تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

h_kian

عضو جدید
سلام
اساتید محترم میشه نظر بدید:)

مشاهده پیوست 239717
کار تمیز و خوبه و همچنین قشنگ هم از کار دراومده...ولی استفاده از قوسهای عربی برخلاف ایوان ستوندار البته ایوان ستوندار هم طوری طراحی کنید که حداقل شبیه به یکی از آثار معماری سنتی ایرانی باشه مثل چهل ستون ،اینجوری نمره خوبی بهتون میدن...در ضمن یادتون باشه امسال به استفاده از سازه مدرن و تلفیق این سازه ها با معماری سنتی-اسلامی ایرانی و اقلیم بسیار اهمیت داره.حتی اگه دو طرح دو نکته هم داشته باشه میره روی 30 درصد

en.safdari

عضو جدید
واو!! چجوری میتونی این همه جزئیاتبدی ب کارت؟؟ من یک دهم اینو بدم کارمو داغون کردم:|

دوستٍ جان !
اول کلیت کارو ایجاد کنید بعد جزئیات بدید به کارتون.
برای اینکه جزئیات کارتون خوب بشه ، تا میتونید عکس ببینید و ذهنوتون و پر از دتیل کنید.
-لبخند-

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستٍ جان !
اول کلیت کارو ایجاد کنید بعد جزئیات بدید به کارتون.
برای اینکه جزئیات کارتون خوب بشه ، تا میتونید عکس ببینید و ذهنوتون و پر از دتیل کنید.
-لبخند-
-لبخند-
من هم دقیقا همینکارو میکنم.اما همون ی ذره دیتیلی ک تو ذهنمه رو هم ک میارم تو کارم. کارم کثیف و شلوغ میشه
بهرحال بیشتر خواستم بگم کارتون عالیه.موفق باشید
-گل-

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شهید:smile:گلم اولا اینکه کارتون خیلی خیلی بهتر شده، دوما یه سری ایراداتی داره که قابل حله.;).دیوارای کنار حوض فک نکنم به گریز مورد نظرت رفته باشه، تیرکای عمودی که کشیدی بعضیاش عمود نشدن برا همین کج به نظر میرسن.اون هاشورایی که رو دیوار زدی، منظورتو از کشیدن اونا متوجه نشدم:razz:نذار هاشورات اینجوری شه(45 درجه و لونه مرغی)...............
گنبداتو دوس دارم، محوطه داخلی رو دوس دارم، درختای داخل محوطه خیلی خوب شدن رو بیرونیا کار کن، استخرت خوبه میتونه بهتر بشه، چنتا کار ببین تا قلق کشیدن استخر و آب نمادستت بیاد.اون سایه های دیوار نمات رو هم دوس دارم................به نظرم همینجوری ادامه بدی و اشکالاتو رفع کنی از نتیجه راضی میشی:w14:

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
جزییات نداره و سبک طراحی مدرن به نظر میرسه که به زور میخواد سنتو وارد خودش بکنه اما از نظر پرسپکتیو خوبه .
میشه دقیق تر توضیح بدید تمام این چیزایی که من کشیدم فکر کنم توی سنت وجود داره
گفتم جزئیات زیاد کنم دیگه خیییلی شلوغ بشه!!!! یعنی بنظرتون باید واقعا جزئیات خییلی بیشتر بشه؟؟؟
ممنون

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام شهید:smile:گلم اولا اینکه کارتون خیلی خیلی بهتر شده، دوما یه سری ایراداتی داره که قابل حله.;).دیوارای کنار حوض فک نکنم به گریز مورد نظرت رفته باشه، تیرکای عمودی که کشیدی بعضیاش عمود نشدن برا همین کج به نظر میرسن.اون هاشورایی که رو دیوار زدی، منظورتو از کشیدن اونا متوجه نشدم:razz:نذار هاشورات اینجوری شه(45 درجه و لونه مرغی)...............
گنبداتو دوس دارم، محوطه داخلی رو دوس دارم، درختای داخل محوطه خیلی خوب شدن رو بیرونیا کار کن، استخرت خوبه میتونه بهتر بشه، چنتا کار ببین تا قلق کشیدن استخر و آب نمادستت بیاد.اون سایه های دیوار نمات رو هم دوس دارم................به نظرم همینجوری ادامه بدی و اشکالاتو رفع کنی از نتیجه راضی میشی:w14:

اره هنوزززز کلی کارم اشکال داره
دستم هنوز صاف نشده
باشه رو هاشورا بیشتر کار میکنم
ممنون

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام بچه ها
از صمیم قلب برای همگی آرزوی قبولی با نتیجه دلخواه در آزمون ارشد امسال رو دارم ؛ لطفا از ارسال مطالب غیرمرتبط در این تاپیک خودداری کنید و از تاپیک بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94 برای صحبت در مورد استرس و خبرهای مربوط به نتیجه آزمون استفاده کنید ( امشب اسپم توی اون تاپیک برای رفع استرس آزاد هست ! فردا تاپیک کارنامه اولیه رو ایجاد خواهد شد )

سعی کنید شاد باشید امشب !:D

آخرین ویرایش:

en.safdari

عضو جدید

• [*=right]به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده درآزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 مي‌رساند،نتایج اولیه این آزمون از ساعت 21 امشب از طریق این سامانه قابل دریافت خواهد بود.
    [*=right]http://sanjesh.org/

آخرین ویرایش:

nahamya

کاربر فعال
نتيجه در دوره روزانه غیر مجاز
نتيجه در دوره هاي غير روزانه مجاز

:que::(:surprised:

ممنونم...شما حتما مطمئنید دیگه؟؟؟؟ اخه الان که دارم تمرین میکنم میبینم چیزی از کاغذم نمیمونه که کارمو ارائه بدم!!!!

الهه4

عضو جدید
دوستان جزوه یا کتابی هست که نکات مهم برای اسکیس ریزه کاریها اقلیم ووو به صورت خلاصه گفته باشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.