 جون (24 خرداد)
کلمبيا ـ يونان (بلوهورزونته ـ ساعت 13 به وقت محلي)
ساحل عاج ـ ژاپن (رکيفه ـ ساعت 19 به وقت محلي)
19 جون (29 خرداد)
کلمبيا ـ ساحل عاج (برزيليا ـ ساعت 13 به وقت محلي)
ژاپن ـ يونان (ناتال ـ ساعت 19 به وقت محلي)
24 جون (3 تير)
ژاپن ـ کلمبيا (کوئيابا ـ ساعت 16 به وقت محلي)
يونان ـ ساحل عاج (فورتالزا ـ ساعت 17 به وقت محلي)
گروه D
14 جون (24 خرداد)
اروگوئه ـ کاستاريکا (فورتالزا ـ ساعت 16 به وقت محلي)
انگليس ـ ايتاليا (مانائوس ـ ساعت 21 به وقت محلي)
19 جون (29 خرداد)
اروگوئه ـ انگليس (سائوپائولو ـ ساعت 16 به وقت محلي)
20 جون (30 خرداد)
ايتاليا‌ ـ کاستاريکا (رکيفه ـ ساعت 13 به وقت محلي)
24 جون (3 تير)
ايتاليا ـ اروگوئه (ناتال ـ ساعت 13 به وقت محلي)
کاستاريکا ـ انگليس (بلوهوريزنته ـ ساعت 13 به وقت محلي)
گروه E
15 جون (25 خرداد)
سوئيس ـ اکوادور (برازيليا ـ ساعت 13 به وقت محلي)
فرانسه ـ هندوراس (پرتوآلگره ـ ساعت 16 به وقت محلي)
20 جون (30 خرداد)
سوئيس ـ فرانسه (سالوادور ـ ساعت 16)
هندوراس ـ اکوادور (کوريتيبا ـ ساعت 19)
25 جون (4 تير)
هندوراس ـ سوئيس (مانائوس ـ ساعت 16)
اکوادور ـ فرانسه (ريودوژانيرو ـ ساعت 17)
گروه F
15 جون (25 خرداد)
آرژانتين ـ بوسني هرزگوين (ريودوژانيرو ـ ساعت 19)
16 جون (26 خرداد)
ايران ـ نيجريه (کوريتيبا ـ ساعت 16)
21 جون (31 خرداد)
آرژانتين ـ ايران (بلوهوريزونته ـ ساعت 13)
نيجريه ـ بوسني هرزگوين (کوئييابا ـ ساعت 18)
25 جون (4 تير)
نيجريه ـ آرژانتين (پورتوآلگره ـ ساعت 13)
بوسني هرزگوين ـ ايران (سالوادور ـ ساعت 13)
گروه G
16 جون (26 خرداد)
آلمان ـ پرتغال (سالوادور ـ ساعت 13)
غنا ـ آمريکا (ناتال ـ ساعت 19)
21 جون (31 خرداد)
آلمان ـ غنا (فورتالزا ـ ساعت 16)
22 جون (يکم تير)
آمريکا ـ پرتغال (مانائوس ـ ساعت 15)
26 جون (5 تير)
آمريکا ـ آلمان (رکيفه ـ ساعت 13)
پرتغال ـ غنا (برازيليا ـ ساعت 13)
گروه H
17 جون (27 خرداد)
بلژيک ـ الجزاير (بلوهوريزونته ـ ساعت 13)
روسيه ـ کره جنوبي (کوئييابا ـ ساعت 18)
22 جون (يکم تير)
بلژيک ـ روسيه (ريودوژانيرو ـ ساعت 19)
کره جنوبي ـ الجزاير (پورتوآلگره ـ ساعت 13)
26 جون (5 تير)
کره جنوبي ـ بلژيک (سائوپائولو ـ ساعت 17)
الجزاير‌ ـ روسيه (کوريتيبا ـ ساعت 17)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]آرژانتين به راحتي صدرنشين مي‌شود
[/h][h=2] سايت «sbnation» در گزارشي آرژانتين را مدعي اصلي صدرنشيني در گروه F خواند و رقابت براي قرار گرفتن در رده دوم را ميان دو تيم نيجريه و بوسني و هرزگوين دانست.[/h]

به گزارش فارس، سايت «sbnation» در تحليل خود از گروه F رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 با تيتر آرژانتين، مدعي بزرگ گروه F نوشت: آرژانتين احتمالا به عنوان صدرنشين گروه F به دور حذفي رقابت‌هاي جام‌جهاني صعود خواهد کرد اما رقابت بسيار سختي براي قرار گرفتن در رده دوم اين گروه وجود دارد.

آرژانتين از اينکه در جام‌جهاني به قرعه آساني خورده، به شدت خوشحال است و مدعي اصلي صدرنشيني گروه F است. نبرد براي قرار گرفتن در رده دوم جالب خواهد بود؛ سه تيم تقريبا مساوي براي قرار گرفتن در اين رده با هم رقابت خواهند کرد. مسابقات اين گروه از 15 ژوئن (25 خرداد) آغاز خواهد شد و آرژانتين در ريودوژانيرو با بوسني و هرزگوين ديدار خواهد کرد.

بخت صدرنشيني: آرژانتين

ليونل مسي و هم‌تيمي‌هايش در هر گروهي که قرار مي‌گرفتند، مدعي صدرنشيني بودند اما از قرعه‌اي که به نامشان افتاده به وجد خواهند آمد. با وجود اينکه تيم ضعيفي در رقابت‌هاي جام جهاني وجود ندارد اما بوسني هرزگوين‌ و ايران از ضعيف‌ترين تيم‌هاي حاضر در اين قرعه‌کشي بودند؛ در حالي که نيجريه در دو سال اخير موفق نشان داده است. هواداران آرژانتين انتظار دارند که تيمشان هر سه مسابقه خود را در اين گروه با پيروزي پشت سر بگذارد.

مرور دوباره بوسني و هرزگوين

بوسني و هرزگوين پس از اينکه در دو تورنمنت اخيرش يعني در پلي آف جام‌جهاني 2010 و مقدماتي يورو 2012 ناکام ماند، سرانجام توانست در رقابت مهمي شرکت کند. اين تيم ادين ژکو را در اختيار دارد که با اختلاف فراوان بهترين بازيکن تيمش است اما بوسني فقط ژکو نيست. اين تيم مدافعان بسيار قدرتمند، هافبک‌هاي باهوش و مهاجمان خوبي پشت سر ژکو دارد. آنها رقابت سختي با نيجريه خواهند داشت.

نيجريه

نيجريه فرصت بسيار خوبي براي صعود از گروهش دارد اما سخت است که ببينيم دفاع آنها در برابر خط حمله بوسني و هرزگوين مقاومت کند. يک عامل مهم در اينکه آيا نيجريه مي‌تواند موفق شود يا نه؛ غلبه اين تيم بر اين نگراني است که مهاجمانشان بتوانند به موقع آمادگي خود را براي حضور در رقابت‌هاي جام جهاني به دست آورند. ويکتور موسس، براون آيدي و امانوئل امنايک بازيکنان بسيار با استعدادي هستند که با اين حال از عملکرد با ثباتي برخوردار نيستند.

آخرين تيم: ايران

اين به قدري قرعه خوبي است که ايران هم براي صعود اميد دارد و اين غيرممکن نيست که آنها بتوانند از نيجريه و بوسني و هرزگوين امتياز بگيرند. ايران تيمي است که به خوبي سازمان يافته است و در ميانه ميدان چيز زيادي از دست نداده اما متأسفانه به اندازه دو رقيب خود براي قرار گرفتن در رده دوم بازيکن مستعد ندارد. احتمال اينکه ايران کارش را بدون امتياز به پايان برساند بيشتر از اين است که بتواند چهار امتياز بگيرد اما نبايد اين تيم را دست کم گرفت.

بهترين بازيکن: ليونل مسي

مسي بدون ترديد بهترين بازيکن دنيا و در نتيجه بهترين بازيکن هر گروهي خواهد بود که کريستيانو رونالدو، فرانک ريبري يا هريک از ستارگان تيم ملي آلمان در آن حضور نداشته باشند. آرژانتين اميدوار خواهد بود که پس از ناکامي در رقابت‌هاي جام‌جهاني 2010 و کوپا آمريکا 2011 در اين مسابقات به موفقيت برسد.

ستاره در حال ظهور: احمد موسي

موسي يکي از بهترين بازيکنان زسکا مسکو در سال گذشته بوده و به جايي رسيده که برخي غول‌هاي اروپا به دنبال جذب وي هستند. يک عملکرد خوب در جام جهاني خوب مي‌تواند وي را به يکي از چهار باشگاه برتر اروپا منتقل کند. وي در سن 21 سالگي هنوز فضاي زيادي براي پيشرفت دارد اما در 35 حضورش در تيم ملي تأثير فراواني به جاي گذاشته و باعث راهيابي تيمش به جام‌جهاني و قهرماني جام ملت‌هاي آفريقا شده است.

مسابقه‌اي که بايد تماشاي کنيد: نيجريه و بوسني و هرزگوين

شايد تيم دوم گروه F در اين مسابقه مشخص شود. به جز آرژانتين که به راحتي صعود خواهد کرد و ايران که احتمالا آخر مي‌شود، اين مسابقه احتمالا مشخص خواهد کرد که کدام تيم آلبي سلسلته را در دور بعدي همراهي خواهد کرد.

پ.ن : تو این خبر دقیقا ما رو گلابی گروه فرض کردن :|

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]نبي: 27 روز در برزيل خواهيم بود
[/h][h=2] دبيرکل فدراسيون فوتبال گفت: ما در پايان دور اول جام جهاني 27 روز در برزيل خواهيم بود.[/h]

مهدي محمدنبي پس از قرعه‌کشي جام جهاني در مورد بازي‌هاي دوستانه تيم ملي اظهار داشت: قبلا هم گفتم که به دنبال بازي‌هاي دوستانه بوديم خوشبختانه با تيم‌هايي که مذاکره کرده بوديم در يک گروه قرار نگرفتيم. ما از 22 فروردين 93 اردوي تيم ملي آغاز مي‌شود و تا آغاز جام جهاني ادامه پيدا خواهد کرد.

وي ادامه داد: قصد داريم در سه کمپ اردويي داشته باشيم و همچنين 6 بازي دوستانه برگزار کنيم که تا کنون با سه تيم صحبت کرده‌ايم. کمپ سوم ما در سائوپائولوي برزيل خواهد بود و قصد داريم کمپ اول و دوم را در کشورهاي اروپايي چون پرتغال و ايتاليا برگزار کنيم. نظر کي‌روش اين دو کشور است.

دبيرکل فدراسيون فوتبال خاطرنشان کرد: ما دقيقا 27 روز تا پايان دور اول جام جهاني در برزيل خواهيم بود که 20 روز آن در سائوپائولو خواهيم بود. 7 روز هم براي سه بازي خود به سه شهر مي‌رويم.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من قرعه بدی نصیب تیم ملی کشورمون نشد چون ما چه بخواهیم چه نخواهیم باید با یکی قدرت های برتر جهان تو یک گروه قرار می گرفتیم چه بهتر که با ارژانتین و مسی دوست داشتنی باشیم
البته میدونم کار سختیه اما اگه تیم ایران بخواد و بازی های تدارکاتی خوبی داشته باشه می تونه به دور بعدم صعود کنه

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من قرعه بدی نصیب تیم ملی کشورمون نشد چون ما چه بخواهیم چه نخواهیم باید با یکی قدرت های برتر جهان تو یک گروه قرار می گرفتیم چه بهتر که با ارژانتین و مسی دوست داشتنی باشیم
البته میدونم کار سختیه اما اگه تیم ایران بخواد و بازی های تدارکاتی خوبی داشته باشه می تونه به دور بعدم صعود کنه
بنظر من قرعه بدی نبود
اما ما تو هر قرعه ای بودیم شانسی نداشتیم و نداریم! چون توان تیممون همینه!!!!!

اینم شاهدش : #26

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
گروهمون سخته واقعا .. گروه کره خیلی راحتتره منم امیدی ندارم که صعود کنیم فقط امیدوارم اگر حذف میشیم بازیای خوبی انجام بدیم و آبرومندانه حذف بشیم ..

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظر من قرعه بدی نبود
اما ما تو هر قرعه ای بودیم شانسی نداشتیم و نداریم! چون توان تیممون همینه!!!!!

اینم شاهدش : #26

ببخشید اما من با حرفتون موافق نیستم
ما اگه نا امید باشیم به نظرم همون نریم بهتره
اگه تیممون خوب آماده بشه مطمئن باشید حریفهای سختی واسه نیجریه و بوسنی هستیم

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من که دوس داشتم با بهترینا بازی کنیم مثلا همین آرژانتین ایتالیا هلند و .....

ما که پول نداریم بدیم به این تیما باهاشون بازی دوستانه کنیم پس فرصت خوبیه مفتکی باهاشون بازی کنیم که تو دلمون نمونه و هم امتحان کنیم بازیکنانمونو خخخخ

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان ما خوشحالیم که مثلا بوسنی تو گروهمونه ، نیجریه هم به هر حال تیم شکست ناپذیری نیست ، ولی گویا اونا ذوق مرگ شدن از همگروهی با ما ....
مربی نیجریه اصلا از ایران نگفته و حرفی نزده ، مربی بوسنی هم گفته 3 امتیاز بازی با ایران مال ماست
امیدوارم بازی تدارکاتی خوب بذاریم نه اینکه فقط الکی لیگ رو زود تعطیل کنیم و تمرین کنیم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
من فکر میکنم فوتبالمون هرچقد ضعیف باشه دیگه از بوسنی که بالاتره مربی بوسنی خیلی پرروه گفته با نیجریه سر دوم شدن میجنگیم ما رو هیچی فرض کرده !!
اینا نگاه هم نمیکنن ایران بعنوان تیم اول گروهش رفته جام جهانی بالاتر از کره و مطمئنا اینقدم ضعیف نیست ..
بنظر من اگه بازی تدارکاتی خوب بزارن و بازیکنامونو آماده نگهداریم حتی شانس صعود هم داریم ..

sfk123

اخراجی موقت
استراتژی کی روش در بازی برابر آرژانتین:

خبرگزاری فارس:پس از مساوی ایران برابر آرژانتین خبرنگارایران در مصاحبه با لیونل مسی دلیل از دست دادن 2 پنالتی پشت سر هم و چند موقعیت تک به تک را پرسید که در جواب لیونل مسی بازیکن تیم آرژانتین خاطر نشان کرد" هر بار که پشت توپ میرفتم دو بازیکن ایران را می دیدم که با لبخند منتظر گل شدن توپ و انجام شادی هستند ". نه خداییش شما بودی گل میزدی!!!!!

تازه مسی از سابقه تفاوت فرهنگی ایران با برزیل خبر نداشت و گرنه پاشم به توپ نمیزد.
ترکیب تیم ایران:دنیل داوری،رضایی،نصرتی،جواد نکونام،اشکان دژاگه،مسعود شجاعي،رضا قوچان نژاد و...