تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kh_memar67

کاربر فعال
take offجون ببخش که دیر شد ظهر هرچی سعی کردم اتچ نمیشد الانم مجبورم دونه دونه واست بفرستم زیاد نی 5صفحه اس

گریز یه نقطه درون یه نقطه بیرون

پیوست ها

• 20130627_132128-1.jpg
    20130627_132128-1.jpg
    33.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 20130627_132157.jpg
    20130627_132157.jpg
    36.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
images (1).jpgimages (2).jpg
چرا کسی جواب این رو نمی ده؟؟؟
بنظر منم اشتباهه خب. شما خودتو بزار جای اون کسی که رو صندلی اول نشسته جیزی حدود 13-14 متر بالا سرش خالیه. خب چرا؟؟؟
سقف سینما میتونه صاف باشه یا نهایتش کمی انحنا داشته باشه. اصلا این سقفه اجرایی نیستش.
اینم چند نمونه مقطع سینما

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یه زمونی دوستان میومدن و آهنگ میزاشتن باهاش اسکیس بزنن
الان من 2تا آهنگ میزارم از فکر و خیال اسکیس بیاید بیرون:)
تکنوازی 3تار توسط استاد بزرگ احمد عبادی در دستگاه دشتی
http://uploadtak.com/images/f582_daSHTI.mp3
منو کفن کنن یبار از اول تا آخر این تکنوازی احمد عبادی رو گوش کنید
و
باد شوق عبدالحسن مخاباد
http://uploadtak.com/images/l7354_Badeh_Showgh56541.mp3

آخرین ویرایش:

kh_memar67

کاربر فعال
ببخش که یه ذره بی کیفیته ولی قابل خوندن هست

پیوست ها

• 20130627_132313.jpg
    20130627_132313.jpg
    27 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 20130627_132253.jpg
    20130627_132253.jpg
    33.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Tanin_hd

عضو جدید
بچه ها راهی وجود داره که بشه راپید روترینگ خشک شده رو قابل استفاده کرد؟:(

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها راهی وجود داره که بشه راپید روترینگ خشک شده رو قابل استفاده کرد؟:(
بزارش تو آبجوش من یه قلم فرانسه دارم واسه زمون تیرکمون شاه جوهر توش خاکستر شده بود با آب ولرم کم کم درستش کردم.
فقط سعی کن با دقت تیکه تیکش کنی راپید روترینگو میشه همه جاشو وا کرد

soh-rab

عضو جدید
راستی یه زمونی دوستان میومدن و آهنگ میزاشتن باهاش اسکیس بزنن
الان من 2تا آهنگ میزارم از فکر و خیال اسکیس بیاید بیرون:)
تکنوازی 3تار توسط استاد بزرگ احمد عبادی در دستگاه دشتی
http://uploadtak.com/images/f582_daSHTI.mp3
منو کفن کنن یبار از اول تا آخر این تکنوازی احمد عبادی رو گوش کنید
و
باد شوق عبدالحسن مخاباد
http://uploadtak.com/images/l7354_Badeh_Showgh56541.mp3
آفرین معلومه که اهل حس و حالی لذت بردم ایشالله بعد من که نفر یک معماری می شم دان تیروون قبول بشی و با هم بشینیم تمام چیزای خوب رو گوش کنیم

مشاهده پیوست 156900مشاهده پیوست 156901
بنظر منم اشتباهه خب. شما خودتو بزار جای اون کسی که رو صندلی اول نشسته جیزی حدود 13-14 متر بالا سرش خالیه. خب چرا؟؟؟
سقف سینما میتونه صاف باشه یا نهایتش کمی انحنا داشته باشه. اصلا این سقفه اجرایی نیستش.
اینم چند نمونه مقطع سینما

من منظورم اینه که میشه سقف شیبش با کف سالن یکی باشه ؟یعنی مصححین گیر نمی دن که چرا اینجوریه؟

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام
...
...
راستی من واسه اسکیس کار نکردما
به به مشتاق دیدار ....بعدش هم مثل اینکه تو هم میخوای اسناد "وانمود کردنـتو" رو کنم و تشت بی آبروییت رو از بالای نورگیر طبقه هفتم بندازم تو حیاط مرکزی:
1- :w10:
2- :whistle:
3-:twisted:

آدم قشنگ نزدیکی یه واقعه مهیب رو احساس میکنه وقتی میاد اینجا:D یکی میگه اصلا کار نکردم، یکی میگه دیگه کار نمیکنم، یکی میگه میخوام برم نجاری، یکی میگه چرا خالی میبندین که کار نکردین، یکی میگه میخوام برم تیم ملی... بعد تازه میری تاپیک بقل که استراحت کنی، یکی میگه من لیسانسم کشاورزیه، میخوام رتبه 1 معماری بشم، چقدر باید بخونم؟:D

من تا حد زیادی مطمئنم موضوع سیاسی نمیاد و موضوعی که طرح میشه ایدش جوریه که نمیشه پیشبینیش کرد. مگر اینکه بطرز عجیبی بدون زمینه باشه، مثل شورای محله در هر شهری که خواستین. وگرنه حتی اگه خونه دو خوابه هم بدن تو یه زمینه ای میذارنش که ایده جدید و خاص داشته باشه. حالا همه اینا به کنار، ما 3-4 تا موضوع محتمل رو هم تمرین کنیم باز فرق خاصی نمیکنه، تو تمرین همونیکه قراره بکشیم رو میکشیم:D مشکل ما این نیست که نمیتونیم طراحی کنیم، ما اون چیزی که به ذهنمون میرسه رو نمیتونیم رو کاغذ بیاریم، باید انقدری سادش کنیم که بشه کشیدش، بعد ساده کردنم میشه همون طرحی که همیشه میکشیم:D در کل آخرش به این نتیجه میرسیم که دیگه تمرین نکنیم بریم برای ریکاوری که تا آزمون بدنامون آماده باشه:D

پ.ن: من شوخی میکنما، یهو دست از کار نکشید بعد نتایج بگید تو ما رو از راه بدر کردی...

میگم چرا مدتهاست خستگیم در نرفته! نگو باید میرفتم تاپیک بغل:biggrin: (واسه کوفتگی کدوم تاپیک رو پیشنهاد میکنی ای از راه بدر کننده؟)
===============================
به قول دوستی هرچی به ذهنمون رسید رو همون اول باید بکشیم اگه بخواهیم متفاوتش کنیم همون میشه که گفتی و فقط زمان از دست میدیم

من خودم به شخصه دونفیدلیو رو بعنوان مربی برتر سال بهمراه بهزاد خان انتخاب میکنم و لقب افتخاری مربی تیم ملی رو بهشون میدم.
شما لطف داری ولی کی رو با کی گذاشتی بغل هم ... دونفی بزرگ فرگوسن باشه ما استاد اسدی هم نیستیم.
همون که گفتم تویله. وجه تسمیش هم از تو + یله میاد که میشه در رهایی و اینجو چیزا اونیکه شما میلی محل نگهداری گاو و گوسفنده ولی این که من گفتم یه جاییه کنج خونه خودم که بطور اتفاقی یه بز رفته توش:yellowcard:
مثل این که قرصهایی که سهراب میگفت بهت ساخته ها:biggrin::biggrin: فقط مواظب باش چینی نندازن بهت ... ساقی های این دور و زمونه دیگه مرام و معرفت سابق رو ندارن

آخرین ویرایش:

soh-rab

عضو جدید
شما لطف داری ولی کی رو با کی گذاشتی بغل هم ... دونفی بزرگ فرگوسن باشه ما استاد اسدی هم نیستیم.

می گم ویتامین 3 هم که نگاه میکنی شاهد عقد هم که بودی یبارگی سینما هم می خوایی برو:biggrin:

به قول دوستی هرچی به ذهنمون رسید رو همون اول باید بکشیم اگه بخواهیم متفاوتش کنیم همون میشه که گفتی و فقط زمان از دست میدیم
آخه اگه چیزی به ذهنمون نرسید چی فکر کنم باید بریم ذهنمون رو عوض کنیم:biggrin: یا من میام سر جلسه ذهنم رو با تو طاق می زنم اون موقع یا طاق درسته و هر دومون پایدار می مونیم یا کلن طاق فرو می ریزه و هرمون رو از سرجلسه به عنوان نخاله ساختمانی (بلا نسبت) می اندازن بیرون:biggrin:

اندر راههای تقلب
من به جای اینکه بشینم کار کنم به این فکر می کنم که چطور تقلب کنیم یادتون گفتم نخ ببندیم
بیاید واقعا نخ ببندیم سر جلسه به هم کمک کنیم اینجا که خیلی بهم کمک کردیم

بعد یه راهکار که پس فردا شنبه برم عملیش کنم
من یه تک پوش سفید برم بگیرم و تمام احجام معماری رو که به درد اسکیس می خورن چاپ کنم روی اون و اون رو روز اسکیس بپوشم و بیام سرجلسه به نظرتون گیر میدن ؟ چون گفته با خودتون کاغذ نیارین نگفته که تی شرت طرح دار نپوشید خیلی فکر باحالیه نه!!!

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
جمع خودموني شده
سهراب انگشتشو كرده تو سوراخ سد
دنفي لباسشو در اورده اتيش زده داره ميدوه وسط راه اهن
بهزاد دندانش لق شده اصلا به روي خودش نمياره ميخاد بده براش بكارن تازه به تازگي صاحب خواهري شده
پيراميد پسر با سليقه يا شده و خيلي مهمان نوازه و از شير ،دوغ و پنير و كره ميگيره
تيكيم اي گه گداري ميپلكه اينور اونور
سهراب سهرابو يادم رفت ،سهراب قبل نبرد با رستم بازوبندشو در اورده ميگه من پسر رستمم احترام بزارين
والا

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
می گم ویتامین 3 هم که نگاه میکنی شاهد عقد هم که بودی یبارگی سینما هم می خوایی برو:biggrin:

....
آخه اگه چیزی به ذهنمون نرسید چی فکر کنم باید بریم ذهنمون رو عوض کنیم:biggrin: یا من میام سر جلسه ذهنم رو با تو طاق می زنم اون موقع یا طاق درسته و هر دومون پایدار می مونیم یا کلن طاق فرو می ریزه و هرمون رو از سرجلسه به عنوان نخاله ساختمانی (بلا نسبت) می اندازن بیرون:biggrin:

اندر راههای تقلب
....
... یه راهکار که پس فردا شنبه برم عملیش کنم
من یه تک پوش سفید برم بگیرم و تمام احجام معماری رو که به درد اسکیس می خورن چاپ کنم روی اون و اون رو روز اسکیس بپوشم و بیام سرجلسه به نظرتون گیر میدن ؟ چون گفته با خودتون کاغذ نیارین نگفته که تی شرت طرح دار نپوشید خیلی فکر باحالیه نه!!!

:biggrin:
من کی ویتامین 3 نیگا کردم؟ من فقط برنامه های فرزاد جمشیدی رو نیگا می کنم. خیلی آدم رو مذهبی و آسمونی میکنه....برعکس سینما.... اصن یه وضی:biggrin:
راهکارت هم بیسته بیسته فقط لطفا جلو چشمم باش تو جلسه
ملت حاضر در صحنه:
_ سهراب جان یه دور میزنی ببینم اونور چه خبره
- پسر یه جا بند بگیر ببینم چه غلطی دارم میکنم آخه
- عمو "لدفن" درست واستا جحما الکی به پرسپکتیو نرن
- باز که نشستی!
- دستت رو بنداز پایین جلوشو گرفته
- نکبت تی شرت پلان ملان نداشتی؟!
- ناقلا حجمای "وانمودکننده" رو کجات پوشیدی؟

آخرین ویرایش:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اندر راههای تقلب
من به جای اینکه بشینم کار کنم به این فکر می کنم که چطور تقلب کنیم یادتون گفتم نخ ببندیم
بیاید واقعا نخ ببندیم سر جلسه به هم کمک کنیم اینجا که خیلی بهم کمک کردیم

بعد یه راهکار که پس فردا شنبه برم عملیش کنم
من یه تک پوش سفید برم بگیرم و تمام احجام معماری رو که به درد اسکیس می خورن چاپ کنم روی اون و اون رو روز اسکیس بپوشم و بیام سرجلسه به نظرتون گیر میدن ؟ چون گفته با خودتون کاغذ نیارین نگفته که تی شرت طرح دار نپوشید خیلی فکر باحالیه نه!!![/QUOTE]

عالیه این فکر دخترا بیاین ما هم مانتو بدیم واسه چاپ،پلان و دیاگرامو و ترکیب حجم روش چاپ کنیم:biggrin:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها يه سوالي ايوانخانه داده به اسم موزه رنگ
حالا بهزاد باز دعوا ميكنه و ميگه بابا يه موزه طراحي كن
باشه موزه ميكشم اما گفته به منظور شناساندن معماري و فضاهاي ان و تاثير رنگ در ان
كسي چيزي به ذهنش ميرسه؟
بعدم سهراب من اصلا سينما طراحي نكردم تو كارام دليل خاصي داره گير دادي به موزه؟

و اينكه تو نويفرتم گشتم در مورد نمايش رو حوضي و اينا چيزي ننوشته بود!

آخرین ویرایش:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها يه سوالي ايوانخانه داده به اسم موزه رنگ
حالا بهزاد باز دعوا ميكنه و ميگه بابا يه موزه طراحي كن
باشه موزه ميكشم اما گفته به منظور شناساندن معماري و فضاهاي ان و تاثير رنگ در ان
كسي چيزي به ذهنش ميرسه؟
بعدم سهراب من اصلا سينما طراحي نكردم تو كارام دليل خاصي داره گير دادي به موزه؟

اون چوب و فلک کو ...
=====================
یه موزه طراحی کن + اهمیت دادن به بحث داخلی(مخصوصا جداره ها) (اینجا دیگه نمی تونیم از زیر راندو قسر در بریم)
مجله معماری و فرهنگ یه شماره ویژه داره با عنوان رنگ و معماری(یا همچین چیزی) که خب الان دیگه وقتش گذشته ... ایشالا واسه طرح 1 سراغش بری:D
خداوند مرکز و ایوانخانه و آکادمی و پارسه و اکسین و مدرسان و قلم چی و ... با خاک یکسان کنه صلوات...(سنجش هم هکذا)

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون چوب و فلک کو ...
=====================
یه موزه طراحی کن + اهمیت دادن به بحث داخلی(مخصوصا جداره ها) (اینجا دیگه نمی تونیم از زیر راندو قسر در بریم)
مجله معماری و فرهنگ یه شماره ویژه داره با عنوان رنگ و معماری(یا همچین چیزی) که خب الان دیگه وقتش گذشته ... ایشالا واسه طرح 1 سراغش بری:D
خداوند مرکز و ایوانخانه و آکادمی و پارسه و اکسین و مدرسان و قلم چی و ... با خاک یکسان کنه صلوات...(سنجش هم هکذا)
ای بابا:D

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
... تو نويفرتم گشتم در مورد نمايش رو حوضي و اينا چيزي ننوشته بود!
طبعا چون اونا نمایش روحوضی و سیاه بازی و اینا ندارن خب تو نویفرت هم خبری ازش نیست اما در مورد تئاتر عروسکی تو نسخه ای از نویفرت که من داشتم(فکر کنم ترجمه آقای ترشیزی بود) راجع بهش یه مطالب مختصری بود با یکی دوتا مقطع. توی تایم سیور اگه یه وقتی نگاه بکنی که اصلا مفصل قضیه رو توضیح داده با دیاگرام و مقطع و ابعاد و اندازه.
الان که چند دقیقه ای بیشتر به آزمون اسکیسمون نمونده:smile: خیلی جای این حرف ها نیست ولی به خاطر اینکه مهرماه واسه طرح1 احتمالا لازمت بشه فعلا این رو داشته باش:
یه تئاتر عروسکی داریم که عروسک گردان باید کنار عروسک باشه یعنی با اون یه بازیگر واحد رو شکل بده مثل نمونه تقریبا مشابه و معروف خودمون کلاه قرمزی و پسرخاله و بقیه شون(البته غیر از فامیل دور که عروسک گردان نداره؛ بس که زنده اس روپای خودشه قربونش برم:d) عروسک گردانی که اونو دستش میکنه یه فضای مفصل با قدرت مانور بالا در زیر ســن لازم داره یعنی حداقل 2.20 ارتفاع باید داشته باشه (تازه نور هدایت و تهویه و پانل کنترل مرتبط با اتاق کارگردان و... اینا هم میخواد)
در نوع دیگه ای عروسک گردانها دور از عروسک هستند(و نمونه آشناش واسه ماها خیمه شب بازیه یا اپراهای عروسکی که آقای بهروز غریب پور اجرا میکنه) عموما به یک فضای مناسب در بالای سـن نیاز داریم که از اونجا کار هدایت عروسک انجام بشه که دو حالت داره: یا خود اون فضا هم باید توسط تماشاگران دیده بشه(یعنی عروسگ گردانها هم جزو بازیگران هستن) یا نباید دیده بشه که در هر حالت تمهیدات ساده ای دارن که قائدتا تو مقطع حل میشه
دسته سوم چیزیه که ما ایرانی ها با عنوان سایه بازی میشناسیم ویژگی متمایزش اینه که منابع نوری زیادی از داخل سن رو به سمت تماشاگران تابانده میشه(تا سایه کاراکترها روی پرده شکل بگیره) که این نورها و منبع ها نباید واسه تماشاگر مشکل و اذیتی ایجاد کنه که عموما با تمهیدات پلانی در قسمت پشت سـن و تمهیدات مقطع در قسمت تماشاچی قابل مدیریته (الان متاسفانه تایم سیور در دسترسم نیست که تصویرها رو بذارم)
کلا سالن تئاتر (در انواع خودش) عرصه هنرنمایی معمار تو مقطعه.

soh-rab

عضو جدید
الان که چند دقیقه ای بیشتر به آزمون اسکیسمون نمونده

چند دقیقه مونده؟:eek:

یعنی واقعا برای اسکیس این قدر با جزییات باید کشید؟ مقطع رو
بابا ما بتونیم کلش رو جمع کنیم هنر کردیم

دوستان از این میزها الان تیروون هست ؟ از این 50 در 70 ها

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

8180 دقیقه

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها کتاب خلاقیت و ایده در معماری ایرانی طایفه رو کسی داره ک یه چند تا عکس از یکسری المان های اسلامی ک به مدرن تبدیل کرده اینجا بزارخ؟

mahboooobeh

عضو جدید

سلام دوستان.....
بله که باید جزییاتو رعایت کنی،تو اینکارو نکنی بقیه این کارو میکنن....(البته نه خیلی دقیق در همین حد که داورو احمق فرض نکنی...خخخخخخ);)
از این میزایی که میگی من هفته پیش از انقلاب خریدم 50*70 ....31هزارتومن...
روبروی دانشگاه تهران، فروشگاه افق... هرچی لازم دارین وا3 اسکیس داره...

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
طبعا چون اونا نمایش روحوضی و سیاه بازی و اینا ندارن خب تو نویفرت هم خبری ازش نیست اما در مورد تئاتر عروسکی تو نسخه ای از نویفرت که من داشتم(فکر کنم ترجمه آقای ترشیزی بود) راجع بهش یه مطالب مختصری بود با یکی دوتا مقطع. توی تایم سیور اگه یه وقتی نگاه بکنی که اصلا مفصل قضیه رو توضیح داده با دیاگرام و مقطع و ابعاد و اندازه.
الان که چند دقیقه ای بیشتر به آزمون اسکیسمون نمونده:smile: خیلی جای این حرف ها نیست ولی به خاطر اینکه مهرماه واسه طرح1 احتمالا لازمت بشه فعلا این رو داشته باش:
یه تئاتر عروسکی داریم که عروسک گردان باید کنار عروسک باشه یعنی با اون یه بازیگر واحد رو شکل بده مثل نمونه تقریبا مشابه و معروف خودمون کلاه قرمزی و پسرخاله و بقیه شون(البته غیر از فامیل دور که عروسک گردان نداره؛ بس که زنده اس روپای خودشه قربونش برم:d) عروسک گردانی که اونو دستش میکنه یه فضای مفصل با قدرت مانور بالا در زیر ســن لازم داره یعنی حداقل 2.20 ارتفاع باید داشته باشه (تازه نور هدایت و تهویه و پانل کنترل مرتبط با اتاق کارگردان و... اینا هم میخواد)
در نوع دیگه ای عروسک گردانها دور از عروسک هستند(و نمونه آشناش واسه ماها خیمه شب بازیه یا اپراهای عروسکی که آقای بهروز غریب پور اجرا میکنه) عموما به یک فضای مناسب در بالای سـن نیاز داریم که از اونجا کار هدایت عروسک انجام بشه که دو حالت داره: یا خود اون فضا هم باید توسط تماشاگران دیده بشه(یعنی عروسگ گردانها هم جزو بازیگران هستن) یا نباید دیده بشه که در هر حالت تمهیدات ساده ای دارن که قائدتا تو مقطع حل میشه
دسته سوم چیزیه که ما ایرانی ها با عنوان سایه بازی میشناسیم ویژگی متمایزش اینه که منابع نوری زیادی از داخل سن رو به سمت تماشاگران تابانده میشه(تا سایه کاراکترها روی پرده شکل بگیره) که این نورها و منبع ها نباید واسه تماشاگر مشکل و اذیتی ایجاد کنه که عموما با تمهیدات پلانی در قسمت پشت سـن و تمهیدات مقطع در قسمت تماشاچی قابل مدیریته (الان متاسفانه تایم سیور در دسترسم نیست که تصویرها رو بذارم)
ممنون از شما
من خودم چون كنتر فضاها رو ديدم و بيشترين منبعم كتاب بوده سر موضوعات و فضاهاي جديد اذيت ميشم
مثلا 3 بار بيشتر تو عمرم نرفتم سينما اونم وقتي كه معمار نبودم
خيلي كم رفتم تو فضا
چون شهر ما اصلا فضا نداره
سلام دوستان.....
بله که باید جزییاتو رعایت کنی،تو اینکارو نکنی بقیه این کارو میکنن....(البته نه خیلی دقیق در همین حد که داورو احمق فرض نکنی...خخخخخخ);)
خوش بحالتون
من هنوز گيره يه دونه ماژيكم
بچه ها الان دارین چیکار میکنین به منم بگین:rambo:
تعامل اطلاعات با هم ديگه

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی 300 تا مهمون داشتیم الان رفتن داریم گند کاریشونو جمع میکنیم;)
قابل توجه دوستانی که سینما طراحی نکردن. ما ترم 3 سینما داشتیم من طراحی کردم عکسشم پیوست میکنم اگه سینما بدن همینو میزنم:)
1s5.jpg
و یه خبری طبق اطلاعاتی که از دوستان ما تو ستاد برگزاری کنکور به من دادن برنده قطعی اسکیس اینجانب هستم:cool:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برای کنکور معماری داخلی باید چه مدارکی رو سر جلسه تحویل بدیم
اصلا تو چه برگه هایی باید انجام بدیم؟؟؟؟؟؟؟:razz:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه اطلاعاتی هم درباره کنکور منظر بدین
ابعاد کاغذ
مدارکی که باید تحویل بدیم
و غیره دیگه
فقط خواهشا جواب منو بدین. خیلی استرس گرفته منو:cry:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بهم بگین پلاناتونو با چه ماژیکی کار میکنین؟اگخ بخوام دیوارارو با مشکی کار کنم با چی کار کنم؟با خط کش اکثر قلم هایی که نوک گرد ندارن،کار باهاشون سخت و وقتگیره

kh_memar67

کاربر فعال
حالا بهم بگین پلاناتونو با چه ماژیکی کار میکنین؟اگخ بخوام دیوارارو با مشکی کار کنم با چی کار کنم؟با خط کش اکثر قلم هایی که نوک گرد ندارن،کار باهاشون سخت و وقتگیره

عزیزم من از دوستم توصیه شنیدم که حتما قلم خط عربی بخرم واسه همین ضخامت دیوارو....هنوز نخریدم دقیقا نمیدونم چی چیه؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من از دوستم توصیه شنیدم که حتما قلم خط عربی بخرم واسه همین ضخامت دیوارو....هنوز نخریدم دقیقا نمیدونم چی چیه؟
منم خریدم مثه راپیده اما ضخیمه و نوکش تخته .کار کردن باهاش با خط کش یه کم سخته برام

soh-rab

عضو جدید

هی داریم توی نت می چرخیم

هیچی 300 تا مهمون داشتیم الان رفتن داریم گند کاریشونو جمع میکنیم;)
قابل توجه دوستانی که سینما طراحی نکردن. ما ترم 3 سینما داشتیم من طراحی کردم عکسشم پیوست میکنم اگه سینما بدن همینو میزنم:)
مشاهده پیوست 157012
و یه خبری طبق اطلاعاتی که از دوستان ما تو ستاد برگزاری کنکور به من دادن برنده قطعی اسکیس اینجانب هستم:cool:

این دیگه چیه مال چه دور ه ایه

من چقدر اضطراب دارم

نخیر الان 7953 دق مونده

سلام دوستان.....

می شه یه زحمت بکشی یه مقطع بکشی من ببیندم در چه حدی باید کار کنیم

می شه این نوشته ها رو تبدیل به تصویر کنی
مگر نشنیدی یه تصویر خوب بهتر از هزار کلمه هست
الان کلمه هات شمردم دقیقا هزار تا بود

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.