تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

newtime

عضو جدید
الان من ميگم كه اسكيس امسال موضوعش بيمارستانه يك تخت خوابيه
طراحم خودمم باور ميكنين؟؟؟

من اگه حوصله باورکردن داشتم که میشستم یخورده تمرین می کردم :biggrin:
فقط چون ایشون گفتن موضوعات یکی از این 4 تاست ، منتظر بودم ببینم اقلیشم یکی از 4 اقلیم ایران هست یا نه ؟ ;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
نهههه اگه این کارو کنی که عشق منو نیم ساعته میکنن تو اوین. قبول شدی واسم یه بلیط رفت و برگش ریودوژانیرو بگیر برای بازی های جام جهانی

ای بابا ایشون اگه بره زندان ایوین فقط به خاطر یه چی میره....به جرم گرفتن مرکز به عنوان خوونشون و راحت بودنشه....در غیر اینصورت عمرا بره اوین و اینکه گفتم مستنده به خاطر حیات وحشش بود:biggrin::biggrin: نمیدونی مخصوصا توی پارت دیروز فیلم بردار ک من باشم مجیور شدم از چه چیزهایی فیلم بگیرم...منو مجبووووور کردن....

اگه به منه که میگه شعور و شرفی که شکوهی تو معماری داره هیچکی تو ایران نداره. بدون شک اسمشو از این به بعد بیشتر میشنویم .
شکوهی اعتبار مرکز معماریه وگرنه فرهانی و علیمحمدخانی ...

newtime

عضو جدید
بچه ها این شایعاتو باور نکنید، طراح سوال اسکیس عمه خود منه، گفته اسکیس امسال طراحی مرکز پرورش خیار در رودهن هست، البته اسمش تو آزمون میشه: خانه خیار رودهن :D

من جایزه برترین پست این تاپیک رو به نیابت از مدیران عزیز، تقدیم میکنم به اون دوستی که گفت: اقلیمش کجاست؟:D و البته دیپلم افتخار برای اونیکه پرسید سوال منظر چیه:D الان من اگه بگم پیتر آیزنمن هستم پست بعدی اینه که مهندس طرح بعدیت چیه؟ اقلیمش کجاست؟:D ممکنه یکی بیاد از مبانی طرح هم سوال بپرسه:D

حالا جایزه چی هست ؟؟؟ :D

soh-rab

عضو جدید
همه تون نیم ساعت دیگه بیشتر وقت ند ارین
بعدش می رین والیبال نگاه می کنید نبینم کسی موقع والیبال پست بزنه

بعدش خدا کنه موضوع سفید باشه چه حالی می ده؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مقیاس چیو حساب کنی؟؟ ماشین حصاب میخوای چیکار؟؟؟
تو 1/100 هر 1متر 1سانت تو 1/200هر 1متر 0.5سانت تو 1/50 هم هر 1متر 2سانت بقیه رو هم تناسب بگیر حله دیگه
فقط سایت پلانه که 1/300 یا 1/400 بخوان که اونم حدودیه
یعنی کلاً حدودیه و این از همه حدودی تر:D
ماکه با دست خالی امتحان میدادیم 1000جامون تقلب مینوشتیم و قایم میکردیم وای به حال اینکه ماشین حساب ببریم.
ماشالا همه هم که خلاق یهو میبینی یکی کل جلسه رو نشسته 2مین آخر از تو ماشین حسابش 4تا شیت در میاره;)
من گير 1به 150 و 1به 250 ام
حالا مگه ماشين حساب ساده چيكار ميكنه؟كار موبايلو ميكنه يا ميشه چيزي توش قايم كرد؟؟؟

این نکته رو من از خیلیا شنیدم که واقعا لازم نیست مقیاسو دقیق رعایت کنی. بنده یکیو میشناسم سر همین عمارت نظر به خلیج فارس همه مدارکشو 1/100 کشید در حالیکه 1/50 میخواستن گویا، ولی ایشون نمرشو گرفت و با اینکه آزمون تئوریشو خوب نداده بود الان داره تربیت مدرس میخونه.
شانسه

2تا سوال دارم اگه میشه جواب بدین..... 1- کارت ورود به جلسه کی میاد؟؟؟ آخه من 9:30 صبح 12 تیر میام تهران 6 عصر میرسم.... ؟؟؟؟ 2- بردن کاغذ اضافی سر جلسه واسه اتود زدن موردی نداره که؟؟؟؟
كارت 11 و 12
من پارسال نميدونستم ممنوعه هم كاغذ بردم هم پوستي تازه با خيال راحت دراوردم اتوود زدم و اينا
اما يه دو ماهيه فهميدم ممنوع بوده
اقا من بايد ماشين حساب ببرم
بچه ها اگه موضوعاتو دارین تک خوری نکنید
:surprised: چي ميگه؟؟

همه تون نیم ساعت دیگه بیشتر وقت ند ارین
بعدش می رین والیبال نگاه می کنید نبینم کسی موقع والیبال پست بزنه

بعدش خدا کنه موضوع سفید باشه چه حالی می ده؟

اره برين نگا كنين
منم دارم ميرم

arefeh

کاربر ممتاز
نقد شکوهی که نصفش فیلم طنز نزار ابرومون میره :D

اگه به منه که میگه شعور و شرفی که شکوهی تو معماری داره هیچکی تو ایران نداره. بدون شک اسمشو از این به بعد بیشتر میشنویم .
شکوهی اعتبار مرکز معماریه وگرنه فرهانی و علیمحمدخانی ...

نه دیگه نشد...حالا شگوهی یه طرف عسگری پورم ی طرف....عاشقشم....

soh-rab

عضو جدید
خدایی مردانه بازی کردن
درود بر شرفشون انرژی بره طرفشون
از مجموع 6 امتیاز 4 تا برای ما 2 تا بر ای ایتالیا

دیگه وقتی نمونده
همین

mbarsen

عضو جدید
حرفمو پس میگیرم کارام خوب نیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستن،فقط یکی دوتاش خوب شده که فقط راندوش 2 ساعت طول کشید،یه کاری کردی باز اعتماد به نفسمو از دس بدم،پارسال کار نکردم،رتبه 228و الکی از دس دادم الانم با 612 فک نکنم به جایی برسم

این داوره اعصابه مارو خورد کردا
قهرمانی تو چنگ ما منظریاس :))))

rojmanesi

عضو جدید
حرفمو پس میگیرم کارام خوب نیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستن،فقط یکی دوتاش خوب شده که فقط راندوش 2 ساعت طول کشید،یه کاری کردی باز اعتماد به نفسمو از دس بدم،پارسال کار نکردم،رتبه 228و الکی از دس دادم الانم با 612 فک نکنم به جایی برسم

به هر حال آرزوی موفقیت رو واست دارم
روز اسکیس خون سرد باش... ایده ای که اول به نظرت میرسه رو تکمیل کن بهتر از کار ناقصه ...
قبلنم بهت گفتم دوست من...:w05::w16:

arefeh

کاربر ممتاز
به نظرم تو ترکیب حجمی کارش فوق العادس. از همه اساتید دسش قوی تره

سقف شیبدار ک باهاش زندگی میکنه...اساتید من الجمله آقای شکوهی گفتند ک بچه های عسگری توی اسکله و توفقگاه و کلا سقف شیبدار حرف اول رو میزنند...بله استاد ماست دیگه...ما اینیییم....بزن دست قشنگرو به امید اینکه امسال اقلیم شمال بدن....و بچه های ما بترکوونند و دانشگاه بهشتی و تهران تصرف کنند;)

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمدمای کنکور فضا رو تلطیف کنید عزیزان، اینجوری میترسم هممون اسیر صحنه آرایی خطرناک سنجش بشیم. جدای از بحث شیرین شوهر عمه، اصولا باید تو این لحضات استرس داشته باشیم(من که دارم خداییش:D)، ولی به سفارش آرتور بزرگ استرس نداشته باشید، چرا که اسکیس سوال نیست که بلد نباشیم، بلکه در نهایت ما باید یه ساختمون بکشیم:D

راستی اسکیس پیارسال رو تمرین کردین؟ مسخره ترین اسکیس بود انصافا، نه به خاطر اینکه مدارک زیاد میخواست، من تو همون پلان و سایت پلانش گیرم:D انقدر کم فضا هست و متراژهایی که داده خارج از تناسب که پلانشو هر کاری میکنم چرت در میاد. و یه نکته مهمتر، حالا اگه خواستیم حتی شده یه گوشه از کارو 2 طبقه کار کنیم که تو برش جذابتر در بیاد، هیچ جایی برای نشون دادن اون طبقه دوم وجود نداره تو اون صفحه. و البته پارکینگی که میخواد و ما مستلزم هستیم زیرزمین طراحی کنیم براش، ولی باز جایی برای کشیدن پارکینگ نیست. چیکار باید بکنیم وقتی جا برای مدارک نیست رو صفحه؟! عجب بساطیه.

kh_memar67

کاربر فعال
سلام دوستیا،شما کی میرین تهران؟
من فردا ساعت 4 حرکت میکنم،واییییییییییییییییییییییییییییییییی.........الانم دارم مطالب و نکاتی که دارمو جمع بندی میکنم،کارت ملی هم پیدا نشد:(........درکنار تمام استرسها حس خوبی دارم مطمئنم خوب تموم میشه حالا با هر موضوعی و با هر اقلیمی;)

arefeh

کاربر ممتاز
دمدمای کنکور فضا رو تلطیف کنید عزیزان، اینجوری میترسم هممون اسیر صحنه آرایی خطرناک سنجش بشیم. جدای از بحث شیرین شوهر عمه، اصولا باید تو این لحضات استرس داشته باشیم(من که دارم خداییش:D)، ولی به سفارش آرتور بزرگ استرس نداشته باشید، چرا که اسکیس سوال نیست که بلد نباشیم، بلکه در نهایت ما باید یه ساختمون بکشیم:D

راستی اسکیس پیارسال رو تمرین کردین؟ مسخره ترین اسکیس بود انصافا، نه به خاطر اینکه مدارک زیاد میخواست، من تو همون پلان و سایت پلانش گیرم:D انقدر کم فضا هست و متراژهایی که داده خارج از تناسب که پلانشو هر کاری میکنم چرت در میاد. و یه نکته مهمتر، حالا اگه خواستیم حتی شده یه گوشه از کارو 2 طبقه کار کنیم که تو برش جذابتر در بیاد، هیچ جایی برای نشون دادن اون طبقه دوم وجود نداره تو اون صفحه. و البته پارکینگی که میخواد و ما مستلزم هستیم زیرزمین طراحی کنیم براش، ولی باز جایی برای کشیدن پارکینگ نیست. چیکار باید بکنیم وقتی جا برای مدارک نیست رو صفحه؟! عجب بساطیه.

فقط باید با تناسب بکشی...یه پلان وقتی تناسب داره هر زمینی ک بهت بدن کافیه بر اون تناسب بزرگ و کوچیک کنی...در ضمن حتما ک نباید همه پلانها رو کشید...کنار راه پله ات کافیه بگی ک به کجاها و چه طبقاتی میری....بعد خودت داری میگی ک تو مقطع میخوای نشون بدی این یعنی کارت تو یه طبقه خلاصه نمیشه.:)
موفق باشی

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
111.jpg

دوستان عزيز يه سوال مهم دارم
اگه ازمون يه پرسپكتيو خاستن كه ناظرش از رو يه سكوي 80 سانتي داره به بنا نگاه ميكنه پرسپكتيوش چطوري ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قد ناظر اگه 170 باشه با 80 ميشه 250 يني چشم ناظر تا رو زمينو 250 در
نظر بگيري؟ بهد بالاي خط افق كه به تناسب (همو قضيه كه اگه ناظر ارتفاعش ايكسه بالاي خط افق هم 2ايكس و اينا رعايت بشه داريم؟؟)چطوري ميشه كلا؟

arefeh

کاربر ممتاز
عسگري پور سقف شيبدار خوب ميكشه؟يا شكوهي؟ خوب منم خوب ميكشم كه چي؟
مگه كنكور گذاشتن كه هر كس بهتر بكشه درصد بشتري بزنه؟نه گذاشتن هر كي ايدش قوي تره درصدشم بيشتر باشه
تازه الانا تو اقلم شمال يه سقفايي اومده صافه ابو جمع ميكنه
والا

تشنج كرد؟؟كي؟؟؟

به این نتیجه رسیدم ک اینجا همه بدجور استرس دارند ک تا یه جرفی میزنی سریع به خودشون میگیرن....اصلا اگه یه درصد هدف من استرس میبود ک نی...الان کاملا موفق شدم و اونهایی ک استرس بهشون وارد شد موفق نخواهند شد....
من خودم بلد نیستم سقف شیبدار هم از عمد گفتم ک کسایی ک بلد نیستنو پیدا کنم امیدوار شم....هاهاها.
بابا بیخیییااااااال.هر کی هر چی بلده نتیجه زحمتی بوده ک کشیده...حالا من دوست دارم موضوع اقلیم امسال گرگان باشه یا شمال دلیل نمیشه همون باشه و شما اینجور حرصی شی...نکنید این کار رو ضرر میکنید...گفته باشم.نزارید با شما دوستان عوام بازی کنند ک به هدفشون برسند....
ایشالله هر کی واقعا زحمت کشیده و نیت پاکی داشته و تو این مدت هم رشته ایه خودشو اذیت نکرده قبول بشه....(اونهایی هم ک اذیت کردند بدونند و آگاه باشند مجازات تو همین دنیاست بترسید از روزی ک نتایج میاد و شما قبول نشوید پس توبه کنید ....:D)من ک خیلیها اذیتم کردن ایشالله خدا خودش به اعمالشون رسیدگی می کنه:biggrin:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
راستي
قابل توجه كساني كه ماژيك مورد نظرشون خشك شده و تو شهرشون ماژيك پيدا نميشه
مث من
شما همون ماژيك قبليتونو سرشو بكشيد بيرون و با يه سرنگ يه كوچو.لو الكل سفيد بريزيد تو بدنش و سرشو ببنديد
بعدش يكم بالا پايينش كنين
حالا ماژيك شما مثل روز اولش شده و از 5500تا 8500 تومان صرفه جويي كرديد

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اون نیست، همخوانی ندارن فضاهاش. آمفی تئاتر 40 نفری، بعدش 60 متر مربع نمازخونه! در حالیکه فضای اصلی که جلسات باشه 40 متریه...مشکل اصلی موضوع کنکور اینه که طراح خودش یبار نمیشینه امتحان کنه ببینه چی در میاد. میگه برش1/50 بکشید، ولی اکثرا جا نمیشه. متراژ میده ولی جا برای 2 طبقه نداره. این وقتی اشاره کرده پارکینگ برای 4 نفر، یعنی رضایت میده ما یه اشاره بکنیم که پارکینگم زیرزمینه خودت تصور بکن؟:D

بهترین کار اینه که آدم کار خودشو بکنه. اصلا کی خط کش میذاره فضاهارو متر کنه...

arefeh

کاربر ممتاز
منظورم اون نیست، همخوانی ندارن فضاهاش. آمفی تئاتر 40 نفری، بعدش 60 متر مربع نمازخونه! در حالیکه فضای اصلی که جلسات باشه 40 متریه...مشکل اصلی موضوع کنکور اینه که طراح خودش یبار نمیشینه امتحان کنه ببینه چی در میاد. میگه برش1/50 بکشید، ولی اکثرا جا نمیشه. متراژ میده ولی جا برای 2 طبقه نداره. این وقتی اشاره کرده پارکینگ برای 4 نفر، یعنی رضایت میده ما یه اشاره بکنیم که پارکینگم زیرزمینه خودت تصور بکن؟:D

دقیقا منظور من جمله آخرته فقط هر چی رو گفتن براشون بکش خودشون تو تصحبح متوجه سئوال مسخرشون میشن شرمنده میشن به همه 100 میدن:biggrin:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي
قابل توجه كساني كه ماژيك مورد نظرشون خشك شده و تو شهرشون ماژيك پيدا نميشه
مث من
شما همون ماژيك قبليتونو سرشو بكشيد بيرون و با يه سرنگ يه كوچو.لو الكل سفيد بريزيد تو بدنش و سرشو ببنديد
بعدش يكم بالا پايينش كنين
حالا ماژيك شما مثل روز اولش شده و از 5500تا 8500 تومان صرفه جويي كرديد

قابل توجه اون دسته از دوستا که میخوان این کارو بکنن
نکنیییییییییییییییید اینکاروا
یهو سر جلسه ماژیکاتون خط نمیکشه بیچاره میشیدااااااا
من از الان یسر ماژیک زاپاس گرفتم که بهشون دست نمیزنم سر جلسه تموم نشه شما میخوای با الکل روونش کنی؟؟
نکنیداااااااااااااااا

جمله های دونفیدلیو رو باید با آب طلا سردر مرکز معماری بنویسن

ول كنين بابا
ناراحت نشين اينا شوخيه
من كه رتبم 1 ميشه
در هر شرايطي
با هر سوالي
با هر سقف و اقليمي
حتي اگه طراح بابام باشه يا عمه ي بدجنسم باشه :دي
اقا از اول من گفتم اولم
دومم عارفه حالا بقيه بجنبن برسن به ما

خب آخه چرا ناراحت نشیم؟؟ این چه شوخیه آخه میکنی؟؟
چند بار بگم رتبه 1منم؟؟ بزار رتبه 1بشم در تالار حسابداری رو روت بستم نشستی اونجا انتگرال نامعین حساب کردی بهت میگم.

دقیقا منظور من جمله آخرته فقط هر چی رو گفتن براشون بکش خودشون تو تصحبح متوجه سئوال مسخرشون میشن شرمنده میشن به همه 100 میدن:biggrin:

خب به همه 100 بدن که فایده نداره:d
اونوقت رتبه 300-400هایی که 6ماه تو خونه نشستن و کوکو سیبزمینی درست کردن قبول میشن ما هیچی

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
untitled.jpg
بابا شما چرا منو درك نميكنين
من فردا ميرما
ديگه نميبينين منو ها
از ما گفتن
اقا من ميگم به تناسب قد ناظر هر چي باشه بالاشم همون برابر مقياس ميگيريم تو ديد ناظر
من ميخام نشون بدم اگه ادم از بالاي يه سكو به يه بنا نگاه كنه
يا به قول رفيقمون سوار خر باشه ساختمونو چطوري ميبينه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
می شه یه زحمت بکشی یه مقطع بکشی من ببیندم در چه حدی باید کار کنیم
می شه این نوشته ها رو تبدیل به تصویر کنی
مگر نشنیدی یه تصویر خوب بهتر از هزار کلمه هست
الان کلمه هات شمردم دقیقا هزار تا بود
به این سوی چراغ تایم سیورم رو بردن و هنوز که هنوزه پس نیاوردن. خب تا دقیق از تو کتاب نبینم که نمی تونم تبدیل به تصویرش کنم حتی شماتیک ... من بهزادم عماد زند:whistle: که نیستم!

درس عبرت نمیگیری تو؟ نه؟ یه بار همین شوخی رو با گلابچی کردی انداختت بیرون یادته؟
منظور خاصی نداشتم و استاد بزگوارتون آقای صدیق هم برام عزیز و محترمه

بچه ها مقوايي كه ميدن بهمون 35*50 هست اره؟ بايد يه شاسي بگيريم كه از اطراف يكمي بزرگتر باشه نه؟؟؟
بهتره از این میزهای پایه دار که تو پست های قبلی بچه ها معرفی کردن تهیه کنید که علاوه بر مزایایی که گفتن میتونین در صورت کمبود کاغذ چرکنویس از سطح رویی اون مثل وایت برد استفاده کنین و هر قدر دلتون میخواد روش خط بکشین

همون که گفتی: اصلا آقایون(و احتمالا خانومها) به خودشون زحمت نداده بودن بشینن یه بار سوال رو در ارتباط با شیت ها چک بکنن ببینن اصلا مقدوره واسه ملت که بتونن به سازی که میخوان براشون بزنن، برقصن... گویا خدا تومن هم پول میگیرن واسه طراحی همین سوالات مذبذب

بهترین کار البته سرمشق قرار دادن رهنمود آرتور بزرگ هست ... و اینکه تو مسیر "بالاخره یه ساختمون طراحی کنیم" به هیچ چی هم فکر نکنیم ابدا

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
قابل توجه اون دسته از دوستا که میخوان این کارو بکنن
نکنیییییییییییییییید اینکاروا
یهو سر جلسه ماژیکاتون خط نمیکشه بیچاره میشیدااااااا
من از الان یسر ماژیک زاپاس گرفتم که بهشون دست نمیزنم سر جلسه تموم نشه شما میخوای با الکل روونش کنی؟؟
نکنیداااااااااااااااا

شمام اگه واسه خاطر يه ماژيك به هزار جا سر بزنين و پيدا نكنين
همين كاريو ميكني كه من كردم
دعوات ميكنم كه دعوا كني كه جو متشنج بشه ها
باز پست زدي؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
شمام اگه واسه خاطر يه ماژيك به هزار جا سر بزنين و پيدا نكنين
همين كاريو ميكني كه من كردم
دعوات ميكنم كه دعوا كني كه جو متشنج بشه ها
باز پست زدي؟
من یه پست زده بودم یهو حذف شد:cry:
عجب پستی هم بود از این کارا که 600 تا کامنتو باهم جواب میدادی بود ذوغ داشتم 600تا نقل قول گرفتم همه رو جواب دادم اما یهو همش پرید.
از این راهکارا یاده بچه ها بده فردا سر جلسه یکی رد شد از کنارت بصورت کاملا اتفاقی بگه تو تیک آفی تو بگی آره بعد با مشت بزاره پای چشت و ماژیک تموم شدشو بکنه تو دماغت و بره:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
خب به همه 100 بدن که فایده نداره:d
اونوقت رتبه 300-400هایی که 6ماه تو خونه نشستن و کوکو سیبزمینی درست کردن قبول میشن ما هیچی

نه دیگه تو پست قبلیم گفتم فقط اونهایی ک زحمت کشیدن....مثلا به من باید 200 بدن...:biggrin::D

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
اقا من فهميدم
دست دنفي درد نكنه با اون كه اول اسمش p داره پارادميز؟
اقا شما يه ساختمون دارين به ارتفاع 8 طبقه حدود 24 متر
ساختمونه رو اتود كنيد در حد دوتا خط ساده بعدش قد ناظر رو لحاظ كنين بعد افق بكشيد و ساير مراحل
asli.jpg

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من یه پست زده بودم یهو حذف شد:cry:
عجب پستی هم بود از این کارا که 600 تا کامنتو باهم جواب میدادی بود ذوغ داشتم 600تا نقل قول گرفتم همه رو جواب دادم اما یهو همش پرید.
از این راهکارا یاده بچه ها بده فردا سر جلسه یکی رد شد از کنارت بصورت کاملا اتفاقی بگه تو تیک آفی تو بگی آره بعد با مشت بزاره پای چشت و ماژیک تموم شدشو بکنه تو دماغت و بره:biggrin:
اقا بي جنبه هاش اين كارو نكنن
بدبخت بيچاره ها رو خريداريم

اقا جا داره اينجا از زحمت تمامي دوستان عزيزي چه امسال چه پارسال برام زحمت كشيدن
از داشته هاشون در اختيارم قرار دادن
بهم لطف و محبت كردن
با شرايطي كه داشتم كاري كردن كه قطعا احساس ميكنم الان در جاي خودم بهترينم و هر چي دارم از لطف خدا و همكاري دوستان عزيزم و تلاش خودمه
كوچيك همه هستم
هر كي ذره اي بهم ياد داده من ايشونو استاد خودم ميدونم
دوستاني كه سال گذشته به اينجا رفت و امد داشتن و دوستاني كه امسال در جمع ما بودن
اونايي كه حضور مرئي داشتن و اونايي كه نامرئي بودن
تشكر ميكنم از همكاري صميمانه ي دوستانم
استاد بزرگ و عزيزم كه الفباي معماري به من ياد داد و بدون شك ميگم اگه كسي به من حركت داد ايشون بود كه متاسفم كه شايد اجازه ندارم اسميس ازشون ببرم اقاي مهندس ن.ع
دوست صميمي و عزيزم اقاي مهندس م.ل
دوست عزيز و بزرگوارم draz عزيز
ابراهيم عزيز
دنفي عزيز كه اين اواخر زحمت دادن بهشون
تيماج عزيزم كه با سر يه كاري كمك بزرگي كردن بهم
دوستان عزيز سال گذشته هادي عزيز
ركساناي عزيزم كه نميدونم چي بگم محبتي بهم كرد كه شايد خودم در حق كسي نكردم
ياشل عزيزم
رسول عزيز
دوست و همراهم my world عزيز
دوست و همكار قديمي تا به امروزم arch1 teh عزيز
مهدي قويدل عزيز
با سپاس از همكاري صميمانه همه دوستاني كه اسمشونو نوشتم و شرمنده از كساني كه حضور ذهن ندارم ولي قطعا همشون در پيشرفت من نقش به سزايي داشتن
جا داره از كمك دوست گلم سودابه هاشمي نيا مدرس اسكيس كه تو اين تالار هم فعاليت دارن تشكر كنم
و با سپاس فراوان از hagir عزيز كه من مدت زيادي با ايشون مطالعه كردم و خيلي بهم كمك كردن
در انتها عذر خواهي ميكنم از اقاي مهندس امير شقاقي و صديق و پيرداوري و همه اساتيدي كه چيكار كنيم يكم كپي مپي كرديم كتاباتونو ديگه
ممنون از همه
گل گل

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
Untitled.jpg
نه دیگه تو پست قبلیم گفتم فقط اونهایی ک زحمت کشیدن....مثلا به من باید 200 بدن...:biggrin::D
به منم 170 بدن راضی ام:d
نه 201 بدن که اول شم:d

اقا من فهميدم
دست دنفي درد نكنه با اون كه اول اسمش p داره پارادميز؟
اقا شما يه ساختمون دارين به ارتفاع 8 طبقه حدود 24 متر
ساختمونه رو اتود كنيد در حد دوتا خط ساده بعدش قد ناظر رو لحاظ كنين بعد افق بكشيد و ساير مراحل
مشاهده پیوست 157367

بعد میخواد رتبه یک شه
خط افق رو اول میکشی بعد اندازه 1 طبقت رو در میاری مثلا 2.5 یا 3.00 که ارتفاع سقفه بعد کمی ازش کم میکنی یه خط عموی پایین خط افق میکشی مثلا 2سانت تو مقیاس یک صدم بعد هم 1سانت رو خط افق میکشی که در کل میشه 3متر که 2مترش پائینه 1مترش بالای خط افق
بعد هرچند تا طبقه داشتی روش اضافه میکنی دیگه

Untitled.jpg

ول کن اصلا این حرفارو بیا برات آهنگ گذاشتم گوش کن پیرامیدزو بگو پارمیدا:biggrin:
http://uplod.ir/7dws6mgved24/Helecaters.MP3.htm

وضعیت
موضوع بسته شده است.