تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

en.safdari

عضو جدید
استاد سپیده علی محمد زاده عالی ... :)
جلسه اول بیان معماری
جلسه دوم گرافیک پلان
جلسه سوم و چهارم پرسپکتیو
جلسه پنجم راندو
جلسه ششم طراحی پلان
جلسه هفتم طراحی فرم ( حجم و نما و مقطع )
جلسه هشتم اسکیس موضوعی المان یادمان ارامگاه
جلسه نهم اسکیس موضوعی موزه خانه صنفی اموزشی
ورکشاپ 1 : 2 تا موضوع داد ... اما بچه ها یک موضوع کار کردند ... کار همه بدون استثنا کرکسیون کرد
ورکشاپ 2 : 3 تا موضوع داد ... " ... سایه اسکیس موضوعی نمایشگاه موقت درمانی پایانه شهری گلخانه
ورکشاپ 3 : 3 تا موضوع داد ... من چون خسته بودم ... زود خونه رفتم اما قرار بود کار همه بچه ها کرکسیون بکند
*****فرح نوش خانم میشه تمرین هاتون و واسم ایمیل بزنید ؟؟؟ ***** eg.safdari@gmail.com

aasahar

عضو جدید
سلام
بچها یه راهنمایی میخوام به نظرتون کارگاه شقاقی رو برم یا مال اکادمی؟؟؟؟؟؟:confused:
میشه هرکس هر تجربه ای داره به من بگه؟

Mahsa_re

عضو جدید
بچه ها براي اسكيس فردا از اين ميزا ميارن كه قابل حمل هست اكثرا گويا ميارن درسته؟ بعد رو زمين مي شينه ادم زيرش چي بندازه اخه؟! يعني بايد اينهمه وسيله بياريم اجازه مي دن چيزي به عنوان زيرانداز براي نشستن بياريم ؟؟؟:D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها براي اسكيس فردا از اين ميزا ميارن كه قابل حمل هست اكثرا گويا ميارن درسته؟ بعد رو زمين مي شينه ادم زيرش چي بندازه اخه؟! يعني بايد اينهمه وسيله بياريم اجازه مي دن چيزي به عنوان زيرانداز براي نشستن بياريم ؟؟؟:d

والا میگن دیده شده تا بالش و پتو هم بردن
دیگه ی زیرانداز ک چیزی نیس ک دیگه
فقط کاش بذارن فلاسک چای و اینا هم ببریم!!

آخرین ویرایش:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر داش نیمای گل.............داداش کجایی یه شرح حال از خودت بگو ببینیم چیکاره ای

دوباره کنکور دادمو امسال خدا رو شکر رتبه هام بهتر از پارسال شد ببینیم اسکیس جه میکنیم اومدم یه سر بزنم حالتونو بپرسم کسی انگار یادش نبود ما رو جز شما

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوباره کنکور دادمو امسال خدا رو شکر رتبه هام بهتر از پارسال شد ببینیم اسکیس جه میکنیم اومدم یه سر بزنم حالتونو بپرسم کسی انگار یادش نبود ما رو جز شما
نه این چه حرفیه ما همیشه به یادتونیم.چن شد رتبت؟؟؟؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

منم یادمه هااااا...دیشب ندیدیم سلامتونو....
آفرین بهت تبریک میگم...ماشالله همچین پارسالم رتبه ات بد نشده بودااااا....دستت بر سر ما....:D
امسال برای اسکیس چ میکنی؟؟

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
د- آزمون مرحله دوم يا پروژه‌هاي عملي كد رشته‌هاي امتحاني 1350، 1351، 1352، 1356، 1357، 1358، 1360، 1362 و 1364

1- كد رشته‌هاي امتحاني 1350، 1351، 1352، 1357، 1358، 1362 و 1364
ـ آزمون پروژه عملي كد رشته‌هاي امتحاني 1350، 1351، 1352، 1357، 1358، 1362 و 1364 در صبح و بعدازظهر روزهاي چهار‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه مورخ 28، 29 و 30/3/93 منحصراً در شهر تهران براي آن دسته از داوطلباني كه بر اساس مندرجات كارنامه نتايج اوليه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و حداقل يكي از كد رشته محل‌هاي رشته‌هاي تحصيلي پروژه‌دار را نيز انتخاب نموده‌اند، بر اساس جدول ذيل برگزار خواهد شد. ضمناً براي آن دسته از داوطلباني كه مجاز به شركت در آزمون دو پروژه مي‌باشند، دو كارت ورود به جلسه به صورت جداگانه قابل دريافت مي‌باشد و لازم است هزينه برگزاري آزمون تشريحي، پروژه و يا عملي را قبل از دريافت كارت ورود به جلسه آزمون مربوط، به مبلغ 150.000 ريال (پانزده هزار تومان) بابت هزينه برگزاري آزمون هر پروژهبه صورت اينترنتي كه امكان آن در سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org فراهم گرديده‌، پرداخت نموده سپس با دريافت كد پرداخت مبلغ اينترنتي و درج اين كد به همراه اطلاعات كارت اعتباري و يا شماره پرونده و كد رهگيري در قسمت مربوط (پرينت كارت ورود به جلسه آزمون) نسبت به پرينت كارت ورود به جلسه خود و برگ راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند. (داوطلباني كه در دو پروژه شركت مي‌نمايند لازم است در دو مرحله نسبت به پرداخت مبلغ فوق به صورت اينترنتي اقدام نموده و سپس نسبت به پرينت كارت ورود به جلسه در پروژه مربوط و برگ راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند). بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت ورود به جلسه اينترنتي و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايستي براي پرينت كارت ورود به جلسه اقدام نمايند.
تبصره: نظر به اينكه در كد رشته امتحاني 1352(مجموعه معماري) چهار پروژه عملي و يا تشريحي برگزار مي‌گردد، لذا براي آن دسته از داوطلباني كه در هر چهار پروژه كد مذكور مجاز شده باشند، يك كارت ورود به جلسه آزمون جداگانه در نظر گرفته شده است، كه لازم است در صورت تمايل به شركت در 1، 2، 3 و يا 4 پروژه، بابت هر يك از پروژه‌هاي مربوط مبلغ فوق را پرداخت نمايند و سپس نسبت به پرينت كارت پروژه مربوط اقدام نمايند.

كد و نام رشته يا پروژه
روز و تاريخ آزمون
اسكيس معماري(1352) – تصويرسازي (1358)
صبح چهارشنبه 28/3/93
اسكيس معماري منظر (1352)- نقاشي (1358)
عصر چهارشنبه 28/3/93
مطالعات فرهنگ و معماري ايران (1352) – تجزيه و تحليل نمايشنامه (1357) – ارتباط تصويري (1358)
صبح پنجشنبه 29/3/93
اسكيس معماري داخلي(1352) – نمايشنامه نويسي(1357) – تصوير متحرك(انيميشن) (1358)
عصر پنجشنبه 29/3/93
مجموعه برنامه‌ريزي شهري، منطقه‌اي و مديريت شهري(1350)– اسكيس‌طراحي شهري(1351)– طراحي صنعتي(1362)
صبح جمعه 30/3/93
طراحي پارچه و لباس(1364)
عصر جمعه 30/3/93

1-1- اطلاعات لازم پيرامون آزمون:
(1) تعداد سؤالات و زمان پاسخگويي، محل برگزاري آزمون و ساير اطلاعات لازم به همراه كارت ورود به جلسه آزمون در برگ راهنمايي كه همزمان با پرينت كارت ورود به جلسه قابل دريافت خواهد بود، به اطلاع داوطلبان گرامي خواهد رسيد.

flower m

عضو جدید
تمی تونیم با خودمون کاغذ ببریم روش اتود بزنیم ؟ یا خودشون کاغذ اضافه میدن ؟

passedaway

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه جریان این قبول شدگان چند برابر ظرفیت چیه؟ مثلن واسه من زده معماری اسلامی سوره قبول شدم. یعنی چی ؟

alice

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه جریان این قبول شدگان چند برابر ظرفیت چیه؟ مثلن واسه من زده معماری اسلامی سوره قبول شدم. یعنی چی ؟
راستش من نمی دونم یعنی چی ؟ فقط باید برا همه این صفحه باز بشه ؟ مال من میزنم نمی یاد همش
داوطلب مورد نظر يافت نشد و يا جزء معرفي شدگان چند برابر ظرفيت نيستيد
رو نشون می ده:(:confused:

ترنج

عضو جدید
راستش من نمی دونم یعنی چی ؟ فقط باید برا همه این صفحه باز بشه ؟ مال من میزنم نمی یاد همش
داوطلب مورد نظر يافت نشد و يا جزء معرفي شدگان چند برابر ظرفيت نيستيد
رو نشون می ده:(:confused:

دانشگاهایی که مصاحبه دارن الان چند برابر ظرفیت رو اعلام می کنن که تو روزی که در اطلاعیه مشخص شده برن واسه مصاحبه و موقع اعلام نتایج معلوم میشه تو مصاحبه قبول شدن یا نه.
منم جز چند برابر ظرفیت ها نیستم:(

alice

عضو جدید
دانشگاهایی که مصاحبه دارن الان چند برابر ظرفیت رو اعلام می کنن که تو روزی که در اطلاعیه مشخص شده برن واسه مصاحبه و موقع اعلام نتایج معلوم میشه تو مصاحبه قبول شدن یا نه.
منم جز چند برابر ظرفیت ها نیستم:(

مرسی ، ممنون :gol:فکرکردم الان کارم گیر پیداکرده باید برم سنجش

beni belazi

کاربر بیش فعال
نمیدونم با سیستم مصاحبه سوره چه قدر آشنایی...پارسال 10 تیر بود فکر کنم.... من که توی مصاحبش رد شدم واسه همین امسال انتخاب نکردم... ولی اگه نمیدونی چه سوالایی میپرسن سوالاش عقیدتی... یه فرم میدن پر کنی میخوان خلاصه زندگیت رو بنویسی... اصول و فروع دین... نماز رو پرسیدن...نظر در مورد ولی فقیه...پارسال پرسیدن که انتخابات شرکت کردی یا نه... اگه نکردی چرا؟؟!!! میپرسن نماز میخونی و روزه میگیری یا نه... دیگه معرف معرفی کردن و نوشتن سه محل آخر زندگیو و از این حرفا...... توی سه بار تجربه اعضا خانوداه ما با این دانشگاه سوالا همین بوده.... با آرامش به سوالاشون جواب بدی و چیزیکه میخوان و بگی زیاد فکر نمیکنم سخت گیر باشن...

passedaway

عضو جدید
نمیدونم با سیستم مصاحبه سوره چه قدر آشنایی...پارسال 10 تیر بود فکر کنم.... من که توی مصاحبش رد شدم واسه همین امسال انتخاب نکردم... ولی اگه نمیدونی چه سوالایی میپرسن سوالاش عقیدتی... یه فرم میدن پر کنی میخوان خلاصه زندگیت رو بنویسی... اصول و فروع دین... نماز رو پرسیدن...نظر در مورد ولی فقیه...پارسال پرسیدن که انتخابات شرکت کردی یا نه... اگه نکردی چرا؟؟!!! میپرسن نماز میخونی و روزه میگیری یا نه... دیگه معرف معرفی کردن و نوشتن سه محل آخر زندگیو و از این حرفا...... توی سه بار تجربه اعضا خانوداه ما با این دانشگاه سوالا همین بوده.... با آرامش به سوالاشون جواب بدی و چیزیکه میخوان و بگی زیاد فکر نمیکنم سخت گیر باشن...

ممنون بابت پاسختون.
مشکل اساسی من مصاحبه ی سوره نیست، چون راستش انتخاب شصتم ام هم بوده و به نظرم ارزش چندانی هم نداره. اما مسئله اینه که هنوز واسم روشن نیست رابطه ی بین این مصاحبه و قبولیش با ماجرای اسکیس های سازمان سنجش و اعلام نتایج شهریور.
یعنی نمیدونم مثلا اگه سوره برای مصاحبه بزنه پذیرفته شدم آیا سازمان سنجش هم واسم همین رو به عنوان قبولی اعلام می کنه و کلن دیگه نمره ی اسکیس و انتخابهای 1 تا 59 و اینا رو لحاظ نمی کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا