تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا کنه اصلن اقلیمی نباشه و امسال کاش یه کار سازه ای بدن چه حالی می داد

مثلن ....
نه سازه ای نمیدن تازه تو این تایم کم ستونم تو همین کارای ساده میخوایم بزاریم اذیت میکنه!
kh_memar67 عزیز میشه بگین موضوعاتی که میزارین مال چند روز پیش ورکشاپه یا همزمانه آیا؟:w27:

kh_memar67

کاربر فعال
سلام دوستی
والا خودمم نمیدونم تقریبا هر روز دوستم واسم ایمیل میکنه یکی یا دوتا رو...اینم امروز صبح فرستاده

در ضمن تازه که داشتم باهاش حرف میزدم میگفت طبق گفته ها احتمالا امسال طراحی در زمین محدود باشه،...:que:

آخرین ویرایش:

soh-rab

عضو جدید
اره ديگه منم وا ميستم هر كي نخ تو دستش بودو نشون ميكنم
پارسال هممون كارگر جنوبي بوديم ولي برادرا يه صدمتري فاصله داشتن با ما
مت برج ازادي هم نديديم
ميلادم رويت نشد
هي گفتم اينجا تهرانه؟؟؟؟

من تا الان فکر می کردم شما از خودمونی

موضوع نخ امسال هم جالبه ..... می بینی پسرا و دخترا رفتن توی نخ همدیگه���:w15: فکن موضوع اسکیسم کارخانه ریسندگی باشه " گل ها چه گل می شه"
سازمان سنجش بفهمه دخترا و پسرا رفتن توی نخ همدیگه یه گروه رو می اندازه غرب یه گروه دیگه رو می اندازه شرق تهران

آخرین ویرایش:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستی
والا خودمم نمیدونم تقریبا هر روز دوستم واسم ایمیل میکنه یکی یا دوتا رو...اینم امروز صبح فرستاده

در ضمن تازه که داشتم باهاش حرف میزدم میگفت طبق گفته ها احتمالا امسال طراحی در زمین محدود باشه،...:que:
مرسی از لطفتون واقعا. یه خوبی داره زمین محدود اینه که اگه مثه تالار تختی باشه و پرسپکتیو نخوان :smile: اما پلانش درگیر میکنه آدمو که کارکردن و خوب در آوردن پلانو من ترجیح میدم!

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من تا الان فکر می کردم شما از خودمونی

موضوع نخ امسال هم جالبه ..... می بینی پسرا و دخترا رفتن توی نخ همدیگه���:w15: فکن موضوع اسکیسم کارخانه ریسندگی باشه " گل ها چه گل می شه"
سازمان سنجش بفهمه دخترا و پسرا رفتن توی نخ همدیگه یه گروه رو می اندازه غرب یه گروه دیگه رو می اندازه شرق تهران

من از خودمونم والا
تو رو خدا
محض رضاي خدا
چنتا سايت پلان خوب بهم نشون بدين
خواهش ميكنم
تا وقت هست
لطفا تقاضا ميكنم چنتا سايت پلان خوب بهم نشون بديد
مرسی از لطفتون واقعا. یه خوبی داره زمین محدود اینه که اگه مثه تالار تختی باشه و پرسپکتیو نخوان :smile: اما پلانش درگیر میکنه آدمو که کارکردن و خوب در آوردن پلانو من ترجیح میدم!

sheelan

عضو جدید
من از خودمونم والا
تو رو خدا
محض رضاي خدا
چنتا سايت پلان خوب بهم نشون بدين
خواهش ميكنم
تا وقت هست
لطفا تقاضا ميكنم چنتا سايت پلان خوب بهم نشون بديد
تحلیل سایت های صلواتیو بچه ها گذاشتن

baharestan.f

کاربر بیش فعال
نگران نباش همه همین جور هستن
من الان خودم مشکل دارم در حجم و پلان ولی مقطع و تحلیل سایت می زنم عین بولدزر

امیدوارم این سازمان سنجش و عواملش با حسینی بای همه خفه بشن ما نمی دونیم حوزه امتحاناتمون کجا هست که شهرستانی ها خوابگاه نزدیک حوزه شون بگیرن حالا چه جوری قرار بذاریم؟

آره ، واقعا .
باید منتظر باشیم تا کارتا بیاد ، بعد قرار بذاریم ،
دوستان عزیز هم افتخار دیدارشونو اعلام کنن ، بعد تشریف بیارن سر قرار و بعد بریم تو نخ همدیگه. نخ دور انگشت پیدا کنیم.:surprised:

arefeh

کاربر ممتاز
من از الان آمادگیه خودمو اعلام می کنم...یه حالی میده وقتی از رابطه مجازی خارج میشیم...اینو من این مدت تجریه کردم یه حس باحالیه...یکی میاد جلو میگه شما عارفه هستین؟؟من فلانی هستم ...وااااااااااااااای اصلا فازی داره به خدا

baharestan.f

کاربر بیش فعال
من از الان آمادگیه خودمو اعلام می کنم...یه حالی میده وقتی از رابطه مجازی خارج میشیم...اینو من این مدت تجریه کردم یه حس باحالیه...یکی میاد جلو میگه شما عارفه هستین؟؟من فلانی هستم ...وااااااااااااااای اصلا فازی داره به خدا

آره واقعا. حس خیلی خوبیه.
منم میخام مثلا ببینم عارفه کیه . نیما کیه. تیماج کیه .سهراب کیه. تیک آف شلوغ کیه. دونفیلا ی مرموزچه موجودیه .بهزادخان چه شکلیه.آرک داک چه جوریه. ام برسن معروف چه ریختیه.شینا . معمار 67و پیرامیدس ، محبوبه و معمارباشی مهربون ، آرچی1 و....
ماشالا زیادن. و بقیه.
من اینجا از همه دعوت میکنم که تشریف بیارن تا دیداری تازه کنیم.
فکر کن هر کی یه سازی میزنه.:w18:
اون میگه من علی ام یکی میگه مهرانم و اون یکی فکر میکردیم پسره دختر از آب در اومد.:eek: چه آشفته بازاری میشه. قبلش همه استرس اسکیس دارن که چه جوری دادن بعدم کلی به همدیگه می خندیم.....

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میخام مثلا ببینم عارفه کیه . نیما کیه. تیماج کیه .سهراب کیه. تیک آف شلوغ کیه. دونفیلا ی مرموزچه موجودیه .بهزادخان چه شکلیه.آرک داک چه جوریه. ام برسن معروف چه ریختیه.شینا . معمار 67و پیرامیدس ، محبوبه و ....
ماشالا زیادن. و بقیه.
اون میگه من علی ام یکی میگه مهرانم و اون یکی فکر میکردیم پسره دختر از آب در اومد.:eek: چه آشفته بازاری میشه. قبلش همه استرس اسکیس دارن که چه جوری دادن بعدم کلی به همدیگه می خندیم.....

خب بعدش باشه که فایده نداره:w25:
باید قبلش باشه که با چوب لانچیکو بیفتیم تو جون این رتبه بالا ها. من هنوز سر اون مکعبه و مسجد بی بی خانم سمرقند از این بهزاد خان عقده دارم. محبوبه هم که دستش خوبه باید کیفش به طور کاملا اتفاقی دزدیده شه:w02:

Art & Design

عضو جدید
بچه ها شما برای مرحله دوم ثبت نام کردید؟ همون 15 تومن که باید واریز می کردیم
من تو سایت آیکنی نمی بینم برای ثبت نام

soh-rab

عضو جدید
منم میخام مثلا ببینم عارفه کیه . نیما کیه. تیماج کیه .سهراب کیه. تیک آف شلوغ کیه. دونفیلا ی مرموزچه موجودیه .بهزادخان چه شکلیه.آرک داک چه جوریه. ام برسن معروف چه ریختیه.شینا . معمار 67و پیرامیدس ، محبوبه و ....
ماشالا زیادن. و بقیه.

دوستان یه جایی همون دور بر قرار بذارین چون من می خواهم توی هر 4 گرایش امتحان بدم نمی تونم زیاد دور بشم مثلن اگه خونه یکی از بچه ها همون دور بر باشه خیلی عالی و ظهر هم مزاحمشون می شیم اگه حوزه خانم ها و آقایان به هم نزدیک بود یه جایی حد فاصل این دوتا قرار بذارین تا کسانی که منظر هم می خوان امتحان بدن خیلی استرس نگیرن یا اصلن می خواین بعد اسکیس منظر که 6 تموم می شه ساعت 7 همه پارک ملت باشیم نظرتون چیه یا بریم پارک آب و آتش
نظرتون چیه اینجا تهرونیا کیان ؟دستا بالا

یه خواهشی از همه دوستان کسی چندتا پلان خوب از سینما و تئاتر و موزه و کلینک و فرهنگسرا و از این چیزا کسی داره به من بده

holooooooo

کاربر ممتاز
منو میگه عارفه نه؟!!!! اومدم جلو گفتم شما عارفه ای :D آره خیلی هیجان انگیز بود! بعد مهشیدو نشونم دادی و یسری دیگه :) رفتم طبقه ی بالا داشتم واسه دوستم تعریف میکردم که یهوو یکی دیگه از بچه های باشگاه پیدا شد :eek:

mbarsen

عضو جدید
دوستان یه جایی همون دور بر قرار بذارین چون من می خواهم توی هر 4 گرایش امتحان بدم نمی تونم زیاد دور بشم مثلن اگه خونه یکی از بچه ها همون دور بر باشه خیلی عالی و ظهر هم مزاحمشون می شیم اگه حوزه خانم ها و آقایان به هم نزدیک بود یه جایی حد فاصل این دوتا قرار بذارین تا کسانی که منظر هم می خوان امتحان بدن خیلی استرس نگیرن یا اصلن می خواین بعد اسکیس منظر که 6 تموم می شه ساعت 7 همه پارک ملت باشیم نظرتون چیه یا بریم پارک آب و آتش
نظرتون چیه اینجا تهرونیا کیان ؟دستا بالا

یه خواهشی از همه دوستان کسی چندتا پلان خوب از سینما و تئاتر و موزه و کلینک و فرهنگسرا و از این چیزا کسی داره به من بده

اقا بزارید برا بعد منظر خداییش .. من برا منظر استرس میگیردم :)))
توی پارکی که همه با هم جمع بشیم
یه تیریبونم بزارید ملت برن خودشونو معرفی کنن :)))) فک کن خخخخ

baharestan.f

کاربر بیش فعال
اقا بزارید برا بعد منظر خداییش .. من برا منظر استرس میگیردم :)))
توی پارکی که همه با هم جمع بشیم
یه تیریبونم بزارید ملت برن خودشونو معرفی کنن :)))) فک کن خخخخ
من فکر کنم بعد از امتحان معماری سریع برمیگردم شهرم. بعد از امتحان معماری یه فاصله ست تا امتحان منظر ، میتونیم قرار بذاریم.
اصلا بچه ها بذارین کارتا بیاد بعد تصمیم می گیریم.
من حدس میزنم امسال موضوع عملکردی بدن. یه چیزی تو وجودم میگه کتابخونه. کسی یه کار خوب از کتابخونه داره لطفا بذاره.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بعدش باشه که فایده نداره:w25:
باید قبلش باشه که با چوب لانچیکو بیفتیم تو جون این رتبه بالا ها. من هنوز سر اون مکعبه و مسجد بی بی خانم سمرقند از این بهزاد خان عقده دارم. محبوبه هم که دستش خوبه باید کیفش به طور کاملا اتفاقی دزدیده شه:w02:

:D
خداییش من اصلا راجع به مسجد بی بی خانم تا لحظه اکنون اظهار نظری کرده ام؟؟
قرار رو بذارین واسه جمعه غروب، تا اگه خراب کرده بودیم و رومون نشد تو روی ملت نیگا کنیم اون ورا آفتابی نشیم و مستقیم بریم تهِ تهِ افق محو و نابود بشیم:D

arefeh

کاربر ممتاز
منو میگه عارفه نه؟!!!! اومدم جلو گفتم شما عارفه ای :D آره خیلی هیجان انگیز بود! بعد مهشیدو نشونم دادی و یسری دیگه :) رفتم طبقه ی بالا داشتم واسه دوستم تعریف میکردم که یهوو یکی دیگه از بچه های باشگاه پیدا شد :eek:

عزیزم آره...;)وافعا باحاله از همه بیشتر اینکه رو سر بچه های دیگه علامت سئواله..:biggrin:والااااا.من احتمالا فردا میرم مرکز از همه بچه ها سئوال میکنم....:)
منم موافقم روز جمعه هم خوبه 5شنبه هم خوبه...قبلش هم خوبه چون ممکنه سراسکیس کنار هم باشیم از قبلش یه تسکینی میشه برامون....
آآآآآآآآآآآآآآآقا من آمدگیه خودمو اعلام کردم:smoke:

mbarsen

عضو جدید
من فکر کنم بعد از امتحان معماری سریع برمیگردم شهرم. بعد از امتحان معماری یه فاصله ست تا امتحان منظر ، میتونیم قرار بذاریم.
اصلا بچه ها بذارین کارتا بیاد بعد تصمیم می گیریم.
من حدس میزنم امسال موضوع عملکردی بدن. یه چیزی تو وجودم میگه کتابخونه. کسی یه کار خوب از کتابخونه داره لطفا بذاره.

انقد استرس وارد نکن :cry:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار رو بذارین واسه جمعه غروب، تا اگه خراب کرده بودیم و رومون نشد تو روی ملت نیگا کنیم اون ورا آفتابی نشیم و مستقیم بریم تهِ تهِ افق محو و نابود بشیم:D
خداییش نه:biggrin:
حکایت اون گرگست که دنبال بهونه بود بره رو بخوره:)
من پیش از هر چیزی برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که روز خوبه هممون باشه:)
مخصوصلا کسایی که تو این سایت زحمت کشیدن:)
و البته ebram0412 که این روزا خبری ازش نیست

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش نه:biggrin:
حکایت اون گرگست که دنبال بهونه بود بره رو بخوره:)
من پیش از هر چیزی برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که روز خوبه هممون باشه:)
مخصوصلا کسایی که تو این سایت زحمت کشیدن:)
و البته ebram0412 که این روزا خبری ازش نیست
خودتم پیدات نبودااااا ebram هم حتما بعد اسکیس پیداش میشه:rambo:
شما چرا همتون دلتون بهتون میگه موضوع کتابخونس؟؟؟؟خبریه ایا؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتم پیدات نبودااااا ebram هم حتما بعد اسکیس پیداش میشه:rambo:
شما چرا همتون دلتون بهتون میگه موضوع کتابخونس؟؟؟؟خبریه ایا؟
من حوزه فعالیتم مستتر بود:)
من با خطکش کار میکنم. اطلاعاتم بدرد کسی نمیخورد:) بنده خدا ابرام دسترسی به اینترنت نداره و الا میاد:)
موضوع مهم نیست مهم راهکاراییه که تمرین کردیم. جزئیاته. مطمعن باشید کارهایی که دسترسی بهش داریم تا 90 درصدش تو نیم ساعت پایه گذاری شده و البته جزئیات از پیش تمرین شده تو اون اسکیس باعث جذابیتش میشه

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهزاد خان تابلوئه ناهارو شامتم تو باشگاه میخوریا تا اسمت میاد ظاهر میشی:d

aso kh

عضو جدید
عزیزم آره...;)وافعا باحاله از همه بیشتر اینکه رو سر بچه های دیگه علامت سئواله..:biggrin:والااااا.من احتمالا فردا میرم مرکز از همه بچه ها سئوال میکنم....:)
منم موافقم روز جمعه هم خوبه 5شنبه هم خوبه...قبلش هم خوبه چون ممکنه سراسکیس کنار هم باشیم از قبلش یه تسکینی میشه برامون....
آآآآآآآآآآآآآآآقا من آمدگیه خودمو اعلام کردم:smoke:

سلام ببخشید میشه بگید تاریخ اسکیس معماری چندمه؟
من امسال رتبم خوب نبود واسه همین خیلی کار نکردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.