تقدیر یا خواست خدا؟ شاید هم شانس قضا و قدر هر چه هست هر که هست نمیدانم!

تقدیر یا خواست خدا؟ شاید هم شانس قضا و قدر هر چه هست هر که هست نمیدانم!

• اعتقاد دارم

رای: 23 79.3%
  • اعتقاد ندارم

رای: 2 6.9%
  • همه چیز دست خود ادم است

رای: 3 10.3%
  • به این مسائل اهمیتی نمیدهم

رای: 1 3.4%

• مجموع رای دهندگان
    29
  • نظرسنجی بسته .

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا بحث مقصر بودن اینجا مطرح نیست داداش من! مگه داداشی مقصر بود؟ نه! ولی نوع برخوردش با اون نفر قبلی فرق میکرد! گرفتی منظورمو؟ شاید شما اصلا تو یه قضیه ای مقصر هم نباشید، ولی یه اتفاقاتی بیفته که دلخواه شما نیست!
سیلور جان، من احساس میکنم شما اصلا دنبال جواب نیستین، بلکه هدفتون اثبات کردن چیزی هست که مد نظر خودتونه! چون خیلی مبهم حرف میزنید!
نه من خودم میدونم دارم چی میگم
من ایمان دارم به حرفهام
حالا بهتون میگم جریان چیه

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
گاهی بعضی مسایل پیش میاد که آدم به شانس ربطش میده اما کاملا هم شانس نیست خوب که فمر میکنی میبینی اگه یه زمانی اون کارو نمیکردی اینطوری نمیشد.
اما چتد روز پیش به این مسله فکر میکردم که چرا بعضی ادما مریضی های ناعلاج میگیرن؟خوب تو این مساله که خودشون دخیل نیستن.
دیروز یه بچه 10 ماهه تو بیمارستان بود قلبش هم سوراخ بود هم رگش گرفته بود مسلما خود بچه که نقشی نداشته رو مریضیش پس این همون شانسه یا نمیدونم تقدیره

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی بعضی مسایل پیش میاد که آدم به شانس ربطش میده اما کاملا هم شانس نیست خوب که فمر میکنی میبینی اگه یه زمانی اون کارو نمیکردی اینطوری نمیشد.
اما چتد روز پیش به این مسله فکر میکردم که چرا بعضی ادما مریضی های ناعلاج میگیرن؟خوب تو این مساله که خودشون دخیل نیستن.
دیروز یه بچه 10 ماهه تو بیمارستان بود قلبش هم سوراخ بود هم رگش گرفته بود مسلما خود بچه که نقشی نداشته رو مریضیش پس این همون شانسه یا نمیدونم تقدیره
منم حرف حسابم همینه دیگه

وقتی یک بچه ای بصورت مادرزادی یک بیماری رو با خودش حمل میکنه و باعث میشه تا اخر عمرش تو بدبختی و فلاکت زندگی کنه حالا این شانسه یا تقدیر؟ یا حکمت خدا؟