ثبت نام یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و پنحمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up3/03626529572614244717.jpg کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی است. یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و پنحمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است. مبلغ یارانه 20 هزار تومان است و دانشجویانی که علاقمند به دریافت این کارت هستند، باید در سامانه ثبت نام کنند و پس از دریافت شماره رهگیری به شعب منتخب بانک صادرات ایران مراجعه کنند و با پرداخت 20 هزار تومان یک کارت خرید 40 هزار تومانی دریافت نمایند . هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب داخلی است. . . برای ثبت نام بن کارت : http://tibf.net/ مراجعه کنید.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال تو نمایشگاه واسه خرید با این بن باید حتما خود طرف هم باشه یا کارت دانشجوییشو ببری کفایت میکنه؟

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال تو نمایشگاه واسه خرید با این بن باید حتما خود طرف هم باشه یا کارت دانشجوییشو ببری کفایت میکنه؟

فكر نميكنم موقع خريد لازم باشه خود دانشجو یا کارت دانشجوییش هم باشه احتمالا یه کارتی مثل عابر بانکهای خودمونه که رمز ورود داره
ولی موقعی که میخوای کارت و از بانک بگیری باید کارت شناسایی و کارت دانشجوییت همراهتون باشه

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کارتها مثل کارتهای عابر بانکها هستند
من قبلا که دیده بودم یک عابربانک با رنگ سفید بودند

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر نميكنم موقع خريد لازم باشه خود دانشجو یا کارت دانشجوییش هم باشه احتمالا یه کارتی مثل عابر بانکهای خودمونه که رمز ورود داره
ولی موقعی که میخوای کارت و از بانک بگیری باید کارت شناسایی و کارت دانشجوییت همراهتون باشه

پس میشه من دوستمم بن کارتشو بده به من دیگه.

شرمنده سوال می کنم تا حالا با بن کارت از نمایشگاه کتاب خرید نکردم

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس میشه من دوستمم بن کارتشو بده به من دیگه. شرمنده سوال می کنم تا حالا با بن کارت از نمایشگاه کتاب خرید نکردم
خواهش میکنم منم دفعه اول دارم میگیرم اگه مثل عابر بانک باشه فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه اما شما میخوای مطمئن شی موقعی که خواستید کارت و بگیرید از بانک سوال کنید

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال خواهرم برام خرید کرد... هم با بن خودم هم بن دوستام
مشکلی نیست ... نیازی نیست خود فرد حتما باشه :smile:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
برای بن کتابهای خارجی لازمه طرف باشه ولی برای این بن ها (کتابهای داخلی) لازم نیست.

پس میشه من دوستمم بن کارتشو بده به من دیگه.

شرمنده سوال می کنم تا حالا با بن کارت از نمایشگاه کتاب خرید نکردم
آره من الان دو ساله 3-4 تایی میبرم. (دو ساله که یارانه های داخلی داده میشه)

فقط دقت کنید که برای کتابهای داخلی هست و بن کتابهای خارجی جدا از این بن هست.

آخرین ویرایش:

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای بن کتابهای خارجی لازمه طرف باشه ولی برای این بن ها (کتابهای داخلی) لازم نیست.

آره من الان دو ساله 3-4 تایی میبرم.

فقط دقت کنید که برای کتابهای داخلی هست و بن کتابهای خارجی جدا از این بن هست.
بن كتاب هاي خارجي و از كجا ميشه تهيه كرد؟؟؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
بن كتاب هاي خارجي و از كجا ميشه تهيه كرد؟؟؟
شعب منتخب بانک صادرات هست. هزینه اش هزار تومنه و برای هر مقطع سقف خاصی داره.

هنوز اطلاعیه اش بیرون نیومده. امسال هم در نظر دارم مثل پارسال تاپیک نمایشگاه برای پوشش اخبار رو بزنم که اونجا اطلاعیه اش رو قرار میدم.

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شعب منتخب بانک صادرات هست. هزینه اش هزار تومنه و برای هر مقطع سقف خاصی داره.

هنوز اطلاعیه اش بیرون نیومده. امسال هم در نظر دارم مثل پارسال تاپیک نمایشگاه برای پوشش اخبار رو بزنم که اونجا اطلاعیه اش رو قرار میدم.

اگه تاپیک رو زدید ممنون میشم که به من هم خبر بدید

بالا