تمرین گروهی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saze

عضو جدید
سلام
لطفا در مورد شیوه درست خواندن مطالب کتابها راهنمایی بفرمایید.
با تشکر.

faiteh

عضو جدید
سلام
من امروز رفتم کتاب تست انتشارات یاوریان رو بگیرم نداشت گفت چاپش متوقف شده و دیگه نمیاریم الان...:(میگم کتاب گودبرداری نویسنده اش کی هست؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام
من امروز رفتم کتاب تست انتشارات یاوریان رو بگیرم نداشت گفت چاپش متوقف شده و دیگه نمیاریم الان...:(میگم کتاب گودبرداری نویسنده اش کی هست؟

من کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان ... وزارت مسکن و شهرسازی...دکتر حمیدرضا اشرفی ...چاپ 92 رو گرفتم ... کتاب با جلد زرده
بهم گفتن اینه... اشتباه نگرفتم که؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام دوست من
یه سری از مبحثا مهم ترن باید بیشتر روشون وقت بذارین، مثل مبحث 4 و 3 که کلی عددو رقم داره، ولی مباحثی مثل مبحث 20 در حد روخونی کافیه و نهایتا یه سری جاهاشونو لایت کنید، توصیه ای که براتون دارم اینه که حتما تستای سالای پیشو بزنید:
اول اینکه هم باعث میشه روش پیدا کردن سوالات رو باهاش آشنا بشید
و دوم اینکه یه سری از سوالات تکراریه و این بهتون کمک میکنه
ولی کلا قرار نیست مباحث حفظ بشن فقط باید روخونی کرد و بدونین فلان موضوع تو کدوم مبحثه که اگر در سوال چیزی ااز شما خواستن بدونین تو کدوم مبحثه و یک راست سراغ همون مبحث برید تا تایمتونم از دست نره
موفق باشید

kafezadeh

عضو جدید
سلام
آقا منم کلید واژه ها را میخوام. چقدر باید پرداخت کنم و به چه حساب؟

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
هلو جان این کلید واژه که گرفتیم بعضی واژه ها جاش درس نیس!!!

چطور؟؟؟ مثلا چی؟!! من تازه امروز چند تاشو چک کردم حدودا 13 کلمه ی مختلف، در واقع نظارت 92 رو زدم، و دقیقا جای همه چی درست بود..
اگه ایرادی داره بگید که به سایتش ایمیل بزنیم... :eek:

soudabeh.k

عضو جدید
بچه ها سوال 50 نظارت 92 از کدوم کتاب بوده؟
مبانی گودبرداری؟
پیش از انجام عملیات گودبرداری در گودهای با خطر زیاد و یا بسیار زیاد صورتجلسه مشترک با حضور کدامیک از اعضای زیر و در کجا تشکیل میشود؟
توی کلید واژه ای که تهیه کردیم برای جلسه مشترک نوشته: گ ص2 ...اما صفحه 2 کتاب گودبرداری حرفی از جلسه مشترک نیست
جوابش از کدوم کتابه؟

soudabeh.k

عضو جدید
تصاویر دیتایل و سوالات اجرایی که توی آزمون نظارت هست رو از کدوم کتاب میخونین؟
بهترین کتابی که میشه خوند رو معرفی کنین

آخرین ویرایش:

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
جوابش تو دستورالعمل اجرايي گودبرداري هاي ساختماني نه مباني گود برداري

دستور العمل فقط همون 7-8 صفحه اس؟

در مورد عناصر و جزئیات اجرایی چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟ تو کتاب فروشی ها جور با جور کتاب بود موندم کدومو بخرم که از همه اشون بهتر باشه

akropolis

عضو جدید

اگه کسی فایل pdf راهنمای مبحث 16 رو داره لطفا بزاره برا دانلود

soudabeh.k

عضو جدید
تو سوالات سال 89 عمومی دو سه تا سوال هست که جوابش از مصوبات شورایعالی معماری و شهرسازیه (توی پاسخ تشریحیش اینجوری نوشته)
توی اینترنت سرچ کردم اما فایلی که مصوبات رو یکجا داشته باشه پیدا نکردم
میشه راهنمایی کنین که جواب سوالات 35 و 36 سال 89 عمومی جوابش کجاست؟
و اینکه مصوبات شورای شهرسازی و معماری با کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان فرق داره؟
سوال 35. براساس مصوبه اصلاحی شورایعالی ....در خصوص ضوابط احداث ساختمانهای 6 طبقه و ببیشتر پیش بینی فضای باز مناسب در هر قطعه از کدام یک از روابط زیر برآورد میشود؟

razi azad

عضو جدید
هلو جان تو این کلید واژه که خریدیم جای واژه های مبحث ۸ اکثرا غلطه!!!!!علاوه بر مبحث ۸ جاهای دیگه رم اشتب گفته!!!مثلا قسمت (د)درز انقطاع ص 65درسته یا درز جوش ص 110درسته

holooooooo

کاربر ممتاز
هلو جان تو این کلید واژه که خریدیم جای واژه های مبحث ۸ اکثرا غلطه!!!!!علاوه بر مبحث ۸ جاهای دیگه رم اشتب گفته!!!مثلا قسمت (د)درز انقطاع ص 65درسته یا درز جوش ص 110درسته
سلام عزیزمپیام خصوصیتو چک کن،(دوستانی ک تو خرید کلید واژه بودن و از من طی 2 روز گذشته پیامی نگرفتن لطفا ب من پیام بدن، ممنونم)

soudabeh.k

عضو جدید
دوستان لطفا جوابم رو بدین
من در رابطه با دیتیل ها اطلاعاتم خیلی زیاد نیست و کار اجرایی هم نکردم که توی کار یاد گرفته باشم
کتاب جامعی هست که واسه اون 7 تا سوال تصویری دیتیل کمکم کنه یا کلا بی خیال اون سوالات بشم؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این بحث 8 چاپ 92 چه تفاوتی با قبلی داره کم شده زیاد شده پیچ در پیچ شده کسی خونده ؟ من که چاپ قبلشو 2 ماه پیش گرفتم خ.ندم باز باید جدیدشو هم بخونم ای داد

دوستان این بحث 8 چاپ 92 چه تفاوتی با قبلی داره کم شده زیاد شده پیچ در پیچ شده کسی خونده ؟ من که چاپ قبلشو 2 ماه پیش گرفتم خ.ندم باز باید جدیدشو هم بخونم ای داد

نزدیک 20 صحفه ای بهش اضافه شده و چندجا هم اعداد ارقام تغییر یافته مثل عیار سیمان و...
حتما چاپ جدیدو بخونین

soudabeh.k

عضو جدید
تو سوالات سال 89 عمومی دو سه تا سوال هست که جوابش از مصوبات شورایعالی معماری و شهرسازیه (توی پاسخ تشریحیش اینجوری نوشته)
توی اینترنت سرچ کردم اما فایلی که مصوبات رو یکجا داشته باشه پیدا نکردم
میشه راهنمایی کنین که جواب سوالات 35 و 36 سال 89 عمومی جوابش کجاست؟
و اینکه مصوبات شورای شهرسازی و معماری با کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان فرق داره؟
سوال 35. براساس مصوبه اصلاحی شورایعالی ....در خصوص ضوابط احداث ساختمانهای 6 طبقه و ببیشتر پیش بینی فضای باز مناسب در هر قطعه از کدام یک از روابط زیر برآورد میشود؟

دوستان لطفا جوابم رو بدین
من در رابطه با دیتیل ها اطلاعاتم خیلی زیاد نیست و کار اجرایی هم نکردم که توی کار یاد گرفته باشم
کتاب جامعی هست که واسه اون 7 تا سوال تصویری دیتیل کمکم کنه یا کلا بی خیال اون سوالات بشم؟
بچه ها لطفا جواب سوالاتم رو بدین
ممنون

معمار111

عضو جدید

نزدیک 20 صحفه ای بهش اضافه شده و چندجا هم اعداد ارقام تغییر یافته مثل عیار سیمان و...
حتما چاپ جدیدو بخونین

دسته بندی ساختمان هاش هم عوض شده...به نظر من حتما چاپ جدیدشو بخونید

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
متاسفانه سوالی پرسیدی که حتی مقررات ملی ساختمان خودش هم جوابشو نمیدونه اگه میدونست واسش حداقل چهار تا کتاب مشخص میکرد !!! من که از بد شانسی چن دوره س امتحان دادم هر سری با یه مدل جدید دیتیل میاد ولی به نظر من بهترین کتاب مال 1-سمیعی و 2-سرمد نهری و کاردان است 3-یاور رستم زاده هم خوبه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
بله مصوبات شورای عالی معماری و شهرسازی یه کتاب جداس که دوره های قبل ازش 3 و4 تا سوال میومد اما اذر نیومد و قوانین نظام مهندسی هم یه کتاب جداس حتما هر دو رو تهیه کن

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نظرتون راجب این دوتا کتاب چیه؟به نظر شما تو آزمون از این دو کتاب سوال میاد؟2014-05-30 23.34.24.jpg2014-05-30 23.34.00.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.