[جام جهانی ] همه چیز درباره جام جهانی 2014 برزیل

[جام جهانی ] همه چیز درباره جام جهانی 2014 برزیل

• مجموع رای دهندگان
    24
  • نظرسنجی بسته .

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه بازیکنای ایران عالی بودن ولی خداییش 2 بازیه که داریم 10 نفره بازی میکنیم و عملا نکونام هیچ نقشی تو بازی نداره . البته این بازی دقیقه 91 هوس کرد مسی بشه و بازیکنای اونا رو دریبل بزنه که توپو ازش گرفتن و همون توپ رو گل کردن . واقعا متاسفم که زحمتای 10 نفر به همین راحتی توسط یک نفر به باد میره .

دقیقاً .... گاهی وقتا اعتماد به نفس زیاد کار دستشون میده

یکی یادش رفت مسی رو لخت کنه
آها
پایان رافت و میخاستن

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا حساب کار بیاد دست بوسنیییییی !مربیش قبل شروع جام هی ز..ر ز...ر میکرد

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه بازیکنای ایران عالی بودن ولی خداییش 2 بازیه که داریم 10 نفره بازی میکنیم و عملا نکونام هیچ نقشی تو بازی نداره . البته این بازی دقیقه 91 هوس کرد مسی بشه و بازیکنای اونا رو دریبل بزنه که توپو ازش گرفتن و همون توپ رو گل کردن . واقعا متاسفم که زحمتای 10 نفر به همین راحتی توسط یک نفر به باد میره .

موافقم نکونام اصلا عملکرد خوبی نداشته

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینو جدی گفتید ؟ :surprised:
یعنی ما میتونیم با تاکتیک اتوبوسی 2 تا گل بزنیم ؟؟؟ اونم به آرژانتین !!!!!!!!!!!
بازی با بوسنی آرژانتین خیلی بی نظم بود اصلا هماهنگی بین خطوطشون نبود و بوسنی خیلی خوب پرس میکرد هر بار توپ به مسی میرسید 2 3 بازیکن دورش میکردن و توپو ازش میگرفتن ولی بازم آخرش مسی کار خودشو کرد و دفاعشونو بهم ریخت. رو گل دوم آرژانتین دفاع بوسنی به هم پیچیدن :دی
تازه اون بازی اول بود و بوسنی هم خیلی خوب بود. بنظر من ما هیچ شانسی نداریم امتیاز بگیریم فقط امیدوارم با اختلاف یک یا 2 گل ببازیم .

این تیکه که گفتی : بوسنی خیلی خوب پرس میکرد هر بار توپ به مسی میرسید 2 3 بازیکن دورش میکردن و توپو ازش میگرفتن ولی بازم آخرش مسی کار خودشو کرد و دفاعشونوبهم ریخت

قبل از بازی گفتی.. یعنی اینایی که گفتی واسه بازی بوسنی بود..
والانم دقیقا همینطور شد :)
دقیقا اتوبوسی بازی کرد ایران به غیر از اون ضذحمله هاش اما دیگه مسی ه چه میشه کرد

اما ایران خیلی خوب بازی کرد اصلا فکرشم نمیکردم.. من مسابقه پیامکی زده بودم 6-0 ارژانتین میبره :D

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اره به نظر من هم نکونام همیشه اضافه است
من دلم برا پولادی بیشتر سوخت خیلی غیرتی بازی کرد و اخرش هم گریه کرد

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این تیکه که گفتی : بوسنی خیلی خوب پرس میکرد هر بار توپ به مسی میرسید 2 3 بازیکن دورش میکردن و توپو ازش میگرفتن ولی بازم آخرش مسی کار خودشو کرد و دفاعشونوبهم ریخت

قبل از بازی گفتی.. یعنی اینایی که گفتی واسه بازی بوسنی بود..
والانم دقیقا همینطور شد :)
دقیقا اتوبوسی بازی کرد ایران به غیر از اون ضذحمله هاش اما دیگه مسی ه چه میشه کرد

اما ایران خیلی خوب بازی کرد اصلا فکرشم نمیکردم.. من مسابقه پیامکی زده بودم 6-0 ارژانتین میبره :D

ماشاالا اتوبوس ایران بی آر تیه
اگر این گل رو دقیقه 30 یا 40 یا حتی تو نیمه دوم میزد بحثی توش نبود
ولی دقیق 90+1 خیلی زور داره
دمِ شما گرم 6-0 ؟؟؟؟

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
آره دورا دور خبر دارم میخواستم مفصل ازت دربارش بپرسم :) چیکار کردی ؟:)

با اینکه یه کلمم نخونده بودم ولی تونستم تا حدودی جواب بدم :D
دیگه مه اینکه شانس بیارمو مصحح کرمشو نریزه آخه من فقط یه انتخاب داشتم و اونم رتبه زیر ده میخاد