توفیق اجباری

eshagh_kh

عضو جدید
خدا رو شکر
بای قول بدی به مش رحمت و شکور هم احترام بزاری ...
آفرین دتر جان

مرسی داداش اسحاق .............ایول ;)
راسی بخدا من همیشه خنده رو هستم اگه بدونی چه غوغایی تو دلم هست.......
در ضمن اون حرفت تو گوشم مونده سعی کنم حتی به ترک دیفار هم بخندم
بخدا می خندم :D:biggrin:

eshagh_kh

عضو جدید
دیدی بد بینی , بگو ایشالله که هیچیم نیست و یه سرما خوردگی به خاطر تغییر ناگهانی هواست
بعدش چرا میگی فاتحه بگو ابیشالله بیای عروسیم بهت سیرنی خامه ای بدم برام گل بیاری بیای برقصی
اینها مگه بده !!!
بد بین ...
منظورت به انفولانزا خوش بین باشم ؟چشم
دعا که برام نکردی لااقل یادت باشه واسم فاتحه بخونی:biggrin:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر
بای قول بدی به مش رحمت و شکور هم احترام بزاری ...
آفرین دتر جان
داداشی ازم دلگیر نباش بخدا موقع پخش مش رحمت من تو همین نتم ( تارشم پشت کامپیوتر شاممو می خورم ):surprised:
قول می دم وقتی قهوه تلخ مهران مدیری پخش شد حتی یه قسمت رو هم رد نکنم
باششششششه داداشی ....:gol:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون تو خیلی مهربون تر از این ظاهرت هستی و همه رو در باطن دوست داری حتی آقای رییس جمهور ولی یه کم دلت از دستش خونه , منم گفتم حداقل مهرش تو دلت بیشتر جا باز کنه
همین
:cry: قابل توجه کسایی که میگن من مظلوم نما هستم !!

من از هیچ کسی روی این کره خاکی بدم نمیاد و متنفر نیستم ازش.منکه تو شرایط اون آقا نیستم.

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدی بد بینی , بگو ایشالله که هیچیم نیست و یه سرما خوردگی به خاطر تغییر ناگهانی هواست
بعدش چرا میگی فاتحه بگو ابیشالله بیای عروسیم بهت سیرنی خامه ای بدم برام گل بیاری بیای برقصی
اینها مگه بده !!!
بد بین ...

خب بدبین نیستم با این امار مرگ و میر انفولانزا یک ترس طبیعیه ولی سعی میکنم یک جور دیگه بهش نگا کنم توفیق اجباری برای چند روز استراحت
ایشا.. بیای عروسیم ...اما من بهت سیرینی نه شیرینی اونم ناپلئونی میدم:lol:
مرسی اسحاق جان تایپیکت همیشه با حال و پر شوره;)

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای حاجی bmd : گفتم امام رضا حاجی رو با عهد و عیال بفرست شمال قسمت کوه چلاو وسط آبان ماه که خیلی سرد باشه و حاجی حال کنه از این سرما و یه ضد حال بخوره که نمیتونه سیگار بکشه چون اجازه نداره و همچنین ایشون رو کلی بخوندونه که چون من خودم دیدم خنده چه قدر به چهره حاجی میاد .
خدا این زیارات رو شامل حال کسانی کنه که میدونن چجوری از این دوساعت رفتن و اومدن استفاده بکنن.. نه اینکه 10 کیلو تسبیح بخرن واسه رووسا فقط..
مرسی.. اسحاق جان بدجور شرمنده شدم.. کاش یه تبصره میدادی که بی اهل و بی عیال هم بشه اومد.. گرچه ما صحبتامون عد و قرارمون رو بر اون اساس تاهل گذاشتیم.. میترسم این سن ایزدواج بازم با این بحران جدید یارانه ای بره بالا...
مرسی مرسی:heart::gol::heart:

eshagh_kh

عضو جدید
حاجی : به خدا من هم رفتم تسبیح بخرم نه برای روسا چون رییس ندارم , نخواهم داشت , رفتم بخرم برای خودم چون دوست دارم و زبق معمول منتظر باشم ببام ازم دو دره کنه و من تو کف بازم بمونم

مریم جان , عزیزم , خانم محترم من شیرنی خامه ای دوست دارم فقط , ای بابا

محمد جان من و شما نداریم که , ایشالله این دفعه ...

• Like
واکنش ها: bmd

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برای دانیال : گفتم ایشالله زودتر برگه اعزامش بیاد که اینقده اعصابش بهم نریزه و ایشالله بیفته به هر جای که خودش دوست داره ولی گفتم بندازیش طرف ما به ما حال میدی ولی هر چی خودش دوست داره . بعد هم گفتم که روز به روز خوش تیپ تر بشه .
[/quote]

داداش خیلی با مرامی . همین که اونجا به یادمون بودی کلی جای تشکر داره . خیلی ازت ممنونم . امیدوارم خدا همه دعاهاتو مستجاب کنه . خیلی ارادت داریم .

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حاجی : به خدا من هم رفتم تسبیح بخرم نه برای روسا چون رییس ندارم , نخواهم داشت , رفتم بخرم برای خودم چون دوست دارم و زبق معمول منتظر باشم ببام ازم دو دره کنه و من تو کف بازم بمونم

مریم جان , عزیزم , خانم محترم من شیرنی خامه ای دوست دارم فقط , ای بابا

محمد جان من و شما نداریم که , ایشالله این دفعه ...
آینده رو فقط نوه هات که اون موقع براشون گذشته حساب میشه خواهند فهمید..
رییس هم خواهی داشت.. اصلا قراره با رییست زندگی بکنی.. دیدنی میشه وقتی این ادعات نقض بشه.. اسحاق..
:redface:

mehrshad53

اخراجی موقت
منو که دعا نکردی نامرد...
کوه به کوه نمیرسه ولی زور که بزنی میرسه...
باشه...

eshagh_kh

عضو جدید
رییس !!! حاجی با منی !!! انی که شما بهش میگی رییس ما میگیم تاج سر !!!
شما که بهش میگی همدم
بعضی ها هم میگن ریییس
اول بزار مامان بچه ها پیدا بشه بعد اصلا ببینیم قرار بچه ای در میون باشه بعد صحبت نوه رو بکن حاجی
ما مخلصیم
آینده رو فقط نوه هات که اون موقع براشون گذشته حساب میشه خواهند فهمید..
رییس هم خواهی داشت.. اصلا قراره با رییست زندگی بکنی.. دیدنی میشه وقتی این ادعات نقض بشه.. اسحاق..
:redface:

eshagh_kh

عضو جدید
داداش شما که عزیزی
ولی شما هم ایشالله بری قسمت آخر رو بخونی دعای خودتون رو پیدا میکنی
والله 2 ساعت و کلی اعتراف کردن داشتم
خودت درک میکنی که داداش ...
منو که دعا نکردی نامرد...
کوه به کوه نمیرسه ولی زور که بزنی میرسه...
باشه...

eshagh_kh

عضو جدید
مریم ؟؟؟
به خدا این کارت درست نیست , همه میدونن تنها امید من شیرنی خامه هست چرا من رو نا امید میکنی !!!
اگه شیرنی خامه ای در کار نیست بگو من خودم برات بخرم که همه با خوردنش شاد بشن و براتون برقصن !!!
ای بابا... بیا و خوبی کن من واسه خودت گفتم کیک عروسی خامه ایه یهو قندت میره بالا :whistle:

nedamamooshe

کاربر فعال
برای ندا : گفتم گالری عکسش رو بترکون که بتونه حرفهاشو با زبون بگه و نه با عکس هاش , بعد گفتم همیشه مهربون تر از دیروزش کن
.
واقعاااااا
باورم نمیشه واسه منم دعا کرده باشی
بابا تو دیگه کی هستی
معرفت ترکونی
ولی من دلم بستس به آلبوم عکسم
اگه بترکه منم میترکم
من مهربونممممممم:redface:
ایشالا مهربون ترم بشم
بازممم مرسی خیلی فاز دادییییییی:gol:;)