تفللللللللدت موووبالک داداش پویان گل

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلوم سلوم

خوش اومدید

تفلد داریم
اونم چ تفلدی
تفلد داداش پووویانمه
هوووولاااااااا

کسی بیکار نشینه خخخخخخخ

puyan khan

http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar539972_16.gif

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا پویان تولدت مبارک .... ایشالا همیشه شاد و سرافراز باشی و گل خنده مهمون همیشگی لبات باشه داداش...

در میان برگ های تقویم روزهایی هستند که پررنگ تر نوشته شده اند

روزهای تولد دوستانمان

روزهایی که باخود شادی به ارمغان می آورند

تمام تبریک های دنیا تقدیم به شما ...

بدو بیا شمعتو فووووووت کن پسر...:)

آقا ما چیز قابل داری پیدا نکردیم کادو بدیم .. چون چیزی ک لایق گل وجودت رو داشته باشه وجود نداره...

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
تولدت مبارک پویان عزیز.....انشالله بهترین لحظات رو پیش رو داشته باشی و سلامت و شاد زیر سایه پدر و مادرت همیشه پاینده باشی

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی منم کادو بدم خخخخخخخ ؟؟؟
آره ؟؟؟ کادو موووخوووای؟؟؟
خخخخخخ

بااوووشه چ کنیم دگ
تقدیم ...با عچق ب داداش گلم

mitra2470

عضو جدید
به به تبریکات ویژه :smile: ایشالله که همیشه موفق باشیو کنکورتم بشی زیر 10:D
اینم فال ماه تولد::cool:
.
.

مردان متولد اسفند
متولدين اين ماه اغلب افرادي شجاع و سخاوتمند، زيرك و فهيم هستند. در انجام كارها گاه توانا و گاه ناتوان جلوه مي‎كنند. اغلب در جواني و پيري پاكدامن بوده و از كسب و كال حلال، سود خوبي نصيبشان مي‎شود. اين افراد گاه از ديگران دلگير مي‎شوند، اما از آنان كينه به دل نمي‎گيرند .

متولدين اين ماه در بين رنگها به رنگ قهوه‎اي حساس هستند. آنان فصل پاييز را دوست دارند و اغلب با ديدن غروب پاييز به هيجان مي‎آيند. بعضي از اين افراد از زني بد عمل آسيب مي‎بينند، بايد مراقب باشند، اغلب اين افراد سفر دريايي در طالع دارند .

متولدين ان ماه اغلب در كودكي با سه خطر مواجه مي‎شوند، اگر از اين سه خطر بگذرند، عمر طبيعي خواهند دات. روزهاي پنجشنبه براي اين افراد روز خوبي خواهد بود. همچنين انگشتر عقيق و ياقوت براي آنان مناسب است .

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلوم سلوم

خوش اومدید

تفلد داریم
اونم چ تفلدی
تفلد داداش پووویانمه
هوووولاااااااا

کسی بیکار نشینه خخخخخخخ

puyan khan

http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar539972_16.gif

واییییییییییییی الهام جونم آبجی گلم دستت درد نکنه مرسی مرسی ....................
به امید اینکه روزی کشتی آرزوهایت در دریای پرتلاطم زندگی بر ساحل خوشبختی لنگر اندازد

این هم تقدیم به همه دوستای عزیزم

[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0][SIZE=+0]می خواهم زندگی ام را تصفیه کنم[/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]تا هر چه می ماند خوبی های من و تو باشد[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0][SIZE=+0]می خواهم از نو ببیینم[/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]تا هر چه می بینم زیبایی باشد[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0][SIZE=+0]می خواهم فرش های خاک گرفته زندگی را بتکانم[/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]تا رنگ ها و طرح های اصیلش نمایان گردد[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0][SIZE=+0]می خواهم سختی ها را درز بگیرم[/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]تا هر چه آسان گرفتن است رو بیفتد[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0][SIZE=+0]می خواهم دلها یمان را بسابم[/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]تا مثل قدیم ها نرم نرم شود[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0][SIZE=+0]می خواهم در قلب هایمان توری بگذارم [/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]تا هیچ وقت دوده نگیرد[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0][SIZE=+0]می خواهم پنجره نگاه مان را باز کنم[/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]تا بهار دوستی مان پشت در نماند[/SIZE][/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]دوستان من ، [/SIZE][/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]مثل " گندمند "[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]یعنی یک دنیا برکت و نعمت ، [/SIZE][/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]نبودن شان ، قحطی و گرسنگی است ،[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0]و من چه خوشبختم که خوشه های طلائی گندم دراطرافم موج میزند ،[/SIZE][/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=+0] [SIZE=+0][SIZE=+0][SIZE=+0]مهربانى تان را قدر میدانم وآنرا در سیلوی جان نگهداری خواهم کرد[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT]

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاااااااااغاااااااااا مردم تا همه رو دعوت کردم خخخخخخخخ
فکر نمیکردم انقد تعدادمون بالا باشه
ماشالا خخخخخخخ
اگه کسی از قلم افتاده من معذرت موووخوااام بووخوودا

آهاا آها آها خخخخخخ قرش بده آهاااا
بیااا
دس دس دس

omid0000

عضو جدید
پویان جان .... تولدت مبارک.... همیشه شاد و موفق باشی

پیوست ها

• images.jpg
    images.jpg
    14.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Like
واکنش ها: imah

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا پویان تولدت مبارک .... ایشالا همیشه شاد و سرافراز باشی و گل خنده مهمون همیشگی لبات باشه داداش...

روزهای تولد دوستانمان

آقا ما چیز قابل داری پیدا نکردیم کادو بدیم .. چون چیزی ک لایق گل وجودت رو داشته باشه وجود نداره...

دوست من دمت گرم یه دونه ای
بشمارین 1 ..........2...........................3.....که دارم میام فوت کنما

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخخخخخخخ اینم نی نیه مجلسمون (همه میدونن کیه) خخخخخخخخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا دوست بدار آنانکه دوستمان دارند و نمیدانیم
وسلامت بدار آنان که دوستشان داریم و نمی دانند

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تولدت مبارک آقا پـــــــــــــویـــــــــــــــــــــــــــان:gol::gol:

• Like
واکنش ها: imah

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

روزهای تولد دوستانمان

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیکار نشینیداااا
یا باید بخورید یا باید شلوغ کنید خخخخخخخ